Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 6. 2012 21:09

KaraDara
♥------
Registrovaný: 7. 5. 2012
Příspěvky: 20

Povlečení pro mimi - plátno nebo satén?

Zdravím všechny maminky - jaké máte prosím zkušenosti s povlečením pro novorozené miminko? Nejde o barvu nebo vzor, ale o materiál.
Chci koupit kamarádce dárek pro mimi co čekají teď v létě a zvažuji bavlněný satén namísto obyč plátna. Mě se ta plátěná prostě zdají jak škrabka. Prodavačka sice říkala, že to po praní změkne, ovšem moc tomu nevěřím, navíc se to děsně mačká.
Já mám pro dceru bavlněný satén, ale je spíš takový česaný, napůl plátno, napůl satén - navíc obyč z Ikea, takže žádný luxus.
Pro kámošku jsem ale chtěla něco fakt epesního lol - bude to i dárek k malé (pupkaté) svatbě gloria
Někdo ale říká, že satén pro mimi bude studit a klouzat....
co vy na to?

Není tady

 

#2 30. 10. 2013 10:18

JohankaDl
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2013
Příspěvky: 70

Re: Povlečení pro mimi - plátno nebo satén?

Já bych právě řekla, že satén vůbec nebude problém, pokud se koupí něco kvalitního (třeba http://bonatex.cz - tam mají opravdu dobrý věci), jinak co třeba bavlna, to nejde? To by podle mě bylo taky ideální řešení.

Není tady

 

#3 10. 11. 2013 17:55

majda985
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2013
Příspěvky: 4

Re: Povlečení pro mimi - plátno nebo satén?

materiál pro děti v každém případě bavlna. škrabka to rozhodně není, naopak příjemné. pro děti se vždy vyrábí jenom z kvalitního materiálu.

http://www.kocarky-michael.cz/kocarky-m … dkem-modra

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů