Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#5651 5. 10. 2016 6:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

Vidis a memu synovi psychlog nedokazal pomoct.Syn ma svou hlavu a pekne tvrdou.
Jenže to není "vina" psychologa, víš.
Pomáhat je možný jen tomu, kdo o to stojí - pokud to teda není malý dítě nebo pacient v bezvědomí.
Vždy to nakonec musíš vidět sama na sobě - pomáhᚠmu už pěknejch pár let a výsledky nic moc...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5652 5. 10. 2016 7:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

Vidis a memu synovi psychlog nedokazal pomoct.Syn ma svou hlavu a pekne tvrdou.
Jenže to není "vina" psychologa, víš.
Pomáhat je možný jen tomu, kdo o to stojí - pokud to teda není malý dítě nebo pacient v bezvědomí.
Vždy to nakonec musíš vidět sama na sobě - pomáhᚠmu už pěknejch pár let a výsledky nic moc...

Vsak ja neobvinuju psychologa,ja vim,ze je chyba v synovi.Snazili se mu pomost spolupacienti-jeho odpoved byla,ze nebude poslouchat fetaky a alkoholiky,zkousela mu pomoct psycholozka na to mel odpoved,ze to ma naucene z knizek,tak pak opravdu nechapu kdo by mu mel pomoct a on odpoved na to nezna.Rika,ze jen on sam

Upravil(a) eremuruss (5. 10. 2016 7:48)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5653 5. 10. 2016 7:47

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Udelali jsme spravne?

flink napsal(a):

Tím, že se pro něj tolik obětuješ, ničíš sebe a nejvíc jeho. Odřízni ho jako planou větev nebo Tě to zničí. Jestli doteď nic nepochopil, jestli se ani teď neumí postavit na vlastní nohy a vzít odpovědnost za své chování, jestli je pro Tebe batohem na zádech, místo aby Ti byl oporou, potom Tě stáhne sebou.

Chápu, že to myslíš (i ostatní) v podstatě dobře, ale kolik z vás už tohle muselo v životě opravdu udělat - prostě odstřihnout dítě a nechat ho padnout opravdu až na samé dno a dívat se na to...?
Vím, že jiné řešení asi není, ale kurňa fakt netuším, jestli bych to dokázala dřív, než bych na tom dně byla sama.
No nic, jen taková ranní úvaha... hmm

Upravil(a) modrovous (5. 10. 2016 7:48)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5654 5. 10. 2016 7:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

modrovous napsal(a):

flink napsal(a):

Tím, že se pro něj tolik obětuješ, ničíš sebe a nejvíc jeho. Odřízni ho jako planou větev nebo Tě to zničí. Jestli doteď nic nepochopil, jestli se ani teď neumí postavit na vlastní nohy a vzít odpovědnost za své chování, jestli je pro Tebe batohem na zádech, místo aby Ti byl oporou, potom Tě stáhne sebou.

Chápu, že to myslíš (i ostatní) v podstatě dobře, ale kolik z vás už tohle muselo v životě opravdu udělat - prostě odstřihnout dítě a nechat ho padnout opravdu až na samé dno a dívat se na to...?
Vím, že jiné řešení asi není, ale kurňa fakt netuším, jestli bych to dokázala dřív, než bych na tom dně byla sama.
No nic, jen taková ranní úvaha... hmm

Uvaha dobra,je to fakt tezke a jsem moc rada,ze domohli okolnosti.Kdyby neprisel o byt nikdy by se lecit nesel.Vsechno spatne je pro neco dobre.Denne okolo toho bytu chodim,teprve ted se tam nekdo nastehoval.A me je na jednu stranu lito,ze v " mem" byte  bude bydlet nekdo jiny.Prozila jsem v tom byte kus zivota a uz nikdy se tam nepodivam.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5655 5. 10. 2016 8:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

kolik z vás už tohle muselo v životě opravdu udělat
Já... jednou.
Naštěstí se zastavilo ještě před tím dnem...
A ne "asi" - docela určitě "jiné řešení" neexistuje. Blbý je, že nevíš, která karta ze dvou možnejch padne...
PS pro ostatní - domejšlejte se kdo chcete co chcete, víc informací nebude.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5656 5. 10. 2016 10:38

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Udelali jsme spravne?

tak pak opravdu nechapu kdo by mu mel pomoct a on odpoved na to nezna.Rika,ze jen on sam
A má svatou pravdu, jen ne tak, jak si to všichni závisláci představují: "Já toho nechám" . Žádný silně závislý toho sám nechat nemůže, potřebuje odbornou pomoc. Sám si může pomoct jedině tím, že dojde k rozhodnutí, že si nechá pomoct. Jenže takové rozhodnutí musí udělat právě on sám, nikdo jinej to za něj udělat nemůže grater


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#5657 5. 10. 2016 10:41

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

kolik z vás už tohle muselo v životě opravdu udělat
Já... jednou.
Naštěstí se zastavilo ještě před tím dnem...
A ne "asi" - docela určitě "jiné řešení" neexistuje. Blbý je, že nevíš, která karta ze dvou možnejch padne...
PS pro ostatní - domejšlejte se kdo chcete co chcete, víc informací nebude.

Mᚠmůj obdiv, to jsi teda fakt silná a odvážná žena. Já od sebe odstřihuju "jen" manžela a jsem z toho celá v pr......čicích.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#5658 5. 10. 2016 13:42

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Udelali jsme spravne?

Každý si nese svůj kříž...hodně štěstí

Není tady

 

#5659 5. 10. 2016 20:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

Kiara napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Ahoj Erem, velmi dobře vím, jak je to těžké se rozhodnout o odříznutí někoho blízkého od sebe (viz já a Munďák), ale nakonec po 15i letech trápení a marného snažení ho přimět, aby se léčil atd., atd., se mi ode dneška píše návrh na rozvod a Munďák bude mít utrum. Můžeme, de facto tedy musíme, mu s klukama pomoci sehnat bydlení, můžu mu pomoci se stěhovat, ale víc už pro něj udělat fakt nemůžu. Každý totiž může udělat pro druhého jen to, co je v jeho vlastních silách. A ty's udělala podle mě úplně všechno, co šlo, ale pokud nechce doopravdy ten závislý, tak s tím nehneš, kdyby ses rozkrájela. A to,že jste s přítelem syna vystěhovali, byl největší dar z mateřské lásky, jaký jsi mu mohla v dané situaci dát, dala jsi mu naději a možnost volby, budĄtomu propadne nebo se sebere, ale to už za něj nemůžeš udělat ty, stejně jako já to nemůžu udělat za Munďáka pussa Ros

Ros, velmi krásně napsáno ... tummenuppgodliketummenupphjarta

A mně se to nelíbí. Tedy obsah napsaného je v pořádku, ale tím, že to píše zrovna Ros, to dostává absurdní nádech.
Ros, která  neřešila situaci už 15 let.
Vidím veliký rozdíl v Erem a Rosamundě. Erem se obětuje pro své dítě, je schopna se kvůli němu dostat do křížku i s partnerem. Ros se už tolik let obětuje pro svého manžela, promiňte mi to, ale bez ohledu na své děti. Já samozřejmě nevím, jak moc tyto konkrétní děti trpěly a trpí otcovou závislostí a krádežemi, ale obecně právě děti v takovýchto roidnách jsou ty největší oběti, protože vzledem ke svému věku nemají šanci se bránit a něco změnit. A děti Ros v takové domácnosti žily zřejmě hodně dlouho. Ros to mohla změnit už dávno. Je to určitě lehčí, než odstřihnout dítě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5660 5. 10. 2016 20:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Udelali jsme spravne?

Judyno, lépe bych to neřekla.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5661 5. 10. 2016 20:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Udelali jsme spravne?

Z psaní Rosamundy mám pořád pocit, že ona se svým manželem zachází jako se svým nezletilým dítětem.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5662 5. 10. 2016 21:03

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Udelali jsme spravne?

Judyna napsal(a):

Kiara napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Ahoj Erem, velmi dobře vím, jak je to těžké se rozhodnout o odříznutí někoho blízkého od sebe (viz já a Munďák), ale nakonec po 15i letech trápení a marného snažení ho přimět, aby se léčil atd., atd., se mi ode dneška píše návrh na rozvod a Munďák bude mít utrum. Můžeme, de facto tedy musíme, mu s klukama pomoci sehnat bydlení, můžu mu pomoci se stěhovat, ale víc už pro něj udělat fakt nemůžu. Každý totiž může udělat pro druhého jen to, co je v jeho vlastních silách. A ty's udělala podle mě úplně všechno, co šlo, ale pokud nechce doopravdy ten závislý, tak s tím nehneš, kdyby ses rozkrájela. A to,že jste s přítelem syna vystěhovali, byl největší dar z mateřské lásky, jaký jsi mu mohla v dané situaci dát, dala jsi mu naději a možnost volby, budĄtomu propadne nebo se sebere, ale to už za něj nemůžeš udělat ty, stejně jako já to nemůžu udělat za Munďáka pussa Ros

Ros, velmi krásně napsáno ... tummenuppgodliketummenupphjarta

A mně se to nelíbí. Tedy obsah napsaného je v pořádku, ale tím, že to píše zrovna Ros, to dostává absurdní nádech.
Ros, která  neřešila situaci už 15 let.
Vidím veliký rozdíl v Erem a Rosamundě. Erem se obětuje pro své dítě, je schopna se kvůli němu dostat do křížku i s partnerem. Ros se už tolik let obětuje pro svého manžela, promiňte mi to, ale bez ohledu na své děti. Já samozřejmě nevím, jak moc tyto konkrétní děti trpěly a trpí otcovou závislostí a krádežemi, ale obecně právě děti v takovýchto roidnách jsou ty největší oběti, protože vzledem ke svému věku nemají šanci se bránit a něco změnit. A děti Ros v takové domácnosti žily zřejmě hodně dlouho. Ros to mohla změnit už dávno. Je to určitě lehčí, než odstřihnout dítě.

To víš, každej k tomu holt musí dozrát. Mě např. ty "ubohé děti" několikrát přemlouvaly, abychom ho neopouštěli, tak co ti mám k tomu dalšího psát.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#5663 5. 10. 2016 21:05

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Udelali jsme spravne?

Eva. napsal(a):

Z psaní Rosamundy mám pořád pocit, že ona se svým manželem zachází jako se svým nezletilým dítětem.

A jak jinak, když je téměř nesvéprávnej?
Nicméně to sem nepatří, tady se řeší Erem a její syn a ne já.

Upravil(a) Rosamunda (5. 10. 2016 21:07)


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#5664 5. 10. 2016 21:16

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Udelali jsme spravne?

Nebo se "svym nedospelym egem" : Neopustim "vravorajiciho cloveka" JEN PRO NEJAKOU MALICHERNOST...
Je dost tezke uznat a poznat, ze je to malichernost (kdyz jde o 15 let "vahani") sad

Taky s tim mam problem... sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5665 6. 10. 2016 7:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

Erem se obětuje pro své dítě, je schopna se kvůli němu dostat do křížku i s partnerem.
Hm... tak to zas za něco chvályhodnýho nepovažuju.
Ani "obětovat se" v podobnejch případech obecně, ani konkrétně u Erem, která - i když to možná zní ošklivě, leč je to realita - toho partnera potřebuje víc, než syna.
Z psaní Rosamundy mám pořád pocit, že ona se svým manželem zachází jako se svým nezletilým dítětem.
Kdyby se choval dospěle, pravděpodobně by se její zacházení změnilo.
Prostej zákon akce-reakce http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5666 6. 10. 2016 10:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

Kdyby se choval dospěle, pravděpodobně by se její zacházení změnilo.
Prostej zákon akce-reakce

Otázkou je, co byla akce a co reakce...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5667 6. 10. 2016 10:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

Erem se obětuje pro své dítě, je schopna se kvůli němu dostat do křížku i s partnerem.
Hm... tak to zas za něco chvályhodnýho nepovažuju.
Ani "obětovat se" v podobnejch případech obecně, ani konkrétně u Erem, která - i když to možná zní ošklivě, leč je to realita - toho partnera potřebuje víc, než syna.
Z psaní Rosamundy mám pořád pocit, že ona se svým manželem zachází jako se svým nezletilým dítětem.
Kdyby se choval dospěle, pravděpodobně by se její zacházení změnilo.
Prostej zákon akce-reakce http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Jak tohle muzes napsat??Dite je pro me to nejvic co v zivote mam.Tu nejvetsi lasku citim prave k tem detem.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5668 6. 10. 2016 11:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

Erem se obětuje pro své dítě, je schopna se kvůli němu dostat do křížku i s partnerem.
Hm... tak to zas za něco chvályhodnýho nepovažuju.
Ani "obětovat se" v podobnejch případech obecně, ani konkrétně u Erem, která - i když to možná zní ošklivě, leč je to realita - toho partnera potřebuje víc, než syna.
Z psaní Rosamundy mám pořád pocit, že ona se svým manželem zachází jako se svým nezletilým dítětem.
Kdyby se choval dospěle, pravděpodobně by se její zacházení změnilo.
Prostej zákon akce-reakce http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Helo, ale já nepíšu, že je to chvályhodné. Viz můj příspěvek č. 5640 na předchozí straně.
Já jsem jen popisovala rozdíl .
Ale to nebylo to hlavní v mém příspěvku.
Prostě mi rada Ros vzhledem k její dlouhodobé situaci a k tomu, jak ona se k ní dosud stavěla,přišla absurdní.

Upravil(a) Judyna (6. 10. 2016 11:40)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5669 6. 10. 2016 14:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

Erem se obětuje pro své dítě, je schopna se kvůli němu dostat do křížku i s partnerem.
Hm... tak to zas za něco chvályhodnýho nepovažuju.
Ani "obětovat se" v podobnejch případech obecně, ani konkrétně u Erem, která - i když to možná zní ošklivě, leč je to realita - toho partnera potřebuje víc, než syna.
Z psaní Rosamundy mám pořád pocit, že ona se svým manželem zachází jako se svým nezletilým dítětem.
Kdyby se choval dospěle, pravděpodobně by se její zacházení změnilo.
Prostej zákon akce-reakce http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Jak tohle muzes napsat??Dite je pro me to nejvic co v zivote mam.Tu nejvetsi lasku citim prave k tem detem.

Nepochybne, ale Helena písala o TEBE - a zrejme teda o láske, podpore a pomoci od druhýh (partnera , detí) k Tebe. A sorry, ale syn je teda podža mňa skôr klasický vysávač (peňazí energie, lásky) a nie "dávač".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5670 6. 10. 2016 18:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

Jak tohle muzes napsat??Dite je pro me to nejvic co v zivote mam.Tu nejvetsi lasku citim prave k tem detem.
Pleteš si obě a lásku.
Ty bys ten kyslík v letadle taky dala nejdřív dítěti, viď?

ale já nepíšu, že je to chvályhodné
Judy, vím, že ne... to byl čistě můj názor, že mi to tak nepřipadá. Na rozdíl od erem...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5671 6. 10. 2016 20:35

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Udelali jsme spravne?

Judyna napsal(a):

Prostě mi rada Ros vzhledem k její dlouhodobé situaci a k tomu, jak ona se k ní dosud stavěla,přišla absurdní.

Mě to vůbec nepřijde absurdní. Prostě Ros zvládá teorii, ví moc dobře, co by měla udělat, jen to uvedení do praxe jí z nějakého důvodu trvá trochu dýl, což je mimochodem, její svatý právo.
Každý prostě řeší problémy svým tempem


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5672 7. 10. 2016 17:18

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Udelali jsme spravne?

modrovous napsal(a):

Judyna napsal(a):

Prostě mi rada Ros vzhledem k její dlouhodobé situaci a k tomu, jak ona se k ní dosud stavěla,přišla absurdní.

Mě to vůbec nepřijde absurdní. Prostě Ros zvládá teorii, ví moc dobře, co by měla udělat, jen to uvedení do praxe jí z nějakého důvodu trvá trochu dýl, což je mimochodem, její svatý právo.
Každý prostě řeší problémy svým tempem

Tak tak, já umím dobře poradit ostatním, ale sama sobě moc ne, prostě mi to trvá trochu dýl, cca 11 let vissla offtopic


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#5673 8. 10. 2016 19:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

modrovous napsal(a):

Judyna napsal(a):

Prostě mi rada Ros vzhledem k její dlouhodobé situaci a k tomu, jak ona se k ní dosud stavěla,přišla absurdní.

Mě to vůbec nepřijde absurdní. Prostě Ros zvládá teorii, ví moc dobře, co by měla udělat, jen to uvedení do praxe jí z nějakého důvodu trvá trochu dýl, což je mimochodem, její svatý právo.
Každý prostě řeší problémy svým tempem

Jo, to souhlasím. Tak to asi je. Jenom by takový člověk mě ctít  také tempo těch druhých.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5674 14. 10. 2016 17:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

T

Upravil(a) eremuruss (14. 10. 2016 20:01)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5675 15. 10. 2016 13:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

Čo je, Erem? Niečo nové?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů