Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 2. 2012 13:46

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

kosmetický průmysl si mne ruce

tak tohle mě napadlo nejen dnes,kdy jsem byla vybírat v drogerii dárek a šla jsem prozkoumat šminky a vyzkoušet nějaký ten tester,třeba nějaký dobrý lesk na rety a tak,však to znáte určitě taky.A koukala jsem na ty ceny,jaký chtějí někřestanský peníze za pidi líčidla,lesky, a všechno.Přitom se to vyrábí ve velkém,ty hcemické nesmysly,neustále u cenovek to přikrášlují libivými slůvky typu hebký,sametový,luxusní - jako ty ceny.
Jsem ráda,že doba šminkování už je za mnou,ted tak max.nějakou tu růž a tužku na oči,lesk - taky je to pěkně drahé,když se člověk nad tím zamyslí,o jakou malou věcičku jde.

A není to jen o šminkách - např.tekuté mýdlo - my ho teda kupujem v makru v 5litrovým kanystru,aleta běžná balení v drogeriích - ti nás berou na hůl!Jsem ráda,že nejsem mezi těmi,kdo ve velkém na tyhle zlodějiny přispívá.Je fakt,že kdyby bylo na mě,drogerie by musely zkrachovat.

Není tady

 

#2 28. 2. 2012 18:22

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: kosmetický průmysl si mne ruce

Na mně si majitelé kosmetických přípravků taky dvakrát nevydělají smile. Je mi 25 a zhruba od svých 20 se nemaluju, dřív jsem se malovala jen tak decentně, používám jen sprchový gel či mýdlo. Největší položka pro mě představuje barva na vlasy, to je nezbytnost, mám totiž už asi pětinu šedivých vlasů (genetická záležitost). Mamka si hlídá akce a kupuje barvy na vlasy jen v akci.
Jsem přesvědčena, že spousta lidí to s kosmetikou přehání. Viz třeba jedna má známá, které je 34 let, žije tedy sama, chlapa nemá a snad nikdy neměla. Nechodí teda zmalovaná, ale s péčí o sebe to dost přehání. Včera jsme se zrovna potkaly na józe. Část hodiny se v józe věnujeme nácviku správného dýchání, příp. masáží, které si provádíme sami. No a právě včera jsme si masírovali obličej (mimochodem velmi příjemné). Cvičitelka nám nabídla takový masážní olejíček, vonělo to pěkně, kdo měl zájem, tak mu dala kapičku na dlaň. Moje známá ihned reagovala, že ona teda si na obličej nic dávat nebude, že má na sobě make-up. Kdybyste slyšeli ten tón hlasu, bylo to až komické. Na druhou stranu, každý máme jiné priority.
A nejvíc ze všeho se směju, když někdo napíše do internetových diskuzí, že byl na pedikůře, příp. manikůře (správně je pedikúra a manikúra) a má teď krásné nechty (správně nehty).

Není tady

 

#3 28. 2. 2012 19:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: kosmetický průmysl si mne ruce

Mně ty dlouhé, lehce zahnuté nechty i nehty nahánějí hrůzu. A čím barevnější, tím lepší. Jak od kolotoče. To je strašná móda.
Za kosmetiku dám asi tak přiměřeně peněz, nepřeháním to, ale kosmetiku používám, jelikož jinak si připadám neupravená. Ale taky žasnu nad tím ohromným množstvím zaručeně a stoprocentně fungujících krémů. Je fakt, že nedávno jsem ale objevila Neutrogenu (snad to píšu správně) a jejich mléko je sice drahé, ale fakt dobré.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4 28. 2. 2012 21:50

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: kosmetický průmysl si mne ruce

Judyna napsal(a):

Mně ty dlouhé, lehce zahnuté nechty i nehty nahánějí hrůzu. A čím barevnější, tím lepší. Jak od kolotoče. To je strašná móda.
Za kosmetiku dám asi tak přiměřeně peněz, nepřeháním to, ale kosmetiku používám, jelikož jinak si připadám neupravená. Ale taky žasnu nad tím ohromným množstvím zaručeně a stoprocentně fungujících krémů. Je fakt, že nedávno jsem ale objevila Neutrogenu (snad to píšu správně) a jejich mléko je sice drahé, ale fakt dobré.

no to snad není možný Judyno,taková náhoda - tohle mlíko bylo přesně to,co jsem šla do té drogišky kupovat-pro máti k narozkám,strašně si to taky chválí.cool

Vilemíno,mᚠpravdu s barvama na vlasy,ty taky potřebuju a barvím se od 20,taky dědičná záležitost;běžně v běžných drogérkách téměř nekupuji,bud opět makro či v akci.Ted barvím i manžela-toho zas na tmavě hnědo,jak měl ty šediny,tak vypadal minim.o 10 let starší,no prostě hrozně-mnohdy to fakt člověku pomůže to chem.vylepšení.stolt

Není tady

 

#5 28. 2. 2012 22:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: kosmetický průmysl si mne ruce

Taky se barví. První šedivý vlas jsem měla už v 18. Barvy kupuju sice v normální drogerii, ale snažím se využívat akce. Bohužel syn už taky dost šediví. A na jeho černých vlasech je to teda dost vidět.
Jaku, tak si to mlíko u mamky vyzkoušej. Možná, že rozšíříš naše řady storstark


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6 29. 2. 2012 0:32

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: kosmetický průmysl si mne ruce

Judyna napsal(a):

Taky se barví. První šedivý vlas jsem měla už v 18. Barvy kupuju sice v normální drogerii, ale snažím se využívat akce. Bohužel syn už taky dost šediví. A na jeho černých vlasech je to teda dost vidět.
Jaku, tak si to mlíko u mamky vyzkoušej. Možná, že rozšíříš naše řady storstark

Starší synátor už taky začíná mít šediny a dělají se mu kouty-škoda že nezdědil hřívu po mněsad
Mladší (mat.)má světlé vlasy,tam to asi není tak vidět.

Jo,o tom mlíku uvažuju,že si to u máti zkusím na ruku,docela se mi to taky líbí.

Není tady

 

#7 29. 2. 2012 7:29

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: kosmetický průmysl si mne ruce

Neutrogena je fakt výborná. Ještě než začaly v TV reklamy, používal ji syn z lékárny jako balzám na rty, protože hodně trpí na popraskání. Já používám krém na ruce a je perfektní.
Jinak drogerii tak běžně - prací prostředky většinou v akci, a protože se nemaluju, jen tak zlehka oči a rtěnka, tak za to moc neutratím. Jen krémy - a to většinou Avon a Oriflame od kolegyně s 30% slevou, takže na mě taky nikdo nezbohatne.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů