Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 10. 2012 12:50

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku a víš, že mě teda tyhle přísloví nepřijdou vůbec směšná?

Není tady

 

#27 30. 10. 2012 12:53

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):

holcina napsal(a):


Nevím v čem by žena strojařka lepší než muž strojař, jedině ve znalostech

Říká se, že žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

HAHAHA
a taky se říká,že s poctivostí nejdál dojdeš (zatím co ostatní se vezou)nebo že práce šlechtílol a že bez práce nejsou koláče....

Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#28 30. 10. 2012 12:57

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku, proč mám z tvých přispěvků neustále pocit, že ty všechny lidi nenávidíš/ nesnášíš a vždycky si najdeš důvod proč.Možná mᚠdobré postřeha, ale časté urážení ostatních lidí v tvých příspěvcích hodně jejich kvalitu snižuje.
Tedy kromě sebe, protože tvé vychloubání tvými dětmi ( což je dle tebe hlavně tvoje zásluha) jsem tu už taky zaznamenala .

Není tady

 

#29 30. 10. 2012 13:03

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku napsal(a):

holcina napsal(a):

Jo, to je dobrá zpráva:-) až na to že moc studentek strojařek neznám. Vlastně žádnou. Ale těžko to bude tím, že si s nima rodiče nestavěli lego. Holky jsou prostě jiné. Nižší platy za stejnou pozici mi samozřejmě vadí, ale nesouhlasím s tím, že by holky měly být hornice a zednice

tak já mám na mysli už samozřejmě vyšší level - uplatnění žen v technickém managementu firmy.Takže vč.sš a výš.

Studentek na stroj.inženýrství je opravdu pomálu,ale je jich spousta na stavařině,více také na informatice (a že jsou tam fakt za princezny-kluci jim ochotně pomáhají,když něco nezvládají),taky obor počítačová grafika má velké uplatnění a to nemusí být zrovna výška,no dalo by se toho vymyslet povíc,kde je zájem o lidi,ale je známá věc,že myšlení "bolí" a spousta lidí to tak proto radši svede na ty buňky muňky:lol:

Nesouhlasím, že na strojařinu se nehlásí ti, kteří neradi myslí butter

Upravil(a) Ziki (30. 10. 2012 13:04)


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#30 30. 10. 2012 13:07

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

taky obor počítačová grafika má velké uplatnění a to nemusí být zrovna výška
Mimochodem znám slečnu se sš obor poč.grafika a hlásí,že už začíná být na trhu plno..nabídka převyšuje poptávku kapitulation


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#31 30. 10. 2012 13:47

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Ziki napsal(a):

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):


Říká se, že žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

HAHAHA
a taky se říká,že s poctivostí nejdál dojdeš (zatím co ostatní se vezou)nebo že práce šlechtílol a že bez práce nejsou koláče....

Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

chuděra ženská,která si tohle myslí.Ještěže mě to dokazování teda nebere a to nejen v práci,třeba i ve sportu...smile

Není tady

 

#32 30. 10. 2012 13:48

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

agewa napsal(a):

Jaku, proč mám z tvých přispěvků neustále pocit, že ty všechny lidi nenávidíš/ nesnášíš a vždycky si najdeš důvod proč.Možná mᚠdobré postřeha, ale časté urážení ostatních lidí v tvých příspěvcích hodně jejich kvalitu snižuje.
Tedy kromě sebe, protože tvé vychloubání tvými dětmi ( což je dle tebe hlavně tvoje zásluha) jsem tu už taky zaznamenala .

Spíš manželova než moje.Já vytvářela a vytvářím spíš to nutné podhoubí - zázemí wink

Není tady

 

#33 30. 10. 2012 14:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):

Jaku napsal(a):


HAHAHA
a taky se říká,že s poctivostí nejdál dojdeš (zatím co ostatní se vezou)nebo že práce šlechtílol a že bez práce nejsou koláče....

Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

chuděra ženská,která si tohle myslí.Ještěže mě to dokazování teda nebere a to nejen v práci,třeba i ve sportu...smile

myslela, ona je už nějakou dobu po smrti

Není tady

 

#34 30. 10. 2012 14:01

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

holcina napsal(a):

Jo, to je dobrá zpráva:-) až na to že moc studentek strojařek neznám. Vlastně žádnou. Ale těžko to bude tím, že si s nima rodiče nestavěli lego. Holky jsou prostě jiné. Nižší platy za stejnou pozici mi samozřejmě vadí, ale nesouhlasím s tím, že by holky měly být hornice a zednice

Nesouhlasis s tim, ze holky maji byt hornice a zednice? Chces jim to zakazat?  Uplne? Ja jen ziram !  Jaky mas duvod?

To ze nejaka holka chce byt zednici a vyuci se, je snad jeji vec, ne?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#35 30. 10. 2012 14:14

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

agewa napsal(a):

Jaku, proč mám z tvých přispěvků neustále pocit, že ty všechny lidi nenávidíš/ nesnášíš a vždycky si najdeš důvod proč.Možná mᚠdobré postřeha, ale časté urážení ostatních lidí v tvých příspěvcích hodně jejich kvalitu snižuje.
Tedy kromě sebe, protože tvé vychloubání tvými dětmi ( což je dle tebe hlavně tvoje zásluha) jsem tu už taky zaznamenala .

Ja mam tak ytakovy pocit, ze prijali holku namisto jejiho syna a pise tu okamtzite o studentech JINYCH oboru, ze se flakaji, devcata nezvladaji a chteji si prodlouzit mladi. Na rozdil od jejiho syna.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#36 30. 10. 2012 14:15

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):

Jaku napsal(a):


HAHAHA
a taky se říká,že s poctivostí nejdál dojdeš (zatím co ostatní se vezou)nebo že práce šlechtílol a že bez práce nejsou koláče....

Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

chuděra ženská,která si tohle myslí.Ještěže mě to dokazování teda nebere a to nejen v práci,třeba i ve sportu...smile

Ja mam v okoli dostatek prikladu, ze zeny museji byt lepsi a stejne jim dela sefa muz.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#37 30. 10. 2012 16:34

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

Jo, to je dobrá zpráva:-) až na to že moc studentek strojařek neznám. Vlastně žádnou. Ale těžko to bude tím, že si s nima rodiče nestavěli lego. Holky jsou prostě jiné. Nižší platy za stejnou pozici mi samozřejmě vadí, ale nesouhlasím s tím, že by holky měly být hornice a zednice

Nesouhlasis s tim, ze holky maji byt hornice a zednice? Chces jim to zakazat?  Uplne? Ja jen ziram !  Jaky mas duvod?

To ze nejaka holka chce byt zednici a vyuci se, je snad jeji vec, ne?

Jistě, že je to její věc:-) rozhodně nechodím po učilištích a nerozmlouvám jim to:-) pokud vůbec nějaké jsou. To víš, já jsem v tomhle tradiční, chlapská práce nech zůstane chlapskou

Není tady

 

#38 30. 10. 2012 16:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Souhlasím s HOlči - mužská práce ta fyzická těžká by měla zůstat chlapům. Ale když jí chce žena dělat, tak proč ne.Jaku - Ty přísloví mi vůbec směšná nepřijdou, ba naopak si myslím,že já vychovávám a byla jsem vychovávána v duchu s poctivostí nejdál dojdeš. A i ted to platí.Pokud tedy nenarazíš ve společnosti na vyčůránky kteří hrabou jen na svém písečku.
A vidím to i v práci,jak ženský jsou pilnější, a chlapi lážo plážo. A za stejnou práci dostávaj větší plat. Protože se stále počítá s tím,že chlap je živitelem rodiny. tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#39 30. 10. 2012 18:12

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

holcina napsal(a):

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

Jo, to je dobrá zpráva:-) až na to že moc studentek strojařek neznám. Vlastně žádnou. Ale těžko to bude tím, že si s nima rodiče nestavěli lego. Holky jsou prostě jiné. Nižší platy za stejnou pozici mi samozřejmě vadí, ale nesouhlasím s tím, že by holky měly být hornice a zednice

Nesouhlasis s tim, ze holky maji byt hornice a zednice? Chces jim to zakazat?  Uplne? Ja jen ziram !  Jaky mas duvod?

To ze nejaka holka chce byt zednici a vyuci se, je snad jeji vec, ne?

Jistě, že je to její věc:-) rozhodně nechodím po učilištích a nerozmlouvám jim to:-) pokud vůbec nějaké jsou. To víš, já jsem v tomhle tradiční, chlapská práce nech zůstane chlapskou

Pokud to chce dělat, proč by to nemohla zkusit? Ale ta fyzička je prostě trochu jiná no..s tím se nic moc dělat nedá. Ale rovnoprávnost neznamená stejnost.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#40 30. 10. 2012 18:23

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):

Jaku napsal(a):

HAHAHA
a taky se říká,že s poctivostí nejdál dojdeš (zatím co ostatní se vezou)nebo že práce šlechtílol a že bez práce nejsou koláče....

Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

chuděra ženská,která si tohle myslí.Ještěže mě to dokazování teda nebere a to nejen v práci,třeba i ve sportu...smile

Tyhle slova vešli v obecnou platnost. P.S. Ta "chuděra" byla patnáct let indickou premiérkou,dost tvrdou.

Upravil(a) Ziki (30. 10. 2012 18:24)


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#41 30. 10. 2012 21:10

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Netuším, jestli je dostatečná podpora státu, ale problém vidím hlavně v naší společnosti. Stát může zákony zajistit pouze částečnou rovnoprávnost. A diskriminace se hodně špatně dokazuje.
Obecně si myslím,že je dnes větší problém v malém zvýhodnění rodin.

S technickými školami je to pravda. Dneska mají akreditace i naprosto nepoužitelné obory a chrlí spoustu nepoužitelných titulovaných lidí (včetně mě big_smile ) . Naopak dobře jsou na tom soukromé VOŠ, ale kdo na to má . . .

Není tady

 

#42 31. 10. 2012 0:32

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Podpora státu evidentně dostatečná není. Jestli vůbec nějaká existuje. A podotýkám, rozdíl v uplatnění v jednotlivých profesích je jedna věc, a platový rozdíl v jednom oboru věc druhá.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#43 31. 10. 2012 9:14

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Stát může zajistit rovnost maximálně ve státním sektoru, ale dost těžko se může zajišovat rovnoprávnost v tom komerčním. V praxi se ani platová nerovnost dokázat nedá ( většina firem má už ve smlouvě, že se o platových podmínkách nesmíš šířit) .
Mimochodem viděla jsem i zednice a o veřejnou zeleň se nám starají zahradnice a mají tedy fyzicky hodně náročnou práci usch .

Není tady

 

#44 31. 10. 2012 11:55

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

idnes.:ze statistik čsú: Rozdíly mezi výdělky mužů a žen se sbližují v posledních letech jen velmi pomalu. Loni nebyla situace pro ženy za posledních deset let zdaleka nejlepší. Vrcholem byl rok 1996, kdy jejich průměrný plat tvořil 77,2 procenta výdělku mužů. Poté se však na dva roky situace obrátila a rozdíl se začal opět zvětšovat. Tento vývoj přesně kopíroval problémy ekonomiky: když se firmám daří hůře, raději podle odborníků uberou na platech ženám, protože jejich postavení na trhu práce je slabší a nové místo by si hledaly hůře. Ve srovnání se západní Evropou patří Česko spíše na spodní příčky. S necelými 75 procenty mužských výdělků je na tom něžné pohlaví hůře už jen v Portugalsku. Naopak nejlépe vychází srovnání pro severské země v čele se Švédskem, kde tento podíl dosahuje téměř 90 procent.
Zajímalo by mně jak teda v tomhle postupujou jinde, jestli se tam lidi víc soudí, nebo jestli jsou firmy s diskriminační politikou nějak znevýhodněný..


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#45 31. 10. 2012 13:27

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

aprill napsal(a):

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):


Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

chuděra ženská,která si tohle myslí.Ještěže mě to dokazování teda nebere a to nejen v práci,třeba i ve sportu...smile

myslela, ona je už nějakou dobu po smrti

lollol
to nemá chybu.Fakt mrtvá jo?Já to ovšem pochopila jako její vyřčenou moudrost,která by měla platit na ost.ženy,ne?

Není tady

 

#46 31. 10. 2012 13:32

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Ziki napsal(a):

Jaku napsal(a):

Ziki napsal(a):


Oprava pro Jaku wink Indíra Gándhíová: Žena musí být dvakrát pracovitější a lepší než muž, aby dokázala, že je stejně dobrá.

chuděra ženská,která si tohle myslí.Ještěže mě to dokazování teda nebere a to nejen v práci,třeba i ve sportu...smile

Tyhle slova vešli v obecnou platnost. P.S. Ta "chuděra" byla patnáct let indickou premiérkou,dost tvrdou.

Ani na chvíli bych si to s ní přesto nevyměnila - to radši budu dál dělat ten krk svojí rodině fuckyoufuckyou

Není tady

 

#47 1. 11. 2012 11:25

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

14.listopadu by se mělo v europarlamentu hlasovat aby EU zavedla do roku 2020 povinné kvóty pro zastoupení žen v dozorčích radách velkých podniků.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#48 1. 11. 2012 11:41

aminel
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 10. 2012
Příspěvky: 224

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Jaku napsal(a):

holcina napsal(a):

Jo, to je dobrá zpráva:-) až na to že moc studentek strojařek neznám. Vlastně žádnou. Ale těžko to bude tím, že si s nima rodiče nestavěli lego. Holky jsou prostě jiné. Nižší platy za stejnou pozici mi samozřejmě vadí, ale nesouhlasím s tím, že by holky měly být hornice a zednice

tak já mám na mysli už samozřejmě vyšší level - uplatnění žen v technickém managementu firmy.Takže vč.sš a výš.

Studentek na stroj.inženýrství je opravdu pomálu,ale je jich spousta na stavařině,více také na informatice (a že jsou tam fakt za princezny-kluci jim ochotně pomáhají,když něco nezvládají),taky obor počítačová grafika má velké uplatnění a to nemusí být zrovna výška,no dalo by se toho vymyslet povíc,kde je zájem o lidi,ale je známá věc,že myšlení "bolí" a spousta lidí to tak proto radši svede na ty buňky muňky:lol:

Jaku, rozesmálas mě, hlavně konstatováním, "když holky něco nezvládají". Tím chceš naznačit co?
Mohu tě ujistit, že i holky mají matematické, potažmo technické myšlení a někdy mají větší talent než kluci. Jezdím MHD kolem VŠ kolejí. Občas tam nastoupí studentka, kolem ní roj kluků a ona jim trpělivě a dokola celou cestu vysvětluje složité matematické operace, včetně různých postupů a možných řešení.

Moji snachu v době studií dva roky přemlouvali, a se věnuje studiu matematiky, že má talent. Ona nechtěla a dostudovala vybraný obor, který ji baví. I vnučku (13 let) baví  matematika a plánuje (zatím) studovat jadernou fyziku.  Syn má rovněž technické vzdělání a je ve funkci manažera. Je úspěšný, protože mimo vzdělání má přirozenou schopnost předvídavosti, představivosti a tvořivosti, nápadů, včetně organizačních schopností a v neposlední řadě schopnost propojovat souvislosti.  Tato nadstavba ke vzdělání se nedá naučit, ta buď je, nebo není. Věř nebo ne,  od této nadstavby se odvíjí úspěch, jinak i vystudovaný člověk je pouhým dělníkem, kterého někdo musí řídit. Pokud tuto nadstavbu např.manažer nemá, je to dřina, která vede  ke špatným rozhodnutím.


Musím ti oponovat i ve tvém názoru na "netechnické" obory. Dcera vystudovala UK a podniká. Má tolik práce, že ji musí odmítat. Velké firmy, především zahraniční, ji vyhledávají samy a dopředu si ji objednávají. Vydělá víc peněz než syn, ale v průměru jsou jejich příjmy srovnatelné. Dcera si totiž práci vybírá. Když chce mít volno, tak ho má, např. na relaxační pobyt,  výlet na houby apod. Přes léto nepracuje vůbec.

Věř, že nejste jediná rodina, která nenechala vyrůstat své děti jako dříví v lese.
Rodiče mého zetě mají dva syny, oba syny důsledně od dětství vedli ke stejnému vzdělání. Věděli, že je bude určitě dobře živit. Ze je v oboru úspěšný, vyhledávaný a spokojený,  práce ho baví.  Jeho bratr byl tak nešastný, že po několika letech všechno i s rodinou opustil, odstěhoval se na hory a chová ovce.  Ví, že ke svému oboru se už nikdy nevrátí, protože mu definivně"ujel vlak" , nic jiného neumí a jeho rozhodnutí bylo životní. Rodiče byli v šoku, ale on je tam spokojený, ničeho nelituje.

Tak to je dáno od přírody, každý má talent  (buňky) na něco jiného. Rodiče mohou v nejlepší víře děti nasměrovat k určitému vzdělání, ale ještě to neznamená, že jejich děti budou úspěšné a šastné.

Děkuji vyšší moci, že moje děti myšlení nebolí, ale jen tak přirozeně a bez námahy plyne.

Upravil(a) aminel (1. 11. 2012 11:48)

Není tady

 

#49 1. 11. 2012 12:10

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Aminel,dobrý, závěr mi docela připomíná písničku Hlídač krav od Nohavici.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#50 1. 11. 2012 12:21

aminel
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 10. 2012
Příspěvky: 224

Re: Existuje skutečná podpora státu pro rovnost žen a mužů?

Ziki:
Jé, tak tu písničku neznám.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů