Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 24. 3. 2013 18:42

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Moc děkuji. Já to také tak beru, že nemůžu mít všechno a žádného supermana ani nechci. Také už jsem myslela na to, že bychom s přítelem jeli na chatu, ale zatím je zima, tak to odkládáme. Možná jsem to špatně napsala o tom sexu, nejsem nějaká zvl᚝ náruživá. Když se ale těšíš celý týden a nic ... tak to občas zamrzí.

Není tady

 

#127 13. 8. 2013 18:54

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Dneska je 13. a mě se evidentně nedaří. Stalo se co jsem nechtěla a již to nevezmu zpět. Přišla jsem domů a hned běžím do koupelny. Když jsem otevřela dveře, byl tam syn, seděl na vaně a onanoval. Nevím, kdo byl víc překvapený, asi jsem měla dělat jako by nic, ale já to ještě "vylepšila", že jsem o tom když vyšel z koupelny, začala mluvit. Chtěla jsem mu říct, že se nemusí cítit trapně, že mě to mrzí a tak, až jsem se do toho zamotala a teď si připadám jako kdyby načapal on mě. Mám o tom už mlčet, nebo co byste udělaly vy?

Není tady

 

#128 13. 8. 2013 19:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Dneska je 13. a mě se evidentně nedaří. Stalo se co jsem nechtěla a již to nevezmu zpět. Přišla jsem domů a hned běžím do koupelny. Když jsem otevřela dveře, byl tam syn, seděl na vaně a onanoval. Nevím, kdo byl víc překvapený, asi jsem měla dělat jako by nic, ale já to ještě "vylepšila", že jsem o tom když vyšel z koupelny, začala mluvit. Chtěla jsem mu říct, že se nemusí cítit trapně, že mě to mrzí a tak, až jsem se do toho zamotala a teď si připadám jako kdyby načapal on mě. Mám o tom už mlčet, nebo co byste udělaly vy?

já bych mlčela a ty to taky přejdi mlčením.

Není tady

 

#129 13. 8. 2013 19:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Mlčela bych.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#130 13. 8. 2013 19:52

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

No teď už mi nic lepšího nezbývá. Pohnojila jsem to už dost.

Není tady

 

#131 13. 8. 2013 20:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

No teď už mi nic lepšího nezbývá. Pohnojila jsem to už dost.

ono byla nějaká lepší možnost než mlčet?
co tě to napadlo s ním to rozebírat? čeho jsi chtěla dosáhnout?

Není tady

 

#132 13. 8. 2013 20:19

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

No teď už mi nic lepšího nezbývá. Pohnojila jsem to už dost.

ono byla nějaká lepší možnost než mlčet?
co tě to napadlo s ním to rozebírat? čeho jsi chtěla dosáhnout?

Když my jsme měli spolu loni problémy. On mě šmíroval. Teď je to už v poho, aspoň myslím. No a mě to dneska tak překvapilo, že jsem to začala unáhleně řešit. Už mlčím !!!

Není tady

 

#133 13. 8. 2013 20:21

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Prosím tě, neřeš to. Je to normální a dělá to každý.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#134 13. 8. 2013 20:27

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

dusička napsal(a):

Prosím tě, neřeš to. Je to normální a dělá to každý.

To vím, ale já všechno moc prožívám. Takže asi tak.

Není tady

 

#135 13. 8. 2013 20:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

dusička napsal(a):

Prosím tě, neřeš to. Je to normální a dělá to každý.

To vím, ale já všechno moc prožívám. Takže asi tak.

Se nudíš ne? Nebo nemᚠnic jiného na práci než rozebírat onanování syna?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#136 14. 8. 2013 20:13

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Hele já nevím jestli mi to nedělá schválně, protože dneska po večeři šel do pokoje, nechal si otevřené dveře a zase si ho honil. Už mě to naštvalo a tak jsem mu řekla, že když to dělá, a se zavírá a neotravuje ostatní. Bože co to zase vymýšlí?

Není tady

 

#137 14. 8. 2013 22:21

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Sama se synem

Petro,
řeknu ti to tak, jak to vidím já. Tím, že jsi se synem sama, vznikla mezi Vámi taková aliance. A možná, že ten vztah přerostl v něco víc než jen vztah mezi matkou a synem. Možná se z toho stal vnitřně vztah matky se synem. Já bych v prvé řadě řešila u psychologa sama sebe, a to upřímně, aniž by sis něco nalhávala. Ale samozřejměm to tak vůbec být nemusí, psycholog nejsem.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#138 15. 8. 2013 8:08

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Tulipánka napsal(a):

Petro,
řeknu ti to tak, jak to vidím já. Tím, že jsi se synem sama, vznikla mezi Vámi taková aliance. A možná, že ten vztah přerostl v něco víc než jen vztah mezi matkou a synem. Možná se z toho stal vnitřně vztah matky se synem. Já bych v prvé řadě řešila u psychologa sama sebe, a to upřímně, aniž by sis něco nalhávala. Ale samozřejměm to tak vůbec být nemusí, psycholog nejsem.

Já už nejsem sama, mám přítele, který ale s námi nebydlí a chodí k nám jenom o víkendech. Tohle je super, přítel si se synem moc rozumí a já na syna i občas "žárlím" za to, že se s přítelem po večerech dívají na sport v tv. Tohle ale není problém, jsem ráda, že si rozumí, přítel je moc hodný na mě i na syna. Možná by chtělo, aby s náma již bydlel natrvalo, ale problém je v tom, že je stejně pořád na cestách a domů přijíždí v noci. Ty víkendy si drží a věnuje se nám. Všechno bylo v pohodě, týden jsem byla na dovče s přítelem, týden jsme byli všichni tři, prostě taková rodinná idylka. Te´d jsem ho během dvou dnů přistihla onanovat (syna) a mě se zdá, že to dělal schválně tak abych ho viděla. Tohle jsou chvíle, že nevím jak reagovat. Sama taky masturbuju, ale hlavně tak aby mě nikdo neviděl, tohle zavání exhibicionismem. Včera jsem mu řekla a se zavírá, tak snad bude klid.

Není tady

 

#139 15. 8. 2013 20:15

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Petro,
řeknu ti to tak, jak to vidím já. Tím, že jsi se synem sama, vznikla mezi Vámi taková aliance. A možná, že ten vztah přerostl v něco víc než jen vztah mezi matkou a synem. Možná se z toho stal vnitřně vztah matky se synem. Já bych v prvé řadě řešila u psychologa sama sebe, a to upřímně, aniž by sis něco nalhávala. Ale samozřejměm to tak vůbec být nemusí, psycholog nejsem.

Já už nejsem sama, mám přítele, který ale s námi nebydlí a chodí k nám jenom o víkendech. Tohle je super, přítel si se synem moc rozumí a já na syna i občas "žárlím" za to, že se s přítelem po večerech dívají na sport v tv. Tohle ale není problém, jsem ráda, že si rozumí, přítel je moc hodný na mě i na syna. Možná by chtělo, aby s náma již bydlel natrvalo, ale problém je v tom, že je stejně pořád na cestách a domů přijíždí v noci. Ty víkendy si drží a věnuje se nám. Všechno bylo v pohodě, týden jsem byla na dovče s přítelem, týden jsme byli všichni tři, prostě taková rodinná idylka. Te´d jsem ho během dvou dnů přistihla onanovat (syna) a mě se zdá, že to dělal schválně tak abych ho viděla. Tohle jsou chvíle, že nevím jak reagovat. Sama taky masturbuju, ale hlavně tak aby mě nikdo neviděl, tohle zavání exhibicionismem. Včera jsem mu řekla a se zavírá, tak snad bude klid.

Petro, neřeš to, každý přece onanujeme a masturbujeme, tak ho nech žít. Až si najde holku, tak ho to omrzí a bude zase dělat jiné věci. vždy tohle je život:lol:


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#140 2. 7. 2014 20:10

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Ahojky, tak už je to skoro zase rok co jsem ses psala a musím se pochlubit, že je snad vše v pohodě. Vše jsme řešili bez odborníků psychologů a moc mi pomohĺ můj přítel. Syn dospěl a nepuberačí. Je to zajímavé číst si staré příspěvky a vrátit se vzpomínkami zpėt. Ani se mi nechce věřit jak mi tehdy bylo. Je to pryč.

Není tady

 

#141 3. 7. 2014 15:36

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Sama se synem

a už má syn  nějakou lásku?

Není tady

 

#142 3. 7. 2014 19:36

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

rudolf napsal(a):

a už má syn  nějakou lásku?

Něco se rýsuje, ale já jsem hlavně ráda, že se srovnal. Jeden čas jsem si myslela, že s ním budu běhat po doktorech, ale naštěstí je to za náma. :-)

Není tady

 

#143 4. 7. 2014 7:57

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Sama se synem

Tak to je dobře, jen bych asi byla ostražitá i dál, je starší a může  leccos umět skrývat. Nechci strašit. Ale i to Tě jistě napadlo.

Není tady

 

#144 4. 7. 2014 8:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

rudolf napsal(a):

a už má syn  nějakou lásku?

Něco se rýsuje, ale já jsem hlavně ráda, že se srovnal. Jeden čas jsem si myslela, že s ním budu běhat po doktorech, ale naštěstí je to za náma. :-)

A co ty? Syn není na řadě s láskou, je ještě skoro dítě. Jsi ještě pořád sama se synem?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#145 4. 7. 2014 17:33

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Eva. napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

rudolf napsal(a):

a už má syn  nějakou lásku?

Něco se rýsuje, ale já jsem hlavně ráda, že se srovnal. Jeden čas jsem si myslela, že s ním budu běhat po doktorech, ale naštěstí je to za náma. :-)

A co ty? Syn není na řadě s láskou, je ještě skoro dítě. Jsi ještě pořád sama se synem?

Mám přítele a právě i díky jemu jsme to zvládly. Jsem šastná a doufám,  že to vydrží. :-)

Není tady

 

#146 4. 7. 2014 17:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Sama se synem

To je prima. Držím palce stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#147 4. 7. 2014 17:41

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Eva. napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

rudolf napsal(a):

a už má syn  nějakou lásku?

Něco se rýsuje, ale já jsem hlavně ráda, že se srovnal. Jeden čas jsem si myslela, že s ním budu běhat po doktorech, ale naštěstí je to za náma. :-)

A co ty? Syn není na řadě s láskou, je ještě skoro dítě. Jsi ještě pořád sama se synem?

Mám přítele a právě i díky jemu jsme to zvládly. Jsem šastná a doufám,  že to vydrží. :-)

Není tady

 

#148 31. 3. 2015 10:27

danuselokovicova
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2015
Příspěvky: 10

Re: Sama se synem

Já bych s ním šla k psychologovi.

Není tady

 

#149 4. 11. 2020 11:51

Petra_Myska2
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2020
Příspěvky: 2

Re: Sama se synem

Ahoj, jsem Petra co tady před 8 lety založila toto téma. Protože jsem tady strašně dlouho nebyla, zapomněla jsem jak se mám přihlásit a tak jsem zase nová uživatelka. Teď si to tady čtu a jsme ráda, že jsem některé rady neuposlechla a syna nechala žít bez návštěv psychologa. Nyní už se mnou nebydlí má hodnou přítelkyni a já se těším na vnoučátka. Jeho "úchylky" se na něm nyní nijak neprojevují a když si na to s odstupem vzpomenu, tak se i někdy usmívám.

Upravil(a) Petra_Myska2 (4. 11. 2020 11:56)

Není tady

 

#150 4. 11. 2020 14:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Sama se synem

Petro, tak to je moc dobře.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů