Oznámení

1.ledna : Vážení uživatelé, přejeme vám všem zde šťastný nový rok 2019

1. ledna : Vážení uživatelé, bez předchozího souhlasu redakce nelze do diskuzí vkládat různé dotazníky. Tyto budou bez předchozí domluvy mazány. Děkujeme za pochopení!

1.ledna : Upečme si spolu povidlovou bábovku.

#6726 6. 11. 2017 7:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Udelali jsme spravne?

Dobře... věřím ti...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#6727 6. 11. 2017 13:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

modrovous napsal(a):

Bodejť, moje řeč! Jen ať erem hezky jede za synáčkem, ale lepší to možná bude po telefonu, a hezky od srdce mu vysvětlí, že už v nějaký jeho posun k lepšímu stejně nevěří. Sice mu tím asi podtrhne i tu poslední ubohou berličku, ale co, hlavně, že řekne, co má na srdci.
A že nějakej debilní odborník nabádá k pravému opaku, to je přece fuck, ten študovanej blbec tomu stejně nerozumí.
Ach bože... usch

Ano! tummenupp

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#6728 6. 11. 2017 13:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

modrovous napsal(a):

Dorka napsal(a):

Eva. napsal(a):

Erem, proč píšeš bohužel? Ty mu to snad chceš říct? va Proč, proboha? To je jedna z tvých velkých chyb. Nevěříš nikomu a nejenom to, ty jim to dokonce i říkáš. Aspoń.........buď zticha.

No to je RADA jako prase! usch
Za mne osobne: rict se ma vsecko, co je na srdci, bez ohledu na rady odborniku (V Š E C H !!!dumbom)... v
takhle vyhrocene situaci! styrka

Bodejť, moje řeč! Jen ať erem hezky jede za synáčkem, ale lepší to možná bude po telefonu, a hezky od srdce mu vysvětlí, že už v nějaký jeho posun k lepšímu stejně nevěří. Sice mu tím asi podtrhne i tu poslední ubohou berličku, ale co, hlavně, že řekne, co má na srdci.
A že nějakej debilní odborník nabádá k pravému opaku, to je přece fuck, ten študovanej blbec tomu stejně nerozumí.
Ach bože... usch

Tak za mňa: hovoriť mu to fakt nemusí, to je úplne kontraproduktívne... ale ak nie je úplný blb a hňup, tak to podľa mňa vycíti aj sám... hmm Niektoré veci netreba ani pomenovať - ale ony existujú... Lepšie je podľa mňa proste si povedať, že nebudem ani veriť, ani neveriť, ale proste počkám na výsledok, s neutrálnym pocitom... (Hovorím teraz z vlastnej skúsenosti,  mám podobné - aj keď niečím predsa len iné - trable za sebou.)

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#6729 6. 11. 2017 14:11

Dorka
Zablokovaný

Dorka napsal(a):

modrovous napsal(a):

Ach bože... usch

Ano! tummenupp

ANO!
Tak znova:
Berlicku mu nepodtrhavala nikdy, spis mu ju nabizela nadprilis... a on to zneuzival, rsp.povazoval za prirozene, samozrejme usch
"Debilni odbornik" by ji pravdepodobne rekl, co ja... cili "ocat pocat"! reta
A kdyby ji rekl neco jineho, nez co tady pisu, tak ano, je u mne debil! rock

Není tady

#6730 6. 11. 2017 18:12

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-

To iba ja ešte stále odvtedy rozmýšľam nad tým, načo sú mu také drahé boty? kapitulationbig_smile
Za 78,09€ (2000CZK) som si ešte nikdy boty nekúpila. Najviac za 40€ minulý rok a to som sa predtým asi mesiac presviedčala, že ich nepotrebujem. lol

Není tady

#6731 6. 11. 2017 18:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Dorka napsal(a):

Berlicku mu nepodtrhavala nikdy, spis mu ju nabizela nadprilis... a on to zneuzival, rsp.povazoval za prirozene, samozrejme usch
"Debilni odbornik" by ji pravdepodobne rekl, co ja... cili "ocat pocat"! reta
A kdyby ji rekl neco jineho, nez co tady pisu, tak ano, je u mne debil! rock

No samozřejmě, že to "povazoval za prirozene, samozrejme", když - i "díky" mámě - od malinka jinej model neznal...
A na to "pocat" teď skutečně není vhodná doba... v průběhu léčby. Jo, kdyby i napodruhý chlapec nezvládnul, pak jednoznačně... ale odepsat ho v době, kdy se aspoň nějak snaží (doufejme), by bylo docela píp...

bellatrix napsal(a):

To iba ja ešte stále odvtedy rozmýšľam nad tým, načo sú mu také drahé boty?

No aby si udělal radost, přeci... když žádnou nemá...
Takovej surogát za perník... wink

Není tady

#6732 6. 11. 2017 23:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

bellatrix napsal(a):

To iba ja ešte stále odvtedy rozmýšľam nad tým, načo sú mu také drahé boty? kapitulationbig_smile
Za 78,09€ (2000CZK) som si ešte nikdy boty nekúpila. Najviac za 40€ minulý rok a to som sa predtým asi mesiac presviedčala, že ich nepotrebujem. lol

Kvalitné zimné topánky, čo dlho vydržia, by mohli byť toľko hodny... Otázka je, či pri živote v komunite potrebuje najviac zo všetkého presne takéto. mad

Brita

Není tady

#6733 7. 11. 2017 5:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

bellatrix napsal(a):

Kvalitné zimné topánky, čo dlho vydržia, by mohli byť toľko hodny... Otázka je, či pri živote v komunite potrebuje najviac zo všetkého presne takéto. mad

Asi ano,protoze jako vsude se lide predvadi kdo co ma na sobe.I na zakladce jsou deti znemozneny pokud nemaji znackove obleceni.Tady to bude podobne.Jsou tam vetsinou mlady lide,atraktivni holky,no tak se muj syn chce predvadet.Otazkou je,proc si ty boty chtel koupit,kdyz ty co nosil jsou zachovale.Navic si koupil stejne.
Ani ja bych si tak drahe boty nekoupila,ale ty mlady je nosi a to i ty nejvetsi socani.V praci rada pozoruji co kdo nosi......:-)

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#6734 7. 11. 2017 5:47

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Nevim co si zadala,ze te toto vyjelo.Ja take hledala jeste nez tam nastoupil,ale vyjela me uplne jina stranka,kde to neni takto dopodrobna.Tohle je dobra stranka i s fotkama.Dala bych si ji do zalozek,ale nejde to

Tohle je hlavní stránka http://www.magdalena-ops.eu/cz/ - ale musíš si to pořadně prohrabat... a u Podolí jsem hledala jen adresu zadáním "magdalena ops podolí".

Na tehle strance jsem byla nez tam syn nastupoval,ale tohle jsem nenasla

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#6735 18. 12. 2017 17:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Tak jsme opet navstivili syna.Syn se sveril,ze si tam nasel holku,vztah taji.Ta holcina za 2 mesice konci,tak doufam,ze syn to nezabali taky.Moc nadsena s toho nejsem,spise o tom porad premyslim,ze to je velky pruser,kdyz ma holku z lecebny,ze stahne jeden druheho.V pulce ledna tam chceme ject na cely vikend,tak uvazuju,ze si s obouma popovidam.Mam take strach,ze pokud synovi vztah nevyjde ,ze opet s toho bude mit deprese,nechut zit atd.Takze obe varianty jsou spatne.Syn v unoru,uz muze priject domu a hned planuje ,ze prijede s tou holkou,ze klidne budou spat na hotelu.
Jinak terapii jsme meli z jinou psycholozkou a ta byla lepsi nez ta minula.Nevnucovala me Podoli za kazdou cenu,pochopila,ze sance se tam dostat je nulova.Ale kdyz me tak poslouchala,moje pocity a ze vlastne o svem synovi se s nikym nebavim,protoze se za to stydim tak jen rekla,ze je skoda,ze se tam nedostanu,ze bych si mohla popovidat s jinyma rodicema.......coz ja ale nevim jestli bych o tom dokazala mluvit s cizima lidma.S psycholozkou spise hodne mluvila ma dcera.Tak jsem nejak rozpolcena a nadsena nejsem vubec.

Není tady

#6736 18. 12. 2017 18:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

erem, nerozumím tomu, PROČ a O ČEM by sis chtěla popovídat s - pro Tebe - úplně cizí slečnou, kterou Tvůj syn sotva zná va Od toho je tam celá řada odborníků, aby svoje svěřence vedli a korigovali, Tobě jako naprostému laikovi nic podobného nepřísluší a to ani z titulu matky. Já tento Tvůj nápad vnímám jako opětovné nežádoucí vměšování se do záležitostí Tvého syna a vsadila bych se, že ten nešťastný rozhovor ve výsledku stejně napáchá víc škody, než užitku.

erem, strašně nerada to říkám, ale Ty potřebuješ tu rodinnou terapii pro sebe jako sůl. Opakují Ti to všichni tady, opakuje Ti to i zdravotnický personál Tvého syna, jenom Ty jsi slepá a hluchá a svoji nechuť k terapiím svádíš na všechno možné. Vymlouváš se stylem "nevim jestli bych o tom dokazala mluvit s cizima lidma.", ale na druhé straně Ti vůbec není proti mysli chtít mluvit o stejném tématu se slečnou, která je pro Tebe také naprosto cizí člověk dumbom

Uvědom si už konečně, že Tvoje role matky-medvědice, urputně chránící své mládě před nástrahami zlého světa nejenže nepřináší synovi žádný užitek, ale je pro něj naopak celoživotně těžkým balvanem na krku a systematicky ho táhne k zemi. Bohužel na svoji situaci nemáš reálný náhled a odmítáš si byť jen na chvíli připustit, že Tvoje počínání je pro syna nesmírně škodlivé. Ta terapie by pro Tebe byla mimo jiné prospěšná v tom, aby sis uvědomila, že určité věci prostě děláš blbě, že to, co děláš, ubližuje nejenom Tvému synovi, ale především Tobě a aby ses naučila sama se sebou pracovat.

Bohužel, je to marný... je to marný ... je to marný...dumbom

Upravil(a) Kiara (18. 12. 2017 19:11)

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#6737 19. 12. 2017 8:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥

tak uvazuju,ze si s obouma popovidam
Už se zase, s prominutím, cpeš do věcí, do kterejch ti nic není? Vůbec bych se nedivila, kdyby tě ta slečna poslala někam... a měla by na to plný právo. Ale taky si dovedu představit, jak by ses cejtila dotčená, že tvoje "dobře míněný rady" jsou jí ukradený.
Ty fakt nedokážeš nechat toho kluka v klidu?
z jinou psycholozkou a ta byla lepsi nez ta minula.Nevnucovala me Podoli za kazdou cenu
To chápu - jakmile "nevnucuje", okamžitě je lepší... i když plácá cosi o tom, že by sis "mohla popovidat s jinyma rodicema", není až tak nutný ji poslouchat... takže si klidně můžeš jet dál podle svýho, protože nikdo neví líp než ty, co je pro tebe a tvýho syna nejlepší... sad
coz ja ale nevim jestli bych o tom dokazala mluvit s cizima lidma
No... ti "cizí" na tom budou podobně...
Jenomže mně to spíš připadá, že to považuješ za další "zbytečnej vejmysl nějaký psycholožky"... aneb proč platit za cestu, za ubytování, brát si volno v práci jen proto, aby sis ne/popovídala s cizejma lidma... co?

Není tady

#6738 19. 12. 2017 13:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Malé deti, malé problémy; veľké deti, veľké problémy... Erem, mne sa tiež súčasná parťáčka nevlastného syna ani zďaleka nepozdáva tak ako jeho bývalka (a to ju ani fakticky nepoznám, len sprostredkovane - skôr ide o okolnosti), ale želám mu aby bol šťastný a spokojný, aby sa usadil - hoci aj so Starou Blažkovou, keď na to príde. Mám svoje pochybnosti o tom vzťahu (a skôr sa bojím, že neobstojí on ako ona), ale nielenže si ich nechám pre seba, ale snažím sa zostať otvorená čomukoľvek.
Tvoj syn zjavne potrebuje nejakú berličku - a hoci ňou zrejme celoživotne chceš byť Ty, uvedom si, že to zrejme zatiaľ nefunguje. (Odhliadnuc od toho, že spolu nemôžete mať  čosi dosť dôležité pre mladých mužov wink - minimálne to MUSÍ hľadať inde). Tak nech skúsi čokoľvek: aj keby vzťah nemal dlho vydržať, možno mu spríjemní ťažké začiatky na "slobode". stolt Čo bude potom, to sa uvidí. Keby sa človek mal báť každého prepadu po rozchode, v živote by si nikoho nenašiel, nemenil by prácu, nesťahoval sa a nezoznamoval s novými ľuďmi. wink Risk je zisk, väčšinou. A keď nie - dá sa spamätať aj z toho.

Brita

Není tady

#6739 19. 12. 2017 23:01

Dorka
Zablokovaný

Sel, ANO!

Není tady

#6740 20. 12. 2017 5:56

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Malé deti, malé problémy; veľké deti, veľké problémy... Erem, mne sa tiež súčasná parťáčka nevlastného syna ani zďaleka nepozdáva tak ako jeho bývalka (a to ju ani fakticky nepoznám, len sprostredkovane - skôr ide o okolnosti), ale želám mu aby bol šťastný a spokojný, aby sa usadil - hoci aj so Starou Blažkovou, keď na to príde. Mám svoje pochybnosti o tom vzťahu (a skôr sa bojím, že neobstojí on ako ona), ale nielenže si ich nechám pre seba, ale snažím sa zostať otvorená čomukoľvek.
Tvoj syn zjavne potrebuje nejakú berličku - a hoci ňou zrejme celoživotne chceš byť Ty, uvedom si, že to zrejme zatiaľ nefunguje. (Odhliadnuc od toho, že spolu nemôžete mať  čosi dosť dôležité pre mladých mužov wink - minimálne to MUSÍ hľadať inde). Tak nech skúsi čokoľvek: aj keby vzťah nemal dlho vydržať, možno mu spríjemní ťažké začiatky na "slobode". stolt Čo bude potom, to sa uvidí. Keby sa človek mal báť každého prepadu po rozchode, v živote by si nikoho nenašiel, nemenil by prácu, nesťahoval sa a nezoznamoval s novými ľuďmi. wink Risk je zisk, väčšinou. A keď nie - dá sa spamätať aj z toho.

Sel,nechci byt jeho celozivotni berlickou,kdyby jo,tak bych ho chtela mit u sebe a to ja nechci,aby se mnou bydlel.Ja chci jedine,aby ten kluk byl stastny.Ted na nem vidim,ze stastny je,poznala jsem to i na hlase v telefonu jeste nez jsme ho navstivili.Ale ceho se bojim,ze zase dalsi holka mu ublizi jako vsechny.Kazdy jeho vztah jak zacal,tak hodne rychle skoncil ze strany tech holek.Bojim se,ze kvuli te holce nedokonci lecbu,pujde za ni do Prahy a ona ho pak odkopne a zase bude tam kde byl.....sam,opusteny,neverici si.Syn me rekl,ze ta holka je pry podobna me . :-)  .Holcinu jsem videla tam jen probehnout s osuskou ha hlave,protoze si myla hlavu.Holcina me pozdravila jemnym hlaskem .
Je fakt,ze ten hlas na me pusobil sympaticky.Zase na druhou stranu jsem rada,ze syn nam o ni rekl,take nam nemusel rikat nic.Kazdopadne pokud v lednu se ten nas pobyt uskutecni tak bych chtela bliz tu holcinu poznat,nenucene,prirozene a treba s nima obema prohodit par slov.Rozhodne nechci synovi organizovat zivot,to tady zase nekdo nepochopil,uz drive jsem zde psala,ze je me jedno jestli syn bude mit Vietnamku nebo cernosku,hlavne,ze bude stastny.Ale jde me o to,aby zase nebyl zklamany,protoze on zase vse vidi ruzove,maluje si ruzovou budoucnost z fungujici rodinou plnou detma.Ale oba tam maji velkou prekazku a to jsou drogy

Není tady

#6741 20. 12. 2017 6:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Kiara napsal(a):

erem, nerozumím tomu, PROČ a O ČEM by sis chtěla popovídat s - pro Tebe - úplně cizí slečnou, kterou Tvůj syn sotva zná va Od toho je tam celá řada odborníků, aby svoje svěřence vedli a korigovali, Tobě jako naprostému laikovi nic podobného nepřísluší a to ani z titulu matky. Já tento Tvůj nápad vnímám jako opětovné nežádoucí vměšování se do záležitostí Tvého syna a vsadila bych se, že ten nešťastný rozhovor ve výsledku stejně napáchá víc škody, než užitku.

erem, strašně nerada to říkám, ale Ty potřebuješ tu rodinnou terapii pro sebe jako sůl. Opakují Ti to všichni tady, opakuje Ti to i zdravotnický personál Tvého syna, jenom Ty jsi slepá a hluchá a svoji nechuť k terapiím svádíš na všechno možné. Vymlouváš se stylem "nevim jestli bych o tom dokazala mluvit s cizima lidma.", ale na druhé straně Ti vůbec není proti mysli chtít mluvit o stejném tématu se slečnou, která je pro Tebe také naprosto cizí člověk dumbom

Uvědom si už konečně, že Tvoje role matky-medvědice, urputně chránící své mládě před nástrahami zlého světa nejenže nepřináší synovi žádný užitek, ale je pro něj naopak celoživotně těžkým balvanem na krku a systematicky ho táhne k zemi. Bohužel na svoji situaci nemáš reálný náhled a odmítáš si byť jen na chvíli připustit, že Tvoje počínání je pro syna nesmírně škodlivé. Ta terapie by pro Tebe byla mimo jiné prospěšná v tom, aby sis uvědomila, že určité věci prostě děláš blbě, že to, co děláš, ubližuje nejenom Tvému synovi, ale především Tobě a aby ses naučila sama se sebou pracovat.

Bohužel, je to marný... je to marný ... je to marný...dumbom

Terapeutka me nevnucovala zadnou rodinou terapii,jen se o ni zminila kdyz jsem pronesla,ze si o problematice drog ctu a zajimam se o to.Ze kdyz vidim,ze je v nejakem casopise pribeh jak rodina bojovala s drogove zavislym,ze si ten casopis koupim.Mam denne pristup k casopisum,tak to vzdy skouknu.Sama jsem psala clanek do casopisu o svem synovi ktery me vysel.A jen jsem se terapeutce zminila,ze v praci se o tom s nikym bavit nemuzu,ze se za to stydim,tak me terapeutka rekla,ze to tak maji vsichni rodice zavislych a ze je skoda,ze se do Podoli nedostanu,ze tam bych si mohla povidat se stejne postizenyma rodicema.Rozhodne tam nepadlo slovo,ze bych to potrebovala.

Není tady

#6742 20. 12. 2017 9:55

gemi
♥♥♥♥♥♥-

]Rozhodne tam nepadlo slovo,ze bych to potrebovala.

pokud  ti ten pobyt  doporučuje -  znamená to, že by ti  PROSPĚL  ...  čili  že bys  ho  potřebovala : jejími   slovy  "..je škoda, že se do Podolí  nedostaneš "

Není tady

#6743 20. 12. 2017 10:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Erem, píšeš, že každá holka Tvému synovi nějak ublíží. Ale podstatné je, že on pořád hledá a že jde dál a  má nějakou vizi. Jestli je šťastný, buď šťastná s ním.
To, že oba mají zkušenost s drogami,zas nemusí být nutně špatné pro budoucnost. Oba dobře vědí, co to znamená a mohou se podporovat. To, co by musel holce, která to nezná, složitě vysvětlovat, ona pochopí, protože ví.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#6744 20. 12. 2017 12:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

Erem, píšeš, že každá holka Tvému synovi nějak ublíží. Ale podstatné je, že on pořád hledá a že jde dál a  má nějakou vizi. Jestli je šťastný, buď šťastná s ním.
To, že oba mají zkušenost s drogami,zas nemusí být nutně špatné pro budoucnost. Oba dobře vědí, co to znamená a mohou se podporovat. To, co by musel holce, která to nezná, složitě vysvětlovat, ona pochopí, protože ví.

tummenupp stolt

Brita

Není tady

#6745 20. 12. 2017 13:26

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

eremuruss napsal(a):

...Ale ceho se bojim,ze zase dalsi holka mu ublizi jako vsechny.Kazdy jeho vztah jak zacal,tak hodne rychle skoncil ze strany tech holek.Bojim se,ze kvuli te holce nedokonci lecbu,pujde za ni do Prahy a ona ho pak odkopne a zase bude tam kde byl.....sam,opusteny,neverici si...
...Ale jde me o to,aby zase nebyl zklamany,protoze on zase vse vidi ruzove,maluje si ruzovou budoucnost z fungujici rodinou plnou detma.Ale oba tam maji velkou prekazku a to jsou drogy

erem, Tvůj syn už je dospělý muž a také se musí naučit chovat se jako dospělý muž, tzn. umět přijímat i životní porážky a prohry, nejenom ve vztazích, ale všeobecně vůbec. Pokud chce kvalitní vztah, měl by začít sám na sobě pracovat, aby měl slečnám co nabídnout - zázemí a jistoty, že se o něj partnerka bude moci opřít. Bohužel Tvůj syn se až doteď nenaučil, že dobré věci k člověku nepřichází samy od sebe, ale na všem se musí makat a pokud chci být partnerem, kterého si přeje většina mladých žen na založení rodiny, musím pro to taky něco udělat: přestanu fetovat, začnu vydělávat peníze a pořídím si odpovídající bytové zázemí. Ony mu až dosud všechny krátkodobé známosti zkrachovaly především proto, že ten kluk opravdu neměl holkám co nabídnout - neuraž se, erem, ale drogově závislý mladík bez peněz, s dluhy na krku a bez bytu opravdu není žádná skvělá partie, o kterou by se slečny praly.
Tvůj syn by měl sundat růžové brýle, přestat si malovat růžovou budoucnost s fungující rodinou plnou dětí a uvědomit si, že pro splnění svých snů je potřeba tvrdá realita plná práce a odříkání. On si to taky maluje proto, že viděl u svých rodičů, jak byli pro sebe vzájemně svojí první velkou láskou, která skončila svatbou a dětmi ... jenomže život není pohádka, ale tvrdý boj stolt

Není tady

#6746 20. 12. 2017 14:25

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

Judyno, já nejsem zastáncem toho, aby se spolu dávali dohromady ještě v průběhu léčby partneři, závislí na návykových látkách a bohužel vím, proč ...hmm

Není tady

#6747 20. 12. 2017 16:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Kiara napsal(a):

Judyna napsal(a):

Judyno, já nejsem zastáncem toho, aby se spolu dávali dohromady ještě v průběhu léčby partneři, závislí na návykových látkách a bohužel vím, proč ...hmm

No,ja si to take myslim.Proto s toho nadsena nejsem.

Není tady

#6748 20. 12. 2017 16:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Kiara napsal(a):

eremuruss napsal(a):

...Ale ceho se bojim,ze zase dalsi holka mu ublizi jako vsechny.Kazdy jeho vztah jak zacal,tak hodne rychle skoncil ze strany tech holek.Bojim se,ze kvuli te holce nedokonci lecbu,pujde za ni do Prahy a ona ho pak odkopne a zase bude tam kde byl.....sam,opusteny,neverici si...
...Ale jde me o to,aby zase nebyl zklamany,protoze on zase vse vidi ruzove,maluje si ruzovou budoucnost z fungujici rodinou plnou detma.Ale oba tam maji velkou prekazku a to jsou drogy

erem, Tvůj syn už je dospělý muž a také se musí naučit chovat se jako dospělý muž, tzn. umět přijímat i životní porážky a prohry, nejenom ve vztazích, ale všeobecně vůbec. Pokud chce kvalitní vztah, měl by začít sám na sobě pracovat, aby měl slečnám co nabídnout - zázemí a jistoty, že se o něj partnerka bude moci opřít. Bohužel Tvůj syn se až doteď nenaučil, že dobré věci k člověku nepřichází samy od sebe, ale na všem se musí makat a pokud chci být partnerem, kterého si přeje většina mladých žen na založení rodiny, musím pro to taky něco udělat: přestanu fetovat, začnu vydělávat peníze a pořídím si odpovídající bytové zázemí. Ony mu až dosud všechny krátkodobé známosti zkrachovaly především proto, že ten kluk opravdu neměl holkám co nabídnout - neuraž se, erem, ale drogově závislý mladík bez peněz, s dluhy na krku a bez bytu opravdu není žádná skvělá partie, o kterou by se slečny praly.
Tvůj syn by měl sundat růžové brýle, přestat si malovat růžovou budoucnost s fungující rodinou plnou dětí a uvědomit si, že pro splnění svých snů je potřeba tvrdá realita plná práce a odříkání. On si to taky maluje proto, že viděl u svých rodičů, jak byli pro sebe vzájemně svojí první velkou láskou, která skončila svatbou a dětmi ... jenomže život není pohádka, ale tvrdý boj stolt

Muj syn nevidel zadnou moji velkou lasku,protoze jsme se rozvedli,kdyz mu byli 4 roky.....bohuzel.

Není tady

#6749 20. 12. 2017 16:37

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

erem, možná jsem se přes písmenka špatně vyjádřila - syn neviděl, ale určitě to ví smile

Není tady

#6750 20. 12. 2017 17:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Kiara napsal(a):

erem, možná jsem se přes písmenka špatně vyjádřila - syn neviděl, ale určitě to ví smile

Ale taky vi jak to skoncilo.Ze i velka laska muze takto skoncit.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 4 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí