Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 3. 2012 9:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

A píšu všeobecně, nepíšu o Tobě Majkafo


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#27 23. 3. 2012 9:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

majkafa napsal(a):

Nevím, heleno. Protože pokud cituješ mě a reaguješ na mé psaní, je pro mě normální, že to píšeš mně. Aspoň já to tak mám. Když na někoho reaguju, dokonce cituji jeho psaní, píšu to jemu.

KDyž na někoho reaguju, nemusím nutně psát o něm. Hlavně tu ted píšem, jak ho dostat z hlavy a ze srdce. Koho? Čeho? Vidíš tam něco konkrétního? Konkrétní osobu?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#28 23. 3. 2012 9:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

A vím naprosto jistě, že rozchod bezdětné je čajíček oproti rozchodu s dětmi.
Právě, že to víš jen "Přinejmenším sama u sebe."
To, že má někdo "jenom" zlomenou nohu neznamená, že ho to bolí míň nebo jinak než toho, který má zlomený obě... ta bolest je vždycky individuální, tedy jenom naše vlastní.
Můžeme říkat "ano, vím, že tě to bolí... hodně bolí...", ale vykládát, že nás to určitě bolelo víc, protože jsme na tom z těch a těch důvodů (tedy z našeho osobního hlediska) byli hůř - to je poněkud nadřazené jednání.

Souhlasím do puntíku s Helenou


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#29 23. 3. 2012 9:41

majkafa
Host

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

dusička napsal(a):

No konečně,
vždyt to celou dobu píšu, že bolest je individuální.
Proto tu píšu, že bezdětné to může bolet stejně jako vdané. Chápeš už? vissla

Tak stejně nebo individuálně? big_smile Dusi, ty nevíš, co bys. smile
Rozhodně je rozchod pro ženu s dětmi daleko náročnější než u bezdětné.
A tohle je mladá holčina, která ještě ani neví, co chce, když okusila jen jediného muže. Teď je čas hledání, ne ve třiceti či později. Je nesmysl se zakopat s tím prvním. Ale to už jí tady psali i jiní, nejenom já.
Však ona na to přijde, až bolest ega přebolí. Čas je laskavý a moudrý.

 

#30 23. 3. 2012 10:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Čas je laskavý a moudrý.
"Čas neléčí, když nechce. Čas je šarlatán." http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
(Jiří Orten, Sedmá elegie)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#31 23. 3. 2012 10:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

No konečně,
vždyt to celou dobu píšu, že bolest je individuální.
Proto tu píšu, že bezdětné to může bolet stejně jako vdané. Chápeš už? vissla

Tak stejně nebo individuálně? big_smile Dusi, ty nevíš, co bys. smile
Rozhodně je rozchod pro ženu s dětmi daleko náročnější než u bezdětné.
A tohle je mladá holčina, která ještě ani neví, co chce, když okusila jen jediného muže. Teď je čas hledání, ne ve třiceti či později. Je nesmysl se zakopat s tím prvním. Ale to už jí tady psali i jiní, nejenom já.
Však ona na to přijde, až bolest ega přebolí. Čas je laskavý a moudrý.

Ano pro ženu je rozchod s dětmi horší - ale to získá zkušenost až vdaná.
V přítomném času to bolí bezdětnou a vdanou "stejně"
To slovo stejně není jako stejná bolest - ta je individuální,
ale stejně znamená, že v přítomnosti Tě to bolí i když si bezdětná nebo vdaná. A bezdětná,která nemá zkušenosti s tím,že jí opustí manžel, té to bolí v tu chvíli "stejně" i když její bolest je individuální.
To už je slovíčkaření.
Ano, pro vdanou ženu je bolest silnější ,když má děti. - přítomnost
Pro mladou holčinu bezdětnou je bolest silná,v tu danou chvíli - nemůže porovnávat, nezažila.
Mmch - Majkafo - já vím,že Tě bolel odchod  manžela, ale mně přijde ,že tady tvrdíš, že nikoho (mladou holčinu) to nemůže tolik bolestně zasáhnout jako tebe. To přeci nemůžeš vědět,protože ta bolest je individuální.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#32 23. 3. 2012 10:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

A ještě něco Majkafo
Ty mᚠzkušenost - v mládí Tě to bolelo a jako vdanou též.
Jenže - čas hojí rány a zapomínáme na bolest. Už si jí přesně neumíme vybavit z minulosti.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#33 23. 3. 2012 10:57

majkafa
Host

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

dusička napsal(a):

Mmch - Majkafo - já vím,že Tě bolel odchod  manžela, ale mně přijde ,že tady tvrdíš, že nikoho (mladou holčinu) to nemůže tolik bolestně zasáhnout jako tebe. To přeci nemůžeš vědět,protože ta bolest je individuální.

Tobě to možná přijde. Správně píšeš - MNĚ přijde.
Ale nepodsouvej mi to, co já nepíšu. Co tam ty, netuším, z jakého důvodu, vidíš.

 

#34 23. 3. 2012 11:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Jsou to jen písmenka, s nima se nedá vyjádřit vše, chybí gesta a tak.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#35 23. 3. 2012 13:57

sandrea
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 18

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Jasně, je to tak.. jestli budu mít jednou manžela a děti a manžel mě bude opouštět, bude mi ta bolest připadat tisíckrát horší, když si pak vzpomenu na rozchod s první láskou. Je to zas jiná situace a chápu, že horší (samozřejmě záleží na situaci a způsobu rozchodu x rozvodu). Ale v téhle situaci nevím, jak se s tím poprat, protože je to pro mě něco nového. Sice jsme se už jednou předtím rozešli, ale pořád jsme byli v kontaktu a cítila jsem z něj, že sám neví jestli udělal dobře. Chtěl se bavit a poznávat nové lidi, to si splnil a zjistil, že se mnou mu bylo líp a vrátil se. Teď je to ale jiné a vím, že teď už je to konečná pro nᚠvztah, takže je to pro mě zatím něco nepředstavitelného, že už spolu nikdy nebudeme..

Není tady

 

#36 22. 7. 2012 12:41

mysickamartina
♥------
Místo: Brno
Registrovaný: 22. 7. 2012
Příspěvky: 1

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Ahoj milé dámy jsem tady nová tak pořádně nevím jak to tady chodí.Mám problém jsem po dlouhodobým vtahu a nemůžu dál.

Není tady

 

#37 24. 7. 2012 21:55

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Mysickomartino, doufám, že už je trochu lépe než před 2 dny. Jestli se chceš z toho vypsat nebo nějakou radu, tak sem napiš podrobnosti. Hlavně vydrž, hlavu vzhůru. Otřepané "Čas je nejlepší lékař." platí.

Není tady

 

#38 24. 7. 2012 21:56

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Mohla by nám napsat sandrea, jak je na tom dnes s odstupem pár měsíců...

Není tady

 

#39 9. 6. 2013 20:17

rebeca19
♥------
Registrovaný: 9. 6. 2013
Příspěvky: 1

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Ahoj prosím holky ženy co jste se rozešli s po delším vztahu za jak dlouho jste na něho teda ho dostali z hlavy a ze srdíčka?Mám po 4letém vztahu s  mladším partnerem a ted se mi objevil v životě človíček který je hodný atd.a já nemůžu mu to srdíčko otevřít i když bych moooc chtěla...je to normální myslet na to že ten bývalý je štastnější a já to nedokážu.Asi mám nějaký blog poradtě mi prosím jak se z toho dostat už jsem přemýšlela i o bílé magii ale bojím se toho ale nezvládám to pláču a co je nejblbější vídám ho každý den v práci co dál za jak dlouho to bude lepší?děkuji za každý názor

Není tady

 

#40 10. 6. 2013 8:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

rebeca19 napsal(a):

Ahoj prosím holky ženy co jste se rozešli s po delším vztahu za jak dlouho jste na něho teda ho dostali z hlavy a ze srdíčka?Mám po 4letém vztahu s  mladším partnerem a ted se mi objevil v životě človíček který je hodný atd.a já nemůžu mu to srdíčko otevřít i když bych moooc chtěla...je to normální myslet na to že ten bývalý je štastnější a já to nedokážu.Asi mám nějaký blog poradtě mi prosím jak se z toho dostat už jsem přemýšlela i o bílé magii ale bojím se toho ale nezvládám to pláču a co je nejblbější vídám ho každý den v práci co dál za jak dlouho to bude lepší?děkuji za každý názor

Nemohu poradit , jak je to po delsim vztahu , ja jsem to po kratkem vztahu nebyla schopna akceptovat rok .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#41 10. 6. 2013 9:50

sandrea
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 18

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

rebeca 19:
Jak tu holky psaly, čas tu bolest zmírní. Už na něj tak často myslet nebudeš, ale vzhledem k tomu, že jste spolu byli dlouho budou situace, které ti ho budou stále připomínat, dokud ty okamžiky znovu neprožiješ s někým jiným, kdo ty staré myšlenky nepřebije.  Taky jsem potkala skvělého človíčka, ale pořád jsem se mu naplno neotevřela a to je to přes rok, co se se mnou téměř 5ti letý přítel rozešel. Teď už zbyl více méně strach z dalšího ublížení. Ale každý to má asi jinak. Má dobrá kamarádka by ti řekla a to srdce otevřeš, že prožít lásku je krásnější než se bát zlomeného srdce, že to zalepí zas někdo další. Já to tak neumím. Trvá mi než k sobě někoho pustím a o to déle, když se cítím zrazená.

Není tady

 

#42 7. 7. 2013 16:59

Mahulenka
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2013
Příspěvky: 7

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Ahojky, oslovil me nazev teto diskuse,protoze i ja potrebuji nekoho dostat z hlavy a ze srdce a budu rada za vase nazory a treba vlastni zkusenosti. Mela jsem rocni vztah se starsim muzem,ktery on v zime ukoncil bez udani duvodu. A popravde-takovy peklo jsem nikdy nezazila,jak clovek chodi jako telo bez ducha a ma navaly vzteku a litosti a nemuze se na nic soustredit a mysli si, ze ho ta bolest zevnitr "sezere". Je pravda,ze cas funguje a ted jsem schopna uz normalne fungovat a bolest neni bodava,nicmene jsem v tom zamotana stale. S byvalym jsme v celkem castem kontaktu a spime spolu.Pred nejakou dobou jsem zjistila,ze ma novou pritelkyni a tak jsem to s nim ukoncila,ale ne na dlouho,on se z meho zivota vymazat nechce. Pred nejakou dobou se mi sveril s duvodem rozchodu,a to,ze nechce uz deti a ze se bal,ze bych mu utekla za par let za mladsim. No a tak to tak nejak spolu tahneme-piseme si,obcas se vidime a nikde neni videt konec. A boli to, a je mi na zvraceni,kdyz is predstavim jeho pritelkyni,ale nemuzu si pomoc. A chtela bych ho zpatky a vim,ze to uz nepujde, ale nevim, kde mam v sobe najit tu silu ke konci.

Není tady

 

#43 7. 7. 2013 17:31

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Mahulenka napsal(a):

Ahojky, oslovil me nazev teto diskuse,protoze i ja potrebuji nekoho dostat z hlavy a ze srdce a budu rada za vase nazory a treba vlastni zkusenosti. Mela jsem rocni vztah se starsim muzem,ktery on v zime ukoncil bez udani duvodu. A popravde-takovy peklo jsem nikdy nezazila,jak clovek chodi jako telo bez ducha a ma navaly vzteku a litosti a nemuze se na nic soustredit a mysli si, ze ho ta bolest zevnitr "sezere". Je pravda,ze cas funguje a ted jsem schopna uz normalne fungovat a bolest neni bodava,nicmene jsem v tom zamotana stale. S byvalym jsme v celkem castem kontaktu a spime spolu.Pred nejakou dobou jsem zjistila,ze ma novou pritelkyni a tak jsem to s nim ukoncila,ale ne na dlouho,on se z meho zivota vymazat nechce. Pred nejakou dobou se mi sveril s duvodem rozchodu,a to,ze nechce uz deti a ze se bal,ze bych mu utekla za par let za mladsim. No a tak to tak nejak spolu tahneme-piseme si,obcas se vidime a nikde neni videt konec. A boli to, a je mi na zvraceni,kdyz is predstavim jeho pritelkyni,ale nemuzu si pomoc. A chtela bych ho zpatky a vim,ze to uz nepujde, ale nevim, kde mam v sobe najit tu silu ke konci.

prestart se stykat, prestart ho kontaktovat, zrusit jeho cislo mobile, emailu.
pokud mozno odjet nekam mimo.

Není tady

 

#44 7. 7. 2013 17:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

prestart se stykat, prestart ho kontaktovat
Přestat s ním spát.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 7. 7. 2013 17:49

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

helena napsal(a):

prestart se stykat, prestart ho kontaktovat
Přestat s ním spát.

no tak to je jasne:)

Není tady

 

#46 7. 7. 2013 17:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

no tak to je jasne
Jak komu... vidíš, že dotyčný zjevně nikoliv http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 8. 7. 2013 12:07

sandrea
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 18

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Udržuješ s ním kontakt protože ho mᚠpořád ráda, ale on tě jen využívá. Ví moc dobře že k němu něco cítíš, když jsi s ním kontakt neukončila a stýkáte se. On vztah ale nechce, jinak by neměl novou přítelkyni a bude to pěkný hulvát, pokud ji s tebou podvádí. Buď ráda že ses ho zbavila a být tebou ho vymažu ze života. Kdo ví jestli ji neměl když se s tebou rozcházel, ale to už jsou jen dedukce. Rozhodně bych mu ale nevěřila ani slovo a upalovala od něj co nejdál. Akorát otvírá staré rány. A když sama víš, že se už k sobě nevrátíte, je blbost s ním spát, psát mu a podobně.

Nakonec z toho zase ty vyjdeš jako ta ublížená, jdi dál, bez něj.. wink

Není tady

 

#48 22. 1. 2018 17:40

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: Jak ho dostat z hlavy a ze srdce??

Ahoj, pokud jsi ho milovala, tak jak píšeš, tak měsíc je velmi krátká doba na to, aby jsi zapomněla...musíš být hodně silná a uvidíš, že to časem bude lepší a lepší, ale bude to ještě chvíli trvat...zkus se soustředit na jiné věci, na práci, na koníčky, na přátelé a hlavně na sebe...a opakuj si, že nechceš být s někým, kdo o tebe nestojí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů