Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 23. 10. 2012 22:00

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Tak to je jasný, já už právě pár knih dělala, a když jsem viděla tudle akci, tak jsem řekla zkusím je, knihy jsem dělala vysloveně pro nás, ne jako dárek, udělala jsem knihu našich dovolených, kde všude jsme už byli a tak. Vím, že ségra na můj popud dělala taky, a ta to má jako dárek, tak jsem zvědavá.

Není tady

 

#77 24. 10. 2012 12:22

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

Mám další dárek - CD pro syna :-) nevěřím svým očím, většinou to nechávám na pozdější dobu, ale letos se překonávám

Není tady

 

#78 24. 10. 2012 20:50

edulka
♥♥-----
Registrovaný: 2. 10. 2012
Příspěvky: 57

Re: Co pod stromeček?

Jéjej tak to já mám už dárků smile, pro syna tento batoh(věřtě nebo ne od září stihl ten svůj pěkně zdevastovat)kapitulation je fakt, že to byl nějaký no name, takže tentokrát beru(rresp. ježíšek) od topgal http://www.detskyeshop.cz/20095-skolni- … 57221.html[img][/img]

Není tady

 

#79 24. 10. 2012 21:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Slyšela jsem na batohy od Tobgalu samé chvály. My už máme vybráno. http://www.detskyeshop.cz/20887-skolni- … 49650.html ale pod stromeček kupovat nebudu. Až v létě o prázdninách,do léta se jí zase bude líbit třeba něco jiného


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#80 24. 10. 2012 21:17

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Tak to Káa je zatím ve stavu, že tvrdí, že ona do školy teda nepůjde, že zůstane ve školce. Nu budu to mít ještě asi zajímavé kapitulation

Není tady

 

#81 24. 10. 2012 22:03

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

dusička napsal(a):

Slyšela jsem na batohy od Tobgalu samé chvály. My už máme vybráno. http://www.detskyeshop.cz/20887-skolni- … 49650.html ale pod stromeček kupovat nebudu. Až v létě o prázdninách,do léta se jí zase bude líbit třeba něco jiného

To jsou teda hodně nechutný a hlavně předražený ceny.Takové aktovky bych teda dítěti už jen z toho důvodu ani neukazovala.Vy si dovolíte koupit si tak drahou kabelku?A s tím,že ji velmi pravděpodobně za 2 roky pošlete do kytek?Já teda ne.

Není tady

 

#82 25. 10. 2012 6:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Jo Jaku, je to pálka. Já ještě nic nekupuju. smile A v létě budou akce. Jenže lepší batoh neseženeš do 800Kč určitě ne. A obyčejný baoh bez pevných zad  pro první třídu nekoupím. Navíc by ten batoh měla třeba do čtvrtý třídy. Nekupovala bych jen na dva roky. Třeba kluk má baoh,co jsme kupovali v osmičce, stál přes tisícovku,ted ho má ve čtvrtáku a je stále jak nový, zipy drží ,nedrbe se.
řekni mi Jaku,co je dneska laciné?
Jo u vietnamců batoh za tři stovky? Ten ale vydrží max. půl roku. A ještě nemá ty pevné záda. tillfreds
Ale ted to ještě neřeším. Mrknu pak třeba i na mmb a koupím z druhé ruky když se poštěstí. Uvidím


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#83 25. 10. 2012 8:35

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co pod stromeček?

Jaku napsal(a):

dusička napsal(a):

Slyšela jsem na batohy od Tobgalu samé chvály. My už máme vybráno. http://www.detskyeshop.cz/20887-skolni- … 49650.html ale pod stromeček kupovat nebudu. Až v létě o prázdninách,do léta se jí zase bude líbit třeba něco jiného

To jsou teda hodně nechutný a hlavně předražený ceny.Takové aktovky bych teda dítěti už jen z toho důvodu ani neukazovala.Vy si dovolíte koupit si tak drahou kabelku?A s tím,že ji velmi pravděpodobně za 2 roky pošlete do kytek?Já teda ne.

Batoh je velice pekny,ale za tu cenu bych ho urcite nekoupila.
Dusicko jak dlouho denne bude mit tvoje dcera batoh na zadech?Ja jen,ze moje deti to meli domu tak 7 minut a batoh s pevnyma zadama nikdy nemeli.A problem se zadama taky nemaji.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#84 25. 10. 2012 9:09

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

A problem se zadama taky nemaji

Zatím. Jinak batoh je hezký a i když je drahý tak pokud vydrží 4 roky dělá to 350,-  za rok a to není moc. Mám radši kvalitní dražší věc než šunt, který se zničí za pár měsíců

Není tady

 

#85 25. 10. 2012 9:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co pod stromeček?

holcina napsal(a):

A problem se zadama taky nemaji

Zatím. Jinak batoh je hezký a i když je drahý tak pokud vydrží 4 roky dělá to 350,-  za rok a to není moc. Mám radši kvalitní dražší věc než šunt, který se zničí za pár měsíců

Ale nikdy nemas jistotu,ze ten batoh tak dloho vydrzi.A reklamace?Umi to dobre okecat,ze reklamaci neuznaji.Mam s tim nekolikrat zkusenost.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#86 25. 10. 2012 9:52

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

Taky mám zkušenost. Reklamovala jsem teda vyjímečně, ale vždycky bez problémů. Až dcera měla problém s botama, protože to nebyla vycházková obuv, ale módní - to mě pobavilo, že v módní obuvi se nesmí chodit:-)

Není tady

 

#87 25. 10. 2012 10:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co pod stromeček?

Ale nikdy nemas jistotu,ze ten batoh tak dloho vydrzi.
Jediný jistoty jsou smrt a daně http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ovšem u levnýho šuntu lze jeho nevýdrž předpokládat s pravděpodobností hraničící s jistotou a reklamuje se taky hůř - respektive se vzhledem k jeho láci málokdo s reklamací zatěžuje (na což mnozí prodejci spolíhají).
Umi to dobre okecat,ze reklamaci neuznaji.
Třeba jen neumíš dobře reklamovat http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#88 25. 10. 2012 10:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

eremuruss napsal(a):

Jaku napsal(a):

dusička napsal(a):

Slyšela jsem na batohy od Tobgalu samé chvály. My už máme vybráno. http://www.detskyeshop.cz/20887-skolni- … 49650.html ale pod stromeček kupovat nebudu. Až v létě o prázdninách,do léta se jí zase bude líbit třeba něco jiného

To jsou teda hodně nechutný a hlavně předražený ceny.Takové aktovky bych teda dítěti už jen z toho důvodu ani neukazovala.Vy si dovolíte koupit si tak drahou kabelku?A s tím,že ji velmi pravděpodobně za 2 roky pošlete do kytek?Já teda ne.

Batoh je velice pekny,ale za tu cenu bych ho urcite nekoupila.
Dusicko jak dlouho denne bude mit tvoje dcera batoh na zadech?Ja jen,ze moje deti to meli domu tak 7 minut a batoh s pevnyma zadama nikdy nemeli.A problem se zadama taky nemaji.

Erem - v první třídě měl kluk klasickou aktovku na záda - do třetí třídy. A ještě s ní odchodil i mladší. Takže kvalitní aktovka vydržela 6 let stolt A až pak měli batohy.
Holce chci do první třídu kvalitu, aspon pro začátek,dokud je malá. Ještě máme čas,chtěla bych taky klasickou aktovku,ale ještě jsem nekoukala,jestli se vůbec vyrábí a nosí. Je frajerka, a já chci,aby si vybrala sama. Proto nechci pod stromeček.
Andrej - to vidí u Tomáška, jemu se ve škole nelíbí?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#89 25. 10. 2012 10:52

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co pod stromeček?

helena napsal(a):

Ale nikdy nemas jistotu,ze ten batoh tak dloho vydrzi.
Jediný jistoty jsou smrt a daně http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ovšem u levnýho šuntu lze jeho nevýdrž předpokládat s pravděpodobností hraničící s jistotou a reklamuje se taky hůř - respektive se vzhledem k jeho láci málokdo s reklamací zatěžuje (na což mnozí prodejci spolíhají).
Umi to dobre okecat,ze reklamaci neuznaji.
Třeba jen neumíš dobře reklamovat http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Jo neumim dobre reklamovat??Boty od Bati vydrzeli oboum detem neco pres mesic staly jedny 1000 kc znacky power ani jednomu reklamaci neuznali,byli sesmajdane.Pry vada chuze.Zajimave je,ze u jinych bot se jim tohle nestalo, narozdil ode mne nesmajdaji.Je to,uz asi 7 let zpet.
Ted jsme reklamovali slehac.Dostala jsem ho od pritele k vanocum.Je fakt,ze patril k levnejsim stal 400 kc.Od sameho zacatku byl citit pri slehani .Ale utesovala jsem se,ze kdyz prestane jit reklamuju ho.Po pul roce skutecne prestal jit a reklamace uznana nebyla,ze pry jsme meli vice nez minutu zapnuty turbo.Ze by tam bylo nejaky turbo vubec nevim.Melo to jen jednu rychlost.....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#90 25. 10. 2012 11:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co pod stromeček?

reklamaci neuznali,byli sesmajdane
Obecně platí, že za vadu nelze považovat změnu vlastností zboží (nejen bot), která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku opotřebení či nesprávného používání. O tom, zda bylo opotřebení způsobeno běžným používáním nebo nízkou kvalitou bot ve po*ných případech rozhoduje soud (na základě znaleckého posudku). Jenže ten holt stojí peníze...
Ze by tam bylo nejaky turbo vubec nevim.
A mělas k tomu nějakej návod?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#91 25. 10. 2012 11:55

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

erem, jestli tam žádné turbo nebylo tak ti nemohli říct, že bylo zapnuté:-))

Není tady

 

#92 25. 10. 2012 12:32

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Duši, Tomáškovi se ve škole líbí, takže nechápu tu reakci Káti, že ona do školy nechce, vlastně jí ani vůbec neláká se něco učit, no mám docela obavu, že toto skončí odkladem roll
K aktovkám, vím jak jsem kupovala aktovku Tomovi, tak už tehdy mi v obchodě říkali, že klasické aktovky (jaké známe ještě my) se už vlastně vůbec nekupují, není o ně zájem, není moderní, je fakt, že na skladě měli jednu jedinou ..... takže je docela dobrá možnost, že pokud dítě dostane klasik aktovku, tak bude jediné ve třídě...no a víme jak to chodí, když se někdo liší. Tom si nakonec vybral tento typ http://www.do-skoly.eu/jak-vybrat-sprav … u-do-skoly  - jasně, že má chlapecký motiv big_smile a za mě naprostá spokojenost co se týká první třídy. Myslet si ale, že aktovka vydrží první 4 roky je celkem bláhové, třeba tady tato určitě ne, kvalitou je jak nová, v tomto je perfektní, ale do třetí čtvrté třídy už bude zřejmě malá. Větší aktovka, která má zase více kapes může být problém, protože ten prvňák je pak docela zmatenej, neví co kde má hmm
Jaku, je fakt, že aktovky jsou drahé, nu ale bohužel dítě do školy s igelitkou jaksi chodit nemůže. I já jsem nadávala, že ty ceny jsou hnus ... než jsem pochopila, že ty ceny ve školách jsou hnus tak nějak celkově.

Není tady

 

#93 25. 10. 2012 12:39

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Holky, k těm reklamacím, to nic není, máte vidět nás lol  V červnu dostal Tom k narozeninám jeden velký společný dárek, a to notebook. Od toho června jsme ho reklamovali už 5x !! Nechápete? My taky ne. Poprvé hned ten den, co to dostal, takže radost se v mžiku změnila na ty slzy a zklamání. Mám doma plno reklamačních papírů, pro jistotu nám občas reklamaci neuznají, jako že se závada neprojevila, přivezeme to domů a jasně, nejpozději po pár dnech že to udělá opět, máme už vyměněno vlastně komplet vše, co tam může být .... naposled jsme si ho přivezli domů v úterý, manžel to zapnul a ejhle, ono to začalo řvát, že jsme se stali zřejmě obětí pirátské kopie Windows....blablabla.... ten rachot, co manžel udělal, když tam volal, jste ještě neslyšeli. Jsem se bála, že dostane infarkt big_smile Takže čekáme na auto z PPL, protože odmítáme to tam vézt po páté a trváme na tom, že si to sami odvezou a sami nám to zase přivezou. Příští týden se chystáme na ČOIku. Jsem totálně znechucená, Tom ten notebook defacto ještě pořádně neměl.

Není tady

 

#94 25. 10. 2012 12:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co pod stromeček?

Teda Andreo... zabít málo. A to je pořád ta samá závada? Jestli ano, je to na odstoupení od smlouvy:
§ 622 obč. z.
(1) Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně, včas a řádně odstraněna, a prodávající je povinen vadu bez zbytečného odkladu odstranit. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, může kupující žádat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.
(2) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo má právo od smlouvy odstoupit. Tហpráva přísluší kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#95 25. 10. 2012 13:15

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Heli, ani mi nemluv, jsme nasraní o to více, že to nestálo zrovna pár korun, navíc jak jsem psála hlavní dárek pro kluka, který ho defacto nemá. K reklamacím :

1.) v den narozenin, dárek jsme předali - tak nějak od začátku pomalu najížděl, na to, že tam nic ještě nebylo, po chvilce bum, tzv. "modrá smrt". Při reklamaci nám bylo sděleno, že to je záležitost Windows, což je software - navíc uživatelská záležitost, na to se prý reklamace nevztahuje va Tak manžel zařval poprvé .... nu PC vzali, windows přehráli (poprvé). To, že nám to doma kleklo znova na modrou smrt, už ani nezmiňuju - neb preventivně nás naučili, co v tomto případě dělat (podotýkám, že se opravdu bavíme o zcela novém PC z autorizovaného obchodu).

2.) PC se přehříval, hučel, po čase se vždy sám vypnul - po startu nouzový režim. Reklamace - při ní výměna ventilátoru, chladiče, DVD mechaniky + opět přehrání windows.

3.) stejné problémy jak výše, přehřívání, samovolné vypínání - reklamace po 3 týdnech vrácena s tím, že závada se NEPROJEVILA a tudíž se reklamace neuznává.

4) PC jsme přivezli domů, za cca pár dní pochopitelně co? Ano, opět přehřívání, hučení, vypínání samovolné. Najednou reklamace uznána, vznesen z naší strany požadavek na vrácení peněz nebo výměnu zboží. Najednou dochází k výměně celé základní desky + přepasování (velmi divné, že najednou je co reklamovat). V reklamační zprávě napsáno, že nesplňujeme zákonné podmínky pro odstoupení od smlouvy....hmmmm

5) tento po x-té opravený jsme přivezli domů, zapli...a došlo k hlášce, že jsme se stali právě obětí pirátské kopie windows, že nemáme pokračovat, a si nezničíme celý PC...výborné, opět další, už nevím který telefon do prodejny... z naší strany už řev. Z jejich omluva, že to vypadá, že to zadrbal servis, přesněji nedokončili opravu, chybí tam něco (neptejte se mě co), ale že si to můžeme udělat sami .... no to uhádli. Odmítli jsme to odvést na naše náklady, takže jsme je přinutili, že si PC sami vyzvednou (na PPL čekáme už dva dny), opraví a přivezou.

Kam to celé půjde dál, to netuším. Jsem znechucená. Ten PC je šmejd od samého začátku. Takže jak říkáš, zabít málo.

Není tady

 

#96 25. 10. 2012 13:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co pod stromeček?

V reklamační zprávě napsáno, že nesplňujeme zákonné podmínky pro odstoupení od smlouvy
Prosííím??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
V tom případě bych prodejce žádala o vysvětlení, co si představuje pod pojmem "nemůže věc řádně užívat"... a pak bych ho umlátila občanským zákoníkem. Tím tlustším komentovaným vydáním http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#97 25. 10. 2012 13:31

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

helena napsal(a):

V reklamační zprávě napsáno, že nesplňujeme zákonné podmínky pro odstoupení od smlouvy
Prosííím??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
V tom případě bych prodejce žádala o vysvětlení, co si představuje pod pojmem "nemůže věc řádně užívat"... a pak bych ho umlátila občanským zákoníkem. Tím tlustším komentovaným vydáním http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Já už jsem z toho úplně znechucená. Chtěla jsem PC, který bude sloužit pak i dětem do školy, a houby z toho. Oni si melou svou, dělají si co chtějí, občas reklamaci raději neuznají, co z toho, že to tam 3 týdny leží, však na to maj měsíc, že ano. Jedině, že jim ještě dneska napíšu dopis, a mi to vysvětlí, jak to myslí a přidám to tomu poslíkovi, který snad přijede roll

Není tady

 

#98 25. 10. 2012 18:16

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

To je děsný Andreo:-( nejvíc člověka štve, že je dítě bez dárku. Teď jsem objednávala něco z eshopu a za 118,- si lze dokoupit okamžitou výměnu výrobku. Tak si říkám, že u něčeho dražšího,jako  je třeba noas se to může vyplatit

Není tady

 

#99 25. 10. 2012 18:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

eremuruss napsal(a):

Jaku napsal(a):

dusička napsal(a):

Slyšela jsem na batohy od Tobgalu samé chvály. My už máme vybráno. http://www.detskyeshop.cz/20887-skolni- … 49650.html ale pod stromeček kupovat nebudu. Až v létě o prázdninách,do léta se jí zase bude líbit třeba něco jiného

To jsou teda hodně nechutný a hlavně předražený ceny.Takové aktovky bych teda dítěti už jen z toho důvodu ani neukazovala.Vy si dovolíte koupit si tak drahou kabelku?A s tím,že ji velmi pravděpodobně za 2 roky pošlete do kytek?Já teda ne.

Batoh je velice pekny,ale za tu cenu bych ho urcite nekoupila.
Dusicko jak dlouho denne bude mit tvoje dcera batoh na zadech?Ja jen,ze moje deti to meli domu tak 7 minut a batoh s pevnyma zadama nikdy nemeli.A problem se zadama taky nemaji.

mně ta cena nepřijde zase tak přemrštěná, pořádnej batoh je minimálně tisícovka, když chytneš dobrou cenu.
taky když kupuju, koupím raděj pořádnej a dražší, než nějákej šmejd. a vyztužený záda jsou podle mně je samozřejmost, nad jiným bych vůbec nepřemýšlela a je jedno, jestli ho bude mít na zádech 10 minut, nebo hodinu.
takže dusičko, pevný záda schvaluju stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#100 25. 10. 2012 23:20

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

holcina napsal(a):

A problem se zadama taky nemaji

Zatím. Jinak batoh je hezký a i když je drahý tak pokud vydrží 4 roky dělá to 350,-  za rok a to není moc. Mám radši kvalitní dražší věc než šunt, který se zničí za pár měsíců

Mám zbožné přání a chtěla bych to taky někdy zažít - kdy vyšší cena bude zároveň i zárukou kvality.Prozatím pro mě např.tady uváděná cena školní aktovkybatohu a to dokonce pro zač.žáčky,je pouze nehoráznou zlodějskou obch.marží ale dle reakcí tady budou mít obchodníci ještě dlouho na růžích ustláno v téhle blbostí prolezlé republice:dumbom:

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů