Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 12. 2012 23:40

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Advent

AndreaP. napsal(a):

Tak nám zítra začíná advent. Tak vám všem přeji, a je to krásné a ničím nerušené období plné očekávání hjarta Ale úplně nejvíce vám přeji zdraví, protože to je opravdu to nejdůležitější, nad něj není nic a vše ostatní jsou jen prkotiny.

Souhlasím s tebou!

Všem přeju nejen fyzické zdraví, ale taky i zdraví psychické!

Není tady

 

#27 2. 12. 2012 8:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Advent

Kdysi jsem četla hezký příběh, tak se o něj podělím.

Žena vyšla z domu a uviděla tři staré muže s dlouhými bílými vousy, kteří seděli vpředu na dvoře. Nepoznala je. Pověděla: ' Nemyslím, že vás znám, ale musíte být hladoví. Prosím pojďte dál a vezměte si něco k jídlu.
''Je tu pán domu ?' , zeptali se.
'Ne', odpověděla.
'Potom nemůžeme vstoupit', odpověděli oni.Večer, když se manžel vrátil, žena mu pověděla, co se stalo.
Běž a pověz jim, že jsem doma a pozvi je.Žena vyšla ven a pozvala muže dovnitř.
'My nemůžeme společně vstoupit do domu' odpověděli.
Proč ne?' zeptala se.Jeden z těch starých mužů začal vysvětlovat. Ukázal na jednoho z nich a pověděl: ' Jeho jméno je Zdraví'. Ukázal na druhého: 'tenhle se jmenuje Úspěch a moje jméno je Láska.' Potom dodal:
'Teď běž a prodiskutuj se svým mužem, kterého z nás chcete doma.Žena se vrátila a pověděla, co slyšela. Její manžel měl velkou radost. ' Jak milé!' pověděl. 'Vzhledem na tuto situaci pozveme Zdraví. A přijde a naplní nᚠdům zdravím.'Jeho žena nesouhlasila. 'Drahý, proč nepozveme Úspěch?
'Tchýně, která slyšela jejich rozhovor, vběhla do pokoje se svým návrhem: 'Nebylo by lepší pozvat Lásku ? Nᚠdům by byl naplněný láskou!''Dáme na radu naší tchýně' pověděl manžel svojí ženě. Choď ven a pozvi Lásku, bude to nᚠnejlepší host.'Žena vyšla ven a zeptala se těch třech mužů: 'Který z vás je Láska? Pojďte, prosím a buďte naším hostem.'Muž jménem Láska vstal a šel k domu. Ostatní dva vstali taky a následovali ho.
Překvapená žena se zeptala Zdraví a Úspěchu: 'Pozvala jsem jenom Lásku, proč Jdete také?'Staří muži odpověděli společně. 'Když byste pozvali Zdraví, anebo Úspěch, ostatní dva by zůstali venku, ale vy jste pozvali Lásku a kamkoliv on jde, my jdeme s ním. Kdekoliv je Láska, tam je i Zdraví a Úspěch.

Přeji Vám nejen o adventu, ale i po celý příští rok i ty následující hodně lásky ve vás i kolem vás.

Upravil(a) Eva. (2. 12. 2012 8:41)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#28 2. 12. 2012 9:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Advent

ten příběh znám, je moc hezkej.
tobě přeji to samé.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 2. 12. 2012 10:52

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Advent

Tak se začátkem adventu začínám péct:-) teda zaím maká jen pekárna, dělá těsta, na mě bude ten zbytek. Dnes budou perníčky, už se těším na tu vůni

Není tady

 

#30 8. 12. 2012 10:46

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Advent

Nemyslím, že úspěch a zdraví vždycky doprovází lásku....to je hezká pohádka a vůbec by mi nevadilo, kdyby byla bez výjimky pravdivá. Jsem ale moc ráda, že pozvali domů právě lásku: je určitě nejdůležitější a dá se s ní unést i nemoc a neúspěch.

Upravil(a) světýlko (8. 12. 2012 19:32)

Není tady

 

#31 16. 12. 2012 12:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Advent

Českých animovaných přání moc není, těch amerických je moc, ale mě prostě nebaví, miluju češtinu,  tak posílám jeden odkaz, který je český

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html


Znáte někdo ještě nějaké takové odkazy?

Není tady

 

#32 16. 12. 2012 15:44

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Advent

AndreaP. napsal(a):

Českých animovaných přání moc není, těch amerických je moc, ale mě prostě nebaví, miluju češtinu,  tak posílám jeden odkaz, který je český

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html


Znáte někdo ještě nějaké takové odkazy?

Ten odkaz, kt. jsi sem dala, znám a je to moc pěkné.

Našla jsem např. toto: http://www.wistarie.net/vanocni-prani-a … -hvezdicku , nutné stáhnout soubor a klikat na hvězdičky a mít puštěný zvuk.

Není tady

 

#33 16. 12. 2012 16:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Advent


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#34 16. 12. 2012 22:00

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Advent

PPavlaa napsal(a):

pane bože, ještě nemá ani 50 příspěvků a už se to začíná hemžit jejím milým. já se bojím, že z toho budu mít osypky.

Ja se zacinam podezrele skrabat na zadech......lol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#35 23. 12. 2012 19:03

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Advent

Musím říct, že se mi to docela líbí, pěkná blbůstka big_smile

http://www.pulnocniprani.cz/?utm_source … ocni_prani

Není tady

 

#36 23. 12. 2012 20:00

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Advent

Andrejko, dobrý, jsem si zablbla:-)
Kapr naložený v česneku, stromeček nazdobený, cpu se tu cukrovím a je mi fajn

Není tady

 

#37 23. 12. 2012 22:15

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Advent

Dárky zabaleny, vše uklizeno, stromek stojí, polévka uvařená, bramborový salát hotov, ryba se rozmrazuje, svíčky mi plápolají, cukroví hotovo, po ruce vaječňák ..... vánoce můžou začít smile Holky, tak krásné vánoce vám všem hjartahjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů