Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#1 7. 12. 2012 12:48

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Digitální fotorámeček

Holky, takový rychlodotaz, neb pořád zvažuju jako dárek k vánocům a nevím, digitální fotorámeček, máte - nemáte? Je to dobrý a nebo zbytečnost? Případně pak rovnou ten s meteostanicí? Díky za postřehy smile

Není tady

#2 7. 12. 2012 16:30

Suzie
♥♥♥♥---

Re: Digitální fotorámeček

AndreaP. napsal(a):

Holky, takový rychlodotaz, neb pořád zvažuju jako dárek k vánocům a nevím, digitální fotorámeček, máte - nemáte? Je to dobrý a nebo zbytečnost? Případně pak rovnou ten s meteostanicí? Díky za postřehy smile

Já jsem fotorámeček koupila našim /oba přes 70 let/ a bylo to na nic. Ani radost, ani se s tím nenaučili zacházet, takže teď je někde pečlivě uložený na dně skříně.

Ale jde o to, komu ho chceš dát. Kamarádka ho nosí na všechny srazy a ukazuje děti a vnoučata.

Není tady

#3 7. 12. 2012 23:03

zora.vselichoa
♥------

Já zrovna uvažuji že jej koupím tchýni, jen teda nevím jaký. Nechce se mi za něj moc utrácet ale aby to nebyl šunt smile

Není tady

#4 26. 2. 2014 15:28

novottom
♥------

ahoj, obnovuji topick, našim se rozbil digi fotorámeček od Hundai a řeším co s tím. Máte nějaký tip na kvalitní? Nebo raději zvolit klasiku z tištěnou fotkou - například tento http://www.beautifulhome.cz/fotoramecek-ah1060

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Trápí vás inkontinence při sexu? Začněte to ihned řešit!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Masáž prostaty jako prevence proti rakovině i příjemný zážitek!

Zápatí