Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 11. 2012 16:56

zabajda1
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 6

Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Predstavte si, mile damy a panové, ze mate doma rozkosnou krasnou mladou dceru (je ji 15-16). Kluci se kolem ni jen tak toci. Jiste mi date jako matka (otec) za pravdu, ze by nebylo moudre, kdyby v tomhle veku otehotnela. A ted pozor! Objevi se prulom v antikoncepci - pilulka, kterou kdyz zena spolkne, tak neotehotni treba 5 let (nebo 2 nebo 3, cislo si uz doplnte). Mestruacni cyklus pujde dal, vsechno bude normalni. Pilulka ma 100 % spolehlivost a vedlejsi ucinky se objevuji v 0,00 % pripadu. A ucinek tehle pilulky se da zrusit kdykoliv uzitim jine pilulky. A ted moje otazka? Dali by jste dceri takovou pilulku? A kdyz ano, rekli by jste ji to (Tady mas, spolkni tu pilulku, at neotehotnis), nebo by jste ji dali tajne (Tady mas vitaminy na povzbuzeni!)? Diky za odpovedi!

Není tady

 

#2 25. 11. 2012 17:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

tak já teda nemám dceru :-) ale když už se takhle ptáš, tak tajně určitě ne. jinak já nevím, ale myslím, že jen proto, že je holce 15 a točí se kolem ní kluci, hned bych ji neládovala kdo ví čím. až by měla nějákej vážnější vztah, nějákou lásku, pak asi ano, ale do té doby - nevím. myslím, že pokud nemá nic trvalejšího, byl by na místě spíš kondom.
ale je možný, že tohle budou ženský, co mají doma právě tu dceru, vidět jinak :-))


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 25. 11. 2012 19:29

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Když už bych o takové antikoncepci přemýšlela, jakože ne, tak čistě hypoteticky bych jí to rozhodně řekla. Kdyby měla normální antikoncepci taky by o ní věděla. Divná otázka:-)

Není tady

 

#4 25. 11. 2012 19:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

ale zas taková antiko by vůbec nebyla špatná :-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 25. 11. 2012 19:43

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Asi bych se toho bála, takže za mě ne

Není tady

 

#6 25. 11. 2012 21:02

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Zabajdo,
tohle je myslím téma na pavlač. Pokud taková pilulka neexistuje, tak se ten dotaz vztahuje k tvému jednání, předpokládám, že mᚠdilema, zda s dcerou promluvit nebo ji ochránit za každou cenu, čímž myslím udělat něco tajně za jejími zády.
Pokud chceš něco udělat za jejími zády, říkám jednoznačně NE. Tohle jsem jako dítě zažívala často - rodiče si myslí, že mají právo jít proti dítěti, když si myslí, že je to v jeho zájmu. Opak je pravdou: i dítě je svobodná bytost a pokud nejde o ohrožení života, nedělejte nic proti její vůli.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 25. 11. 2012 21:38

zabajda1
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Ne, ja nemam dceru, ja se jen zajimam, jak by reagoval rodic. Chci to vedet prave proto, ze nemam deti a neumim se vcitit do koze rodicu.

Není tady

 

#8 26. 11. 2012 21:54

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

zabajda1 napsal(a):

Predstavte si, mile damy a panové, ze mate doma rozkosnou krasnou mladou dceru (je ji 15-16). Kluci se kolem ni jen tak toci. Jiste mi date jako matka (otec) za pravdu, ze by nebylo moudre, kdyby v tomhle veku otehotnela. A ted pozor! Objevi se prulom v antikoncepci - pilulka, kterou kdyz zena spolkne, tak neotehotni treba 5 let (nebo 2 nebo 3, cislo si uz doplnte). Mestruacni cyklus pujde dal, vsechno bude normalni. Pilulka ma 100 % spolehlivost a vedlejsi ucinky se objevuji v 0,00 % pripadu. A ucinek tehle pilulky se da zrusit kdykoliv uzitim jine pilulky. A ted moje otazka? Dali by jste dceri takovou pilulku? A kdyz ano, rekli by jste ji to (Tady mas, spolkni tu pilulku, at neotehotnis), nebo by jste ji dali tajne (Tady mas vitaminy na povzbuzeni!)? Diky za odpovedi!

Trošku jako sci-fi. Myslím ta úplně neškodná pilule.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#9 26. 11. 2012 22:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Budu mírná a řeknu - divná otázka. Ale použila bych jiná slova. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 27. 11. 2012 0:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

zabajda1 napsal(a):

Predstavte si, mile damy a panové, ze mate doma rozkosnou krasnou mladou dceru (je ji 15-16). Kluci se kolem ni jen tak toci. Jiste mi date jako matka (otec) za pravdu, ze by nebylo moudre, kdyby v tomhle veku otehotnela. A ted pozor! Objevi se prulom v antikoncepci - pilulka, kterou kdyz zena spolkne, tak neotehotni treba 5 let (nebo 2 nebo 3, cislo si uz doplnte). Mestruacni cyklus pujde dal, vsechno bude normalni. Pilulka ma 100 % spolehlivost a vedlejsi ucinky se objevuji v 0,00 % pripadu. A ucinek tehle pilulky se da zrusit kdykoliv uzitim jine pilulky. A ted moje otazka? Dali by jste dceri takovou pilulku? A kdyz ano, rekli by jste ji to (Tady mas, spolkni tu pilulku, at neotehotnis), nebo by jste ji dali tajne (Tady mas vitaminy na povzbuzeni!)? Diky za odpovedi!

No jako že bych se bála, že budu babička?
Učím odmala syny k prevenci (a malinko už dceru,ale tam to je vzhledem k jejímu věku takové dětsky vyjádřené).
A když bych si mohla vybrat, brala bych zázračnou pilulku proti pohlavním nemocem.
Nechápu, proč potají? va


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 27. 11. 2012 17:54

zabajda1
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Bigben61 napsal(a):

zabajda1 napsal(a):

Predstavte si, mile damy a panové, ze mate doma rozkosnou krasnou mladou dceru (je ji 15-16). Kluci se kolem ni jen tak toci. Jiste mi date jako matka (otec) za pravdu, ze by nebylo moudre, kdyby v tomhle veku otehotnela. A ted pozor! Objevi se prulom v antikoncepci - pilulka, kterou kdyz zena spolkne, tak neotehotni treba 5 let (nebo 2 nebo 3, cislo si uz doplnte). Mestruacni cyklus pujde dal, vsechno bude normalni. Pilulka ma 100 % spolehlivost a vedlejsi ucinky se objevuji v 0,00 % pripadu. A ucinek tehle pilulky se da zrusit kdykoliv uzitim jine pilulky. A ted moje otazka? Dali by jste dceri takovou pilulku? A kdyz ano, rekli by jste ji to (Tady mas, spolkni tu pilulku, at neotehotnis), nebo by jste ji dali tajne (Tady mas vitaminy na povzbuzeni!)? Diky za odpovedi!

Trošku jako sci-fi. Myslím ta úplně neškodná pilule.

No jo, to je, samozrejme, pouze hypoteticka otazka. Ja vim, ze takova antikoncepce zatim neni, ale myslim, ze by lidstvo presne takove neco uvitalo.

Není tady

 

#12 27. 11. 2012 17:55

zabajda1
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Eva. napsal(a):

Budu mírná a řeknu - divná otázka. Ale použila bych jiná slova. smile

Proc divna otazka? Jenom se slusne ptam a jsem zvedava na vas nazor.kapitulation

Není tady

 

#13 27. 11. 2012 19:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

zabajda1 napsal(a):

Proc divna otazka? Jenom se slusne ptam a jsem zvedava na vas nazor.kapitulation

Dobře. Divná jsi ty, když tě napadne otázka, jestli by matka dceři, které je víc než 15 let, dala tajně takovou tebou vymyšlenou anebo třeba i existující "pilulku".
Probůh, kolik ti je, že tě něco takového napadá?
Řeknu na to - takhle se nechová MOUDRÁ MATKA téměř dospělé dcery. va
Kde žiješ? Ve středověku?

Upravil(a) Eva. (27. 11. 2012 19:11)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 27. 11. 2012 19:24

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Nejlepší a nejjistější antikoncepcí je přece neshukat. Kdybych ale přemýšlel na hypotetickými prášky, tak by mě určitě napadlo něco potřebnějšího.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#15 27. 11. 2012 19:52

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Zvláštní dotaz...
Dceři bych určitě o možnosti antikoncepce řekla a a se rozhodne sama.
Dělat podobné kroky dceři za zády nepřinese nic dobrého.
Jen ze zvědavosti... když dceru nemáš, co tě vedlo k této otázce?

Z jiného soudku - kamarádka před asi deseti lety přešla na antikoncepci v injekcích  - jednou za půl roku přišla na injekci a měla klid.
Když potom chtěla otěhotnět, injekci vynechala, ale těhotná není dodnes, celá ta novinka jí udělala bor... v celém cyklu.
Takže do nějakých novinek bych se nepouštěla ani u sebe, ani u svých blízkých.

Není tady

 

#16 27. 11. 2012 20:43

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Annie,
ta injekce se jmenuje Depoprovera. Taky jsem si ji nechala píchat, prášky mi nějak nesedly. A pan doktor zapomněl říci, že někomu otěhotnění po vysazení trvá i několik let. No, u mě naštěstí jen rok od vysazení.

Upravil(a) Tulipánka (27. 11. 2012 20:43)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#17 28. 11. 2012 6:52

zabajda1
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

Eva. napsal(a):

zabajda1 napsal(a):

Proc divna otazka? Jenom se slusne ptam a jsem zvedava na vas nazor.kapitulation

Dobře. Divná jsi ty, když tě napadne otázka, jestli by matka dceři, které je víc než 15 let, dala tajně takovou tebou vymyšlenou anebo třeba i existující "pilulku".
Probůh, kolik ti je, že tě něco takového napadá?
Řeknu na to - takhle se nechová MOUDRÁ MATKA téměř dospělé dcery. va
Kde žiješ? Ve středověku?

Je mi 22 let.

Není tady

 

#18 28. 11. 2012 9:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

A nejsi Zabajdo chlap?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#19 28. 11. 2012 17:04

zabajda1
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: Nova antikoncepce (pouze hypoteticky)

dusička napsal(a):

A nejsi Zabajdo chlap?

Ne, jsem zena.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů