Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 10. 2012 14:08

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

Jaku, prdlajs žrout elektřiny. Ten co mám doma je vpodstatě mohutnější aromalampa, aby tam to ovoce, nejen jabko, vešlo. Kousky jablka se skořicí můžeš dát i do aromalampy, do trochy vody, záleží jak mᚠvelkou

Není tady

 

#27 16. 10. 2012 16:03

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co pod stromeček?

Jaku napsal(a):

laminanonte napsal(a):

Jaku napsal(a):

Dárkové poukazy - jsou super,loni kluci od nás taky dostali do RESERVED,sami si řekli,kde si chtějí hadry nakoupit.A byli spokojeni,protože v rámci nákupu dostali pak ještě další zajímavé slevy.

Zajímalo by mě,jak jste tu psali,že dáváte do aromalampy limetku,jabko - to asi vždy kousky ovoce,že?A musí být ve vodě taky,ne?U té limetky bych to chápala,že tam asi nakapu štávu z ní,ale jak s jabkem?
Já třeba do aroma lampy dávám do vody hřebíček a skořici-krásná vůně.

Jinak by mě snad ani nenaštvalo,když by návštěva cítila vůni po pečení - to je ještě takové milejší a příjemnější,ne?

to je rozpékač, ne aroma lampa..dává se tam celé jablko a nebo krájené,jak je patrné z fotek
http://www.slevomor.cz/slevy/675

aha,takže další žrout elektřiny,tak to za mě vystačím s tou aroma lampou.gloria

ale houby..to není na elektřinu..tys nekoukala na ten odkaz, co jsem tu dala. Dává se tam taky čajová svíčka a je to na způsob aroma lampy,ale nedává se tam olej, ale ovoce..už tak pokukuju po dárcích..tohle by se mohlo líbit


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#28 16. 10. 2012 20:31

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Todle má kamarádka a nemůže si to vynachválit, vždy si tam dá jablko, a říká, že pak ho pojídat, že je to lahoda. Fakt si to chválí neskutečně a bere to jako jeden z nejlepších dárků pro sebe.

Není tady

 

#29 16. 10. 2012 20:36

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co pod stromeček?

AndreaP. napsal(a):

Todle má kamarádka a nemůže si to vynachválit, vždy si tam dá jablko, a říká, že pak ho pojídat, že je to lahoda. Fakt si to chválí neskutečně a bere to jako jeden z nejlepších dárků pro sebe.

tak super, to se bude babičce líbit a sobě si to objednám taky


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#30 16. 10. 2012 20:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Tak jste mě nalákaly smile ještě si to nechám projít hlavou. Dokdy je ta akce jak si dávala odkaz Laminnonte?
A Andrej - mám před sebou dopis od Ježíška, psal kluk a holka diktovala:
   Milý Ježíšku,
prosím tě, Markétka si přeje pod stromeček
- knížku s malováním pro velké děti (řekla bych že myslí ty předškolní doplnovačky, jednu už dopsala a bavila jí)
- mořskou pannu Barbie
- kozačky až bude sníh
-velkou modelínu
- hrneček a růžový brčka
- obrázek do pokojíka s princeznou a princem.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#31 16. 10. 2012 21:06

Slevousova
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2012
Příspěvky: 7

Re: Co pod stromeček?

Smazáno.
Vážená, přestaňte  to zde spamovat reklamou. Jak jsem uvedla v úvodním příspěvku na tomto založeném speciálním fóru, jsou zde povoleny odkazy, ovšem pouze pro stálé uživatelky, které si tady navzájem radí, případně i nováčky, kteří jdou zde ale normálně diskutovat a ne spamovat. Díky za pochopení. V případě nerespektování Vám zakážu vstup. Administrátorka serveru.

Není tady

 

#32 16. 10. 2012 21:28

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co pod stromeček?

dusička napsal(a):

Tak jste mě nalákaly smile ještě si to nechám projít hlavou. Dokdy je ta akce jak si dávala odkaz Laminnonte?
A Andrej - mám před sebou dopis od Ježíška, psal kluk a holka diktovala:
   Milý Ježíšku,
prosím tě, Markétka si přeje pod stromeček
- knížku s malováním pro velké děti (řekla bych že myslí ty předškolní doplnovačky, jednu už dopsala a bavila jí)
- mořskou pannu Barbie
- kozačky až bude sníh
-velkou modelínu
- hrneček a růžový brčka
- obrázek do pokojíka s princeznou a princem.

tady je to aktivní ještě 5dní
http://www.vykupto.cz/zbozi/8704-rucne- … z-keramiky

ten první odkaz už vypršel


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#33 16. 10. 2012 21:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Holky, normálně mě s tím "rozpékačem" lákáte, sakriš, že bych do toho taky šla big_smile

Není tady

 

#34 16. 10. 2012 21:45

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

dusička napsal(a):

Tak jste mě nalákaly smile ještě si to nechám projít hlavou. Dokdy je ta akce jak si dávala odkaz Laminnonte?
A Andrej - mám před sebou dopis od Ježíška, psal kluk a holka diktovala:
   Milý Ježíšku,
prosím tě, Markétka si přeje pod stromeček
- knížku s malováním pro velké děti (řekla bych že myslí ty předškolní doplnovačky, jednu už dopsala a bavila jí)
- mořskou pannu Barbie
- kozačky až bude sníh
-velkou modelínu
- hrneček a růžový brčka
- obrázek do pokojíka s princeznou a princem.

Jééé, to je hezký. O Barbíně taky mluví, prý nějaká je, se kterou se může koupat, tak nevím, zda je to ta mořská a nebo je ještě další. Modelování miluje, to mi tady občas básní o té výrobně dortů (je toho více druhů), ale nějak se mi do toho nechce, osobně si myslím, že je to krám...nemáte někdo zkušenost?

Není tady

 

#35 16. 10. 2012 22:32

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co pod stromeček?

Andrej - ano je to Barbie mořská panna, stáhla jsem jí film. Je 1 a 2. No a tu Barbie samo že viděla v reklamě. Hele, a já na ty filmy s Barbie koukám taky. Líbí se mi to. A ta panna je holka, která zjistí,že má maminku mořskou pannu,v dospívání se jí začnou melírovat samy vlasy a ve vodě kouzlem má ploutve, může tam dýchat,mluvit. Stáhni si to, uvidíš,že se vám to bude líbit.  (Barbie Příběh mořské panny je název)
Modelínu - je to naprd. Marky je zvyklá,když něco vytvoří, tak si to dá na "výstavu" jenže ona modelína ztvrdne. MInulý rok jsem jí koupila malou sadu, dělala nanuky,zmrzliny měla takové tvořítko. Bavilo jí to. Jenže po hraní se musí všechno sbourat a uložit do těch pidi hrnečků.Takže to se jí nelíbilo. Jednou jsem dělala podle mmb domácí modelínu,měli jsme jí plno, tak vykrajovala ,válela. Ale musí se uklízet. dumbom nesmí zůstat venku.

Upravil(a) dusička (16. 10. 2012 22:40)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#36 17. 10. 2012 10:52

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

dusička napsal(a):

Andrej - ano je to Barbie mořská panna, stáhla jsem jí film. Je 1 a 2. No a tu Barbie samo že viděla v reklamě. Hele, a já na ty filmy s Barbie koukám taky. Líbí se mi to. A ta panna je holka, která zjistí,že má maminku mořskou pannu,v dospívání se jí začnou melírovat samy vlasy a ve vodě kouzlem má ploutve, může tam dýchat,mluvit. Stáhni si to, uvidíš,že se vám to bude líbit.  (Barbie Příběh mořské panny je název)
Modelínu - je to naprd. Marky je zvyklá,když něco vytvoří, tak si to dá na "výstavu" jenže ona modelína ztvrdne. MInulý rok jsem jí koupila malou sadu, dělala nanuky,zmrzliny měla takové tvořítko. Bavilo jí to. Jenže po hraní se musí všechno sbourat a uložit do těch pidi hrnečků.Takže to se jí nelíbilo. Jednou jsem dělala podle mmb domácí modelínu,měli jsme jí plno, tak vykrajovala ,válela. Ale musí se uklízet. dumbom nesmí zůstat venku.

Dušičko,vzpomněla jsem si na modurit-to je úplně ideální právě na to,aby se to vymodelované mohlo dát na výstavku,ni?Já teda jsem k takovým to věcem nikdy neinklinovala,z pracovek jsem měla ve škole vždy hrůzu a z výtvarky ještě větší a známky tomu samozřejmě taky odpovídaly.Ale spíš se o tom bavil manžel,on je zas v tomto úplný opak a šikulka.

Teda nestačímse divit,o čem jsou ty dnešní pohádky - ani na melírování tam nezapomenou:dumbom: a to se divím,výrobcům či prodejcům  barev na vlasy,že si u toho zároven nepřihřáli i oni svoji polívčičku.lol

Není tady

 

#37 17. 10. 2012 12:36

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Jaku, díky za poznatek ohledně toho lega, vidíš mě by asi nenapadlo, že je třeba ze začátku s nimi.
Duši, já dneska jela na nákupy, byla jsem v Tesco - je tam hraček a hraček už a vlezla jsem i do Pompa. No upřímně dívala jsem se po té Barbíně, tak cosi s názvem mořská tam byla, ale já si nemůžu pomoct, vždy ta panenka je hnusná roll Tím jak to nemá ty šatičky, ale jen takovou jakousi umělou ploutev, ach jooo. Tak netuším, zda jsem se dívala na nějaký prototyp či co a nebo je to fakt ono, ale pokud je to ono, no tak potěš. Brrrr. Zkusím stáhnout ten film, pokud to bude něco jak Zvonilka, kterou miluje, tak jí to určitě bude bavit.  Jinak v Tescu teď maj napsané 50% slevy na hračky (nevím, zda na všechny), ale byly tam věci, co mě zaujali. No a jinak jsem se rozhodla pořídit smart hry (já už nad tím uvažovala loni, ale tím, že už jsem měla dost nakoupené, tak jsem je nakonec nebrala), tak jsem letos vzala dvě, každému jednu - údajně je to super, prý snad hračka roku 2011 - to bych jim radila za tu cenu big_smile - tak uvidím. Líbí se mi to, je fajn, že u toho budou muset myslet, no sama bych si to hned zkusila, ale je to zabalené. Tomovi jsem vzala piráty (uvažovala jsem i auta, ale ti piráti se mi líbili více vzhledově) a u Káti jsem uvažovala nad tou aqua (prý přímo pro holky), ale nakonec jsem vzala ty tučňáky...a můžou si to půjčovat .... i mamince tongue

Není tady

 

#38 17. 10. 2012 13:06

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky

Není tady

 

#39 17. 10. 2012 15:03

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

holcina napsal(a):

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky

Se těším,jestli budu někdy kupovat třeba kočárek pro panenky - nějaký moooc pěkný a co teprve ty samotné panenky,cena nebude rozhodovat:)
A pro kluky určitě každému velkou tatrovku,lega - ale aby taky zbylo něco na rodiče,žejo:lol:

Není tady

 

#40 17. 10. 2012 15:06

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

AndreaP. napsal(a):

Jaku, díky za poznatek ohledně toho lega, vidíš mě by asi nenapadlo, že je třeba ze začátku s nimi.

tak proto sity děti hlavně pořizujeme,abychom byli s nimi či ni?Manžela tohle i hodně bavilo,zamontoval do toho lega i maléplastové vojáčky a tak se odehrávaly i různé bitvy,atp.Už jenom ten společně strávený čas takto určitě stojí za to:)

Není tady

 

#41 17. 10. 2012 18:35

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Jaku jistě, děti si "pořizujeme" (děsné slovo lol )  proto, abychom s nimi byli, nicméně si ale myslím také to, že není dobré být s nimi pořád, aneb i děti si musí umět  zahrát trošku sami. Zvl᚝ ve věku, kdy už nejsou mimina. Prostor pro sebe by měli mít jak děti (za dohledu rodičů zpovzdálí), tak by ten prostor pro sebe měli mít i rodiče.
Ten můj Tebou citovaný poznatek byl o tom, že mě nenapadlo, že jim musíme ukázat, jak si s tím hrát, měla jsem tak nějak za to, že na to příjdou big_smile Tak teď jen doufat, že je to bude bavit vissla

Není tady

 

#42 18. 10. 2012 11:42

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co pod stromeček?

Nemáte holky některá zkušenost s tímto? Zda se to vyplatí a nebo je to další krám do kuchyně big_smile

http://www.vykupto.cz/zbozi/9248-ryzova … 5460f3b211

Není tady

 

#43 18. 10. 2012 11:58

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1809

Re: Co pod stromeček?

AndreaP. napsal(a):

Nemáte holky některá zkušenost s tímto? Zda se to vyplatí a nebo je to další krám do kuchyně big_smile

http://www.vykupto.cz/zbozi/9248-ryzova … 5460f3b211

Jednoznačně krám.


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#44 18. 10. 2012 12:05

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co pod stromeček?

AndreaP. napsal(a):

Nemáte holky některá zkušenost s tímto? Zda se to vyplatí a nebo je to další krám do kuchyně big_smile

http://www.vykupto.cz/zbozi/9248-ryzova … 5460f3b211

Pro mě krám, ale kamarádka si to chválí:-)

Není tady

 

#45 18. 10. 2012 12:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co pod stromeček?

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky
To jsem se taky těšila... jenže páč ostatní babičky zahlcujou vnoučata hračkama až nemírně, zbyla mi role tý "rozumný", co mrňouskům koupí nějakou drobnost, knížku a podobně - a jinak jako "dárky" zaplatí tu botičky, tu plavání, tu píchanec do prdýlky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 18. 10. 2012 12:24

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

Petra101 napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Nemáte holky některá zkušenost s tímto? Zda se to vyplatí a nebo je to další krám do kuchyně big_smile

http://www.vykupto.cz/zbozi/9248-ryzova … 5460f3b211

Jednoznačně krám.

Stejný názor,nemám problém s uvařením rýže v kterémkoli hrnci,nejradši vařím v nerezovém.S takovýma a podobnýma bebechama si jen zaflákᚠpostupně domácnost.

Není tady

 

#47 18. 10. 2012 12:27

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co pod stromeček?

helena napsal(a):

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky
To jsem se taky těšila... jenže páč ostatní babičky zahlcujou vnoučata hračkama až nemírně, zbyla mi role tý "rozumný", co mrňouskům koupí nějakou drobnost, knížku a podobně - a jinak jako "dárky" zaplatí tu botičky, tu plavání, tu píchanec do prdýlky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

To je taky pravda a smůla v jednom,když i ta druhá babička takhle ráda nakupuje.A není to špatný,když to děláš,jak píšeš,i když člověk přijde o to dětské nadšení-pro který se to hl.dělá,co si budem povídat.

Není tady

 

#48 19. 10. 2012 12:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

Jaku napsal(a):

laminanonte napsal(a):

je prima, že kdo začne včas může díky slevovým portálům dost ušetřit.
kdybychom neposlali teď babičku s dědou na 3 dny s polopenzí do šumavského hotelu, jako dárek pro oba k narozeninám, dostali by takový poukaz pod stromeček.

Jj,my zas dostali takový poukaz od našich kluků k loňským vánocům - 3 dny v Orlických horách s PP za 1100,-Kč.A bylo to supr,užili jsme si to vlastně letos v březnu při krásném jarním lyžování na firnu.Jsem tak nesměle doma podotkla,že by to mohlo být každý rok.tongue
Minulý rok jsem od kluků dostala asi 5cm sádrového psa - to jsem se teda naštvala,jak vím,že se nad dárkem nemaj dělat xichty,tak tohle by tak odpovídalo malému dítěti - i když se z toho snažily děcka vykroutit s tím,že vůbec nevěděli co mi mají koupit. Tak to zklamání jsem jim tenkrát teda dala pocítit.

vava


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 19. 10. 2012 12:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

AndreaP. napsal(a):

Jaku jistě, děti si "pořizujeme" (děsné slovo lol )  proto, abychom s nimi byli, nicméně si ale myslím také to, že není dobré být s nimi pořád, aneb i děti si musí umět  zahrát trošku sami. Zvl᚝ ve věku, kdy už nejsou mimina. Prostor pro sebe by měli mít jak děti (za dohledu rodičů zpovzdálí), tak by ten prostor pro sebe měli mít i rodiče.
Ten můj Tebou citovaný poznatek byl o tom, že mě nenapadlo, že jim musíme ukázat, jak si s tím hrát, měla jsem tak nějak za to, že na to příjdou big_smile Tak teď jen doufat, že je to bude bavit vissla

stoltstolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#50 19. 10. 2012 12:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pod stromeček?

holcina napsal(a):

teda já se těším na vnoučky.-))) strašně ráda jsem vždycky nakupovala hračky

já taky smile jako ráda nakupovala hračky, na vnoučata si ještě ráda počkám smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů