Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 23. 11. 2012 20:52

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Co pod stromeček?

Bigbene, podívej se také do prodejny s výtvarnými potřebami, třeba tam najdeš inspiraci.

Dnes jsem v jedné byla. Korálky a přívěsky různých barev, tvarů a materiálů, kroucené šňůrky, ocelové drátky. Ubrousky k nalepování, hmoty bez vypalování, dřevěné krabičky, papírové atd. Zkrátka všechno, co je potřeba k výrobě náhrdelníků, všelijakých drobností a pro ruční práce.


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 

#202 24. 11. 2012 14:43

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Co pod stromeček?

mám super tip na dárek....v rybářských potřebách lze koupit kotlík...7l, 10l......

Není tady

 

#203 24. 11. 2012 22:44

raketka
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 15

Re: Co pod stromeček?

ja kupuju mamince domaci pekárnu moc si ji preje a furt o ni basni tummenupp a bratrovi necham potisknou srandovni triko no a tatkovi kupujem s bratrem hodinky od mogati muzu jen doporucit maji tam krasnyy spekny a hodinky..jinak byl jste nekdo z brna v te nove prodejne s koralkama kousek od cesky??smile

Není tady

 

#204 25. 11. 2012 0:22

aminel
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 10. 2012
Příspěvky: 224

Re: Co pod stromeček?

Světýlko, dík za upozornění, určitě je koupím, jestli je ještě budou mít.

PPavlaa:
Asi máme na mysli stejné. Různé novinky vítám, ale v tomto zůstávám konzervativní a svíčky na stromku miluju.

Není tady

 

#205 25. 11. 2012 0:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

PPavlaa napsal(a):

ty světla ve tvaru svíčky o kterých mluvíš, si pamatuju jako děcko, pokud teda máme na mysli obě to stejný smile

Jojo, taky si pamatuju.
Ale líp se mi líběj ty pidi žárovičky,který svítěj jemnounce a je jich víc, než kolik jich bylo - 12?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#206 25. 11. 2012 2:15

aminel
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 10. 2012
Příspěvky: 224

Re: Co pod stromeček?

Dusičko, mně se ty pidi žárovičky také hodně líbí, ale přece jen, svíčka je pro mne na stromku  nejhezčí. Asi nostalgie, no. My jich máme 16.

Není tady

 

#207 25. 11. 2012 10:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

tak to asi jak v kterým balení, ne ? 16 mi přijde málo ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#208 25. 11. 2012 10:52

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

16? tak to by mi přišlo málo. jak jsem psala, loni jsme měli 300, už jsem je vytáhla a půlka nesvítí:-( musím dokoupit. Ale máme 2,5 velký stromeček, tak se to ztratí

Není tady

 

#209 25. 11. 2012 10:54

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Já myslela,že mluvíte o těch klasických vánočních svíčkách, co byly dřív. A právě proto píšu, že jich je málo. že se mi líbí ty pidi,krásně jemně svítí.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#210 25. 11. 2012 11:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

no naší je ještě někde mají a rozhodně jich bylo víc jak 16. přidělávaly se na větvičky.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#211 25. 11. 2012 11:51

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

Taky si je pamatuju jako dítě, tenkrát asi ani jiný nebyly. Mě až teď došlo, že jsme na jaře koupili kocourovi škrabadlo až po strop a dali ho na místo kde bývá stromeček. Tak ho budeme muset odmontovat:-( a schovat do sklepa

Není tady

 

#212 25. 11. 2012 11:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co pod stromeček?

holcina napsal(a):

Taky si je pamatuju jako dítě, tenkrát asi ani jiný nebyly. Mě až teď došlo, že jsme na jaře koupili kocourovi škrabadlo až po strop a dali ho na místo kde bývá stromeček. Tak ho budeme muset odmontovat:-( a schovat do sklepa

jenom aby kocour pochopil, že stromeček není nové škrabadlo wink

Není tady

 

#213 25. 11. 2012 12:07

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

Nojo:-))) ještě, že je ve stropě skoba, stromek přivážeme a budem muset hlídat

Není tady

 

#214 25. 11. 2012 14:23

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

A manžel nechal udělat u uměleckého kováře nový stojan, tak jsem zvědavá jestli bude taky tak funkční jak je krásný:-))) snad ten stromek udrží

Není tady

 

#215 25. 11. 2012 15:56

aminel
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 10. 2012
Příspěvky: 224

Re: Co pod stromeček?

Teď už máme stromek  jen 150 cm vysoký, stojí na stolku v rohu pokoje. proto svíčky dáváme především  ze strany, co je vidět.  Vzadu bohatě  stačí 4 -5, jen aby se stromek prosvítil. Jsou poměrně velké a hlavně hodně svítí, tak je jich dost.

Není tady

 

#216 25. 11. 2012 22:24

cucaa
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 20

Re: Co pod stromeček?

mogati znám...máma dostala na výročí svatby náušnice a furt na ně chodím big_smile a jaký korálky mᚠnamysli??myslíš koralo nebo jak??

raketka napsal(a):

ja kupuju mamince domaci pekárnu moc si ji preje a furt o ni basni tummenupp a bratrovi necham potisknou srandovni triko no a tatkovi kupujem s bratrem hodinky od mogati muzu jen doporucit maji tam krasnyy spekny a hodinky..jinak byl jste nekdo z brna v te nove prodejne s koralkama kousek od cesky??smile

Není tady

 

#217 26. 11. 2012 12:44

raketka
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 15

Re: Co pod stromeček?

no nausnice maji krasny ale ja jsem radsi na bizu..vyrabim si i sama nausnice z koralku a tak..nene to nemyslim...je tam ted prave novej a jeste jsem v nem nebyla tak chci naky recenze jestli uz tam nekdo byl a je to tam dobry smile

cucaa napsal(a):

mogati znám...máma dostala na výročí svatby náušnice a furt na ně chodím big_smile a jaký korálky mᚠnamysli??myslíš koralo nebo jak??

raketka napsal(a):

ja kupuju mamince domaci pekárnu moc si ji preje a furt o ni basni tummenupp a bratrovi necham potisknou srandovni triko no a tatkovi kupujem s bratrem hodinky od mogati muzu jen doporucit maji tam krasnyy spekny a hodinky..jinak byl jste nekdo z brna v te nove prodejne s koralkama kousek od cesky??smile

Není tady

 

#218 26. 11. 2012 13:37

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Co pod stromeček?

Vilemína napsal(a):

My míváme nejčastěji borovičku. Nejprve mi mamka dá na stromek elektrické svíčky (to se mi tak dává špatně), pak už zdobím sama. Dávám slaměné ozdoby, ozdoby z včelího vosku, dřevěné figurky, papírové pestrobarevné andílky, čokoládové figurky (ne kakaová pochoutka, ale čokoláda), slaměný řetěz, slaměná hvězda místo špičky, pomeranče (kupujeme tak tři týdny před Štědrým dnem v akci pomeranče a sušíme na radiátorech), zkoušeli jsme i citróny, ale ty nejsou pěkné, jsou moc tmavé, někdy dáváme i perníčky. Možná to úplně není ten pravý stromek zdobený na přírodno, když tam dávám čokoládové figurky, ale to mně nevadí. Moc se mi líbí dřevěné figurky, ty jsou asi nejhezčí. Jednu sadu jsem si koupila minulý rok v Berlíně.

Papírové andílky jsem dělala podle této šablony: http://www.pastorace.cz/Tematicke-texty … razek.html  (nejsem věřící, nechci nic propagovat, jen se mi prostě tato šablona líbí).

Máme podobný stromeček stolt ještě tam máme ozdůbky ze samotvrdoucí terakoty, co dělala dcera.
šablonu vyzkoušíme!

Není tady

 

#219 30. 11. 2012 9:45

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Co pod stromeček?

K jedlým/pitným dárkům:
V naší rodině přežíváme na kafi. Chtěla bych rodině pořídit nějaké fajnové jako dárek pod stromeček.
Poraďte, jakou máte zkušenost s kafem - jaké je podle vás opravdu dobré (může být i dražší, je to jednou za rok smile )
Vím, že chu je individuální záležitost, ale ráda si nechám něco doporučit,dík, Jess.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#220 17. 11. 2013 15:35

Kamilkaka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 9. 2013
Příspěvky: 38

Re: Co pod stromeček?

Já se vám musím pochlubit s dárkem, který se mi podařilo najít pro dceru. Je to samozřejmě jen jeden z mála a je to pouze z legrace, ale ten nápad mě dostal big_smile Objednala jsem jí voňavé tkaničky do bot big_smile Nikdy jsem o tom neslyšela, ale protože mám dceru v pubertě a momentálně se producíruje s tkaničkami s různými obrázky a v každé botě nejlépe tři tkaničky, zkoušela jsem najít nějaké vtipné s potiskem, ale tohle je mnohem lepší big_smile jsou to tkaničky s vůní pizzy, melounu a já nevím, co ještě big_smile jsem zvědavá, co mi dcera řekne smile

Není tady

 

#221 2. 12. 2013 22:19

HanuleB
♥------
Registrovaný: 2. 12. 2013
Příspěvky: 5

Re: Co pod stromeček?

Já jsem letos sehnala super dárek k Vánocům pro svého dědu...je to knížka, nebo spíš taková kronika, co se jmenuje "Dědečku, vyprávěj" (je i verze pro babičku), kde je asi sto otázek, který děda bude muset zodpovědět a vyplnit přímo do knížky, třeba kam chodil do školy, nebo co dělal v roce 1968...když to celý vyplní, bude z toho super kronika celýho jeho života...

Není tady

 

#222 3. 12. 2013 21:19

Jolánie
♥------
Registrovaný: 3. 12. 2013
Příspěvky: 2

Re: Co pod stromeček?

HanuleB napsal(a):

Já jsem letos sehnala super dárek k Vánocům pro svého dědu...je to knížka, nebo spíš taková kronika, co se jmenuje "Dědečku, vyprávěj" (je i verze pro babičku), kde je asi sto otázek, který děda bude muset zodpovědět a vyplnit přímo do knížky, třeba kam chodil do školy, nebo co dělal v roce 1968...když to celý vyplní, bude z toho super kronika celýho jeho života...

jééé, to zní super, to pořídim naší babi, kde si to sehnala?

Není tady

 

#223 3. 12. 2013 21:24

HanuleB
♥------
Registrovaný: 2. 12. 2013
Příspěvky: 5

Re: Co pod stromeček?

Jolánie napsal(a):

HanuleB napsal(a):

Já jsem letos sehnala super dárek k Vánocům pro svého dědu...je to knížka, nebo spíš taková kronika, co se jmenuje "Dědečku, vyprávěj" (je i verze pro babičku), kde je asi sto otázek, který děda bude muset zodpovědět a vyplnit přímo do knížky, třeba kam chodil do školy, nebo co dělal v roce 1968...když to celý vyplní, bude z toho super kronika celýho jeho života...

jééé, to zní super, to pořídim naší babi, kde si to sehnala?

hele na reklama, mají tam i další tipy na dárky pro babičky a dědy, ale seženeš jí určitě i normálně v knihkupectví...

Upravil(a) AndreaP. (3. 12. 2013 21:42)

Není tady

 

#224 9. 12. 2013 21:32

katarinkamaminka
♥------
Registrovaný: 16. 7. 2013
Příspěvky: 7

Re: Co pod stromeček?

Co říkáte na tohle: http://www.babinet.cz/clanek-15259-vybi … -deti.html ? Máte někdo zkušenost s těmi K´NEX stavebnicemi?

Není tady

 

#225 9. 12. 2013 23:23

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

katarinkamaminka napsal(a):

Co říkáte na tohle: http://www.babinet.cz/clanek-15259-vybi … -deti.html ? Máte někdo zkušenost s těmi K´NEX stavebnicemi?

Já jednu sadu koupila synovi na vánoce, docela se mi to líbí, tak jsem sama zvědavá, jakou to bude mít odezvu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů