Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3776 25. 1. 2020 16:20

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

eremuruss napsal(a):

S toho vypliva,ze se lidem nezavdecis.

Z toho nevyplývá, že se lidem nezavděčíš, ale že tvá kolegyně tě nemá ráda smile (a krom toho je blbá jak štoudev)

Není tady

 

#3777 25. 1. 2020 17:04

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

jj, vyřešení důchodové reformy by asi někteří státníci uvítali. Možná proto ještě nepřijali žádná opatření a vyčkávají.. wink Aspoň, že Čína je moudřejší a blokuje už mezinárodní i vnitrostátní lety.. Nikdy bych si nemyslela, že tohle napíšu.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#3778 25. 1. 2020 17:22

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

... kolegine a ma nadrizena rekla,ze jsem nic nosit nemela,ze ona to musela jist ...
...Po dlouhem uvazeni jsem to udelala tak,aby nikdo nemohl nic rikat a prece se nasel clovek kteremu se to nelibilo.Ach jo.....

Erem, ty jsi nenapravitelná!
Nikdo to jíst NEMUSEL.
Ani ty jsi nemusela "po dlouhém uvažování" zosnovat deset katastrofických scénářů.
Proč vůbec v prostředí, kde se necítíš zcela dobře, (jak jsi nedávno psala) oslavuješ kulatiny a nosíš pohoštění?

Ona tvrdila,ze to musela jist,aby neurazila.Nikoho jsem do niceho nenutila.A ja myslim,ze na kulatiny je slusnost prinest pohosteni.Alespon kazdy ho do prace vzdycky nosil.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3779 25. 1. 2020 17:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

eremuruss napsal(a):

S toho vypliva,ze se lidem nezavdecis.

Z toho nevyplývá, že se lidem nezavděčíš, ale že tvá kolegyně tě nemá ráda smile (a krom toho je blbá jak štoudev)

Ta kolegine je moje nadrizena a od nich jsem dostala jako darek pro mne peknou financni odmenu.Kdyby me tak nesnasela tak me to prece davat nemuseli.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3780 25. 1. 2020 18:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Erem, kašli na to, hoď to za hlavu hjarta Nemá smysl trápit se nějakou blbkou, ona se totiž vždy nějaká najde, a udělᚠcokoliv a jakkoliv. Víš jak to je - nejhorší je srážka s blbcem. A všechno nejlepší k Tvým kulatinámhjarta

Není tady

 

#3781 25. 1. 2020 19:30

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

Erem, kašli na to, hoď to za hlavu hjarta Nemá smysl trápit se nějakou blbkou, ona se totiž vždy nějaká najde, a udělᚠcokoliv a jakkoliv. Víš jak to je - nejhorší je srážka s blbcem. A všechno nejlepší k Tvým kulatinámhjarta

Andreo dekuji


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3782 25. 1. 2020 19:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

eremuruss napsal(a):

... ja myslim,ze na kulatiny je slusnost prinest pohosteni.Alespon kazdy ho do prace vzdycky nosil.

Myslis blbe. Zamysli se, Erem,... opravdu každý???


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3783 25. 1. 2020 19:42

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

eremuruss napsal(a):

Ta kolegine je moje nadrizena a od nich jsem dostala jako darek pro mne peknou financni odmenu.Kdyby me tak nesnasela tak me to prece davat nemuseli.

Třeba nemuseli, ale, Erem, vis, co je to "držhubné"?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3784 25. 1. 2020 20:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Erem, také přeji vše nejlepší k narozeninám.

A řeči Tvé nadřízené jsou opravdu blbé. I ona sama. Ona si přece řídí, co bude a nebude jíst. Je to její zodpovědnost. Tys jen donesla standartní pohoštění.

Já jsem poslední kulatiny slavila dohoromady s jednou kolegyní. Jedna další kolegyně také nepřišla a měla fůru blbých keců,l dokonce (ne přede mnou) kritizovala, koho jsme pozvaly a nepozvaly. To si musíš říct, že je prostě blbá a co já s tím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3785 25. 1. 2020 21:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Spíš o to, že skutečně lze podniknout kroky k uvalení karantény i na 60ti milionovou oblast. A tedy nevím, co o něm víte vy, ale dle mého, uvalení karantény na takhle rozsáhlou oblast a veškerá ta opatření, která dělají, to asi nebude kvůli obyčejné rýmičce a kašlíku. Vzpomeňme na Černobyl. Všechno bylo do poslední chvíle v pořádku a ještě dlouho po tom se snažili věci tutlat. Snad ani Čína není tak mimo, aby kvůli 26ti mrtvým dělala taková opatření.. A jestli je to hoax, tak čest všem scénaristům, hercům a režisérům.

Myslím si, že situace v Číně je opravdu strašlivá a že ta opatření jsou skutečně nutná. Dobře, že je dělají. Lékaři si s tím nevědí rady, umírají další a další lidé, vládne tam chaos a smrtelné onemocnění se šíří do různých částí světa... sad Doufejme, že se vědcům co nejdřív podaří přijít s objevem, který zarazí další rychlé šíření.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3786 25. 1. 2020 21:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Erem, i já se ráda připojuju ke gratulantům: Všechno nejlepší, hlavně zdraví! pussa
A jak nám připomněla Andrea starou známou pravdu, nejhorší je srážka s blbcem. usch A není jich málo, číhají všude, tak s tím bohužel musíme počítat a snažit se, abychom se jejich žvásty nenechali otrávit. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3787 26. 1. 2020 9:06

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

... ja myslim,ze na kulatiny je slusnost prinest pohosteni.Alespon kazdy ho do prace vzdycky nosil.

Myslis blbe. Zamysli se, Erem,... opravdu každý???

Tak na 50 opravdu kazdy kdo slavil v praci.Tam kde jsem pracovala nepamatuji si,ze by nekdo nic neprinesl.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3788 26. 1. 2020 11:41

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

Myslím si, že situace v Číně je opravdu strašlivá a že ta opatření jsou skutečně nutná. Dobře, že je dělají. Lékaři si s tím nevědí rady, umírají další a další lidé, vládne tam chaos a smrtelné onemocnění se šíří do různých částí světa... sad Doufejme, že se vědcům co nejdřív podaří přijít s objevem, který zarazí další rychlé šíření.

Jj, vypadá to na potenciálně velký problém. Nejčerstvější informace se dají najít když necháte Googlem hledat 病毒 a pak zapnete automatický překlad do češtiny :-)

Není tady

 

#3789 26. 1. 2020 11:46

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Obrovsky problem to je! Aj bez prekladu rozsypaneho caje… skurt

Osobne si myslim, ze premnozenost obyvatelstva na Zemi "trosku" klesne. Krute, ale realne!

Upravil(a) rina (26. 1. 2020 11:49)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3790 26. 1. 2020 13:12

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Kvůli koronaviru skončil první Čech v péči lékařů, je hospitalizován v nemocnici ve vietnamském Danangu. Uvedl to jeden z předních vietnamských zpravodajských portálů VnExpress s tím, že v nemocnici jsou i další lidé s touto infekcí.

Šíření nebezpečného koronaviru se stále nedaří zastavit.

PS: To jenom kopíruju, co si okopirovanim a rozkliknutim dal můžete ověřit.

Kdyby to nebylo tak vážné, dala by se hodně dělat legrace z toho, jak sci-fi filmy predstihly dobu. kapitulation

NENI TO LEGRACE! grater

Upravil(a) rina (26. 1. 2020 13:20)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3791 26. 1. 2020 14:59

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mě překvapila informace, že inkubační doba je 1-14 dní, ale už během té inkubační doby může člověk nakazit další lidi. Pak tedy nechápu, proč se dělají kontroly na letištích na příznaky.. když nositelé viru jsou v inkubační době neodhalitelní.. Vůbec by neměl být lidem povolen mezinárodní pohyb.
V Rakousku se čeká na výsledky jednoho testu 48 hodin, zajímalo by mě co a jak tedy testují v Číně? Laboratoře musí být přehlcené.. nejdřív testování vzorků pacientů s příznaky a následně testování mrtvých, na co, že to vlastně umřeli.. Opatření jsou v Číně den ze dne větší a větší a přitom čísla v podstatě stále stejná..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#3792 26. 1. 2020 18:13

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Mě překvapila informace...

Za jakou dobu tomu městu v karanténě dojdou potraviny?
Kde spí dojíždějící zaměstnanci?
A hlavně: Kolik lidí to rozneslo po světě, než to přiznali?
Řekla bych, že si lidstvo zahájilo svůj konec, bez legrace


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3793 26. 1. 2020 18:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

To ne. To se zvládne.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3794 26. 1. 2020 20:06

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

Řekla bych, že si lidstvo zahájilo svůj konec, bez legrace

Myslíš, že je to konec? Taky dobře, aspoň mě přestanou rozčilovat voliči levice lol

Není tady

 

#3795 26. 1. 2020 20:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Spíš o to, že skutečně lze podniknout kroky k uvalení karantény i na 60ti milionovou oblast. A tedy nevím, co o něm víte vy, ale dle mého, uvalení karantény na takhle rozsáhlou oblast a veškerá ta opatření, která dělají, to asi nebude kvůli obyčejné rýmičce a kašlíku. Vzpomeňme na Černobyl. Všechno bylo do poslední chvíle v pořádku a ještě dlouho po tom se snažili věci tutlat. Snad ani Čína není tak mimo, aby kvůli 26ti mrtvým dělala taková opatření.. A jestli je to hoax, tak čest všem scénaristům, hercům a režisérům.

Palomito, myslím si úplně to samé. Neříkají vše a neříkají pravdu. Kvůli pár desítkám mrtvých by nebyla karanténa takového rozměru. Na Twitteru se mluví o pár stovkách tisíc mrtvých, což není samozřejmě vůbec ověřené, ale... nicméně můj osobní pocit z toho je špatný, nebyla by taková opatření kvůli pár mrtným, to více lidí umře i u nás na běžné chřipky. Jde o víc.

Upravil(a) LENNNA (26. 1. 2020 20:52)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3796 26. 1. 2020 20:44

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Tož konec asi ne, ale máme "na kahánku".
Tvůj (NCH - PS) optimizmus je nakažlivý, alespoň pro ty, kteří za vším zlým hledají něco dobré...

Mně vrtá v hlavě otázka, jak tak rychle věděli, vo co go, když je to prej nové?

A taky se mi líbí má vtíravá otázka: Co budeš rychle dělat, když se tvé dny krátí? dudlik To myslím fakt vážně, ne že ne!

Upravil(a) rina (26. 1. 2020 20:48)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3797 26. 1. 2020 20:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Snad to nebude tak, jak ukazuje simulace moderní globální pandemie chřipky:

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/N … 5uW61wxqlY


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3798 26. 1. 2020 20:52

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jen ze zvědavosti jsem klikla na seznam, … a tam NIC! Řešej hovadiny, jako obvykle...dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3799 26. 1. 2020 21:05

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Napsala jsem něco, ale zmizelo to.
Bylo to pro mne dost dulezite, takze OK.
Máme se na co těšit...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3800 26. 1. 2020 21:52

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

Neříkají vše a neříkají pravdu. Kvůli pár desítkám mrtvých by nebyla karanténa takového rozměru. Na Twitteru se mluví o pár stovkách tisíc mrtvých, což není samozřejmě vůbec ověřené, ale... nicméně můj osobní pocit z toho je špatný, nebyla by taková opatření kvůli pár mrtným, to více lidí umře i u nás na běžné chřipky. Jde o víc.

Klidně by to mohlo tak být. Smrtnost 3 % je taky dost a nakažlivost je, zdá se, velká. Vůbec se nedivím, že dělají rozsáhlá opatření, navic v Číně je to díky autoritativnímu režimu snáz proveditelné.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů