Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 9. 2012 11:54

weweruška
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 4

Jak mohu získat bívalého přítele??

POtřebuji poradit,chodila jsem rok a půl s přítelem,měla jsem se s ním dobře akorád mě v tom našem vztahu chyběly city,chybělo mě obejmutí,líbaní a tak..Mě je 22 jemu 31 takže jeho priority jsou trošku jinde než moje...Na jednou se mi v životě objevil druhy chlap milí,hodný,psal mi krásne smsky...Nejakou dobu jsme si psaly na tajno sem tam jsem za ním jezdila,ale partnera jsem nepodvedla..Jednou jsem se s partnerem pohádaly chtěl vidět telefon a já mu ho nemohla ukázat jelikož tam byly ty smsky,tak mě řekl at se sbalím a odejdu a já ho poslechla..Kdyby tam nebil ten druhý tak se nic nestane...ani jsem ho nepřemlouvala nic bez jakéhokoliv pípnutí jsem šla.. Odstehovala jsem se k Erikovi (tomu druhemu) asi první dva týdny uplně v pohodě,ale posledních 10 dní jsem usínala  s myšlenkami na Lukáše( ten můj bývalí) a postupně jsem si začala uvědomovat že by to mohl být ten můj životní partner..Nikdy jsem nic takového nezažila,myslím na něho pořád a když si vzpomenu i na ty jeho špatné věci tak pořád mě to k němu přitahuje naráz mě ty chyby nevadí spíš naopak chybí mi.. Nikdy jsem neměla tendenci se vracet k bývalému ani k moji první lásce co trvala 3,5roku ,a naráz potřebuji vědět že žije,slyšet jeho hlas musím mu napsat ikdyž vím že nenapíše nejde mu nepsat nemám tak silnou vůli..Chtěla bych ho moc zpět,prožila jsem toho hodně a díky  tomu všemu se začínám stavět na vlastní nohy..Kupuji si byt mam auto a dobrou práci,ale k čemu to když ten kterého miluji se mnou není...Vím,že kdyby se vrátil tak už bych nic takého neudělala cítím to a taky vím že bych se snažila být dobrou ženou ..Jak ho mám získat zpět??Nechci jiného vím že jsem udělala chybu,ale také vím že kdyby se to nestalo tak si neuvědomím co pro mě znamená..Udělala bych vše abych s ním mohla být,prosím porad te

Není tady

 

#2 7. 9. 2012 17:15

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

Když si kupuješ byt, tak zkus žít chvíli sama a ujasnit si, co a koho opravdu chceš.
Bývalý přítel vůbec nereaguje?

Není tady

 

#3 7. 9. 2012 17:20

weweruška
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 4

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

reaguje,ale chladně jen čím dýl jsem od něho tím je to horší

Není tady

 

#4 7. 9. 2012 17:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

weweruško, proč sis dala dotaz na zvěřinec ? tady si toho nemusí všimnout, dej si ho na vztahy.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 7. 9. 2012 18:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

no já se zase tak nedivím, že nemá zájem. v jeho věku už asi ví co chce a co s holkou, která to ještě neví roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 7. 9. 2012 19:05

weweruška
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 4

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

jsem tu poprve nevěděla jsem děkuju...Mě to mrzí že jsem to udělala ted už vím že on je ten pravej a nevím proč sem se nechala oblbnout já bych ho chtěla opravdu získat zpět je pro mě všechno...Tak jak jsem na tom ted nikdy jsem nebyla nikdy jsem nic takového necítila a ted bych  nejradši nevím co jen nemůžu jest ,spat,nic,ani ven se mi nechce jen na ěm pořád přemýšlím

Není tady

 

#7 7. 9. 2012 20:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

weweruško, neblbni. je ti 22, jsi ještě mladá kočena, takových lásek ještě může přijít.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#8 7. 9. 2012 20:10

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak mohu získat bívalého přítele??

weweruška napsal(a):

jsem tu poprve nevěděla jsem děkuju...Mě to mrzí že jsem to udělala ted už vím že on je ten pravej a nevím proč sem se nechala oblbnout já bych ho chtěla opravdu získat zpět je pro mě všechno...Tak jak jsem na tom ted nikdy jsem nebyla nikdy jsem nic takového necítila a ted bych  nejradši nevím co jen nemůžu jest ,spat,nic,ani ven se mi nechce jen na ěm pořád přemýšlím

weweruško, zkus si vzpomenout, co bylo tím důvodem, že sis našla jiného. A zkus si s klidnou hlavou říct, jestli by ti to za pár týdnů nevadilo zase.
Doporučuji ti přečíst knížku "partneři a rozchody" (snad se to tak jmenuje). Jsou tam popsaný stavy obou aktérů.
Nedivím se mu, že nereaguje...proč by měl, když si měla jiného. Ale chybu může udělat každý, i ty...momentálně je opravdu jen na něm, jestli vám bude chtít dát druhou šanci.
Ale tím, že mu budeš pořád vypisovat, si moc nepomůžeš.
A hlavně si dej bacha na to, pokud se k sobě vrátíte, aby ti ten tvůj prohřešek pořád neomlacoval o hlavu....ale to posoudíš sama, já ho osobně neznám, tak nevím, jaký je.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů