Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 10. 2012 14:42

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Vánoční úklid - nejen tipy a triky

... aneb jak na něj? Děláte jen běžný a nebo uklízíte do padnutí, aby se vše blýskalo? Jak je to právě u vás doma?

Není tady

 

#2 26. 10. 2012 8:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Vánoční úklid - nejen tipy a triky

Vánoční úklid? Co to je lol přece když uklízím celej rok pravidelně, tak před Vánocema nemusím nervit s nějakým extra úklidem. Okna v zimě neumývám, to dělám na podzim, takže normální běžnej úklid, akorát výzdoba, jinak žádný extrémy.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#3 2. 11. 2012 12:06

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Vánoční úklid - nejen tipy a triky

Mám to stejně jako Modroočka. Bohužel otce občas popadne amok a uklízí okolo 20. prosince jako divý.

Jinak zmíním úsměvnou historku. Jedna mamčina bývalá kolegyně, mimochodem milovnice umělých stromků, si jedny Vánoce řekla, že se nebude před Štědrým dnem vysilovat úklidem a že uklidí až 24. dopoledne a večer bude mít čerstvě uklizeno bez jediného smítka. Dopadlo to samozřejmě tak, že to do večera nestihla big_smile, jak jinak. Ona ale byla zvláštní v jiných věcech.

Není tady

 

#4 2. 11. 2012 12:09

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Vánoční úklid - nejen tipy a triky

Co dělám ale každý rok, je předadventní úklid. Vyzdobím si v pokoji nástěnku, minulý rok jsem si nakoupila ladovské pohlednice a udělala si pěknou výzdobu, z které jsem se těšila celý advent. Letos to udělám stejně. Max. si převleču postel, utřu prach, zametu podlahu a to bude tak všechno.

Není tady

 

#5 3. 11. 2012 8:07

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Vánoční úklid - nejen tipy a triky

Mám to jako Modroočka, žádný vánoční úklid nedělám. Jen vánoční výzdobu, ale úklid naprosto běžně jako po celý rok. Nikdy jsem ty vánoční, velikonoční a nevím jaké úklidy nepochopila.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů