Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 1. 2016 18:46

Janeii
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2016
Příspěvky: 5

Re: Jak hubnete?

Za mě asi klasika - strava a pohyb. Stravu neřeším až tak důkladně, ale snažím se omezovat sladké atd. Nejen ale kvůli tloušce, ale i zdraví. Naštěstí já nikdy nebyla moc na nějaké oplatky, sladkosti, slazené nápoje atd., takže to u mě nebylo až tak složité. I když občas taky někdy neodolám. A co se pohybu týká, tak už hodně dlouho běhám. Pročistím si hlavu a udělám něco pro své tělo, takže dvě mouchy jednou ranou smile

Hlavně bych moc nespoléhala na nějaké zázračné produkty, které většinou jen těží z toho, že se lidem nechce makat a chtěli by všechno snadno a nejlépe lusknutím prstu. To bohužel ale nikdy a v ničem nefunguje smile

Upravil(a) Janeii (16. 1. 2016 18:47)

Není tady

 

#27 7. 3. 2016 14:04

Andrea Lacuchová
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2016
Příspěvky: 1

Re: Jak hubnete?

Ahoj, co se týče hubnutí, rozhodně nepoužívej jen dietu. Shozená kila se velmi rychlé vrací a pro tělo je to velký stres. Rozhodně doporučuji začínat postupně a pomálu. Chápu, že všichni chtějí, aby se výsledky dostavily hned... Pokud ale chceš zhubnout správně, tak doporučuje se maximálně 1 kg týdně. Začít se správně nebo alespoň lépe stravovat. Nemusíš se nijak výrazně omezovat, ale místo dortu si například dát kousíček hořké čokolády apod. Nápady na jídlo třeba čerpám tady: http://www.fitnessguru.sk/. Určitě dodržovat pitný režim (80% hladu je převlečená žízeň). A samozřejmě pohyb. Ten rozhodně nesmí chybět!!! Jaký pohyb si zvolíš už je na tobě. Každý to má velmi individuální. Já, například, ráda cvičím doma před televizi na rotopedu: http://www.give.cz/p/insportline-erinome Jehož koupě se mi vyplatila již mnohonásobně. Jinak sport ti pomůže i se srovnáním stresové hladiny. Takže rozhodně si ho zařaď do denních aktivit smile

Upravil(a) Andrea Lacuchová (8. 3. 2016 10:26)

Není tady

 

#28 17. 3. 2016 21:20

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Jak hubnete?

Já jsem zhubla díky ketofitové dietě www.ketofit.cz. Váhu si pořád držím, chce to ale přestat s dietou postupně tzn. dodržovat ten dietní plán co doporučují. Mám dole 10 kilo takže paráda

Není tady

 

#29 17. 5. 2016 14:19

ajaksas
♥♥-----
Registrovaný: 19. 8. 2015
Příspěvky: 38

Re: Jak hubnete?

Já pořád hubnu a přibírám. Prostě klasika spojená se stresem. Diety zásadně odmítám,protože mají neskutečný jojo efekt. Takže jsem si nechala sestavit jídelníček. A je to super,jím vlastně všechno,na co jsem byla zvyklá,jen v menších porcích a 5 krát denně. Samozřejmě tam nejsou věci jako čokoláda a tak,ale s tím množstvím ovoce a jogurtů, na sladké ani nemám chu. K tomu se trochu hýbu a piju zelenou kávu. Snižuje chu k jídlu,což mi přišlo jako blbost,ale kupodivu to pomáhá. Já si teda kupuju trochu kvalitnější : https://www.krasaprozeny.cz/Zdravi-kras … mleta-250g
Tady tu. A je dobrá a fakt asi zabírá. No každopádně hubnu takovou normální rychlostí asi 2 kila týdně,někdy kilo. Ze začátku to jde rychlejší,to je jasné.

Není tady

 

#30 18. 5. 2016 11:38

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Jak hubnete?

ajaksas napsal(a):

Já pořád hubnu a přibírám. Prostě klasika spojená se stresem. Diety zásadně odmítám,protože mají neskutečný jojo efekt. Takže jsem si nechala sestavit jídelníček. A je to super,jím vlastně všechno,na co jsem byla zvyklá,jen v menších porcích a 5 krát denně. Samozřejmě tam nejsou věci jako čokoláda a tak,ale s tím množstvím ovoce a jogurtů, na sladké ani nemám chu. K tomu se trochu hýbu a piju zelenou kávu. Snižuje chu k jídlu,což mi přišlo jako blbost,ale kupodivu to pomáhá. Já si teda kupuju trochu kvalitnější : https://www.krasaprozeny.cz/Zdravi-kras … mleta-250g
Tady tu. A je dobrá a fakt asi zabírá. No každopádně hubnu takovou normální rychlostí asi 2 kila týdně,někdy kilo. Ze začátku to jde rychlejší,to je jasné.

Kaviárový tousty... lol

Není tady

 

#31 14. 10. 2016 19:44

Evisek85
♥------
Registrovaný: 1. 10. 2013
Příspěvky: 19

Re: Jak hubnete?

Já jsem si zamilovala jumping smile je to jak komplexní, tak hlavně zábavné cvičení smile) samozřejmě záleží na cvičitelce. Já chodím do bbc na vinohrady a jsem moc spokojená smile

Není tady

 

#32 26. 10. 2016 13:34

Pavlinka_Pavli
♥------
Registrovaný: 21. 9. 2016
Příspěvky: 23

Re: Jak hubnete?

Ahojky, podařilo se mi zhubnout skoro všechny partie, ale bohužel ruce, a se snažím jak můžu, tak pořád nic sad Nemáte radu, jak to?

Není tady

 

#33 29. 10. 2016 17:15

alenka90
♥♥-----
Registrovaný: 8. 12. 2015
Příspěvky: 30

Re: Jak hubnete?

Pavlinka_Pavli napsal(a):

Ahojky, podařilo se mi zhubnout skoro všechny partie, ale bohužel ruce, a se snažím jak můžu, tak pořád nic sad Nemáte radu, jak to?

No jednou z možností je liposukce. Já jsem byla na bříšku a rozhodně toho nelituju smile

Není tady

 

#34 30. 10. 2016 18:39

Pavlinka_Pavli
♥------
Registrovaný: 21. 9. 2016
Příspěvky: 23

Re: Jak hubnete?

Jako taky jsem nad tím už uvažovala smile a kde jsi byla prosím? a bolelo to? smile

Není tady

 

#35 30. 10. 2016 19:55

alenka90
♥♥-----
Registrovaný: 8. 12. 2015
Příspěvky: 30

Re: Jak hubnete?

Pavlinka_Pavli napsal(a):

Jako taky jsem nad tím už uvažovala smile a kde jsi byla prosím? a bolelo to? smile

Jako ja rozhodně nelituju, konečně se cítím jako člověk .. A byla jsem v Perfect Clinic a spokojenost velka smile

Není tady

 

#36 30. 10. 2016 21:24

Pavlinka_Pavli
♥------
Registrovaný: 21. 9. 2016
Příspěvky: 23

Re: Jak hubnete?

Super, děkuju za radu, podívám se na to a asi si to nadělím k Vánocům smile

Není tady

 

#37 10. 11. 2016 12:40

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Re: Jak hubnete?

Pavlinka_Pavli napsal(a):

Super, děkuju za radu, podívám se na to a asi si to nadělím k Vánocům smile

Zdravím, tak jak jste se nakonec rozhodla? Jakou kliniku jste zvolila? Taky uvažuji o liposukci rukou. Hodně jsem zhubla a ruce mám dost ošklivé, jak mi z nich visí ta povyslá kůže sad Mě se zase líbila klinika Medicom, ale ráda si nechám poradit.

Není tady

 

#38 28. 9. 2017 16:52

Michal.Novo
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2017
Příspěvky: 17

Re: Jak hubnete?

zkoušíte cvičit i doma? třeba na youtube je hodně návodů a pořadů zdarma. nebo pokud si člověk trochu připlatí, tak třeba koupit nějaký kurz o hubnutí - mně třeba to cvičení doma s podložkou u televize nebo youtube vyhovuje...

Není tady

 

#39 16. 3. 2018 12:54

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Jak hubnete?

chodím pravidelně běhat, občas fitko, zdravá strava a minimálně jednou v měsící nějaká procedura proti celulitide, nebo detox těla.

Není tady

 

#40 10. 5. 2018 7:43

Lololita
♥♥-----
Registrovaný: 8. 4. 2015
Příspěvky: 29

Re: Jak hubnete?

Já jsem shodila hlavně díky tomu že jsem se začala hýbat. To byl můj celoživotní problém, že jsem byla hrozně líná hmm ale ten pohyb to všechno rozhýbal a pak šly kila dolů poměrně rychle smile

Není tady

 

#41 14. 6. 2018 15:25

Blanka75
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2018
Příspěvky: 13

Re: Jak hubnete?

Ahojte,
na doporučení svého syna (který cvičí) jsem zkusila https://www.fit-day.cz/protein/fit-day- … 90g-2018/, který mi zachutnal a jeho výsledky byly nad mé očekávání. Mým záměrem nebylo zhubnout příliš,ale cítit se skvěle. Jsem plná energie a bonus tohoto je, že jsem zhubla během jednoho měsice 3,5 kg. Do toho jsem začala i cvičit se svým synem a má postava se celkově změnila. Takže dámy, které chcete zhubnout nebo se cítít skvěle a plné energie, tak to určitě zkuste.

Není tady

 

#42 4. 7. 2018 9:40

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak hubnete?

Dámo, hubni a vydelavej na reklame se svym synem jinde, nez v "babské plkárně"!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#43 4. 7. 2018 10:47

Erika2
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2018
Příspěvky: 3

Re: Jak hubnete?

Ahoj, já mám taky pozitivní zkušenosti s firmou Fit-day jako Blanka75. Užívání jejich produktů mi pomohlo nejen k hezké postavě, ale taky jsem nabitá energií a zvládám daleko víc činností než předtím. Zamilovala jsem se do https://www.fit-day.cz/smoothie/fit-day … -90g-2018/ a ty jejich věci na pečení wow a mňamka největší.

Není tady

 

#44 4. 7. 2018 16:11

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak hubnete?

Ja mam zas negativni zkusenost s kravkama strkajicima reklamu do diskuznich for


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#45 9. 7. 2018 7:59

Erika2
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2018
Příspěvky: 3

Re: Jak hubnete?

Dorka napsal(a):

Ja mam zas negativni zkusenost s kravkama strkajicima reklamu do diskuznich for

... jojo i v kravíně se ta největší kravka ozve jako první že dumbom jsme tady snad od toho, abychom diskutovaly a předávaly si zkušenosti a ne abychom se nějak vzájemně urážely. Pokud nemám k danému tématu co říct, tak mlčím hmm

Není tady

 

#46 9. 7. 2018 11:43

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak hubnete?

Ty nemas co rict, pouze nekam jako x-.ty klon nacpat debilni reklamu!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#47 9. 7. 2018 12:50

Blanka75
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2018
Příspěvky: 13

Re: Jak hubnete?

Nemám potřebu dělat někomu reklamu. Já jsem chtěla akorát konstatovat, že jsem opravdu spokojená s těmito produkty a chci dámám pomoci.

Není tady

 

#48 9. 7. 2018 13:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak hubnete?

Blanka75 napsal(a):

... chci dámám pomoci...i

godlike
Tohle mluví za všecko! usch


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#49 9. 7. 2018 13:25

Blanka75
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2018
Příspěvky: 13

Re: Jak hubnete?

Ano opravdu chci pomoci. Mám zkušenosti s hubnutím a jen jsem se chtěla podělit o svou zkušenost a trochu poradit. Nevím co v tom pořád hledáte. Vy tady akorát blbě komentujete a nedáváte žádné rady, tak se starejte o své.

Není tady

 

#50 9. 7. 2018 13:54

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak hubnete?

Blanka75 napsal(a):

.

Jdi si do placené inzerce, bláno!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů