Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#51 14. 7. 2013 15:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Re: orální sex

andy75 napsal(a):

Co vám připadá zajímavé v sexu,co vlastně ženské vzrušuje?
Pochopila jsem, že můj banán vám připadá divný,dobře,ale čím okořenit sex?
Často bývá, že představa zajímavého sexu je odlišuje u žen a u mužu a potom v páru to občas není ideální,podle mě muži jsou asi více na prasečinky.
je to jenom moje zkušenost,ale nejvíce zabírá, když jsem v roli "prostitutky", obléknu se tak a dávám najevo, že mě nic nepřekvapí a dělám, to  co chce,pokud mi něco vadí, řeknu to, většinou ale souhlasím, víme oba, co chceme.

Me to nepripada divny. AQle naprosto mimo. On se jeste zadnej chlap nepocural smichy?   
A navrh navod. ze ma zena byt v roli prostitutky?  Proc generalizujes ?

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#52 14. 7. 2013 17:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Já teda nevím... možná že ty líp chápeš psanej text, sahleb... ale andy jasně píše "je to jenom moje zkušenost" - kde tam vidíš generalizování, prosím?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#53 14. 7. 2013 22:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

andy75 napsal(a):

Co vám připadá zajímavé v sexu,co vlastně ženské vzrušuje?
Pochopila jsem, že můj banán vám připadá divný,dobře,ale čím okořenit sex?
Často bývá, že představa zajímavého sexu je odlišuje u žen a u mužu a potom v páru to občas není ideální,podle mě muži jsou asi více na prasečinky.
je to jenom moje zkušenost,ale nejvíce zabírá, když jsem v roli "prostitutky", obléknu se tak a dávám najevo, že mě nic nepřekvapí a dělám, to  co chce,pokud mi něco vadí, řeknu to, většinou ale souhlasím, víme oba, co chceme.

Mňa baví - občas - vymyslieť niečo, čo ma zaujalo, ale ešte som neskúšala... ale nemusia to byť žiadne veľké extrémy. A občas rada prevezmem iniciatívu ja a inokedy preferujem úplnú pasivitu... je to rôzne.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#54 14. 7. 2013 23:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

helena napsal(a):

Já teda nevím... možná že ty líp chápeš psanej text, sahleb... ale andy jasně píše "je to jenom moje zkušenost" - kde tam vidíš generalizování, prosím?

Sahleb potrebuje trochu upustiť žlč, zrejme... Žiadne generalizovanie tam nevidím...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#55 25. 2. 2015 19:42

Tresii
♥------

já teda preferuji sex pomůcky. Poslední dobou nejvíc nakupuju na sexymall.cz, mají tam fakt  výběr smile

Není tady

#56 17. 5. 2018 12:09

zlatko145
Zablokovaný

Mě třeba vzrušuje koukání na po*no. Vás ne?? Jsem divná, nebo normální?? Stydím se to partnerovi ale říci, tak mlčím. To ale není dobře a moc dobře to vím ale člověk si zase na jednu stranu může schovávat tajemství? Jinak sex miluji. Nedokážu bez něho žít. Naštěstí jsme na tom s partnerem stejně.

Není tady

#57 17. 5. 2018 12:21

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Tak se nestyď. A konej, no!

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí