Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 1. 2013 17:44

dendule111
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2013
Příspěvky: 1

Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Doporučuji shlédnout tyto stránky,kvalitní výrobky na hubnutí.
NEVÁHEJTE A PŘESVĚDČTE SE!!!

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 8772_n.jpg

Není tady

 

#2 28. 1. 2013 19:25

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Herbalife napriklad prodava caj na hubnuti asi za 900 Kc., je to Asi 50 gramu, ktery obsahuje instantni caj, nejake prichute a CUKR a ro 25%.

Fantasticky se po tom ma hubnout.  Realna cena je 5 kc. No nekupte to. 100 gramu stoji nejmene 1600 Kc a 1kg caje v prasku 16000. Kc . 
Me to jedna dealerka nabizela a bylo to nechurny.



lol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#3 28. 1. 2013 19:48

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

sahleb napsal(a):

Herbalife napriklad prodava caj na hubnuti asi za 900 Kc., je to Asi 50 gramu, ktery obsahuje instantni caj, nejake prichute a CUKR a ro 25%.

Fantasticky se po tom ma hubnout.  Realna cena je 5 kc. No nekupte to. 100 gramu stoji nejmene 1600 Kc a 1kg caje v prasku 16000. Kc . 
Me to jedna dealerka nabizela a bylo to nechurny.



lol

Kdybych se snažila zhubnout, peníze bych raději investovala do odborníků typu Ing. Petr Havlíček, který sestaví člověku rozumný jídelníček na míru, doporučí vhodné cvičení... Do Herbalifu bych neinvestovala ani korunu.

Instantní čaj a ještě s cukrem při hubnutí dumbom . Kupuju si kvalitní sypané čaje, ty až na výjimky (černý čaj s citronem) nesladím a 50 gramů vyjde běžně do +-50 Kč. A je to opravdu čaj.

Já bych nepsala kvalitní výrobky, použila bych jiné přívlastek, a sice PŘEDRAŽENÉ výrobky.

Není tady

 

#4 30. 1. 2013 20:14

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Děvčata,
tomu se říká spam wink

Upravil(a) Tulipánka (30. 1. 2013 20:14)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#5 6. 2. 2013 10:14

zdravi-dieta.cz
♥------
Registrovaný: 16. 1. 2013
Příspěvky: 10

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Sama mám s herbalifem zkušenost, pila jsem kotejly i čaje - chutnalo mi to. Ale musím říct, že efekt nula nula nic akdyž jsem se podívala na složení, tak jediný protein, který v koktejlu byl, byl z toho přidaného mléka. :-D není nad kvalitní potrraviny - jen si spočítejtem, na kolik snídaní vás vyjde obyčejný sáček ovesných vloček. Posílám tipy na snídani místo koktejlů: http://www.zdravi-dieta.cz/mate-radi-sladke-snidane/ A vyzkoušeno: nebudete mít vlčí hlad jako po těch koktejtech. Příroda je příroda a je zbytečné vyhazovat prachy do nějakých chemikálií.

Není tady

 

#6 6. 2. 2013 13:05

mili18
♥------
Registrovaný: 27. 12. 2012
Příspěvky: 16

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

zkoušela jsem koktejly, čaje, všechno možná z reklam. výsledek byl vidět akortá v mé peněžence smile naivně jsem si myslela, že se dá hodně kilo zhubnout doma, ale byly to jen růžový brejle. poslední možností byla paní z nepovolená reklama kterou jsem se spojila. Zjistila jsem, že jídlo které jsem jedla nebo cviky, které dělala, byly k ničemu.

Není tady

 

#7 23. 2. 2013 19:23

Filiuska
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2013
Příspěvky: 33
Web

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Produkty Herbalife jsou samy o sobě kvalitní. Mají i vlastní tým odborníků. O tom žádná. Vše je ale předražené, a za stejné peníze (většinou i levněji) si dnes lze koupit kvalitní potraviny, které pro zhubnutí plně postačí. Opakuji hubnutí, ptž vím, že HB má i produkty na detoxikaci apod.

Není tady

 

#8 24. 2. 2013 10:33

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Herbalife maji tak akorat tym odborniku na marketing, aby jim kazdy veril, ze jsou silene kvalitni. 

Ja jsem s tim byla konfrontovana a okamzite me zarazil jejich naprosto jedinecny specialni extra super Caj na hubnuti, ktery se mel az 3x denne konzumovat. Byl to prasek s prichuti caje ale obsahival 25% cukru. To aby zakaznicim chutnal. dumbom

No a 50 gramu stoji 500Kc.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#9 27. 2. 2013 18:45

Filiuska
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2013
Příspěvky: 33
Web

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Momentální stav nemohu posoudit smile. Vycházím ze zkušeností před několika lety, kdy jsem byla také konfrontována. Tehdy mi i výživový poradce tvrdil, že produky HB mají něco do sebe, ale nejsou ideální, a už kvůli ceně, nebo jiným vlastnostem.

Není tady

 

#10 15. 3. 2013 21:23

jakokazdy
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2013
Příspěvky: 2

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Je tady toho opravdu hodně, ale chci se podělit o zkušenost s Hebalife:-)
Vyzkoušela jsem kde co, po novém roce jsem si dala jako většina z nás předsevzetí že budu něco dělat pro svou postavu, ale ono se nějak nedaří:-( snažila jsem se tedy najít na netu něco, co by mi pomohlo, narazila jsem na centrum zdravé výživy (nevím jestli tady můžu hodit i stránku, no bylo to na zdravehubnuti.novehubnuti.cz  :-) snad mi tady nikdo za to hlavu neurve :-D :-D )
vyplnila jsem tam krátký dotazníček, ozvala se mi milá paní, nic mě to nestálo, probrala se mnou věci jak se stravuju, udělala mi zadarmo analýzu těla, kterou teď prý v březnu dělají zadarmo všem:-) no a pomohla mi nastavit jídelníček tak aby to konečně začlo fungovat a bylo vidět!!! Líbí se mi na tom, že je tohle poradenství fakt zadarmo, je to celé po telefonu a přes internet, takže se nikam nemusím vláčet, jediné za co platím je tzv jejich Zdravé jídlo, je to na snídani aby to tělo začlo rychle fungovat. Je to výrobek z Herbalife, moc jsem tomu nevěřila ale riskla jsem to a jsem ráda, protože hubnu!!Juchuu:-) komnečně :-P Máte s tím některá taky nějaké zkušenosti????? :-)

Není tady

 

#11 3. 1. 2014 12:21

Eva88
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2014
Příspěvky: 1

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

smazáno

Upravil(a) AndreaP. (3. 1. 2014 13:30)

Není tady

 

#12 3. 1. 2014 13:02

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Vyrovky Herbalife jsou strasne predrazeny.  A nesmyslny.

Opakuji, co uz jsem psala:

Ja jsem s tim byla konfrontovana a okamzite me zarazil jejich naprosto jedinecny specialni extra super Caj na hubnuti, ktery se mel az 3x denne konzumovat.

Byl to prasek s prichuti caje ale obsahoval 25% cukru. To aby zakaznicim chutnal.

No a 50 gramu stoji 500Kc. Tak 100 gramu stoji 1000 Kc. Pitomy cukrovy pudr s chuti caje a nekakych bylinek.

No, kdo chce, tak to koupi.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#13 3. 1. 2014 18:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Ty si ako pokazený mlynček... Ja od nich mám čajový koncentrát na energiu (nie na chudnutie) a je dobrý... plus aj nejaké doplnky výživy. Chudnú, keby om chcela, treba inak, lebo na práškových koktejloch sa podža mňa nedá ži do smrti, a ak aj človek schudne, tak po prechode na normálnu stravu znovu priberie.
Ale všetko nemajú zlé, to sa nedá poveda. A že Sahleb pohŕda ich čajom na chudnutie ešte neznamená, že každý, kto si od nich čokožvek kúpi, je blbec....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 3. 1. 2014 18:54

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Koupit si vytazek z cerneho caje s pridavkem15%  nejpitomejsiho cukru za 500 kc malou dozicku je podvod na zakaznicich. Ja nepohrdam tim cajem, ja nesnasim podvody na zakaznicich.

Na zapade jsou  v prodeji stejne pridavky za 1/10 ceny. Ovsem takovy caj tu neprodava nikdo.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#15 3. 1. 2014 19:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

ja nesnasim podvody na zakaznicich
sahleb, převážná většina lidí ví, že "zázrak na hubnutí", kterej večer spolkneš a ráno mᚠo tři kila míň, prostě neexistuje. Takže všechny tyhlety čajíčky, mastičky a bobulky si kupujou ti, co jsou líní se hnout nebo nedovedou přestat žrát. Má-li někdo skutečně touhu zhubnout, řeší to jinak... od pohybu až po doktory.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 3. 1. 2014 21:48

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Tady je diskuz eo Herbalifu.

Tak jsem pridala svuj nazor. Tohöe zbozi je tem lidem vnucovano a cela ta spolecnost se tvari hrizne vazne jako lekarsky-vedecky. Tak jsem dala za priklad ten caj, o kterem ale Herbalife nerekne, ze je v tom 25% cukru-

Snizenim prijmu kalorii se da zhubnout, a na to klidne muzu byt ty koktejly, ktere Herbalife prodava. Prodavaji je i jine firmy, za desetinu.

Jinak mam opravdu vnitrni "zasady prodeje"  a je to naprosto skvostny priklad  manipulace.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#17 4. 1. 2014 9:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Tohöe zbozi je tem lidem vnucovano
Jasně... s pistolí u hlavy http://fora.babinet.cz/img/smilies/skurt.gif
naprosto skvostny priklad  manipulace
Vzhledem k tomu, že o nich i dalších "šmejdech" se mluví i píše neustále dokola už pár let, jsou jejich zákazníci něco podobnýho jako ti, kteří si neustále berou "výhodný" půjčky... mᚠlidi, který se holt ne a ne poučit. Ale je fakt, že kdyby neexistovali, nemají tyhle pochybný firmy z čeho žít...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 4. 1. 2014 10:02

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

helena napsal(a):

Tohöe zbozi je tem lidem vnucovano
Jasně... s pistolí u hlavy http://fora.babinet.cz/img/smilies/skurt.gif
naprosto skvostny priklad  manipulace
Vzhledem k tomu, že o nich i dalších "šmejdech" se mluví i píše neustále dokola už pár let, jsou jejich zákazníci něco podobnýho jako ti, kteří si neustále berou "výhodný" půjčky... mᚠlidi, který se holt ne a ne poučit. Ale je fakt, že kdyby neexistovali, nemají tyhle pochybný firmy z čeho žít...

ANo je to tem lidem vnucuje, velmi mazane pri soukrome konzultaci a poradenstvi. Ja jsem si precetla slozeni jen par pripravku a zjitlila jsem, ze  prasek v dozicce obsahuje 25%ccukru.

To je muj prispevek do diskuze.

Herablife Bylinný čaj - příchu broskev 50g, Naše cena: 499 Kč ,

Nový instantní bylinný nápoj. Jedinečné osvěžení, skvěle chutná studený i horký. Napomáhá zlepšovat soustředění vašeho organismu.
Instantní bylinný nápoj je směs 29 čínských a indických bylin a čajů (černých, zelených a žlutých), chráněný pěti světovými patenty. Je vyráběn beze změny receptury již více než deset let. Výrazně podporuje přirozený proces lipolýzy (štěpení tuku), který v organizmu probíhá. Podpora rozkladu kalorií má i tu výhodu, že thermojetics dodává velmi rychle energii. Rovněž tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na tukové tkáně. Thermojetics je ideální doplněk buněčné výživy Herbalife, protože posiluje její redukční účinky.

Mezi hlavní účinky patří:

snižování hladiny cholesterolu
léčení onemocnění prostaty
léčení křečových žil
posilování imunitního systému
spalování tuku ve stravě a přeměna na využitelnou energii
zabraňování ukládání tuků a štěpení tukových polštářků
odbourávání tuků z cév, čištění krevního řečiště - prevence proti infarktu, rakovině a mozkové mrtvici, vyrovnávání krevního tlaku
omezování chutě k jídlu (stop apetit), napomáhá regeneraci organismu při přejedení
Dávkování: 2x denně šálek nápoje, při nízkém tlaku 1x denně, může být studený i teplý, nespařovat, při hubnutí je vhodný šálek vlažného nápoje ráno před jídlem. Na 200ml vody se dává 1/3 až 1/2 čajové lžičky směsi.
Pravidelným pitím Thermojetics dosáhnete váhový úbytek 2-6kg a vyformování postavy.
*****


Toto je reklama ale ve skutecnosti je to prasek z caje (normalni cerny caj) , cukr a ochuceny bylinkami.

To uvadim jako priklad a navic samozrejme podle internich papiru, ktere se mi dostaly do rukou, je to povedena manipulace.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#19 4. 1. 2014 10:21

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Výrobky na hubnutí- HERBALIFE

Co je tak děsně mazaného na soukromé konzultaci? va Snad i při téhle příležitosti lze použít mozek a hubu a říct děkuji, nechci. Případně každý svéprávný jedinec snad může udělat totéž, co ty, tj. přečíst si složení výrobku a uvážit, jestli
si ho koupí nebo ne.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů