Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 10. 2012 12:44

prcccek
♥------
Registrovaný: 11. 10. 2012
Příspěvky: 17

gynekologické stěry

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vᚠnázor či zkušenost. V srpnu jsem byla na pravidelné kontrole na gynekologii, kde mi braly stěry.  Dozvěděla jsem se, že za půl roku, tedy v únoru, musím znova, protože tam tjistili nějaké abnormality beněk, nebo tak něco. Doktor mi to vysvětlil tak, že to nedokáži zařadit, zda je to dobré nebo špatné. Uvidíme až v únoru po dalším stěru. V hlavě se mi, ale honí strašné myšlenky a bojím se. Už tak se léčím na jednu chronickou nemoc a dost mi to ztrpčuje život i v mém mladém věku (24), nedokáži si představit co vše ten stěr může znamenat, a proto bych byla ráda za každou vaší zprávu. Mějte se hezky

Není tady

 

#2 11. 10. 2012 14:10

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: gynekologické stěry

Prcccku, nevím co přesně Ti vyšlo ve výsledku, ale určitě bych být Tebou brala na zřetel, že pokud by to bylo fakt zlé (eventuálně hodně podezřelé), tak by lékař nečekal dalšího půl roku a poslal Tě na podrobnější vyšetření hned. Takže hlavu vzhůru, zkus se nestresovat (vím, že je to sakra těžké) a uvidíš, že to bude dobré.

Není tady

 

#3 12. 10. 2012 21:12

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: gynekologické stěry

Ahoj, souhlasím s Andreou, nemá cenu se stresovat, abnormality buněk mohou být klidně jen při lehkém zánětu a samo o sobě to nemá výpovědní hodnotu. Pevné nervy, držím palce.

Není tady

 

#4 14. 10. 2012 15:22

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: gynekologické stěry

On by mohl doktor také odebrat krev/moč a zapátrat, ale to by se mu muselo chtít. Nepíšeš, jakou mᚠchronickou nemoc, nemohla by souviset? V každém případě zachovat klid, protože stres  vypíná imunitní systém a může spustit nemoc jinou. Takže myslet pozitivně! Já mám rakovinu a doufám, že se z ní dostanu /i když pravděpodobnost je malá/. Ty jsi ještě mladá na nemoci, tak snad to bude dobré !!! pussa Věřit a doufat !

Upravil(a) Aneri (14. 10. 2012 15:23)

Není tady

 

#5 14. 10. 2012 23:19

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: gynekologické stěry

A proč by měl odebírat krev a moč?
Jinak bych se nenervovala dopředu, já vím, je to nepříjemný, ale kdyby tam byl nějaký velký průšvih, nečekal by a řešil by konizací. Takže klídek.
Oni i nesrovnalosti mohou vzniknout,když mᚠstresy, si nachlazená,prostě nabouranou imunitu.
Zkus pít kontryhel, je to zázračná bylinka. Doporučuju.
JInak mně se tohle taky stalo. Ale doktor mě tedy nenervoval. řekl mi až po půl ruce, že jsem tam měla nález a po půl roce zkontroloval a bylo to v poho.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#6 15. 10. 2012 13:14

prcccek
♥------
Registrovaný: 11. 10. 2012
Příspěvky: 17

Re: gynekologické stěry

Aneri, už 7 let se léčím na Crohnovu chorobu. Nevím zda to s tím může souviset nebo ne, ale nikde jsem se nic k tomu nedověděla a myslím, že kdyby to s tím souviselo, že by se to ukázalo dříve.

Taky si říkám, že kdyby měl podezření na nějaký velký problém, tak by snad nečekal půl roku.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů