Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 10. 2012 13:54

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Co pod stromeček?

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky

já taky smile jako ráda nakupovala hračky, na vnoučata si ještě ráda počkám smile

Uz aby to bolo! Myslim tie dudlik

Není tady

 

#52 19. 10. 2012 14:34

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co pod stromeček?

tak už nakupuji dárečky v teple domova..před chvílí jsem objednala synovi i manželovi jejich oblíbené toaletní vody. Manžel preferuje cokoliv od Mont Blanc a syn používá Diesel.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#53 19. 10. 2012 15:20

Tenzan
Host

Re: Co pod stromeček?

laminanonte napsal(a):

tak už nakupuji dárečky v teple domova..před chvílí jsem objednala synovi i manželovi jejich oblíbené toaletní vody. Manžel preferuje cokoliv od Mont Blanc a syn používá Diesel.

To jste syna měla tak brzy anebo máte taky falešnou fotku v Avataru jako Sahleb?

 

#54 19. 10. 2012 15:37

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co pod stromeček?

mám tam falešnou fotku,ale kdysi jsem tu už psala, že to nejsem já smile 
a jinak na dnešní dobu jsem ho měla brzy..jemu je 19 a mě 40 smile


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#55 19. 10. 2012 17:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co pod stromeček?

Tak ja,uz mam prvni darecek a to parfem Calvin Klein-euphoria.
Moc me vonel tento parfem na kolegini z prace,ze i kdyz kolegine z mista odesla dloho po ni tam ta vune byla citit.Tak snad dcerce udela radost.Ve vonavkach mame s dcerou stejny vkus.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#56 20. 10. 2012 10:30

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

erem, to bude mít dcerka radost, taky mlaďochům naložím porfémy. To mají radost vždycky

Není tady

 

#57 20. 10. 2012 10:32

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

helena napsal(a):

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky
To jsem se taky těšila... jenže páč ostatní babičky zahlcujou vnoučata hračkama až nemírně, zbyla mi role tý "rozumný", co mrňouskům koupí nějakou drobnost, knížku a podobně - a jinak jako "dárky" zaplatí tu botičky, tu plavání, tu píchanec do prdýlky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Taky se může stát, že budu ta "rozumná" kdoví:-) i tak se těším, knížky jsou taky krásný dárek a ty ostatní zas pomůžou rodičům

Není tady

 

#58 20. 10. 2012 10:46

j.ena62
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2012
Příspěvky: 1

Re: Co pod stromeček?

Nevíte co pod stromeček Vašim dětem? Navštivte nᚠinternetový obchod, ve kterém naleznete hračky pro nejmenjší, pro kluky a holky. Velký výběr dětské stavebnice Lego. http://www.e-shop-hracky.cz/

Není tady

 

#59 20. 10. 2012 10:56

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co pod stromeček?

Poslední roky jsem synům dávala obálky. Letos jsme se domluvili, že si dáme pod stromeček vzájemně jen nějakou drobnost, jen tak pro radost. Jsme všichni dospělí, nepotřebujeme mít pod stromečkem hromady dárků. Spíš jde o atmosféru, ale starší syn Vánoce nijak neprožívá a mladší už bydlí s partnerkou, tak nevím, jestli budou na Vánoce spolu nebo jestli slečna pojede k rodičům a kluk přijde k nám,uvidíme. Každopádně se na Vánoce těším.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#60 20. 10. 2012 15:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co pod stromeček?

Modroočka napsal(a):

Poslední roky jsem synům dávala obálky. Letos jsme se domluvili, že si dáme pod stromeček vzájemně jen nějakou drobnost, jen tak pro radost. Jsme všichni dospělí, nepotřebujeme mít pod stromečkem hromady dárků. Spíš jde o atmosféru, ale starší syn Vánoce nijak neprožívá a mladší už bydlí s partnerkou, tak nevím, jestli budou na Vánoce spolu nebo jestli slečna pojede k rodičům a kluk přijde k nám,uvidíme. Každopádně se na Vánoce těším.

No ja jsem na vanoce rozpolcena,protoze nevim kdo s kym je bude travit.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#61 20. 10. 2012 15:49

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

erem neboj, ono to nějak dopadne. Copak musíš vědět teď jak to bude za 2 měsíce?

Není tady

 

#62 20. 10. 2012 16:02

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co pod stromeček?

eremuruss napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Poslední roky jsem synům dávala obálky. Letos jsme se domluvili, že si dáme pod stromeček vzájemně jen nějakou drobnost, jen tak pro radost. Jsme všichni dospělí, nepotřebujeme mít pod stromečkem hromady dárků. Spíš jde o atmosféru, ale starší syn Vánoce nijak neprožívá a mladší už bydlí s partnerkou, tak nevím, jestli budou na Vánoce spolu nebo jestli slečna pojede k rodičům a kluk přijde k nám,uvidíme. Každopádně se na Vánoce těším.

í
No ja jsem na vanoce rozpolcena,protoze nevim kdo s kym je bude travit.

Ale to já taky nevím. Máme několik alternativ. Nějak to nakonec dopadne reta


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#63 20. 10. 2012 16:37

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

Taky vlastně nevím kdo s kým bude trávit vánoce. Budou to první vánoce bez táty:-( ještě jsem se mamky neptala jak to vidí, ale nejspíš bude chtít být doma. Uvidíme

Není tady

 

#64 20. 10. 2012 17:20

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

A mám první dárek. Objednala jsem pro dceru žehličku na vlasy

Není tady

 

#65 20. 10. 2012 21:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

eremuruss napsal(a):

Tak ja,uz mam prvni darecek a to parfem Calvin Klein-euphoria.
Moc me vonel tento parfem na kolegini z prace,ze i kdyz kolegine z mista odesla dloho po ni tam ta vune byla citit.Tak snad dcerce udela radost.Ve vonavkach mame s dcerou stejny vkus.

to je příjemná vůně, ta by se ji mohla líbit.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#66 20. 10. 2012 21:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

tak já jen doufám, že puboš bude o vánocích snesitelnej a bude mě šetřit.
jinak já jsem dneska hledala na netu dárek původně pro někoho jinýho, ale myslím, že jsem vybrala pro sebe gloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 21. 10. 2012 4:32

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Co pod stromeček?

PPavlaa napsal(a):

tak já jen doufám, že puboš bude o vánocích snesitelnej a bude mě šetřit.
jinak já jsem dneska hledala na netu dárek původně pro někoho jinýho, ale myslím, že jsem vybrala pro sebe gloria

To sa stava aj mne, skoro pravidelne gloria

Není tady

 

#68 21. 10. 2012 10:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co pod stromeček?

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tak ja,uz mam prvni darecek a to parfem Calvin Klein-euphoria.
Moc me vonel tento parfem na kolegini z prace,ze i kdyz kolegine z mista odesla dloho po ni tam ta vune byla citit.Tak snad dcerce udela radost.Ve vonavkach mame s dcerou stejny vkus.

to je příjemná vůně, ta by se ji mohla líbit.

Pavlo ty znas tuhle vuni?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#69 21. 10. 2012 10:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

kvietok medovy napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tak já jen doufám, že puboš bude o vánocích snesitelnej a bude mě šetřit.
jinak já jsem dneska hledala na netu dárek původně pro někoho jinýho, ale myslím, že jsem vybrala pro sebe gloria

To sa stava aj mne, skoro pravidelne gloria

big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 21. 10. 2012 10:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tak ja,uz mam prvni darecek a to parfem Calvin Klein-euphoria.
Moc me vonel tento parfem na kolegini z prace,ze i kdyz kolegine z mista odesla dloho po ni tam ta vune byla citit.Tak snad dcerce udela radost.Ve vonavkach mame s dcerou stejny vkus.

to je příjemná vůně, ta by se ji mohla líbit.

Pavlo ty znas tuhle vuni?

znám erem, tenhle parfém jsem měla.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 23. 10. 2012 17:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Mám další dárky smile
Klukovi a jeho holčině po hrnečku se společnou fotkou, trošku vyscrapovanou se srdíčkama.
A manželovi s fotkou holky.
A hrníček vypadá fakt luxusně,takže přemýšlím,že ještě nějaký vymyslím našim, tchyni. vissla Ale aby tomělo nějaký nápad.
A staršímu klukovi nevím, on se svou láskou chodí a nechodí. tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#72 23. 10. 2012 18:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

ty seš nějáká akční, já si pořád říkám, že je ještě čas va spíš jen tak omrkávám, co mi padne do oka.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 23. 10. 2012 20:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Pavli fotoknihy a hrníčky byly v akci,tak jsem toho využila. Jinak obvykle začínám o hodně později.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#74 23. 10. 2012 21:36

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Duši, jak si spokojená s těmi fotoknihami? Já právě taky dělala, a nevím, už jsem teda měla lepší kvalitu - jinde.

Není tady

 

#75 23. 10. 2012 21:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Andrej - já jsem fotoknihy ještě nikde netiskla. Akorát kalendáře víš kde,a kvalita fotoknih je o dost lepší než kalendáře.Asi je to stejný papír. Nevím, líbí se mi to, a abych pravdu řekla, nekoukala jsem,jak je kvalitní,protože vím, že naši až ji dostanou,se nebudou dívat na kvalitu. Takže já jsem spokojená


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů