Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 17. 5. 2012 20:52

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Adriana70 napsal(a):

Erem,budem Vašej rodine držat palce a mysliet na Vás.My ideme cez víkend spisovat žiadosti do diagnostických centier,lebo iná cesta nieje/dcéra 16 rokov/.Vyčerpali sme všetky možnosti.Nestíham platit jej prešlapy a počítat zmiznuté veci.
Urobila si správne rozhodnutie.Aj ja.

Do diagnostickeho ustavu jsem ho chtela dat taky,kdyz nebyl zletily,ale nakonec jsem to vzdala bylo me ho lito.Dnes vidim,ze to byla chyba.Drzte se,at to zvladnete.pussa


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#52 17. 5. 2012 20:54

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Udelali jsme spravne?

Teda... nezávidím tuhle těžkou situaci. Ale myslím, že děláte dobře. Jen bych synovi zdůraznila, že ho miluješ a že kdykoliv bude opravdu chtít pomoct, že jsi tu pro něj a pomůžeš ráda. Víc se zatím asi nedá nic moc dělat dokud sám neuvidí, že má problém a potřebuje pomoc.


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#53 17. 5. 2012 20:56

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Adriana70 napsal(a):

Erem,budem Vašej rodine držat palce a mysliet na Vás.My ideme cez víkend spisovat žiadosti do diagnostických centier,lebo iná cesta nieje/dcéra 16 rokov/.Vyčerpali sme všetky možnosti.Nestíham platit jej prešlapy a počítat zmiznuté veci.
Urobila si správne rozhodnutie.Aj ja.

Do diagnostickeho ustavu jsem ho chtela dat taky,kdyz nebyl zletily,ale nakonec jsem to vzdala bylo me ho lito.Dnes vidim,ze to byla chyba.Drzte se,at to zvladnete.pussa

Ono hodně taky záleží jaký ten diagnosák je. V některém se naučí ještě to co neumí a spadne ještě hlouběji. Teda jestli to jde....


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#54 17. 5. 2012 20:57

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Udelali jsme spravne?

No - jestli to není přímo erem vlastní byt, houby se děje (je nájemní - od města, nebo od soukromníka?) Až nebude mít synek na zaplacení nájmu, na té ulici se stejně octne - alespoň nebude moct erem vyčíst, že ho ona vyhodila na ulici. wink

Osobně - pokud by to byl můj vlastní byt a synek mi takto (za mé vydatné pomoci zvlčil - jo erem, mᚠlví podíl), tak bych ho také vyhodila na ulici, než uvolnit místo, aby na chudáčka náhodou nepršelo - za chvíli by mohl zbýt z bytu jen holobyt a rej by v něm měli squateři

no a pak, jak jsem si přečetla, že mu erem bude prát....no tak sorry, tím mu teda nepomůžeš - potřebuje si tu h*ubu pořádně vymáchat
...takže budou to čisté trencle, křupavé rohlíčky k snídani, polívka v kastrůlku....a tady mᚠchlapče nějakou tu pětku a kup si něco....neboj, koupí a když na to nebude mít, protože v tom pojede dál a víc, on si pro prachy přijde a protože mᚠměkkou povahu, možná dokonce vezmeš i noční úklid kanceláří - ale pokud si tohle chceš užívat - tak ti přeju plnými doušky, protože ty jsi stejná, jako tvůj syn, nebo naopak, syn je po tobě - slabé povahy, teprve boj o přežití by jak tebe, tak i jeho zocelil....ráda bych držela palce - ptám se, zda vůbec mám....?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#55 17. 5. 2012 21:01

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Udelali jsme spravne?

Erem,
ja som už vyplakala celu rieku slz...Muž je na Ataraxe,ja som na Lexarine,a najmladšia dcera/9 rokov/ je tiež na antidepresívach.Stačilo!!!
Erem,zajtra odrobím smenu,a poobede hned cestujem domov/týždnovky/cez víkend nebudem na nete,ale v nedelu sa ozvem.Budem na teba mysliet.A netráp sa,urob čo uznᚠza vhodné a prijatelné pre teba a rodinu.Ja som si povedala ak dcéra nepojde z domu tak sa rozvediem.Muž ju strašne lutoval,ale všetko som hasila ja/aj finančne/

Není tady

 

#56 17. 5. 2012 21:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Zklamaná napsal(a):

No - jestli to není přímo erem vlastní byt, houby se děje (je nájemní - od města, nebo od soukromníka?) Až nebude mít synek na zaplacení nájmu, na té ulici se stejně octne - alespoň nebude moct erem vyčíst, že ho ona vyhodila na ulici. wink

Osobně - pokud by to byl můj vlastní byt a synek mi takto (za mé vydatné pomoci zvlčil - jo erem, mᚠlví podíl), tak bych ho také vyhodila na ulici, než uvolnit místo, aby na chudáčka náhodou nepršelo - za chvíli by mohl zbýt z bytu jen holobyt a rej by v něm měli squateři

no a pak, jak jsem si přečetla, že mu erem bude prát....no tak sorry, tím mu teda nepomůžeš - potřebuje si tu h*ubu pořádně vymáchat
...takže budou to čisté trencle, křupavé rohlíčky k snídani, polívka v kastrůlku....a tady mᚠchlapče nějakou tu pětku a kup si něco....neboj, koupí a když na to nebude mít, protože v tom pojede dál a víc, on si pro prachy přijde a protože mᚠměkkou povahu, možná dokonce vezmeš i noční úklid kanceláří - ale pokud si tohle chceš užívat - tak ti přeju plnými doušky, protože ty jsi stejná, jako tvůj syn, nebo naopak, syn je po tobě - slabé povahy, teprve boj o přežití by jak tebe, tak i jeho zocelil....ráda bych držela palce - ptám se, zda vůbec mám....?

Myslis jako cizy clovek.Kdyby se jednalo o tve dite jednala by si jinak.Me se hlavou honi vselicos,vraci se me myslenky na to jak byl maly,hodny,mamin mazlicek....a ted me nenavidi....tillfreds


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#57 17. 5. 2012 21:14

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Udelali jsme spravne?

K Zklamanej by som toho vedela napísat vela,ale radšej nič.Je to cudzia osoba a chleba mi nedáva.Len tolko.

Není tady

 

#58 17. 5. 2012 21:19

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Udelali jsme spravne?

Erem tiež si spomeniem ako bola malá a nevinná,na zjedenie,Dnes je to niekto iný a čo bolo sa nevráti.Teraz je to iný človek a potrebuje iný prístup.Musela som vela vela slz vyplakat aby som zistila,že ju musím od seba "odstrčit"aby sme sa všetci konečne nadýchli a začali sa hrabat z dna,na ktorom sme všetci spolu s nou.Každý sám za seba a predsa všetci spolu.

Není tady

 

#59 17. 5. 2012 21:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Adriana70 napsal(a):

Erem tiež si spomeniem ako bola malá a nevinná,na zjedenie,Dnes je to niekto iný a čo bolo sa nevráti.Teraz je to iný človek a potrebuje iný prístup.Musela som vela vela slz vyplakat aby som zistila,že ju musím od seba "odstrčit"aby sme sa všetci konečne nadýchli a začali sa hrabat z dna,na ktorom sme všetci spolu s nou.Každý sám za seba a predsa všetci spolu.

A dcera souhlasi s tim diagnostakem,Jak jste ji presvedcili?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#60 17. 5. 2012 21:28

majkafa
Host

Re: Udelali jsme spravne?

erem, jestli chceš, aby se syn ze své závislosti dostal, MUS͊ změnit svůj postoj i ty. Podívej se, kam ho dovedl. Opičí láska může dítě zničit, protože není schopné dospět, jelikož mu to rodič svým nesprávným chováním nedovolí. Stále to ještě nevidíš?
To je ten jednodušší způsob rodičovství, které "provozuješ" ty. To t잚í je nechat ho letět s tím, že si natluče. To je pro rodiče daleko t잚í, však to sama říkáš, že je ti ho líto. Ale dobrý rodič to pro své dítě udělá.

 

#61 17. 5. 2012 21:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Adriana70 napsal(a):

Erem tiež si spomeniem ako bola malá a nevinná,na zjedenie,Dnes je to niekto iný a čo bolo sa nevráti.Teraz je to iný človek a potrebuje iný prístup.Musela som vela vela slz vyplakat aby som zistila,že ju musím od seba "odstrčit"aby sme sa všetci konečne nadýchli a začali sa hrabat z dna,na ktorom sme všetci spolu s nou.Každý sám za seba a predsa všetci spolu.

A dcera souhlasi s tim diagnostakem,Jak jste ji presvedcili?

dumbom
adriana je rodič a rozhodla

Není tady

 

#62 17. 5. 2012 21:34

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Udelali jsme spravne?

Ano suhlasí,aspon tak mi povedal muž do telefonu.Ako sme ju presvedčili?Už zase nebola 2týždne v škole,urobila další prehmat,čo som musela zaplatit,dalšia krádež,je toho vela.Nemá to konca kraja.Cez víkend niečo slubi,nasledne nedodrží,stale dokola a nemá to efekt.Dufam,že jej došlo,že je koniec.Ide preč a nič ju nezachráni pred diagnostakom.Mudrejšia budem po víkende,cez telefon sa takéto veci nedaju rozoberat cele hodiny.
Inak ja som prísna matka,a keby to záviselo odomna,tak to riešim diagnostakom dávno.To moj muž ešte neprestrihol pupočnu šnuru,tak mu rada pomožem.

Není tady

 

#63 17. 5. 2012 21:43

MarunaJezisova
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 5. 2012
Příspěvky: 9

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Adriana70 napsal(a):

Erem,budem Vašej rodine držat palce a mysliet na Vás.My ideme cez víkend spisovat žiadosti do diagnostických centier,lebo iná cesta nieje/dcéra 16 rokov/.Vyčerpali sme všetky možnosti.Nestíham platit jej prešlapy a počítat zmiznuté veci.
Urobila si správne rozhodnutie.Aj ja.

Drzim te take palce.Je smutne,ze se deti nekdy nevyvedou.Na jednu stranu je me syna strasne lito,nevim jak budu zit,az se od syna budu stehovat.Jsem na nej zvykla a budu na nej porad myslet grater
Myslim si,ze nas to s pritelem stejne rozdeli,protoze ja se utrapim,kdyz nebudu vedet jak zije....sad

Jak nevyvedou? To je tvoje krev, má tvoje vlastnosti , kluci často bývají do mámina rodu . On je hodně zranitelnej a má kolem sebe hodně špatnej příklad, potřeboval by mezi jiný lidi, do jinýho prostředí, malý chudý měato je hrůza pro něj , všude feťáci .

Doporučuje se , vyhodit je , nechat je klesnout úplně na dno a pak se to začne lepšít.
Vždyt i já se začala léčit, když jsme si sáhla na dno, je to dost podobný, dokud ti nehoří koudel za zadkem, tak nic neřešíš, to znám z vlastní zkušenosti .......vyhod ho , nesmí domů, jak tu někdo psal.
NEBO HO ZNIČ͊ .
Když já se hodně bojím, že to zase neuděláš, že ho umučíš k smrti .sadsad

Není tady

 

#64 17. 5. 2012 21:49

majkafa
Host

Re: Udelali jsme spravne?

Adriana, prísnos nie je výsada. Možno práve prísnos niekedy dovedie naše deti práve tam, kam sme sa snažili, aby sa našou prísnosou nedostali.
Teraz už je u vás na rade prísnos, ale asi nebola tak úplne na mieste skor. Zamyslela si sa niekedy nad svojou prísnosou?
Niektoré deti majú lásky príliš, iné majú zase len prísnos. Extrémy obvykle nie sú to pravé orechové a možu diea zlomi.

 

#65 17. 5. 2012 21:55

MarunaJezisova
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 5. 2012
Příspěvky: 9

Re: Udelali jsme spravne?

Adriana70 napsal(a):

Ano suhlasí,aspon tak mi povedal muž do telefonu.Ako sme ju presvedčili?Už zase nebola 2týždne v škole,urobila další prehmat,čo som musela zaplatit,dalšia krádež,je toho vela.Nemá to konca kraja.Cez víkend niečo slubi,nasledne nedodrží,stale dokola a nemá to efekt.Dufam,že jej došlo,že je koniec.Ide preč a nič ju nezachráni pred diagnostakom.Mudrejšia budem po víkende,cez telefon sa takéto veci nedaju rozoberat cele hodiny.
Inak ja som prísna matka,a keby to záviselo odomna,tak to riešim diagnostakom dávno.To moj muž ešte neprestrihol pupočnu šnuru,tak mu rada pomožem.

Hele ale bacha na to , tohle může být důvod.
To psala Tereza Pergnerová , že její tatínek byl hodně přísnej a měl na ni moc  vysoký nároky a jak známo, pak mnoho let fetovala , i milion, co dostala za svoje nahý fotky, profetovala ........

Není tady

 

#66 17. 5. 2012 21:57

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Udelali jsme spravne?

To ,co píše Zklamča zní velmi tvrdě, ale vidím to v zásadě stejně.
Ne jako cizí člověk. Realisticky.
Erem, když  se můj syn snažil kvůli vlastní neschopnosti tlačit ke zdi mě, dostal padáka.
Jen s tím rozdílem, že od malička jsem své děti zapřáhla do domácích prací, takže se uměl o sebe postarat po všech stránkách, až na tu, že si neuměl a možná ani nechtěl, najít práci.
Byla to tvrdá škola pro oba a oba jsme to ustáli . Průběžně jsem mu ale zdůrazňovala, že je můj jediný syn ( ještě mám dvě dcery), že ho velice miluji i když to tak možná právě teď nevypadá, ale tohle trpět nebudu a do jeho sraček se jím vtáhnout nedám. atd.....
Erem, držím palce, čím dříve spadne na hubu a zjistí, že to bolí a že jedině on to může napravit, o to dřív se bude zvedat na nohy. Měl by vědět, že mu s láskou na ty nohy pomůžeš.
posílám hjartahjartahjarta drž se

Není tady

 

#67 17. 5. 2012 22:00

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Udelali jsme spravne?

Majkafa,nepochopili sme sa.
Som milujuca matka.Určujem hranice,ale necham dieta od určitého veku aby kráčalo samo.Som pri nom,aby som mu podala ruku,ak to potrebuje.Ak sa dostane do bahna,/napr.drogy/budem ho stále držat,dohovárat,prosit a plakat s ním.Ked budem po pás v bahne,je načase sa pozriet aj na to,koho všetkého to plieskajuce bahno zasiahlo..Sme v domácnosti štyria:traja berieme antidepresíva a jeden člen drogy.
Som milujuca matka,a preto budem čo najprísnejšia a nekompromisná.Nemožem inak.

Není tady

 

#68 17. 5. 2012 22:00

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: Udelali jsme spravne?

Aby to nevypadalo, že dávám panské rady.... Můj geniální potomek, který je dnes opravdu velmi úspěšný, měl období od 14 do 18 let, kdy byl jednou nohou v kriminále a doma dělal peklo, já jsem se trápila, stresovala, hubla, kolabovala... a pak jsem si najednou řekla PROČ PROBOHA!!  Dělá to vše o vlastní vůli, a takto jsem mu to taky předestřela - nedostuduješ - půjdeš k lopatě, budeš takhle pokračovat a skončíš v base, blbče! Já jsem udělala, co jsem mohla, už je mi to jedno! V jeho 17. letech jsem se přestala starat o školu, o to, co dělá a hodila jsem odpovědnost na něj s tím, a mě neotravuje svými průsery, že mě to nezajímá a opravdu důsledně jsem to dodržela, nepsala jsem omluvenky, přestala chodit na kobereček do školy, měli jsme oba štěstí, že natrefil na úžasnou třídní učitelku, která se se mnou spikla a chovala se k němu stejně. To byl přesně ten moment, který ho nakopl, najednou pochopil, že je to opravdu jen v jeho rukou... Erem, mysli na sebe, klukovi nepomůže, když se zhroutíš a budeš se trápit, on potřebuje tvrdé limity, potřebuje se v tom vykoupat, naučit se kupovat rohlíky a starat se sám o sebe. On potřebuje zjistit, že "neber drogy" není jen mámina starost, ale jeho nutnost!

Není tady

 

#69 17. 5. 2012 22:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Udelali jsme spravne?

Erem, to je mi líto, co prožíváš. S fetákem je opravdu peklo na zemi. I já byla se známým na Mediační a probační službě ČR. Bývá to pod městským úřadem /tam už jde o trestnou činnost/ ale řeší i prevenci. Pokud se syn nechce léčit, mají názor nechat ho třeba i na ulici bez prostředků, aby se ufetoval. Je to životní styl. Můj názor je totožný a myslím, že to není nelidské. Každý si vebere, jak chce žít. Pokud se syn NECHCE léčit,  asi se marně snažíš  ! Zbytečně vydávᚠenergii, plýtvᚠčasem ! Praním a ubytováním mu nepomůžeš moc, tomu jen usnadnuješ. Já bych se bála, CO  v bytě/domě způsobí, kdo tam bude chodit, co kdy kde vyvede a pod. A ponese to jen a jen problémy do budoucna.
Máme i v domě fetáka, vše zničené a stále něco platíme.....a nechtěj znát názory nefetáků.....

Není tady

 

#70 17. 5. 2012 22:06

majkafa
Host

Re: Udelali jsme spravne?

Jj, jak píše Helča. Můj syn tak před rokem a půl taky už nevěděl, co by, choval se dost nehezky. Řekla jsem mu jasně, že ho doma nedržím a jestli chce, může jít. Pak se odstěhoval, bydlel s kamarádem a tento týden se stěhuje do vlastního bytu. Od doby, co se odstěhoval, je jako vyměněnej. Máme spolu skvělý vztah. Jsem na něj pyšná. Koupil si starší autíčko a vede si moc hezky. Co se odstěhoval, často si chodí pro radu, co a jak zajistit při samostatném bydlení. Sám si byt našel, přehlásil elektřinu, plyn, zajistil stěhování,... 
Dětem musíme umožnit, aby dospěly, neprojevovat opičí lásku ale ani přílišnou přísnost. Dovolit jim, aby vyzkoušely svá vlastní křídla, ale dát jim současně jistotu, že je milujeme a že při nich stojíme, když nás budou potřebovat.
Dát jim křídla a kořeny.

 

#71 17. 5. 2012 22:07

MarunaJezisova
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 5. 2012
Příspěvky: 9

Re: Udelali jsme spravne?

Heluška napsal(a):

To ,co píše Zklamča zní velmi tvrdě, ale vidím to v zásadě stejně.
Ne jako cizí člověk. Realisticky.
Erem, když  se můj syn snažil kvůli vlastní neschopnosti tlačit ke zdi mě, dostal padáka.
Jen s tím rozdílem, že od malička jsem své děti zapřáhla do domácích prací, takže se uměl o sebe postarat po všech stránkách, až na tu, že si neuměl a možná ani nechtěl, najít práci.
Byla to tvrdá škola pro oba a oba jsme to ustáli . Průběžně jsem mu ale zdůrazňovala, že je můj jediný syn ( ještě mám dvě dcery), že ho velice miluji i když to tak možná právě teď nevypadá, ale tohle trpět nebudu a do jeho sraček se jím vtáhnout nedám. atd.....
Erem, držím palce, čím dříve spadne na hubu a zjistí, že to bolí a že jedině on to může napravit, o to dřív se bude zvedat na nohy. Měl by vědět, že mu s láskou na ty nohy pomůžeš.
posílám hjartahjartahjarta drž se

Tohle si Erem opiš a dej si to na zrcadlo , to ty právě neděláš.
Ty ho furt haníš a srážíš , nadávᚠ, že se ti nevyved a přitom  sis ho porodila sama a ještě ti kolikrát říkal, že o to nestál se narodit do takový rodiny.
Takže on rozhodně v pohodě není už dávno a ještě jsi tam nastěhovala toho blázna, co jim nařizoval, co mají dělat sad sad
Musíš ho vyhodit a pak mu dávat hodně najevo lásku , až začne na sobě pracovat , ne pořád skuhrat , že se ti nepoved a že jsi chudinka .

Není tady

 

#72 17. 5. 2012 22:09

majkafa
Host

Re: Udelali jsme spravne?

Adriana70 napsal(a):

Majkafa,nepochopili sme sa.
Som milujuca matka.Určujem hranice,ale necham dieta od určitého veku aby kráčalo samo.Som pri nom,aby som mu podala ruku,ak to potrebuje.Ak sa dostane do bahna,/napr.drogy/budem ho stále držat,dohovárat,prosit a plakat s ním.Ked budem po pás v bahne,je načase sa pozriet aj na to,koho všetkého to plieskajuce bahno zasiahlo..Sme v domácnosti štyria:traja berieme antidepresíva a jeden člen drogy.
Som milujuca matka,a preto budem čo najprísnejšia a nekompromisná.Nemožem inak.

Písala som ti, že teraz je na mieste už len prísnos a doslednos.
Ale nemalo to by skor, keď bola dcéra malá, inak?
Dlho chodíš na týždňovky? U mamy detí vo veku tých tvojich to nie je obvyklé. Nie je problém aj toto, že a dcérka postrádala cez týždeń? Tvoje dcéry sú vo veku, keď mamu vežmi potrebujú. A nie len cez víkend.
Píšem ti svoj nezaujatý pohžad, ako to vidím ja. Nestálo by za to niečo vo vašej rodine zmeni, aby aj mladšia dcéra časom nebola tam, kde je tá staršia? Alebo na psychiatrii s depresiou, bulímiou či anorexiou?

Upravil(a) majkafa (17. 5. 2012 22:16)

 

#73 17. 5. 2012 22:16

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

No - jestli to není přímo erem vlastní byt, houby se děje (je nájemní - od města, nebo od soukromníka?) Až nebude mít synek na zaplacení nájmu, na té ulici se stejně octne - alespoň nebude moct erem vyčíst, že ho ona vyhodila na ulici. wink

Osobně - pokud by to byl můj vlastní byt a synek mi takto (za mé vydatné pomoci zvlčil - jo erem, mᚠlví podíl), tak bych ho také vyhodila na ulici, než uvolnit místo, aby na chudáčka náhodou nepršelo - za chvíli by mohl zbýt z bytu jen holobyt a rej by v něm měli squateři

no a pak, jak jsem si přečetla, že mu erem bude prát....no tak sorry, tím mu teda nepomůžeš - potřebuje si tu h*ubu pořádně vymáchat
...takže budou to čisté trencle, křupavé rohlíčky k snídani, polívka v kastrůlku....a tady mᚠchlapče nějakou tu pětku a kup si něco....neboj, koupí a když na to nebude mít, protože v tom pojede dál a víc, on si pro prachy přijde a protože mᚠměkkou povahu, možná dokonce vezmeš i noční úklid kanceláří - ale pokud si tohle chceš užívat - tak ti přeju plnými doušky, protože ty jsi stejná, jako tvůj syn, nebo naopak, syn je po tobě - slabé povahy, teprve boj o přežití by jak tebe, tak i jeho zocelil....ráda bych držela palce - ptám se, zda vůbec mám....?

Myslis jako cizy clovek.Kdyby se jednalo o tve dite jednala by si jinak.Me se hlavou honi vselicos,vraci se me myslenky na to jak byl maly,hodny,mamin mazlicek....a ted me nenavidi....tillfreds

Tak Pán Bůh s tebou.... ani jsem od tebe nic jiného nečekala.
Jo děvče, i kdyby to byl můj jediný (jako že mám jen jediného syna), tak ho vyhodím a řeknu mu, že dveře bude mít otevřené, až se vzpamatuje.
Nevím, jak jsi ho vychovávala, ale můj syn by hrdě odešel s tím, že mi ukáže a vytře mi zrak....tvůj se dožadoval žvance a teplé peřiny. Nemám jen syna, mám další děti - a můžu ti říct, že z těch nejstarších ani jedno nefetuje (ani nezkusili, jsem jim tloukla do hlavy, že je vlastnoručně zaškrtím, jestli k tomu sajrajtu jen čuchnou) a věděli moc dobře, že bych se nerozpakovala je vystrčit ze dveří, jen tak mám já, jako matka jistotu v tom, že se o sebe budou moci v tomhle světě postarat a naučila jsem je přežití, nejsou to třasořitky. Nemysli, i ty h*by si v pubertě do němoty zlili, museli si to  "na dýze" ozkoušet, ale teď, když si dají něco k pití, pijí decentně, protože viděli, jak vypadali, když lezli po čtyřech lol Je třeba jim dopřát všeho, po čem touží a klidně jim ukázat, jak "byli úžasný"
Takže nepijí, nekouří a nefetují - všichni mají práci, vydělávají si na své žití, nebydlí ani jedno s rodičem, budují si život od nuly - neběhám za nimi s hajzlpapírem, abych jim utírala zadky - přesto mám své děti moc ráda, miluju je ze všeho nejvíc, proto je nemám na vodítku....a oni přesto vědí, co se sluší a patří. Nebudou přívěskem společnosti.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#74 17. 5. 2012 22:20

majkafa
Host

Re: Udelali jsme spravne?

Jednou jsem četla rozhovor s Magdou Vášáryovou. Zeptali se jí mimo jiné, co pokládá za nejcennější, že dala svým dětem jako rodič do života. Odpověděla, že odvahu. Chvíli jsem nemohla pochopit, co tím myslela...
Odvaha žít, dospět, stupnout si na své vlastní nohy, postarat se o sebe. Nemít strach. Strach je malá smrt, jak tady má někdo v podpisu. stolt

 

#75 17. 5. 2012 22:23

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Udelali jsme spravne?

Majka,ona je milované dieta aj teraz.Milujem ju aj ked ma tak strašne trápi.Ona to vie,ale už sa z tejto cesty nevie vrátit,alebo ja neviem čo.Urobila vela zlého,a ja som ju stále obýmala a chápala,že je v puberte/aj po krádeži mojej penaženky/...Bolo toho vela,a ja so strašne unavená.Vie,že ju milujeme.Vie to.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů