Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 1. 2013 18:29

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Druhá míza u mužů (ale i žen)

D

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:23)

Není tady

 

#2 4. 1. 2013 18:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Mám stejnou životní zkušenost a zhruba ve stejných letech, jako ty. Bylo to před sedmi lety.
Jen já kolem sebe nevidím, co popisuješ, že se muži v drtivé většině za pár měsíců vracejí. Ale přesně naopak, že většinou se nevrátí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 4. 1. 2013 19:07

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Fakt?

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:24)

Není tady

 

#4 4. 1. 2013 19:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Já píšu to, co vidím kolem sebe, ne to, co jsem si vygooglila.
Myslím, že ty se spíš nechceš vzdát naděje. Je to u tebe ještě krátká doba.
Můj BM se taky vracel, ale pak zase odcházel. 2x. Zbytečně jsme se trápili.
Ne všechno je druhá míza.

Upravil(a) Eva. (4. 1. 2013 19:10)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 4. 1. 2013 19:46

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

E

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:25)

Není tady

 

#6 4. 1. 2013 19:56

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Evi a za jak dlouho se ti vrátil?

Není tady

 

#7 4. 1. 2013 19:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Vidím to okolo seba, čiastočne som to aj zažila (ako "nástupkyňa", keď sa rozpadol vzah, kvôli ktorému sa rozvádzal), a povedala by som, že šance sú 50:50. A záleží na mužovi, pôvodnej žene, tej duruhej, ale aj na tom, nakožko sa ich osudy rozídu, zídu, nakožko sa oni zmenia - v hre je príliš veža faktorov. Iste je dôležité aj to, aký bol pôvodný vzah pred neverou, ale nielen to... Neupínala by som sa na to, ale dala by som si "time-out", hýčkala sa, našla nového koníčka, nové kamošky a hžadala to pekné v živote bez manžela. Čas všetko ukáže...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 4. 1. 2013 20:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

sipova napsal(a):

Evi a za jak dlouho se ti vrátil?

To není důležité. Nechci se v tom znovu pitvat.
Jen jsem ti tím chtěla říct, aby ses k tomu neupínala. Možná návrat je t잚í, než když je rychle udělaný radikální řez. Nalézt ztracenou důvěru je velmi těžké.
A ač to zní jako klišé, i u tebe to čas vyléčí, i když teď tomu třeba nemůžeš věřit.
Rozchodem život nekončí. Určitě tě čeká ještě spousta hezkých dní.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9 4. 1. 2013 20:11

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

S

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:26)

Není tady

 

#10 4. 1. 2013 20:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Rôzne... Ak sa vrátia medzi polrokom a poldruha rokom od dochodu, je podža mňa nejaká obnova vzahu (alebo skôr nový vzah so starými partnermi) ešte možná, potom už zvyčajne nie, obaja sa od seba príliš vzdialia. Ale zažila som aj "druhú mízu", ktorá fakt asi nebola o tej druhej... Kamoška bola milenka, odsahovala sa za drahým na opačný koniec republiky, ale keď sa "konečne rozviedol", rozišiel sa aj s ňou, cestoval, zmenil prácu a nakoniec si nabrnkol babu o 20 rokov mladšiu (ktorá mu po X rokoch v rámci svojej "druhej mízy" urobila to isté wink, ale to už je iná historka).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11 5. 1. 2013 7:24

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

S

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:27)

Není tady

 

#12 5. 1. 2013 9:35

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

sipova napsal(a):

Selimo moc děkuji. Napsala jsi to moudře. Ode mne je tři měsíce. Měsíc a půl nevěděl jestli se vrátí, pak řekl že se chce rozvést. Tři měsíce jsou asi krátká doba, viď? Jeho nyní ani nenapadne se vrátit. Chová se slušně, ale strašně cize a chladně. Bolí to.

Teď to bolí, ale časem možná přijdeš k tomu, že o jeho návrat nestojíš. I tak to může být, nebyl by to první případ, i tohle se stává, že nevěrník se chce vrátit, ale už nemá kam.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#13 5. 1. 2013 9:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

U nas to bylo opacne .BM bylo 25 a zacal kamaradit s 15 letyma.Milence bylo 35 let s trema detma.Navrhnul me,ze on si bude zit svuj zivot a ja take.Nepristoupila jsem na to a hned druhy den jsem sla pozadat o rozvod.Ty 15 lety kamaradi mu slibili,ze ho odstehuji,samozrejme,ze se na nej vykaslali a on stehoval nabytek sam po schodech.
Zil s milenkou v jejim byte v  1+1.Po 4 mesicich se chtel vratit.Ac jsem ho velice milovala nedokazala jsem ho prijmout zpet.Nedokazala bych mu odpustit.Videla bych porad za jakou me vymenil.Zustala jsem sama s detma 2 a pul roku a 4 roky.Po case,uz neznal ani nase deti ani me.Kdyz potkal dceru na namesti otocil se k ni zady.....to ji mohlo byt mozna 8 let.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#14 5. 1. 2013 10:05

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Modroočko - kéž bys měla pravdu.

Není tady

 

#15 5. 1. 2013 10:20

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

E

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:29)

Není tady

 

#16 5. 1. 2013 10:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

sipova napsal(a):

Selimo moc děkuji. Napsala jsi to moudře. Ode mne je tři měsíce. Měsíc a půl nevěděl jestli se vrátí, pak řekl že se chce rozvést. Tři měsíce jsou asi krátká doba, viď? Jeho nyní ani nenapadne se vrátit. Chová se slušně, ale strašně cize a chladně. Bolí to.

Po troch mesiacoch je ešte čerstvo zamilovaný, rozhodneý, dezorientovaný... chce to čas, aj keď sa ti to asi zle číta, ale je to tak. Až čas ukáže...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 5. 1. 2013 10:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Sípová, požiada hneď o rzovod bola pdoža mňa chyba... aj keď - ktovie. Rozvod je razantný krok, ktorý sa ažko berie spä. Nechala by som ho nakoniec, najprv by som riešila praktické logistické veci - odsahovanie alebo dohodu o spolunažívaní, kontakt s demi/dieaom, čo povieme rodičom, kamarátom, ako to bude finančne, s bytom... napríklad. To sú dôležité praktické otázky, rozvod by som ja osobne nechala až na záver, keď je ostatné vyriešené. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 5. 1. 2013 10:50

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Se

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:31)

Není tady

 

#19 5. 1. 2013 11:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Mylsím, že momentálne má asi fakt pocit, že mu zdrhá vlak a že musí rýchlo-rýchlo dobehnú mlados big_smile - čo sa mu s najväčšou pravdepodobnosou nepodarí. Otázka je, čo sa stane potom. A hlavne - kedy to nastane. Lebo je fakt dos pravdepodobné, že keď zistí, že mlados sa dobehnú nedá a že sloboda znamená o.i. nema už čo strati, bude chcie spä - ale do života, ktorý už nebdue existova, a k oso,,e ktorá už bude iná (ty). Takže na happy-end, aký čakáš, to nevidím, ale možno nastane iný druh happy-endu: obaja budete šastní s niekým iným. Holt, aj to sa stáva... Ale fakt nechcem robi veštkyňu, lebo aj keby som vás oboch poznala - akože nepoznám - tieto veci nedokáže predvída nikto.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 5. 1. 2013 11:27

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

U nás se to stalo po 27 letech vztahu, oběma nám bylo 46. Manžel se zamiloval do kamarádky naší dcery, byla tehdy také vdaná a měla pětiletou dceru. Rozvedli jsme se, ona se také rozvedla, pak se vzali a mají spolu chlapečka. Já jsem ho také moc milovala, ale bylo mi to na houby. Když jsem ho prosila, a neodchází, že ho miluju, bylo mi řečeno, a se neponižuju. Letos to bude 7 let, co jsme se rozvedli a já ho stále jistým způsobem miluju. Nikoho jiného nemám a ani nechci, žiji sama. Můj bývalý manžel je podle mých dětí v novém vztahu velice spokojený a šastný a rozhodně nemá a nikdy neměl v úmyslu se vrátit.
Znám spoustu žen v mém věku, co je manžel opustil po xx letech celkem spokojeného manželství a nikdy se už nevrátil. Je fakt, že manžel mé kamarádky se poté, co se mu rozpadl vztah s novou známostí a ona i s jejich dítětem od něj odešla, vrátit chtěl, ale ona už měla nový vztah a jeho už nechtěla, nedokázala mu odpustit, že ji podvedl. On se pak ztratil a loni ho prohlásili za mrtvého.

Upravil(a) Ivana (5. 1. 2013 11:27)

Není tady

 

#21 5. 1. 2013 11:57

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

je

Upravil(a) sipova (8. 4. 2013 14:32)

Není tady

 

#22 5. 1. 2013 11:58

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Selimo - kéž to dopadne dobře. Pro nás oba. A je jedno jestli spolu.

Není tady

 

#23 5. 1. 2013 12:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

sipova napsal(a):

ježiši co mne to čeká!!! Proč všude píší, že se vracejí, když to není pravda???

protože to dotyčné chtějí slyšet dumbom

Není tady

 

#24 5. 1. 2013 13:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

sipova napsal(a):

Eremurus cituji: Ac jsem ho velice milovala nedokazala jsem ho prijmout zpet.Nedokazala bych mu odpustit.Videla bych porad za jakou me vymenil.   - toto si dokázala??????????

Já ho moc miluji, toužím po tom aby se vrátil, čekám na to - ale nebojuji o něj.
Prudce se zamiloval a po 14 dnech se odstěhoval -  jsem mu řekla a jde (řekl, že chce svobodu, lásku popřel, ale vím o ní). Také mi navrhl že si budeme žít každý po svém - a také jsem požádala o rozvod hned. Podepsal  v touze po svobodě vše co jsem chtěla. Sundal snubák.
Jak to vidíte s jeho návratem?

Sipova a jak myslis,ze by ten spolecny zivot vypadal,kdybych mu odpustila?U me by to bylo vecne podezrivani zarlivost,vycitky.Trapeni se v takovem vztahu.Do toho ty nase male deti ktere by ty hadky poslouchali.Ja bych se utrapila vecnym podezrivanim a on by sel stejne o dum dal,protoze co s zarlivou hysterkou.....a zit v pretvarce v manzelstvi kde bych vsechno dusila v sobe a hrala si na skvelou manzelku po tom vsem bych nedokazala.
Ver,ze po provaleni nevery jsem celou noc nespala a premyslela co dal.Volila jsem vsechny mozne varianty a vysledek byl,ze bych sobe i jemu udelala ze zivota peklo a stejne by jsme sli od sebe.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#25 5. 1. 2013 13:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Druhá míza u mužů (ale i žen)

Za ty leta co jsem dospela znam z okoli jen dva pripady kdy se k sobe vratili.Prvni pripad byl,ze ona byla tehotna byla cele tehotenstvi pomalu v nemocnici a on mel vztah v praci....dala mu na vybranou a on se vratil k manzelce od te udalosti ubehlo 20 let a jsou stale spolu.

Dalsi pripad je ,ze pan si nasel mladsi pritelkyni a odesel od manzelky.Pritelkyne nasledkem nejake nemoci ochrnula a zustala na voziku a pan se na milenku vykaslal a odesel zpet k manzelce od teto udalosti uplynulo mozna,uz take 20 let a jsou take stale spolu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů