Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 9. 2012 10:35

MamcaZuzik
♥------
Místo: Olomouc
Registrovaný: 17. 5. 2012
Příspěvky: 9

Už jste někdo zkoušeli Couchsurfing?

ahoj,

narazila jsem na zajímavej článek o Couchsurfingu a zajímalo by mě, jestli s tím máte někdo zkušenost? Já bych docela někam vyrazila, ale bojím se, že narazím na nějaké podivné lidi sjuk 

Jinak, v tom článku jsem našla i jiné dobré tipy, na levné cestování nebo jak ušetřit za dovču....

odkaz je tady, kdybyste chtěli juknout

http://cestuj-levne.cz/tipy-na-levne-ce … jak-na-to/

Není tady

 

#2 28. 9. 2012 10:53

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Už jste někdo zkoušeli Couchsurfing?

Já myslím, že to je pro lidi, kteří sní tajně o švédské trojce !  lol gloria stolt
Protože dříve či později na to dojde...

Není tady

 

#3 29. 9. 2012 19:32

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Už jste někdo zkoušeli Couchsurfing?

homeexchange - svokrovci mojej kamaratky takto precestovali polku sveta, odkedy su na penzii, a pochvaluju si to. Vymienaju si dom+ auto, takze v danom meste, state vidia vsetko, o co maju zaujem. Je to lacne, lietaju mimo sezony za lacne peniaze, jedlo si pripravuju sami, autom obehaju vsetko, najviac platia za vstupenky a pod.

Není tady

 

#4 17. 6. 2019 7:46

kinishinshin1530
♥------
Registrovaný: 17. 6. 2019
Příspěvky: 6

Re: Už jste někdo zkoušeli Couchsurfing?

já řešim veškerý ubytování přes https://www.booking.com ceny jsou tam většinou nižší než na hostelworld i na webech hotelů (u stejnejch hotelu), najdese tam hotely i hostely a neplatí se booking fee

Upravil(a) kinishinshin1530 (20. 5. 2020 15:21)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů