Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 3. 2015 21:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hladovka, ano či ne?

Judyna napsal(a):

Aprill, co blbneš? Vždy toho je na netu o HIIT opravdu hodně. To přece není nic špatného, že jsi to dosud neznala.. Ale najít si to můžeš sama, na to přece nikoho nepotřebuješ.

ano, je tam toho spousta, zatím jsem nenašla nic od odborníka , všechno je od trenérů a zúčastněných... a když vezmu v potaz mou kolegyni, která vychvaluje jistou dietu, kdy 3 kg zhubne a následně dalších 8 přibere, chci si přečíst něco seriozního.

Není tady

 

#52 22. 3. 2015 13:09

daysulinek
♥♥-----
Registrovaný: 10. 5. 2014
Příspěvky: 55

Re: Hladovka, ano či ne?

Hladovka? Určitě ne smile je přece spousta dalších možností, jak hubnout a hlavně jinak než své tělo ničit

Není tady

 

#53 22. 3. 2015 15:11

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Hladovka, ano či ne?

aprill napsal(a):

Judyna napsal(a):

Aprill, co blbneš? Vždy toho je na netu o HIIT opravdu hodně. To přece není nic špatného, že jsi to dosud neznala.. Ale najít si to můžeš sama, na to přece nikoho nepotřebuješ.

ano, je tam toho spousta, zatím jsem nenašla nic od odborníka , všechno je od trenérů a zúčastněných... a když vezmu v potaz mou kolegyni, která vychvaluje jistou dietu, kdy 3 kg zhubne a následně dalších 8 přibere, chci si přečíst něco seriozního.

Asi bude něco serióznějšího v angličtině, případně v japonštině wink
Není to ale dieta, je to cvičení, takže dietní jojo efekt asi nepřichází v úvahu. Ale znám nemálo sportovců a zuřivých cvičenců, kteří přestali cvičit a dost přibrali. Sama jsem si před pár lety zlomila malíček na noze, takže jsem nějakou dobu málo chodila (to je gros mé pohybové aktivity) a přibrala jsem asi 5-6 kilo. Nestačila jsem se divit.tongue

Není tady

 

#54 22. 3. 2015 15:30

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Hladovka, ano či ne?

Rozhodne nedoporucuji piti ruznych koktejlu misto jidla. Moje snacha sice zhubla celkem rychle 10kg, ale jakmile zacala jist, tak 20kg nabrala.
Odstrasujici pripad!!!
Jinak ja jsem se dala vloni na sport, zacala jsem chodit do fitka a tam jsem si privodila 2 tenisove lokty, takze ted nemuzu vubec nic, jsem uplny mrzak.
Sportem k trvale invalidite!

Není tady

 

#55 22. 3. 2015 19:51

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hladovka, ano či ne?

Barča napsal(a):

aprill napsal(a):

Judyna napsal(a):

Aprill, co blbneš? Vždy toho je na netu o HIIT opravdu hodně. To přece není nic špatného, že jsi to dosud neznala.. Ale najít si to můžeš sama, na to přece nikoho nepotřebuješ.

ano, je tam toho spousta, zatím jsem nenašla nic od odborníka , všechno je od trenérů a zúčastněnbch... a když vezmu v potaz mou kolegyni, která vychvaluje jistou dietu, kdy 3 kg zhubne a následně dalších 8 přibere, chci si přečíst něco seriozního.

Asi bude něco serióznějšího v angličtině, případně v japonštině wink
Není to ale dieta, je to cvičení, takže dietní jojo efekt asi nepřichází v úvahu. Ale znám nemálo sportovců a zuřivých cvičenců, kteří přestali cvičit a dost přibrali. Sama jsem si před pár lety zlomila malíček na noze, takže jsem nějakou dobu málo chodila (to je gros mé pohybové aktivity) a přibrala jsem asi 5-6 kilo. Nestačila jsem se divit.tongue

a pokud to bude v jazyce kmene navajo, budu vděčná :-D
nerozumíme si, celou dobu se tvrdí , že spalujeme kalorie až po 20-30 intenzívního cvičení a proto chci znát názor odborníka, že to není pravda wink
dokážu rozlišit co je dieta a co je cvičení vissla

Není tady

 

#56 22. 3. 2015 19:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hladovka, ano či ne?

Aprill, stačí zadat gůglovi a vyjede např. toto: http://www.muscle-fitness.cz/index.php? … mp;lang=cz
tam je zmínka, kde se vědecké studie dělaly. Jestli umíš dobře anglicky, tak to asi najdeš.
Ale stejně mě překvapuje, že se v tom tak rýpeš. O nic přece nejde. Klidně můžeš zůstat u toho svého.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#57 22. 3. 2015 19:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hladovka, ano či ne?

Judyna napsal(a):

Aprill, stačí zadat gůglovi a vyjede např. toto: http://www.muscle-fitness.cz/index.php? … mp;lang=cz
tam je zmínka, kde se vědecké studie dělaly. Jestli umíš dobře anglicky, tak to asi najdeš.
Ale stejně mě překvapuje, že se v tom tak rýpeš. O nic přece nejde. Klidně můžeš zůstat u toho svého.

já nerýpu, jen se snažím dopátrat jádra pudla....
dík

Není tady

 

#58 22. 3. 2015 20:00

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Hladovka, ano či ne?

Kalorie spalujeme celý život a furt, i když se válíme u TV nebo spíme. Tam jde asi o to, kdy pálíme z čeho. Je možné, že tohle cvičení je tak intenzívní, že pak, i po jeho konci pálíš setrvačností. Ale to je jen spekulace, až budu mít chvíli čas, zkusím dohledat.

Není tady

 

#59 22. 3. 2015 20:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hladovka, ano či ne?

aprill napsal(a):

Judyna napsal(a):

Aprill, stačí zadat gůglovi a vyjede např. toto: http://www.muscle-fitness.cz/index.php? … mp;lang=cz
tam je zmínka, kde se vědecké studie dělaly. Jestli umíš dobře anglicky, tak to asi najdeš.
Ale stejně mě překvapuje, že se v tom tak rýpeš. O nic přece nejde. Klidně můžeš zůstat u toho svého.

já nerýpu, jen se snažím dopátrat jádra pudla....
dík

Nebo ještě tady
" ....Tabata intervalový tréning je pomenovaný po japonskom vedcovi, ktorý ho ako prvý navrhol: Dr. Izumi Tabata. Príbeh jeho vzniku je taký, že Dr. Tabata hžadal metódu posilňovania, ktorá by priniesla japonskému národnému týmu rýchlokorčuliarov výhodu na žade....."
http://www.fotbal-trenink.cz/index.php? … ;Itemid=68

ale originál bude v té japonštině.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#60 22. 3. 2015 20:05

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Hladovka, ano či ne?

aprill napsal(a):

dokážu rozlišit co je dieta a co je cvičení vissla

O tom vůbec nepochybuji, jen jsem navázala na tvou zmínku o kolegyni, která vychvaluje nějakou dietu. smile

Není tady

 

#61 22. 3. 2015 20:07

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hladovka, ano či ne?

Barča napsal(a):

Kalorie spalujeme celý život a furt, i když se válíme u TV nebo spíme. Tam jde asi o to, kdy pálíme z čeho. Je možné, že tohle cvičení je tak intenzívní, že pak, i po jeho konci pálíš setrvačností. Ale to je jen spekulace, až budu mít chvíli čas, zkusím dohledat.

No to se právě o tomto cvičení tvrdí. Že spaluješ myslím ještě 24 hodin po tom. Je to nějak vědátorsky vysvětleno, myslím něco s kyslíkem, ale to opravdu nevím. Určitě se dá dohledat. Taky se to nemá dvičit denně nebo aspoň ne denně delší dobu. Stačí asi jen 2 -x týdně.
Ale je to hrůza! Chce to fakt silnou motivaci.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#62 22. 3. 2015 20:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hladovka, ano či ne?

Barča napsal(a):

aprill napsal(a):

dokážu rozlišit co je dieta a co je cvičení vissla

O tom vůbec nepochybuji, jen jsem navázala na tvou zmínku o kolegyni, která vychvaluje nějakou dietu. smile

tak  se omlouvám, že jsem tě zmátla , bylo to jenom přirovnání... obě věří tomu co si načetly...

Není tady

 

#63 9. 6. 2015 11:00

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: Hladovka, ano či ne?

urcit hladovku nedoporucuji..zkus se poradit s odbornikem, nemas se za co stydet. spise naopak malo lidi s nadvahou maji odvahu jit do hubnuti a poradne se do toho pustit. hlavne pekne pomalu postupne. nebo jestli by ti pomohlo jeste ke cviceni a zmene jidelnicku i nejake doplnky stravy abys mela pocit ze pro to delas vse, tak toho je vsude habadej hlavne poradne precist obsah! smile at se zadari

Není tady

 

#64 9. 6. 2015 12:13

sarajurka
♥------
Registrovaný: 9. 6. 2015
Příspěvky: 21

Re: Hladovka, ano či ne?

Hladovku bych taky nedoporučovala. Pokud chce člověk zhubnout, tak ho to musí bavit a ne, aby trpěl. Pokud chce člověk vyčistit organismus, zvolila bych raději nějakou formu detoxu, napříklat tekutá strava. Já sama jsem s nadváhou bojovala a dlouho. Dieta mi vždy zabrala, ale po chvíli mě to přestalo bavit a já polevila. Musela jsem se celá přenastavit a začít uvažovat jinak .. Začala jsem si sama vařit zdravé, ale chutné jídla, omezila jsem lepen na minimum smile aby jsem vydržela, o víkendu si sem tam dopřeju nějakou "prasárničku". Organismus tak dostane šok a je zase připaraven i nadále spalovat potřebné kalorie. Všechno je podle mého názoru o vůli a o hlavě. Pokud někdo s nadváhou opravdu bojovat chce, tak to dokáže. Pokud o tom někdo jenom mluví a neustále něco odkládá, svůj boj nevyhraje smile

Není tady

 

#65 4. 4. 2017 23:20

Adriana777
♥------
Registrovaný: 4. 4. 2017
Příspěvky: 6

Re: Hladovka, ano či ne?

Hladovka jsem taky zkoušela, ano kila šla rychle dolů a měla jsem z toho dobrý pocit, za měsíc deset osm kilo dole, ale byla jsem slabá jak mucha a cca za tři měsíce mi vypadala asi tak polovina vlasů na hlavě. Což byl následek hladovky a nedostatku živin. Kila jsem pak zase nabrala, když hladovka skončila. Takže raději ne. Lepší je se obrátit na nějakého profíka z oblasti výživy a nechat si sestavit jídelák a hubnout pomalu. Zkuste třeba poradce na www.hubnuti-ostrava.cz. Jsou to profíci a nejsou drazí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů