Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 12. 2012 18:55

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Netlačit na pilu

Mám jednu známou, která je schopná pohnout nebem zemí, aby dosáhla toho, co chce, zvláště když jde o chlapa. Ta by asi nečekala na pozvání a objevila by se tam sama. Mně je to  strašně proti srsti.
Graine,já bych volila mezi hospodou se ségrou a knížkou a na chlapa bych se vykašlala. Pokud dělá fóry, není podle mně o co stát. Žádné vyříkávání na rovinu, ale už mám náhradní program a nevysvětlovat.

Není tady

 

#52 30. 12. 2012 18:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

helena napsal(a):

tak nějak přežiju
Tohle je taky určitej způsob tlačení... za každou cenu chtít strávit poslední večer v roce zábavou... když se přece baví všichni ostatní, tak nebejt probůh o něco vošizená...
Co je tak strašně divnýho na tom vlízt si například do pelíšku s hrnkem čaje a knížkou přestože je Silvestra?

asi nic.... ale mně to nesedí .... asi proto, že jsem sama .... a hrnek čaje to určitě nebude, jestli to dojde až do této fáze


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#53 30. 12. 2012 18:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

venuše napsal(a):

helena napsal(a):

tak nějak přežiju
Tohle je taky určitej způsob tlačení... za každou cenu chtít strávit poslední večer v roce zábavou... když se přece baví všichni ostatní, tak nebejt probůh o něco vošizená...
Co je tak strašně divnýho na tom vlízt si například do pelíšku s hrnkem čaje a knížkou přestože je Silvestra?

Neni na tom nic divnyho, pokud se lidi okolo tebe porad neptaj, co budes delat na Silvestra. Pro me to napriklad vubec neni dulezity, nenavidim povinnou zabavu, ale ty kecy me tak deptaj, ze si snad otevru tu flasku a zpraskam se jak pes, i kdyz jsem to vubec nemela v umyslu....

Budeme dvě ..... tak nám třeba bude s tímto pocitem líp


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#54 30. 12. 2012 19:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

lea64 napsal(a):

Mám jednu známou, která je schopná pohnout nebem zemí, aby dosáhla toho, co chce, zvláště když jde o chlapa. Ta by asi nečekala na pozvání a objevila by se tam sama. Mně je to  strašně proti srsti.
Graine,já bych volila mezi hospodou se ségrou a knížkou a na chlapa bych se vykašlala. Pokud dělá fóry, není podle mně o co stát. Žádné vyříkávání na rovinu, ale už mám náhradní program a nevysvětlovat.

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:38)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#55 30. 12. 2012 19:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

A co když řekne, Grainne?
Budeš viditelně vrtět vocáskem?

Zbytečná starost ..... neřekl nic ani o zítřku .... ani o věci , s kterou chtěl zítra pomoci a já po něm chtěla jen upřesnit časově , abych věděla , kdy s tím mám počítat .Jsem z toho blázen ....

on chce, abys tu pomohla s něčím jemu ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 30. 12. 2012 19:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

lea64 napsal(a):

Mám jednu známou, která je schopná pohnout nebem zemí, aby dosáhla toho, co chce, zvláště když jde o chlapa. Ta by asi nečekala na pozvání a objevila by se tam sama. Mně je to  strašně proti srsti.
Graine,já bych volila mezi hospodou se ségrou a knížkou a na chlapa bych se vykašlala. Pokud dělá fóry, není podle mně o co stát. Žádné vyříkávání na rovinu, ale už mám náhradní program a nevysvětlovat.

naprosto souhlasím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 30. 12. 2012 19:06

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Netlačit na pilu

Za ségrou do hospody můžeš, ne? Klidně bych vysvětlila, že z hor sešlo nebo že jste se nedomluvili nebo tak něco. Není ti dvacet, abys měla pocit studu.

Není tady

 

#58 30. 12. 2012 19:09

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:38)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#59 30. 12. 2012 19:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Grainne napsal(a):


Já už se zeptala 2x ..... jsem docela zvědavá na výsledek , naštěstí mám nějakou náhradní možnost . Potřetí už se nezeptám .

Grainne, teda jsem z toho trochu jelen smile. Ty ses už 2x zeptala na Silvestra a nevíš výsledek? Nerozumím, ten koho se ptáš, tak ti neodpovídá nebo proč nevíš výsledek? A jestli neodpovídá, tak proč s takovým člověkem chceš trávit Silvestra?

On mi odpovídá , že ano ..... že ráno má něco důležitého , takže upřesní , v kolik bysme vyrazili ... doted se tak nestalo , a jelikož už mám nějakou zkušenost s ním v tomto směru , příliš tomu nevěřím .

Grainne a co to je za člověka? Přítel či kamarád? Když už s ním mᚠtakovéto zkušenosti, tak proč s ním chceš trávit Silvestr?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#60 30. 12. 2012 19:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):


Zbytečná starost ..... neřekl nic ani o zítřku .... ani o věci , s kterou chtěl zítra pomoci a já po něm chtěla jen upřesnit časově , abych věděla , kdy s tím mám počítat .Jsem z toho blázen ....

on chce, abys tu pomohla s něčím jemu ?

ano, volal mi a neco potreboval , s tim ,že to pak upřesni a taky nic ....

hm, tak jestli to chápu, tak on se nějákou dobu neozval vůbec, pak něco potřebuje, tak tě pozve na silvestra, nebo co ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#61 30. 12. 2012 19:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Netlačit na pilu

Nic ve zlým,ale přijde mi Graine, že za ním dolejzáš. Vykašli se na to, ptát se ho,jestli můžeš být s ním.To bych radši sama u té knížky


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#62 30. 12. 2012 19:15

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Netlačit na pilu

Já to vidím spíš tak, že Graine je spolehlivá a když se něco domluví, tak s tím počítá. Z takové slibotechny by tě za chvíli střelilo, já se po neblahých zkušenostech z dávnověku takovým lidem vyhýbám.

Není tady

 

#63 30. 12. 2012 19:16

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:39)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#64 30. 12. 2012 19:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


on chce, abys tu pomohla s něčím jemu ?

ano, volal mi a neco potreboval , s tim ,že to pak upřesni a taky nic ....

hm, tak jestli to chápu, tak on se nějákou dobu neozval vůbec, pak něco potřebuje, tak tě pozve na silvestra, nebo co ?

Pavlo... viz poslední příspěvek ... rozešli jsme se a 23.se  dali znovu dohromady a hned přišel s návrhem , že bysme spolu mohli strávit silvestra .... a zbytek už znáš


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#65 30. 12. 2012 19:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

mᚠněco takového zapotřebí cool


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#66 30. 12. 2012 19:21

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:40)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#67 30. 12. 2012 19:22

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

PPavlaa napsal(a):

mᚠněco takového zapotřebí cool

Asi ano ..... je to asi trest za něco


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#68 30. 12. 2012 19:29

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Netlačit na pilu

Prosím tě, jaký trest. Jsme lidé různí.
Takový nespolehlivý týpek   by tě rozložil, pořád bys čekala. Věř mi, že vím, o čem mluvím. To je fakt na palici.

Není tady

 

#69 30. 12. 2012 19:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Grainne napsal(a):


On mi odpovídá , že ano ..... že ráno má něco důležitého , takže upřesní , v kolik bysme vyrazili ... doted se tak nestalo , a jelikož už mám nějakou zkušenost s ním v tomto směru , příliš tomu nevěřím .

Grainne a co to je za člověka? Přítel či kamarád? Když už s ním mᚠtakovéto zkušenosti, tak proč s ním chceš trávit Silvestr?

To je přítel... psala jsem o něm na duchovní .... mame cosi spolecneho a 1. měsíc byl moc fajn , pak začala haprovat komunikace .... pak jsme se rpzešli s tím, že budeme přátelé a po 14 dnech zase sešli smile  podobných nedorozumění bylo více ... nejhorší je , že on vše navrhuje sám , já se ho na nic neptám ... ale , když má dojít k uskutečnění tak  to vždy z nějakých důvodů nevyjde , ale vždy to perfektne vysvětlí ... takže to jakoby musíš pochopit sad  Myslím, že tam něco nebude v pořádku a asi nebude chyba na mé straně .

Aha, neznám podrobnosti, ale nezní mi to moc dobře. Měsíc byl fajn, pak jste se rozešli, pak zase sešli, komunikace nějak nefunguje, on nemluví, ty chceš mluvit, já nevím - mᚠto opravdu zapotřebí? Stojí ti to za to? Stojí ti on za to? Ty mᚠráda asi ve věcech jasno, on asi vůbec (když tohle není poprvé) - chceš tohle řešit pořád dál a možná sama sebe trápit?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#70 30. 12. 2012 19:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

lea64 napsal(a):

Já to vidím spíš tak, že Graine je spolehlivá a když se něco domluví, tak s tím počítá. Z takové slibotechny by tě za chvíli střelilo, já se po neblahých zkušenostech z dávnověku takovým lidem vyhýbám.

Leo diky ...... pochopila si z mého zmateného psaní o co mi jde .... přesně tak , když něco domluvím, očekávám nějaké info , jak to celé bude ..... já právě chci zjistit o co u něj jde ..... jestli má nějaký problém nebo co to je za způsob chování . Nejhorší je, že on to ani nezrušil .... tak jsem zvědavá, co bude zítra

grainne, proč chceš zjišovat, o co u něj jde. proč se prostě na takovýho chlapa nevyflákneš, není to ztráta času ?
nechceš se mrknout po někom, kdo se k tobě bude chovat hezky smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 30. 12. 2012 19:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mᚠněco takového zapotřebí cool

Asi ano ..... je to asi trest za něco

no tak jestli to bereš takhle, pak si asi opravdu lepšího nezasloužíš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 30. 12. 2012 19:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:40)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#73 30. 12. 2012 19:41

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

lea64 napsal(a):

Prosím tě, jaký trest. Jsme lidé různí.
Takový nespolehlivý týpek   by tě rozložil, pořád bys čekala. Věř mi, že vím, o čem mluvím. To je fakt na palici.

předpokládám, že návrat se nepovedl .... takže to za chvilku zase upadne do stejného stavu ... mně ted opravdu zajímá , jen proč to dělá , proč není raději zticha , když věci nedotahuje do konce

Proč? Protože prostě takový je. Nesnaž se to pochopit. Buď se smíříš s tím, že nikdy nic nebude jasné a jednoznačné a že se nemůžeš na něho spolehnout nebo raději dᚠruce od toho pryč.

Není tady

 

#74 30. 12. 2012 19:43

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Netlačit na pilu

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

lea64 napsal(a):

Já to vidím spíš tak, že Graine je spolehlivá a když se něco domluví, tak s tím počítá. Z takové slibotechny by tě za chvíli střelilo, já se po neblahých zkušenostech z dávnověku takovým lidem vyhýbám.

Leo diky ...... pochopila si z mého zmateného psaní o co mi jde .... přesně tak , když něco domluvím, očekávám nějaké info , jak to celé bude ..... já právě chci zjistit o co u něj jde ..... jestli má nějaký problém nebo co to je za způsob chování . Nejhorší je, že on to ani nezrušil .... tak jsem zvědavá, co bude zítra

grainne, proč chceš zjišovat, o co u něj jde. proč se prostě na takovýho chlapa nevyflákneš, není to ztráta času ?
nechceš se mrknout po někom, kdo se k tobě bude chovat hezky smile

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:41)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#75 30. 12. 2012 19:43

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Netlačit na pilu

A určitě to nezměníš, tak podle mě, škoda vynaložené energie na pochopení.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů