Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 13. 5. 2013 20:24

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: Pes, pes, pes

No tak ono to rozhodně není pravidelně. S miminem jsem doma a když jsme venku je s náma.
A nevadí mi když tu vyjou ti tři nad náma. Prostě je neposlouchám.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#52 13. 5. 2013 21:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pes, pes, pes

Kaly napsal(a):

Chápu, ale já za to nemůžu. Stěhovali jsme se třikrát a nikdy nevyla ani neštěkala až tady. A je tady asi 5 dalších psů a štěkají a vyjou všichni. Někteří dokonce do jedné do rána.
Ale já už to neřeším můžou si za to sami. Ona by neštěkala kdyby ji neprovokovali.
A štěká jen prvních 10 - 20 minut po našem odchodu a to jen občas.
Vesměs to sousedi nafukujou. Tak mi to řekla, alespon paní domovnice, která bydlí nad námi. Takže nějaké několikahodinové štěkaní se u nás nekoná. A to mám i na kameře. Pak zaleze na pelech a chrní. :-) Takže já v tom žádný problém nevidím.

Někteří lidé jsou naprosto netolerantní a dělají to schválně . Taky jsem měla malý problém , stížnost absolutně se nezakládající na pravdě a ještě napsanou tak , že to vypadalo jako názor celého baráku , a nepodepsanou . Až po mé zpětné reakci , jsem zjistila , že ostatní o tom nemají tušení .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#53 13. 5. 2013 21:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pes, pes, pes

aprill napsal(a):

Kaly napsal(a):

Tak já mám taky psa v paneláku. Nikdy problém se štěkaním a vytím neměla. Jen když byla bouřka a byla sama doma. Až do doby než jsme se nastěhovali do nového paneláku a lidi začali hned psa provokovat. Klepání na dveře když jsme nebyli doma naschvál stání a mluvení nám za dveřma. Lití sava a louhu pod dveře.
A pak si takoví debilové stěžují, že pes v paneláku štěká když někdo proleze po chodbě. Takové já posílám hned do hajzlu. Můžou si za to sami. Proč toho psa provokujou a pak si chodí stěžovat.
Ted to vypadá tak, že pes při našem odchodu vyje a štěká asi 10-20 minut a pak je klid. Pak štěká jen když někdo leze po chodbě.

a to mají lézt po hromosvodu??????? mě by jsi poslala do  hajzlu jednou lol vissla a pak bychom se potkávali na byáku vissla .

a mimochodem, vy na dveře dáváte ceduli, že nejste doma? v domovním řádu máte ustanoveno, že se na chodbě nesmí mluvit????

Zase prekrouceno co jineho se tady da cekat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#54 13. 5. 2013 22:01

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pes, pes, pes

Kali hodne zalezi na sousedech.My nastesti meli dobre sousedy.Nemuzu si na nikoho stezovat.Moje znama zila v sousedstvi se svym labradorem.Pokazde,kdyz vstavala jeji labik stekal.Nemuseli jsme mit ani budik,vzdy nas vzbudil pred 5 hodinou.Pak s nim sla ven a kdyz se vracela zase stekot ktery se rozlehal po cele panelakove chodbe.Nikdy jsem neslysela,ze by si nekdo na toho psa stezoval.Je to o lidech.
My meli doma bojove plemeno a nikdo se ze sousedu nad tim nepozastavoval nechali pohladit i male dite.
Meli jsme pred lety sousedku ktera mela jezevcika  a ten ji spal pred dverma na rohozce.Kazdy musel projit okolo toho psa,protoze bydleli v prizemi.Nikomu to nevadilo.Pejsek si obcas zavrcel a nikdo to neresil....je to vsechno o lidech a pristupu ke zviratum.Ja mam primo odpor k lidem ktery se ke zviratum chovaji  tak jak tady ctu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#55 14. 5. 2013 14:15

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Pes, pes, pes

eremuruss napsal(a):

Kali hodne zalezi na sousedech.My nastesti meli dobre sousedy.Nemuzu si na nikoho stezovat.Moje znama zila v sousedstvi se svym labradorem.Pokazde,kdyz vstavala jeji labik stekal.Nemuseli jsme mit ani budik,vzdy nas vzbudil pred 5 hodinou.Pak s nim sla ven a kdyz se vracela zase stekot ktery se rozlehal po cele panelakove chodbe.Nikdy jsem neslysela,ze by si nekdo na toho psa stezoval.Je to o lidech.
My meli doma bojove plemeno a nikdo se ze sousedu nad tim nepozastavoval nechali pohladit i male dite.
Meli jsme pred lety sousedku ktera mela jezevcika  a ten ji spal pred dverma na rohozce.Kazdy musel projit okolo toho psa,protoze bydleli v prizemi.Nikomu to nevadilo.Pejsek si obcas zavrcel a nikdo to neresil....je to vsechno o lidech a pristupu ke zviratum.Ja mam primo odpor k lidem ktery se ke zviratum chovaji  tak jak tady ctu.

Ano, všechno je o lidech.

Musím se přidat k Aprill. Ona totiž tolerance má taky své meze. Bydlím v RD, sousedi mají druhým rokem labradora, má danou boudu na dvorku, živený je dobře, ale je tam věčně sám, nelíbí se mu to, štěká a vyje, zatím to to bylo jen přes den, ale v noci z 1. na 2. května štěkal a vyl nonstop od 19:00 do 0:30. Měla jsem zavřené okno a špunty v uších a stejně jsem to hodně slyšela. Bylo to nesnesitelné. Dozvěděla jsem se pak po pár dnech, že na ně někdo volal policii, dobře jim tak. Kdyby štěkal a vyl půl hodiny a byla by to výjimka, nic neřeknu, ale  toto se nedalo. Pes za to nemůže, vinní jsou majitelé, kteří ho tam věčně nechávají samotného.

Jinak bych neřekla, že nemám ráda zvířata. Psa jsme taky kdysi měli - německého ovčáka, ale ne v bytě, na jednom pozemku. Momentálně máme dva syrské křečky a nově želvu zelenavou. Tato zvířata nikoho neobtěžují. Nemůžu se ubránit pocitu, že spousta pejskařů si své pejsky pořídí a pak na ně nemá moc času, pořizují si nevhodná plemena, o ně se pak nestarají tak, jak by měli (nedostatečný výcvik, výběh atd.). Nedivím se pak psům, že jsou nespokojení, v bytech či na dvorcích se nudí.

Není tady

 

#56 14. 5. 2013 22:00

Dataline
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2012
Příspěvky: 23

Re: Pes, pes, pes

Vše je v lidech, jak je napsáno výše. Štěkat a jinak provokovat psa, který je zavřený v bytě svědčí o inteligenci dotyčných lidí.
My měli psa na zahradě, německého ovčáka. Měl svůj kotec, ale po většinu dne běhal volně po oplocené zahradě. Jednou se stalo, že se sousedova slepice dostala do naší zahrady, pes ji samozřejmě chytil a roztrhal. Poté jsme od souseda dostali výhružný dopis s fotkama, že chováme nebezpečné zvíře, a jak tuto situaci budeme řešit, zda čekáme, až nᚠpes zabije člověka, atp. Neuvěřitelná snůška lží a nesmyslů. Paradoxem bylo to, že měl pořízeno několik fotek, jak pes běhá po naší zahradě, my v té době byli v domě, neslyšeli jsme nic. Soused mohl přiběhnout, zavolat na nás, že pes honí slípku. Asi mu bylo příjemnější fotit, aby měl "důkaz" nebezpečnosti našeho psa. Pes se dožil 13let a nikdy nikomu neublížil, nekousnul. Ale stačila jedna slepice a soused z něj udělal psa zabijáka.

Není tady

 

#57 14. 5. 2013 22:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

Jo, to jsem zažila taky, se sousedovo kuřatama. Žádal odškodné, magor lol Srdečně mě to rozesmálo, musím se přiznat a řekla jsem mu, že má smůlu, protože jeho kuřata narušila nᚠosobní prostor a jestli chce, a s tím jde na radnici.....no, nešel, samozřejmě. A to měl štěstí, že čuba sežrala jen jedno a ostatní honila po zahradě, takže ten randál nešlo přeslechnout, čili jsem mohla zasáhnout a zbylý dvě chuděrky voslintaný zachránit.
Doufám, že tě ani nenapadlo mu tu slípku platit?
Můj synovec by se postavil k plotu, hluboko se zadíval tvému sousedu do oka a řek by: pane, ten pes je mírnej, jako ovečka, což nás děsně žere a ne na ne ho naučit troše toho zabijáctví. Takže, abych pravdu řekl, já jsem hrozně rád, že konečně začal uplatňovat instinkty šelmy a tiše doufám, že další na řadě budete vy osobně cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#58 8. 1. 2014 10:17

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

lupina montana napsal(a):

Jo, to jsem zažila taky, se sousedovo kuřatama. Žádal odškodné, magor lol Srdečně mě to rozesmálo, musím se přiznat a řekla jsem mu, že má smůlu, protože jeho kuřata narušila nᚠosobní prostor a jestli chce, a s tím jde na radnici.....no, nešel, samozřejmě. A to měl štěstí, že čuba sežrala jen jedno a ostatní honila po zahradě, takže ten randál nešlo přeslechnout, čili jsem mohla zasáhnout a zbylý dvě chuděrky voslintaný zachránit.
Doufám, že tě ani nenapadlo mu tu slípku platit?
Můj synovec by se postavil k plotu, hluboko se zadíval tvému sousedu do oka a řek by: pane, ten pes je mírnej, jako ovečka, což nás děsně žere a ne na ne ho naučit troše toho zabijáctví. Takže, abych pravdu řekl, já jsem hrozně rád, že konečně začal uplatňovat instinkty šelmy a tiše doufám, že další na řadě budete vy osobně cool

lol
tak to bych chtěla vidět! lol
Já mám stejný zážitek, naše retroška (je to takové hodné telátko) přinesla kuře. Co to udělalo se mnou nebudu popisovat...mrtvý zvíře je pro mě trauma už od dětství. Jenže ony ty malý slepičky nebo co to bylo, běhaly po naší zahradě a čubka si chtěla hrát. Všechno mi nosí v tlamě po třech. Přesně to jsem pak říkala sousedům. Byla jsem ráda, že se hrátek zúčastnilo jen jedno..

Není tady

 

#59 8. 1. 2014 14:19

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: Pes, pes, pes

eremuruss napsal(a):

aprill napsal(a):

Kaly napsal(a):

Tak já mám taky psa v paneláku. Nikdy problém se štěkaním a vytím neměla. Jen když byla bouřka a byla sama doma. Až do doby než jsme se nastěhovali do nového paneláku a lidi začali hned psa provokovat. Klepání na dveře když jsme nebyli doma naschvál stání a mluvení nám za dveřma. Lití sava a louhu pod dveře.
A pak si takoví debilové stěžují, že pes v paneláku štěká když někdo proleze po chodbě. Takové já posílám hned do hajzlu. Můžou si za to sami. Proč toho psa provokujou a pak si chodí stěžovat.
Ted to vypadá tak, že pes při našem odchodu vyje a štěká asi 10-20 minut a pak je klid. Pak štěká jen když někdo leze po chodbě.

a to mají lézt po hromosvodu??????? mě by jsi poslala do  hajzlu jednou lol vissla a pak bychom se potkávali na byáku vissla .

a mimochodem, vy na dveře dáváte ceduli, že nejste doma? v domovním řádu máte ustanoveno, že se na chodbě nesmí mluvit????

Zase prekrouceno co jineho se tady da cekat.

tummenupp Jak jinak, že. big_smile Já se nedivím, že je Aprill jako druhá mezi deseti nejčastějšími ignorovanými uživateli. dumbom

Je zajímavé, že po odstěhování do jiného bytu a domu máme naprostý klid a sousedi nám ještě chválí jak máme hodného pejska. va A to jsem se před stěhováním tak bála aby nebyly problémy. A to jsou tady tři psi na patře.

Upravil(a) Kaly (8. 1. 2014 14:22)


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#60 12. 1. 2014 15:14

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Pes, pes, pes

Wikina napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jo, to jsem zažila taky, se sousedovo kuřatama. Žádal odškodné, magor lol Srdečně mě to rozesmálo, musím se přiznat a řekla jsem mu, že má smůlu, protože jeho kuřata narušila nᚠosobní prostor a jestli chce, a s tím jde na radnici.....no, nešel, samozřejmě. A to měl štěstí, že čuba sežrala jen jedno a ostatní honila po zahradě, takže ten randál nešlo přeslechnout, čili jsem mohla zasáhnout a zbylý dvě chuděrky voslintaný zachránit.
Doufám, že tě ani nenapadlo mu tu slípku platit?
Můj synovec by se postavil k plotu, hluboko se zadíval tvému sousedu do oka a řek by: pane, ten pes je mírnej, jako ovečka, což nás děsně žere a ne na ne ho naučit troše toho zabijáctví. Takže, abych pravdu řekl, já jsem hrozně rád, že konečně začal uplatňovat instinkty šelmy a tiše doufám, že další na řadě budete vy osobně cool

lol
tak to bych chtěla vidět! lol
Já mám stejný zážitek, naše retroška (je to takové hodné telátko) přinesla kuře. Co to udělalo se mnou nebudu popisovat...mrtvý zvíře je pro mě trauma už od dětství. Jenže ony ty malý slepičky nebo co to bylo, běhaly po naší zahradě a čubka si chtěla hrát. Všechno mi nosí v tlamě po třech. Přesně to jsem pak říkala sousedům. Byla jsem ráda, že se hrátek zúčastnilo jen jedno..

Tos mi připomněla, jak nᚠlabrador - blahé paměti - k smrti vyděsil sousedovic kačenu. Tady byl teda viníkem on, prolez pod plotem - no a pak na kačeny zblízka tak vesele štěkal, že z toho jedna dostala infarkt. Soused na mě napřed ječel, že ji pes zadávil - kdo měl někdy labradora a zná jejich měkký stisk tlamy, pochopí, proč mi to připadalo nepravděpodobný. Pak se teda ukázalo, že kačena je netknutá, "jen" to s ní švihlo.

V zásadě je samozřejmě jedno, jak pošla, jen jsem nechtěla, aby měl pes po vsi pověst, že dáví zvířata. Nakonec to soused vzal s humorem, kačenu jsme zaplatili a nezanevřel ani na nás, ani na psa.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#61 12. 1. 2014 15:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

Jako když mi pes v držtičce hrdě donesl řvoucího vzteklýho anduláka - dodnes netuším, jak si tu klec otevřel http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ale toho naštěstí nekleplo, páč jinak by kleplo páníčka - to byla jeho andula.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#62 12. 1. 2014 16:20

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

Ronja napsal(a):

Wikina napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jo, to jsem zažila taky, se sousedovo kuřatama. Žádal odškodné, magor lol Srdečně mě to rozesmálo, musím se přiznat a řekla jsem mu, že má smůlu, protože jeho kuřata narušila nᚠosobní prostor a jestli chce, a s tím jde na radnici.....no, nešel, samozřejmě. A to měl štěstí, že čuba sežrala jen jedno a ostatní honila po zahradě, takže ten randál nešlo přeslechnout, čili jsem mohla zasáhnout a zbylý dvě chuděrky voslintaný zachránit.
Doufám, že tě ani nenapadlo mu tu slípku platit?
Můj synovec by se postavil k plotu, hluboko se zadíval tvému sousedu do oka a řek by: pane, ten pes je mírnej, jako ovečka, což nás děsně žere a ne na ne ho naučit troše toho zabijáctví. Takže, abych pravdu řekl, já jsem hrozně rád, že konečně začal uplatňovat instinkty šelmy a tiše doufám, že další na řadě budete vy osobně cool

lol
tak to bych chtěla vidět! lol
Já mám stejný zážitek, naše retroška (je to takové hodné telátko) přinesla kuře. Co to udělalo se mnou nebudu popisovat...mrtvý zvíře je pro mě trauma už od dětství. Jenže ony ty malý slepičky nebo co to bylo, běhaly po naší zahradě a čubka si chtěla hrát. Všechno mi nosí v tlamě po třech. Přesně to jsem pak říkala sousedům. Byla jsem ráda, že se hrátek zúčastnilo jen jedno..

Tos mi připomněla, jak nᚠlabrador - blahé paměti - k smrti vyděsil sousedovic kačenu. Tady byl teda viníkem on, prolez pod plotem - no a pak na kačeny zblízka tak vesele štěkal, že z toho jedna dostala infarkt. Soused na mě napřed ječel, že ji pes zadávil - kdo měl někdy labradora a zná jejich měkký stisk tlamy, pochopí, proč mi to připadalo nepravděpodobný. Pak se teda ukázalo, že kačena je netknutá, "jen" to s ní švihlo.

V zásadě je samozřejmě jedno, jak pošla, jen jsem nechtěla, aby měl pes po vsi pověst, že dáví zvířata. Nakonec to soused vzal s humorem, kačenu jsme zaplatili a nezanevřel ani na nás, ani na psa.

Já ani netuším jakou máme pověst. Nejspíš, že se o psa nestaráme a nedáme mu ani nažrat.
Nᚠcíl ve výživě  byl udržet ji štíhlou a v kondici. Má kvalitní krmení, pak jí i vařím, hlídám to, vybírám i vhodné dobrůtky, žádné lidské jídlo - nic pěkně nenechám náhodě.
No a čubka, dostane-li se sousedům , nejprve vyžere misky koček, slepic, sebere slepičince po dvoře a jde se dožrat na hnůj. Návštěvu dokončí vyválením se v něm. Dotáhnu si domů vždycky černé, smradlavé, špinavé a  přežrané prase.

Není tady

 

#63 12. 1. 2014 16:24

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

Ronjo - dávám ti za pravdu. Tlamu mají měkkou, jsou to prostě přinašeči. Já si myslím, že kdyby se pustila do sousedovic slepic, že je samozřejmě nezadáví, ale tak tři, čtyři domů přinese. big_smile
V ponožkách (resp. v hadrách) má rekord 7 kusů najednou. Vybrala je z pračky, než jsem ji zapla. big_smile

Není tady

 

#64 12. 1. 2014 16:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

Nejspíš, že se o psa nestaráme a nedáme mu ani nažrat.
Stává se mi, že mě na ulici kontaktujou cizí psi a žadoní o podrbání. Podrbu a komentuju "chudinka nehlazená, nekrmená... u cizích musí žebrat o trochu tý něhy" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Majitelé většinou reagujou vstřícně - ale mám dojem, že stejně jenou po tý hubě dostanu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 12. 1. 2014 17:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pes, pes, pes

Wikina napsal(a):

Ronja napsal(a):

Wikina napsal(a):


lol
tak to bych chtěla vidět! lol
Já mám stejný zážitek, naše retroška (je to takové hodné telátko) přinesla kuře. Co to udělalo se mnou nebudu popisovat...mrtvý zvíře je pro mě trauma už od dětství. Jenže ony ty malý slepičky nebo co to bylo, běhaly po naší zahradě a čubka si chtěla hrát. Všechno mi nosí v tlamě po třech. Přesně to jsem pak říkala sousedům. Byla jsem ráda, že se hrátek zúčastnilo jen jedno..

Tos mi připomněla, jak nᚠlabrador - blahé paměti - k smrti vyděsil sousedovic kačenu. Tady byl teda viníkem on, prolez pod plotem - no a pak na kačeny zblízka tak vesele štěkal, že z toho jedna dostala infarkt. Soused na mě napřed ječel, že ji pes zadávil - kdo měl někdy labradora a zná jejich měkký stisk tlamy, pochopí, proč mi to připadalo nepravděpodobný. Pak se teda ukázalo, že kačena je netknutá, "jen" to s ní švihlo.

V zásadě je samozřejmě jedno, jak pošla, jen jsem nechtěla, aby měl pes po vsi pověst, že dáví zvířata. Nakonec to soused vzal s humorem, kačenu jsme zaplatili a nezanevřel ani na nás, ani na psa.

Já ani netuším jakou máme pověst. Nejspíš, že se o psa nestaráme a nedáme mu ani nažrat.
Nᚠcíl ve výživě  byl udržet ji štíhlou a v kondici. Má kvalitní krmení, pak jí i vařím, hlídám to, vybírám i vhodné dobrůtky, žádné lidské jídlo - nic pěkně nenechám náhodě.
No a čubka, dostane-li se sousedům , nejprve vyžere misky koček, slepic, sebere slepičince po dvoře a jde se dožrat na hnůj. Návštěvu dokončí vyválením se v něm. Dotáhnu si domů vždycky černé, smradlavé, špinavé a  přežrané prase.

jj, slepičince to je lahůdka uschuschusch naše psí slečna se zatím může utlouct dumbom .

Není tady

 

#66 12. 1. 2014 17:16

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pes, pes, pes

helena napsal(a):

Nejspíš, že se o psa nestaráme a nedáme mu ani nažrat.
Stává se mi, že mě na ulici kontaktujou cizí psi a žadoní o podrbání. Podrbu a komentuju "chudinka nehlazená, nekrmená... u cizích musí žebrat o trochu tý něhy" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Majitelé většinou reagujou vstřícně - ale mám dojem, že stejně jenou po tý hubě dostanu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

možná se dočkᚠwink , ale rozumný pejskař ví jak to myslíš...

Není tady

 

#67 12. 1. 2014 17:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

naše psí slečna se zatím může utlouct
V útlém věku se při návštěvách babičky po slepičincích mohlo utlouct i moje dítě... wink

rozumný pejskař ví jak to myslíš
Samo... někteří se dokonce svěří s tím, že chudák pes musí vybírat popelnice a občas do něj kopou... lollollol

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 17:24)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#68 13. 1. 2014 10:48

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

helena napsal(a):

Nejspíš, že se o psa nestaráme a nedáme mu ani nažrat.
Stává se mi, že mě na ulici kontaktujou cizí psi a žadoní o podrbání. Podrbu a komentuju "chudinka nehlazená, nekrmená... u cizích musí žebrat o trochu tý něhy" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Majitelé většinou reagujou vstřícně - ale mám dojem, že stejně jenou po tý hubě dostanu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Heleno, tak teď jsi mě dostala!
Já dělám naprosto přesně totéž big_smile A vlastně ve dvou variantách.
Jsem psíčkař a ti psi to prostě poznaj. Takže kdekoli jdu, pes ke mně přiběhne, já ho podrbu, pohovořím s ním a  - když chce hodně hladit a drbat, tak mu řeknu: "ano, to víš že tě pohladím, já vím, oni tě doma nepohladěj, ty jsi chudáček, týranej (nejlépe nějakýmu tlustýmu válečkovi s mašličkou). lol
Většiniu se majitel tak rozpovídá, že nemám šanci odejít. Sdělí mi, co všechno tomu svýmu blbcovi dělá, jak to dělá, jak to má rád, a co se zase psovi nesmí... lol
Je to legrační, ale to mě baví. Mám ráda lidi, kteří podlehli...big_smile

A situace vychází i obráceně. Pokud se někdo zastaví s mými psy, tak oni se chovaj jako by je v životě nikdo nepohladil, nedal jim nic k jídlu. Tvářej se, že by nejraději šli s tím kolemjdoucím přímo domů. Bestie proradný. (jedinej - zrzavej samuel to nikdy nedělá, za nikým nikdy nejde a nenechá na sebe sáhnout). A té lidské oběti oznámím, " to víte, nikdo je nepohladí, jsou to týraný zvířata." To se vždycky setká s ohlasem. Většinou jsou to zase psíčkaři a rozpovídají se o svém dárečkovi lol

Není tady

 

#69 13. 1. 2014 10:51

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

Slepičince, když je psi sežerou- mi ještě tolik (bůhvíproč) nevadí, vadí mi jiné exkrementy... usch
V těch kuřincích (tak jsme tomu říkali doma) je fosfor nebo co, ne? Musím se na to podívat, o co tam jde.

Není tady

 

#70 13. 1. 2014 12:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pes, pes, pes

Wikina napsal(a):

Ronjo - dávám ti za pravdu. Tlamu mají měkkou, jsou to prostě přinašeči. Já si myslím, že kdyby se pustila do sousedovic slepic, že je samozřejmě nezadáví, ale tak tři, čtyři domů přinese. big_smile
V ponožkách (resp. v hadrách) má rekord 7 kusů najednou. Vybrala je z pračky, než jsem ji zapla. big_smile

No,nas labrador me vcera zlikvidoval krabicku tamponu.Nechala jsem otevreny zachod a psa zavreneho na verande.Takze cupoval a cupoval.Tampony nabobtnale od jeho slin.lol


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#71 13. 1. 2014 15:42

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

eremuruss napsal(a):

Wikina napsal(a):

Ronjo - dávám ti za pravdu. Tlamu mají měkkou, jsou to prostě přinašeči. Já si myslím, že kdyby se pustila do sousedovic slepic, že je samozřejmě nezadáví, ale tak tři, čtyři domů přinese. big_smile
V ponožkách (resp. v hadrách) má rekord 7 kusů najednou. Vybrala je z pračky, než jsem ji zapla. big_smile

No,nas labrador me vcera zlikvidoval krabicku tamponu.Nechala jsem otevreny zachod a psa zavreneho na verande.Takze cupoval a cupoval.Tampony nabobtnale od jeho slin.lol

I je sežral?

Já to už mám taky za sebou. Tampon prošel a našla jsem ho podle šňurky. Čubka byla chvíli sama doma (jen s menšími kolegy) a nechala jsem na chodbě tašku (velkou kabelku,jakoby kufr, na zip.). Nechat tašku (cokoliv) v dosahu je u nás trestné, je to to samé jako nechat berlu Mrazilku - jsem usoudila, když jsem letos zhlédla Mrazíka.
Čubka tašku otevřela, ožužlala zvenčí jen kousek, ale zato vyndala papíry (originály  klientů) a nějaké kosmetické věci, které mi rozmělněné na padr nechala na koberci. Taky tampony. Myslím, že tam byly dva. Jeden jsem našla - po průchodu čubou na zahradě a druhý doposud ne. Už je to víc než dva měsíce.
Ale můžu ti říct, že strach tenkrát převážil zlost nad ztrátami, když jsem si představila jak ten tampon nabobtná...
Větší strach jsem měla snad jen po kancelářských sponách.

Není tady

 

#72 13. 1. 2014 18:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

Je to legrační, ale to mě baví. Mám ráda lidi, kteří podlehli...
Taky tak... "mám" takhle mimo jiný jednu jorkšírečku, která se při prvním setkání rozběhla za mnou jak za ztracenou matkou, lehla na záda a pak se mě snažila líbat http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Panička jen nevěřícně zírala - a do kolen jsem ji dostala mým oblíbeným sloganem "ve střědověku by mě upálili..." http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png Řehtala se tak, až jsem se obávala, že nás někdo poleje, páč bylo čtvrt na šest ráno...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#73 13. 1. 2014 20:48

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Pes, pes, pes

helena napsal(a):

Je to legrační, ale to mě baví. Mám ráda lidi, kteří podlehli...
Taky tak... "mám" takhle mimo jiný jednu jorkšírečku, která se při prvním setkání rozběhla za mnou jak za ztracenou matkou, lehla na záda a pak se mě snažila líbat http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Panička jen nevěřícně zírala - a do kolen jsem ji dostala mým oblíbeným sloganem "ve střědověku by mě upálili..." http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png Řehtala se tak, až jsem se obávala, že nás někdo poleje, páč bylo čtvrt na šest ráno...

lol
a to paní nevěděla, žes měla v kapse anglickou, viď? lol

Není tady

 

#74 14. 1. 2014 9:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pes, pes, pes

Wikina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Wikina napsal(a):

Ronjo - dávám ti za pravdu. Tlamu mají měkkou, jsou to prostě přinašeči. Já si myslím, že kdyby se pustila do sousedovic slepic, že je samozřejmě nezadáví, ale tak tři, čtyři domů přinese. big_smile
V ponožkách (resp. v hadrách) má rekord 7 kusů najednou. Vybrala je z pračky, než jsem ji zapla. big_smile

No,nas labrador me vcera zlikvidoval krabicku tamponu.Nechala jsem otevreny zachod a psa zavreneho na verande.Takze cupoval a cupoval.Tampony nabobtnale od jeho slin.lol

I je sežral?

Já to už mám taky za sebou. Tampon prošel a našla jsem ho podle šňurky. Čubka byla chvíli sama doma (jen s menšími kolegy) a nechala jsem na chodbě tašku (velkou kabelku,jakoby kufr, na zip.). Nechat tašku (cokoliv) v dosahu je u nás trestné, je to to samé jako nechat berlu Mrazilku - jsem usoudila, když jsem letos zhlédla Mrazíka.
Čubka tašku otevřela, ožužlala zvenčí jen kousek, ale zato vyndala papíry (originály  klientů) a nějaké kosmetické věci, které mi rozmělněné na padr nechala na koberci. Taky tampony. Myslím, že tam byly dva. Jeden jsem našla - po průchodu čubou na zahradě a druhý doposud ne. Už je to víc než dva měsíce.
Ale můžu ti říct, že strach tenkrát převážil zlost nad ztrátami, když jsem si představila jak ten tampon nabobtná...
Větší strach jsem měla snad jen po kancelářských sponách.

Nastesti to nesezrala.big_smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#75 14. 1. 2014 9:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

žes měla v kapse anglickou
Ses zbláznila? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Copak můžu dělat něco takovýho? To bych se těch potvor psích už vůbec nezbavila... takhle mě aspoň občas nějakej mine http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů