Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#5776 12. 1. 2017 7:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Me stve,ze si neni schopnej dojit ani k psychiatrovi,nevim jak ho mam donutit.Padla i myslenka,ze mu reknu,ze sem prestane jezdit ,dokud neprinese ukazat leky od psychiatra,ale nevim jak to zase prevrati ve sve hlave on.Jestli si treba nerekne,ze ho nemame radi......zdravi clovek by to vzal,ale ne on.Mam hrozny strach,aby si neco neudelal .A od teto myslenky se odviji vse,proto to umetani cesticky.Kdyz je u me doma,tak se tesim,az zase odjede,ste me jak je ke vsemu laxni,linej,jaky vede zivot.Promlouvam s nim a nas rozhovor vzdycky skonci hadkou.Vycte me vse,treba i to,ze jsme si neco koupili.Ze ja mam penize a jemu nedam.V tu dobu kdy u nas byl syn,nam prisel postou robot,pritelovi jsem zakazala,aby mu rekl cenu,presto to pritel udelal.Bylo na synovi videt jak ho to stve,ze si neco koupime


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5777 12. 1. 2017 8:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

Me stve,ze si neni schopnej dojit ani k psychiatrovi,nevim jak ho mam donutit.
Nijak - po několikátý opakuju, že musí chtít on.
Mam hrozny strach,aby si neco neudelal .A od teto myslenky se odviji vse,proto to umetani cesticky.
Moc bych za to nedala, že syn o tvým strachu ví, dovede s tím pracovat a ty mu to, s odpuštěním, žereš...
Vycte me vse,treba i to,ze jsme si neco koupili.Ze ja mam penize a jemu nedam.
A čemu se divíš, když byl X roků zvyklej na to, že se o něj "někdo" postará, nakrmí, vypere, zaplatí a z prů*erů ho vždycky vytáhne.
Najednou se to změnilo pro něj k horšímu - tak je celkem pochopitelně namíchnutej... a stejně pochopitelně tu "vinu" háže na všechny ostatní. Vždy to předtím tak hezky fungovalo... a oni už nechtějí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5778 12. 1. 2017 8:36

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

Me stve,ze si neni schopnej dojit ani k psychiatrovi,nevim jak ho mam donutit.
Nijak - po několikátý opakuju, že musí chtít on.
Mam hrozny strach,aby si neco neudelal .A od teto myslenky se odviji vse,proto to umetani cesticky.
Moc bych za to nedala, že syn o tvým strachu ví, dovede s tím pracovat a ty mu to, s odpuštěním, žereš...
Vycte me vse,treba i to,ze jsme si neco koupili.Ze ja mam penize a jemu nedam.
A čemu se divíš, když byl X roků zvyklej na to, že se o něj "někdo" postará, nakrmí, vypere, zaplatí a z prů*erů ho vždycky vytáhne.
Najednou se to změnilo pro něj k horšímu - tak je celkem pochopitelně namíchnutej... a stejně pochopitelně tu "vinu" háže na všechny ostatní. Vždy to předtím tak hezky fungovalo... a oni už nechtějí.

Ale on nevidi,ze by mu nekdy nekdo s rodiny pomohl,to rekl i psycholozce na rodinne terapii.On to proste nevidi.....on to srovnava s rodinou kamarada s detstvi kde mu rodice davali 6 tisic kapesneho a ja ne.Takhle on si predstavuje pomoc.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5779 12. 1. 2017 9:00

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Ale on nevidi,ze by mu nekdy nekdo s rodiny pomohl,to rekl i psycholozce na rodinne terapii.On to proste nevidi.....on to srovnava s rodinou kamarada s detstvi kde mu rodice davali 6 tisic kapesneho a ja ne.Takhle on si predstavuje pomoc.

Ale s tím ty nic neuděláš, erem. To je další z věcí, na kterou si musí přijít sám. Tedy nemusí. Ale může, když bude chtít.
Je to všechno jenom na něm. Musí to být hrozně těžký, chápu, že jsi z toho zoufalá, ale helča to napsala přesně. sad


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5780 12. 1. 2017 12:17

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Kiara napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Pokracovani-Syn u nas byl vanoce ,byl u nas 14 dni a ja zjistila,ze je zavisly na alkoholu,denne si kupoval 4 plzenske dvanactky.Kolik toho dal vypil u kamaradu nevim opily,ale nebyl.Vetsinu casu,ale u nas prospal,takze vstaval primo na obed.
Prislo mu postou ,ze mu exekutor dava exekuci na plat,jeho reakce byla,ze ostatni dluhy splacet prestane,U elektraren mu zbyva posledni splatka,tu jsem mu slibila,ze zaplatim ja.Zbyva mu splacet dluh mestu.Radila jsem mu,aby si nasel privydelek nekde v marketu,kam nemusi chodit pravidelne.Jednalo by se o pul roku nez ta exekuce bude splacena.O tom nechce ani slyset,ze pry cely zivot nebude jenom pracovat.Promlouvala s nim i dcera a nic platne to neni.U psychiatra dodnes nebyl.Svuj zivot jen preziva.Zub si take udelat nenechal,protoze na nej nema penize,ale bokem si na nej vydelat nechce.
V podnajmu ma take problemy se spolubydlicim,ten mu uzamknul koupelnu asi tam syn nechava bordel.Majitel to resit nechce.Denne se schazi s klukem ktery s nim byl v dolecovaku......
Takze zadne pozitivum vsechno se borti.

erem, nezlob se na mě, ale i Ty jedeš dál ve starých kolejích. Kluk - když je u Tebe - celý den chrní a vstává akorát k jídlu, poslední splátku dluhu u elektrárny za něj budeš platit zase Ty. Opět, jako už stokrát předtím, umetání životní cestičky, opět nervování, pocit beznaděje a zmaru.

Copak kluka na tom doléčováku nenaučili, že první ze všeho po skončení léčby je náprava všech škod a problémů, které si závislý během své závislosti napáchal a teprve potom, až bude mít před sebou "čistý stůl" se nadechnout a zauvažovat, co teda dál?!? Jasně, že to není jednoduché, ostatně nikdo v léčebně ani v doléčováku mu neslíbil, že to bude procházka růžovým parkem, ale to je první věc, se kterou se musí závislý vypořádat a přijmout ji jako fakt. Život není peříčko, holt si musí uvědomit, že dluhy se zkrátka platit musí a dokud nebudou zaplaceny, bude žít s utaženým opaskem.

Nu - a že má problémy se spolubydlícím, který mu zamkl koupelnu big_smile? To budiž pro mladého pána užitečná zpětná vazba, že každej není jako jeho maminka, která byla zvyklá po dospělém klackovi celý život uklízet big_smile a že po porušení pravidel holt obvykle následují sankce big_smile

Kiaro,ty penize za ktere mu zaplatim posledni splatku,ty jsem pro nej mela pripravene na predni zub,slibila jsem mu,ze mu na ten mustek pridam 3 tisice,mustek ma stat 9 tisic.Bohuzel,kdyz nastala tato situace penize na mustek,uz nedostane a zaplatim s tim tu posledni splatku,prece jenom by byla skoda ten dluh nechat byt.Ty penize dam i dceri,nechci sidit dceru jen kvuli tomu,ze jeji bratr je nezodpovedny,to by bylo nefer.
Zatim nevime kolik si exekutor necha s jeho platu,to se dozvi,az v pondeli kdy bere vyplatu.Smutne je,ze syn zacne vyhrozovat me,ze prestane platit dluhy,uz tam padlo i to,ze prestane pracovat.Protoze on zije stylem cloveka ktery penize ma,kupuje si pouze znackove obleceni,stravuje se v restauraci,kupuje si delikatesi,ktere ja bych si nikdy nekoupila,bylo by me za to lito vyhodit penize.Kdyz prijede k nam,dceri vyji jeji mnamky,ale sam ji nikdy nic nekoupi,ocekava,ze kazdej mu vse da,presto se citi ukrivdenej,ze nikdo mu nic neda.On vse vidi ocima,ze na nej rodina kasle.
Nevim co ho ucili v lecebne,ale on si vede porad svou.Kdyz jsem syna odvazela do lecebny ,tak na prijmu jsem se ptala lekare jaka je sance,ze se syn s toho vseho dostane,teda kolik lidi se zbavi sve zavislosti,na to me lekar rekl,ze kdyz je clovek tvrdy jako skala tak s nim nehne nic,tem ostatnim to pomuze.Na to ja jsem se uklidnila,ze muj syn je tvarnej,ze to bude dobre.To jsem se,ale pekne spletla,protoze on je presne ten o kterem lekar mluvil......

Erem, když mu na to stále skáčete, ví moc dobře jak na vás a vy mu to stále žerete. Těžko se pak on změní, když to stále funguje.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#5781 12. 1. 2017 12:56

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Udelali jsme spravne?

Heleno,
obdivuju tvoji vytrvalost, kterou se snažíš Erem otevřít oči. Já si myslím, že mám také velkou potřebu pomáhat, ale až takhle velkou ne dumbom . Ti dva si spolu neustále něco zobrazují, ale ani jeden se nechce hnout z místa. Někde uvnitř jim tahle hra vyhovuje. Erem vůbec nechápe, že by měla kompletně změnit své myšlení a přístup k synovi. I když na druhou stranu musím přiznat, že malinká změna tady je. Tak snad ta změna bude dost rychlá na to, aby je to oba nezničilo...

helena napsal(a):

Me stve,ze si neni schopnej dojit ani k psychiatrovi,nevim jak ho mam donutit.
Nijak - po několikátý opakuju, že musí chtít on.
Mam hrozny strach,aby si neco neudelal .A od teto myslenky se odviji vse,proto to umetani cesticky.
Moc bych za to nedala, že syn o tvým strachu ví, dovede s tím pracovat a ty mu to, s odpuštěním, žereš...
Vycte me vse,treba i to,ze jsme si neco koupili.Ze ja mam penize a jemu nedam.
A čemu se divíš, když byl X roků zvyklej na to, že se o něj "někdo" postará, nakrmí, vypere, zaplatí a z prů*erů ho vždycky vytáhne.
Najednou se to změnilo pro něj k horšímu - tak je celkem pochopitelně namíchnutej... a stejně pochopitelně tu "vinu" háže na všechny ostatní. Vždy to předtím tak hezky fungovalo... a oni už nechtějí.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#5782 21. 1. 2017 14:54

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Dneska jsem u syna nasla marihuanu,kdyz si vybiral kapsy,abych mu vyprala bundu.Tim u me skoncil,rekla jsem mu,ze nechci,aby ke me jezdil,protoze se tu schazi jen fetakama.Je me uplne na nic,on je v pokojiku a ja musim se psem ven nebo tu zesilim.Musim si vzit lexaurin......vsechno bylo zbytecne.Je me hrozne,dceri jsem to volala do prace a pritelovi to ani rict nemuzu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5783 21. 1. 2017 17:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

roll To ma mrzí.... kvôli Tebe aj kvôli nemu... ale Ty si v tom nevinne, na rozdiel od neho.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5784 21. 1. 2017 18:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

Ach jo, Erem....Je mi to líto. Nic nepochopil, neváží si Tvé pomoci. Ten kluk umí jen brát a uhýbat. Víš, proč si neváží pomoci? Protože ji bere jako samozřejmost. Není zodpovědný protože vždycky to "nějak dopadlo a někdo to za něj vyřešil".
Nedokážu si představit situaci, že bych úplně odstřihla své dítě a nepomohla mu. Ale ty už budeš muset. Když už ne s ohledem na sebe, tak s ohledem na dceru, možná i přítele, pokud ho mᚠráda a je Ti oporou. Nebo vás všechny stáhne s sebou.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5785 21. 1. 2017 19:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

Nedokážu si představit situaci, že bych úplně odstřihla své dítě a nepomohla mu.
Představit si nemůžeš/nedokážeš, dokud nedojde na opravdový lámání chleba... dokud nezjistíš, že je to poslední možnost, která může pomoct.
Prů*ser je, že se musíš srovnat jednak s tím, že nemusí, druhak že to není tvoje vina... což je snad ještě horší.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5786 21. 1. 2017 19:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Dneska jsem u syna nasla marihuanu,kdyz si vybiral kapsy,abych mu vyprala bundu.Tim u me skoncil,rekla jsem mu,ze nechci,aby ke me jezdil,protoze se tu schazi jen fetakama.Je me uplne na nic,on je v pokojiku a ja musim se psem ven nebo tu zesilim.Musim si vzit lexaurin......vsechno bylo zbytecne.Je me hrozne,dceri jsem to volala do prace a pritelovi to ani rict nemuzu.

teď budu za škarohlída, ale tušila jsem to... jeho odvykací léčba a následný vstup do reálného života byl velmi krátký.. mí klienti v podobných zařízeních stráví cca 12 měsíců a někdy i více a on tam nepobyl snad ani čtvrt roku.

ale je mi líto, že to tak nakonec dopadlo graterkapitulation

Upravil(a) aprill (21. 1. 2017 20:04)

Není tady

 

#5787 21. 1. 2017 20:22

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Udelali jsme spravne?

Mozna prave ted je ten moment, kdy Erem ma pochopit, ze "odstrihnout" proste MUSI, a to i za cenu nejkrutejsi, ze o nej (syna)  prijde. Bud jen tak, ze on zustane "fetakem", nebo doslova: ze nejakym zpusobem ZEMRE... sad
Smutne.
Erem, znas Johnovo Memento? Pokud ne, precti si ho. Treba ti to neco napovi, da... sad
Ja to cetla uz hodne davno (kdyz to vyslo). To John jeste nebyl ani slavnej, ani zkompromitovanej. Melo a ma to neco do sebe, i kdyz kritici to oznacuji za "brak"... sad
Drz se. A neprestavej milovat sve dite, i kdyz je to peknej spratek! wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5788 21. 1. 2017 20:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Udelali jsme spravne?

Judyna napsal(a):

Ach jo, Erem....Je mi to líto. Nic nepochopil, neváží si Tvé pomoci. Ten kluk umí jen brát a uhýbat. Víš, proč si neváží pomoci? Protože ji bere jako samozřejmost. Není zodpovědný protože vždycky to "nějak dopadlo a někdo to za něj vyřešil".
Nedokážu si představit situaci, že bych úplně odstřihla své dítě a nepomohla mu. Ale ty už budeš muset. Když už ne s ohledem na sebe, tak s ohledem na dceru, možná i přítele, pokud ho mᚠráda a je Ti oporou. Nebo vás všechny stáhne s sebou.

tummenuppstolttummenupp


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#5789 21. 1. 2017 21:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Dneska jsem u syna nasla marihuanu,kdyz si vybiral kapsy,abych mu vyprala bundu.Tim u me skoncil,rekla jsem mu,ze nechci,aby ke me jezdil,protoze se tu schazi jen fetakama.Je me uplne na nic,on je v pokojiku a ja musim se psem ven nebo tu zesilim.Musim si vzit lexaurin......vsechno bylo zbytecne.Je me hrozne,dceri jsem to volala do prace a pritelovi to ani rict nemuzu.

erem, NIC a NIKDO, ani TVOJE VLASTNÍ DÍTĚ Ti nestojí za to, aby ses kvůli němu fyzicky a psychicky oddělala. Už to, že Tě vlastní syn dohnal k tomu, že díky němu bereš Lexaurin, je silně alarmující grater mimochodem podobné léky má pacient brát jen při zcela výjimečných příležitostech a v žádném případě bych ho nepoužívala jako berličku při soužití s problematickým synem-feákem, protože hrozí, že do té závislosti spadneš jako obě velmi brzy také. Syn je nepoučitelný, pokud mu budeš stále nablízku, budeš za něj řešit jeho průse*y a přihlížet tomu, jak se ničí a padá stále hlouběji, budeš po tom Lexaurinu sahat čím dál častěji, až to zničí i Tebe.

Erem, Tobě bych doporučila, aby ses vzchopila a začala jednat ve smyslu, abys už poprvé v životě začala hledět jen a jen na sebe. Už jsme Ti to sem psaly mnohokrát - Ty potřebuješ odbornou pomoc psychologa jako sůl, aby Tě provedl nelehkým obdobím definitivního odstřižení se od syna. Jak tohle neuděláš, tak se brzo oddělᚠa buďto skončíš místo u psychologa rovnou u psychiatra, nebo dopadneš nedejbože ještě hůř grater

On už si svoji cestu vybral, není v Tvých silách mu pomoci, protože on o žádnou pomoc nestojí, vysává z Tebe akorát výhody a zajímají ho jenom drogy. Jemu už nepomůžeš, pomoz alespoň sobě a už se definitivně odstřihni, tady už skutečně není co řešit!!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#5790 21. 1. 2017 23:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Udelali jsme spravne?

Erem, je mi tě od srdce líto, věř. Je to hnusná situace. Potřebovala by ses zdravě nas.rat. Ale holky mají pravdu pussa navíc je klidně možné, že až se na hoška konečně vyprdneš, vzpamatuje se daleko rychleji, než by sis pomyslela.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5791 22. 1. 2017 11:56

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Udelali jsme spravne?

Erem, taky mě to moc mrzí a úplně souhlasím se všemi tady uvedenými reakcemi. Přeju ti hodně síly.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5792 22. 1. 2017 14:23

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Udelali jsme spravne?

K psaní holek asi není co dodat. sad  Tak snad jen přeju hodně sil. Budeš je ještě potřebovat. pussa


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5793 22. 1. 2017 15:09

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Udelali jsme spravne?

Mrzí mě to erem sad Drž se, jak psaly holky, budeš potřebovat hodně síly, ale ty to zvládneš !

Není tady

 

#5794 22. 1. 2017 19:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Syn odjel,mezi tim trval na tom,ze chce jit se mnou se psem na prochazku popovidat si.......cestou me rekl,ze zacal s marihuanou,protoze mu pomaha pri depresich a citi se tak lip.Na to jsem mu rekla,ze tohle neni reseni,ze musi navstivit psychiatra,ze bez leku nemuze fungovat,ze tohle sam nemuze zvladnout.Jsem ochtna ho tam objednat a prvni leky mu zaplatit.Na to on odpovedel,ze psychiatrovi pujde a leky zaplatit nechce,ze pry ode mne nechce vsechno platit......coz me hodne prekvapilo vzdycky jen bral a divny mu to neprislo.Mluvili jsme o spouste veci,treba o tom,ze tim co ze sebe vyzaruje,tim se mu vse vraci jako bumerang.On sebe vidi jako strasnyho seredu hrozne oblecenyho a ze se mu vsichni smeji.
S
Ten kamarad kteryho ma v Budejkach mu pry rekl,ze pry kdyz jeden z nich spadne znova do tvrdych drog,ze jejich kamaradstvi skonci,aby jeden nestahnul toho druheho
Kdyz odchazel na vlak,chytil me kolem krku brecel a rekl,ze me ma moc rad,dal me pusu a odesel......nevim jestli si neco uvedomil.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5795 22. 1. 2017 19:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Syn odjel,mezi tim trval na tom,ze chce jit se mnou se psem na prochazku popovidat si.......cestou me rekl,ze zacal s marihuanou,protoze mu pomaha pri depresich a citi se tak lip.Na to jsem mu rekla,ze tohle neni reseni,ze musi navstivit psychiatra,ze bez leku nemuze fungovat,ze tohle sam nemuze zvladnout.Jsem ochtna ho tam objednat a prvni leky mu zaplatit.Na to on odpovedel,ze psychiatrovi pujde a leky zaplatit nechce,ze pry ode mne nechce vsechno platit......coz me hodne prekvapilo vzdycky jen bral a divny mu to neprislo.Mluvili jsme o spouste veci,treba o tom,ze tim co ze sebe vyzaruje,tim se mu vse vraci jako bumerang.On sebe vidi jako strasnyho seredu hrozne oblecenyho a ze se mu vsichni smeji.
S
Ten kamarad kteryho ma v Budejkach mu pry rekl,ze pry kdyz jeden z nich spadne znova do tvrdych drog,ze jejich kamaradstvi skonci,aby jeden nestahnul toho druheho
Kdyz odchazel na vlak,chytil me kolem krku brecel a rekl,ze me ma moc rad,dal me pusu a odesel......nevim jestli si neco uvedomil.

erem, bojím se, že to je jenom divadlo..

Není tady

 

#5796 22. 1. 2017 19:59

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Udelali jsme spravne?

Erem, jestli si něco uvědomil, jedině dobře. Ale zůstaň pevná, mysli teď opravdu především na sebe. Skutečně mu pomůžeš jedině tak, že ho v tom necháš. Změnu musí chtít hlavně on sám. Přestaň mu sloužit, škodila bys mu tím. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5797 22. 1. 2017 20:14

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Udelali jsme spravne?

NENI TO DIVADLO!
Je to "tápání" mezi tim, co je realita (nudna, tezka, nicnenabizejici a   p r a z d n a  ...) a tim, co ja bych chtel, a jaksi TO NEJDE... Je to zoufalstvi dnesni smutne sad doby...
Silne osobnosti to nejak "zpenezi" (knihy, obrazy, ucast v politice a pod.), ti bezradnejsi si "oblbnou hlavku"/cimkoliv - aby nezblbli?

Eremin syn neni ani silnej, ani zoufalej, myslim. Je JEN LINEJ!!!
Tak ho vychovala... sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5798 22. 1. 2017 20:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Syn odjel,mezi tim trval na tom,ze chce jit se mnou se psem na prochazku popovidat si.......cestou me rekl,ze zacal s marihuanou,protoze mu pomaha pri depresich a citi se tak lip.Na to jsem mu rekla,ze tohle neni reseni,ze musi navstivit psychiatra,ze bez leku nemuze fungovat,ze tohle sam nemuze zvladnout.Jsem ochtna ho tam objednat a prvni leky mu zaplatit.Na to on odpovedel,ze psychiatrovi pujde a leky zaplatit nechce,ze pry ode mne nechce vsechno platit......coz me hodne prekvapilo vzdycky jen bral a divny mu to neprislo.Mluvili jsme o spouste veci,treba o tom,ze tim co ze sebe vyzaruje,tim se mu vse vraci jako bumerang.On sebe vidi jako strasnyho seredu hrozne oblecenyho a ze se mu vsichni smeji.
S
Ten kamarad kteryho ma v Budejkach mu pry rekl,ze pry kdyz jeden z nich spadne znova do tvrdych drog,ze jejich kamaradstvi skonci,aby jeden nestahnul toho druheho
Kdyz odchazel na vlak,chytil me kolem krku brecel a rekl,ze me ma moc rad,dal me pusu a odesel......nevim jestli si neco uvedomil.

erem, bojím se, že to je jenom divadlo..

Nemusí to by divadlo, on tomu podža mňa  V TEJ CHVÍLI verí - ale problém nastane, až sa ocitne sám "vo víre vežkomesta" hmm a s pokušením da si drogu.... Je podža mňa proste slabý, ale tú silu mu nemôže da nikto iný, tú si musí nájs sám... ak ju teda v sebe má.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5799 22. 1. 2017 22:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

Ano. Vše, co napsala Selima, si myslím také.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5800 22. 1. 2017 22:52

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Udelali jsme spravne?

erem, syn si to může omílat, jak chce - ale recidiva je bohužel recidiva. Nemůžu se vyjádřit k tomu, nakolik to vaše loučení na nádraží bylo nebo nebylo divadlo, ale většina feáků dovede hrát - když jim o něco jde - tak na city, že by člověku nad nimi srdce usedalo a já se obávám, že synek už Tě má za ta léta natolik přečtenou, aby věděl, na jakou strunu má u Tebe účinně udeřit hmm

A znovu opakuji - už neřeš syna, řeš v první řadě sebe, nebo Tě ten věčný kolotoč nadějí a zklamání jednoho dne zabije... grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů