Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 8. 2012 20:33

Boženka1900
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2012
Příspěvky: 2

Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Ahoj,
mám pár měsíců přítele, je fajn, hodný, starostlivý, ale lehce mi vyrazil dech před pár dny, kdy dal celkem jasně najevo, že se dál hodlá scházet s několika předešlými partnerkami. S tím, že má jasno, že ty vztahy jsou ukončené. Na moje námitky, že se mi to moc nelíbí jsem dostala od něho celkem nečekaně tvrdou odpověď, že přes toto vlak nejede a že to byly vždy spíš kamarádky, jen s nimi před časem (cituji) pích.l hmm
Navrhla jsem kompromis, nějaké to kafčo jednou za čas po práci, ale o žádných pravidlech nechce ani mluvit (uznávám, je to svobodný člověk, oběma je nám přes 40) a že když s některou bude chtít strávit večer, tak ho stráví.
Nejsem příliš žárlivá, ale trochu mi to připadá zvláštní, co vy na to?

Není tady

 

#2 5. 8. 2012 20:45

Dobráček
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2012
Příspěvky: 8

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Dovolil bych si reagovat za chlapy. Měl jsem podobný problém před časem s partnerkou a pro muže to zvl᚝ není nic příjemného, přece jen to bereme jinak. Nikdy jsme to nevyřešili, takže se s nimi buď stýkala "na zapřenou" nebo nestýkala, ale věřím, že k ničemu případně nedošlo. Nicméně, pokud mezi 2 lidmi byl intimní vztah, dojdou si na fajn večerní posezení, je dobrá nálada...jenže, předejít tomu nelze a dokud vám to říká, tak je to snad lepší, než kdyby to tajil. V každým případě by se mi to taky nelíbilo a sám se s bývalými part.nestýkám.

Není tady

 

#3 5. 8. 2012 21:02

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

já myslím, že je od něj fér, že ti to oznámil předem..tím ti dal možnost rozhodnout se, zda to budeš akceptovat. Pokud by ti s nimi chtěl zahýbat, nejspíš by to to neříkal. Takže bych věřila tomu, že jsou to už jen kamarádky, které dříve byly partnerkami, ale v nějaké oblasti jim to neklapalo.
Tím, že už za sebou mají i sex..je menší pravděpodobnost, že by se to opakovalo. Už je nebude lákat neznámé..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#4 5. 8. 2012 21:18

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

To bych nedala...na to jsem moc žárlivá.
Pokud mu to budeš tolerovat, tak mᚠmůj obdiv...

Nikdy nedělám partnerovi to, co nechci, aby dělal mi..


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#5 5. 8. 2012 21:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženka1900 napsal(a):

co vy na to?

jestli tě taky brzo nezařadí do těch "spíše kamarádek" nebo jsi tam už zařazená, tohle asi říká všem...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 5. 8. 2012 21:28

Boženka1900
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2012
Příspěvky: 2

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

To jsem si taky říkala a je to moje heslo smile Jenže jemu by to snad nevadilo a právě proto, že není žárlivý, tak nechápe moje nepříjemné pocity. Ale souhlasím s dalším příspěvkem, už ví, co ty holky umí a nebude ho to lákat, navíc vypadá, že to má fakt srovnané. V každém případě, až s některou někam zajde, tak se mi nebude doma sedět samotné lehce butter S Bety nesouhlas, má toho dost za sebou a vypadá "vydováděný". Na druhou stranu mi nic nemusel říkat a nepřišla bych na to. Spíš bych si té upřímnosti měla asi vážit. Znovu zdůrazňuju, jde podle něj o posezení jednou za měsíce, půl roku, ne denně.


Zuzina napsal(a):

To bych nedala...na to jsem moc žárlivá.
Pokud mu to budeš tolerovat, tak mᚠmůj obdiv...

Nikdy nedělám partnerovi to, co nechci, aby dělal mi..

Upravil(a) Boženka1900 (5. 8. 2012 21:29)

Není tady

 

#7 5. 8. 2012 21:58

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženka1900 napsal(a):

To jsem si taky říkala a je to moje heslo smile Jenže jemu by to snad nevadilo a právě proto, že není žárlivý, tak nechápe moje nepříjemné pocity. Ale souhlasím s dalším příspěvkem, už ví, co ty holky umí a nebude ho to lákat, navíc vypadá, že to má fakt srovnané. V každém případě, až s některou někam zajde, tak se mi nebude doma sedět samotné lehce butter S Bety nesouhlas, má toho dost za sebou a vypadá "vydováděný". Na druhou stranu mi nic nemusel říkat a nepřišla bych na to. Spíš bych si té upřímnosti měla asi vážit. Znovu zdůrazňuju, jde podle něj o posezení jednou za měsíce, půl roku, ne denně.


Zuzina napsal(a):

To bych nedala...na to jsem moc žárlivá.
Pokud mu to budeš tolerovat, tak mᚠmůj obdiv...

Nikdy nedělám partnerovi to, co nechci, aby dělal mi..

Tak je to snad ještě jeho přednost to,že se přiznal,že se bude stýkat s býv.kamarádkami,jo?dumbom
Píšeš,že není žárlivý a tak nechápe tvoje pocity - spíš si to ty,která jeho vůbec nechápe a především si asi jen namlouváš,že si pro něj víc než jen další zářez na pažbě;jen ten kdo skutečně nemiluje,tak ani neví,co je to žárlivost!
U mě- použiju ted tvůj výraz,by si teda už ani nepíchnul!

Není tady

 

#8 5. 8. 2012 22:41

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Mně zase připadá divný, že Ti to oznámí dopředu. Jako by to rovnou plánoval s nějakým úmyslem. Asi by mě to dost zaskočilo, takové oznámení. Neřeknu kafe na hoďku někde odpo v kavárně, ale on Ti řekne strávit večer???? Jako jsem docela tolerantní, ale toto by mě klidnou nenechalo. A jako kdyby ses s tím nechtěla smířit, tak co? To tím jako chtěl říct, že když to nekousneš, tak jdi?

Není tady

 

#9 5. 8. 2012 23:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Nemyslím, že by žiarlivos bola mierkou lásky - skôr sebalásky. Nehovorím o občasnom "situačnom zažiarlení", to už sme zažili asi každá/každý, ale o permanentnej "pohotovosti". U mňa by chlapík, ktorý nežiarli (aspoň nie vežmi), stúpol v cene - ale otázka znie, či to nie je uňho len ústupok, aby si uchoval svoju "slobodu". Ja by som asi šla - občas - s bývalými kamošmi na pivko, ale rozdiel je, že s s kamošmi nespím... Druhá vec je, prečo ti to hovorí akosi preventívne. hmm Nemyslím, že by mal zatĺka úplne, to by bolo už vonkoncom podozrivé, ale podža mňa stačí poveda čosi také vo chvíli, keď to je akutálne... Nechápem ho celkom, priznávam bez mučenia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 6. 8. 2012 0:11

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženko, tím že ti to řekl, se skvěle pojistil pro všechny případy. Může si  bez obav dělat co chce, kdyby byl viděn s jinou ženou, vždycky řekne, že to je kamarádka.  Nikdo nebude stejně vědět, jestli je to nový objev, nebo " stará "známá, že jo.

Ne ne, u mne by neuspěl. Obávala bych se, že mě má jen na vytvoření spolehlivého zázemí, aby si on mohl dělat co chce. Nehledě na to, že každé přátelství mezi mužem a ženou má stejně sexuální podtext (pokud jsou oba heterosexuální). Pokud se s bývalkama chce stýkat, není vyloučeno, že si i zasexují. Za sebe říkám, takového partnera ne.

Není tady

 

#11 6. 8. 2012 7:10

majkafa
Host

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Jestli by mi přítel, se kterým jsme spolu tak krátce, oznámil, že se chce PRAVIDELNĚ scházet s dřívějšími partnerkami (s kolika? ) tak už by si u mě taky "nepíchnul". dumbom
Už jen to jeho výrazivo a způsob sdělování o něm vypovídá. Nic pro mě. Ale možná ty se s ním spokojíš.

 

#12 6. 8. 2012 7:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

že když s některou bude chtít strávit večer, tak ho stráví
Hm... a řeklas mu, že se ti "nebude doma sedět samotné lehce"? Tím bys ho totiž neskutečně potěšila. On možná "není žárlivý", ale neříkej/nenamlouvej si, že "nechápe moje nepříjemné pocity". Takové pochopení vůbec nesouvisí se žárlivostí, ale s normálním slušným chováním, kdy se druhým snažíme nedělat to, co se jim nelíbí... zvl᚝ když to nahlas a jasně řeknou.
Vysloví-li někdo, že "když bude chtít..., tak...", aniž by bral ohled na druhé, je to pouhopouhej sebestřednej nevychovanec... a už se jedná o večery s bejvalejma píchačkama nebo třeba po čase ne/přispívání na společnou domácnost či ne/nafackování partnerce...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 6. 8. 2012 7:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

mamba napsal(a):

Boženko, tím že ti to řekl, se skvěle pojistil pro všechny případy. Může si  bez obav dělat co chce, kdyby byl viděn s jinou ženou, vždycky řekne, že to je kamarádka.  Nikdo nebude stejně vědět, jestli je to nový objev, nebo " stará "známá, že jo.

Ne ne, u mne by neuspěl. Obávala bych se, že mě má jen na vytvoření spolehlivého zázemí, aby si on mohl dělat co chce. Nehledě na to, že každé přátelství mezi mužem a ženou má stejně sexuální podtext (pokud jsou oba heterosexuální). Pokud se s bývalkama chce stýkat, není vyloučeno, že si i zasexují. Za sebe říkám, takového partnera ne.

Každé kamarátstvo NEMUSÍ MA sexuálny podtext, to ti zaručujem. Možno u teba, ale to neznamená, že u KAŽDÉHO. Na durhej strane sa zdá, že tento chlapec si také tie sexuálne kamarátstva pestuje, takže slovo kamarátka stráca svoj pôvodný význam...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 6. 8. 2012 8:58

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Selimo, nečerti se, je to tak. Ve zkratce řečeno, kamarád ti je sympatický člověk a pokud je ti sympatický, je tam i chemie (sexuální podtext).  Kdyby tam nebyla, byli by jste si navzájem nesympatičtí a kamrádství by vůbec nemohlo vzniknout.
  NEZNAMENÁ to, že s kamarádem MUS͊ skončit v posteli, to v žádném případě, ale k  sexu to může některým lidem stačit. V některých případech k sexu není potřeba ani sympatie, jak všichni víme.
  Kamarád rozhodně není partner, od toho očekáváme kvalitativní nadstavbu, kterou kamarád  mít nemusí a nemá, vlastně proto, že ji nemá , není můj partner, ale příjemný kamarád. Není to můj výmysl, je to názor odborníků, kteří se fenoménem kamarádství a mezilidských vztahů zabývají. Já s nimi souhlasím, ale pokud o tom chceš diskutovat, rozhodně se můžeš obrátit na ně.
Pozor, hodně lidí nazývá kamarádem každého známého, ale v tom je opravdu podstatný rozdíl.

Většina kamarádů zůstane opravdu jen kamarády, o tom žádná, ale na druhou stranu," kamarád taky rád" a v případě Boženky bych to já měla na paměti.

Upravil(a) mamba (6. 8. 2012 10:45)

Není tady

 

#15 6. 8. 2012 9:11

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

mamba napsal(a):

Selimo, nečerti se, je to tak. Ve zkratce řečeno, kamarád ti je sympatický člověk a pokud je ti sympatický, je tam i chemie (sexuální podtext).  Kdyby tam nebyla, byli by jste si navzájem nesympatičtí a kamrádství by vůbec nemohlo vzniknout.
  NEZNAMENÁ to, že s kamarádem MUS͊ skončit v posteli, to v žádném případě, ale k  sexu to může některým lidem stačit. V některých případech k sexu není potřeba ani sympatie, jak všichni víme.
  Kamarád rozhodně není partner, od toho očekáváme kvalitativní nadstavbu, kterou kamarád  mít nemusí a nemá, vlastně proto, že ji nemá , není můj partner, ale příjemný kamarád. Není to můj výmysl, je to názor odborníků, kteří se fenoménem kamarádství a mezilidských vztahů zabývají. Já s nimi souhlasím, ale pokud o tom chceš diskutovat, rozhodně se můžeš obrátit na ně.
Pozor, hodně lidí nazývá kamarádem každého známého, ale v tom je opravdu podstatný rozdíl.

Většina kamarádů zůstane opravdu jen kamarády, o tom žádná, ale na druhou stranu," kamarád taky rád" a v případě Blanky bych to já měla na paměti.

no a když jsem žena a ona kamarádka? taky je tam sexuální podtext? dle tvého by měl být big_smile

Není tady

 

#16 6. 8. 2012 9:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

každé přátelství mezi mužem a ženou má stejně sexuální podtext (pokud jsou oba heterosexuální). Pokud se s bývalkama chce stýkat, není vyloučeno, že si i zasexují
No tak... zasexovat si může s leckým, že... zvl᚝ když "V některých případech k sexu není potřeba ani sympatie" http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Ledaže by to s bejvalkama pojal buď jako "probatum est" - nebo jako dobročinnej skutek http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Upravil(a) helena (6. 8. 2012 9:13)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 6. 8. 2012 9:40

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Probatum est přiznal, tak je přece jen zvláštní, že se s nimi chce stýkat dál, proč asi? Leda opravdu jako dobročinný skutek smile).

Není tady

 

#18 6. 8. 2012 9:57

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženka1900 napsal(a):

To jsem si taky říkala a je to moje heslo smile Jenže jemu by to snad nevadilo a právě proto, že není žárlivý, tak nechápe moje nepříjemné pocity. Ale souhlasím s dalším příspěvkem, už ví, co ty holky umí a nebude ho to lákat, navíc vypadá, že to má fakt srovnané. V každém případě, až s některou někam zajde, tak se mi nebude doma sedět samotné lehce butter S Bety nesouhlas, má toho dost za sebou a vypadá "vydováděný". Na druhou stranu mi nic nemusel říkat a nepřišla bych na to. Spíš bych si té upřímnosti měla asi vážit. Znovu zdůrazňuju, jde podle něj o posezení jednou za měsíce, půl roku, ne denně.


Zuzina napsal(a):

To bych nedala...na to jsem moc žárlivá.
Pokud mu to budeš tolerovat, tak mᚠmůj obdiv...

Nikdy nedělám partnerovi to, co nechci, aby dělal mi..

A ptala jsi se, kolik takových bývalek má? Pokud pár, tak OK, ale pokud víc jak deset a s každou se sejde párkrát do roka, tak to mᚠsetkání s nějakou skoro každý týden...

Já bych mu řekla, že "u mě taky přes to nejede vlak" a nazdar. Pokud nejde o sex, tak o co tedy? Já osobně nemám zájem se scházet se svými bývalými, pokud se někde po delší době setkáme, tak samozřejmě se můžem domluvit na pokec, ale takhle dlouhodobě promyšleně plánovitě...

Není tady

 

#19 6. 8. 2012 10:03

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

agewa:
Psala jsem o heteresexuálních párech, tam je vždycky sexuální podtext, jak tvrdí odborníci, nikoliv já. Já se s nimi jen ztotožňuji.

V přátelství mezi stejným pohlavím také proběhne určitá dávka chemie, alespoň na úrovni sympatie, ale sexualita vzhledem k tvé heterosexuální orientaci tě u kamarádky nezajímá,  je silně potlačená,  ustupuje do pozadí a dávᚠpřednost právě té nadstavbě. Je to složitější, ale jednoduše řečeno, kamarád nebo kamarádka v některém aspektu nesplňují kritéria plnohodnotného partnera.

Není tady

 

#20 6. 8. 2012 10:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Probatum est přiznal, tak je přece jen zvláštní, že se s nimi chce stýkat dál, proč asi?
No myslela jsem to tak, že má-li "vyzkoušeno a ověřeno", riskuje míň, než kdyby se chtěl stýkat s novými http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 6. 8. 2012 10:50

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženko, v jakém kontextu tohle sdělení padlo? Nedovedu si představit, že by někdo něco podobného sděloval jen tak mimochodem. A pokud ano, že bych si nevšimla už dřív, že s ním něco není úplně v pořádku. wink


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#22 6. 8. 2012 10:52

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Heleno, dobře jsem pochopila, otázku jsem směřovala k Božence, na ni si musí odpovědět sama. My jí tu můžeme našimi názory jen přispět k různým pohledům, které momentálně ona sama nevidí.

Není tady

 

#23 6. 8. 2012 17:59

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženko, a hodlá tě vzít někdy na setkání se známými s sebou?
Kdyby mi tohle řekla přítelkyně navíc i s tím že s nima už spala, tak by přes to vlak nejel.
Potkat bývalou lásku a pokecat, v tom problém nevidím, ale to cos napsala mi přijde jako něco jiného, takové pravidelné scházení se ještě s takovým arogantním oznámením jaké jsi dostala by bylo konečnou stanicí

Není tady

 

#24 6. 8. 2012 18:31

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Jéžiš, já jsem tak šastná, že jsem sama a že nemám tyhle problémy! Já bych si o muže, který p...l  s kamarádkami kolo neopřela!

Není tady

 

#25 6. 8. 2012 19:48

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Přítel se chce pravidelně scházet s dřívějšími partnerkami.

Boženka1900 napsal(a):

Ahoj,
mám pár měsíců přítele, je fajn, hodný, starostlivý, ale lehce mi vyrazil dech před pár dny, kdy dal celkem jasně najevo, že se dál hodlá scházet s několika předešlými partnerkami. S tím, že má jasno, že ty vztahy jsou ukončené. Na moje námitky, že se mi to moc nelíbí jsem dostala od něho celkem nečekaně tvrdou odpověď, že přes toto vlak nejede a že to byly vždy spíš kamarádky, jen s nimi před časem (cituji) pích.l hmm
Navrhla jsem kompromis, nějaké to kafčo jednou za čas po práci, ale o žádných pravidlech nechce ani mluvit (uznávám, je to svobodný člověk, oběma je nám přes 40) a že když s některou bude chtít strávit večer, tak ho stráví.
Nejsem příliš žárlivá, ale trochu mi to připadá zvláštní, co vy na to?

Drahý příteli,

děkuji Ti za Tvojí informaci, ale otevřeně řečeno netuším, proč mi ji sděluješ a co bych si s ní měla počít. Pokud mě považuješ za slepičku, která neunese, že se scházíš i s jinými lidmi než se mnou, tímto Ti sděluji, že ses spletl a že mě to nezajímá. Co mě zajímá je, jaký vztah máme spolu my dva.

Líbá Tě, Tvoje Marie, Jana, Helena, Blanka, Eva ......


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů