Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 6. 2012 9:44

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Kdo mi poradí, jak se naučit AJ???

Ahojky všichni,

potřebovala bych "nakopnout", poradit, jak se učit AJ, aby to mělo smysl...nějak si nevím rady...měla jsem jí na škole, na střední, takže umim jen něco málo ze základů...

Není tady

 

#2 6. 6. 2012 11:56

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kdo mi poradí, jak se naučit AJ???

Chodím do jazykovky Lite. Možná to bude vypadat jako reklama, ale tam jsem se OPRAVDU naučila. Mají zdarma ukázkové hodiny a mají pobočky po celé ČR. Doporučuju zkusit :-)

Není tady

 

#3 6. 6. 2012 18:25

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Kdo mi poradí, jak se naučit AJ???

nancy, pokud popisuješ, to , co popisuješ, tak jsi takzvaně falešný začátečník. Pořád s angličtinou začínáš. V podstatě je to jednoduchý problém. když se tu angličtinu budeš chtít naučit, tak se ji naučíš. Je to otázka toho chtění, vědět, jaký styl ti vyhovuje, a pak se do toho pustit, a být k tomu studiu poctivá. udělat si všechny úkoly co máš, pravidelně si stanovit a dodržovat DŮSLEDNĚ svůj rozvrh.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#4 11. 6. 2012 14:18

BetyM
♥------
Registrovaný: 11. 6. 2012
Příspěvky: 1

Re: Kdo mi poradí, jak se naučit AJ???

Ahojky, mě pomohl po docela dlouhém hledání nějaké ideální výuky kurz vedený přímou konverzační metodou. Hodně si zautomatizuješ používání gramatiky a hodiny jsou hodně intenzivní, takže slovíčka jsem si všechny pamatovala z hodin a nemusela se doma nic drtit. Metoda se jmenuje Direct Method for English, chodila jsem do jazykovky v Praze a byla jsem fakt spokojená, protože jsem se konečně posunula na lepší úroveň. Ale myslím, že se tou metodou učí i v jiných městech. Držím palce, a ti učení jde.

Není tady

 

#5 20. 2. 2014 14:16

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Kdo mi poradí, jak se naučit AJ???

Pomohlo mi jediné: se znalostí asi 10 lekcí učebnice pro jazykovky jsem prostě vyjela na rok ven.
Život mě naučil lol.
Rychle a přehledně smile

Upravil(a) gymnasión (20. 2. 2014 14:30)


Zpomal.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů