Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 2. 2012 15:29

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Oddělené kupé pro ženy

lupina montana napsal(a):

Jo! To je nápad! Sukně x kalhoty lol a člověk by měl hnedle svobodnou volbu! tummenupp

V létě jsem jela vlakem s partou mládenců v kiltech. Je to moc hezká móda stolt

Není tady

 

#52 12. 2. 2012 15:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oddělené kupé pro ženy

V létě jsem jela vlakem s partou mládenců v kiltech. Je to moc hezká móda
Viď? Zvl᚝ když šikovně vodevřeš vokýnka, aby byl průvan...http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 12. 2. 2012 16:00

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Oddělené kupé pro ženy

Heleno, co tebe hned nenapadne lol Já jsem byla naprosto fascinovaná pohledem na svalnatá mužná lýtka, která dle mého vyniknou v kiltech lépe než v kraasech, tak jsem raději ani nepohlížela jinam ni okýnko neotevřela, abych nepřišla o ten dojem gloria

Upravil(a) haiel (12. 2. 2012 16:01)

Není tady

 

#54 12. 2. 2012 16:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Oddělené kupé pro ženy

no kdo ví, jak to bylo. jestli tam nebyl takovej průvan, že ani průvodčí se nemohl dostat dovnitř tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 13. 2. 2012 16:56

Anita
♥------
Registrovaný: 24. 7. 2011
Příspěvky: 8

Re: Oddělené kupé pro ženy

Nějaké kupé jenom pro ženy by mohlo být zařízené, představa, že jedu v noci sama vlakem a přisedne si ke mně nějaký cizí muž - není to moc příjemné. Anita

Není tady

 

#56 13. 2. 2012 17:07

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Oddělené kupé pro ženy

Anito, ten muz, co by Ti chtel v noci ublizit, kdyz sedis sama v kupe - Ti urcite ublizi stejne, cokoliv budes mit napsano na dverich kupe, jak to jiz tady nekdo napsal podobne...


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#57 14. 2. 2012 7:52

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Oddělené kupé pro ženy

Když už by se měla zřizovat nějak rozdělená kupé, tak bych navrhovala rozdělit vlak na část pro čistotné jedince a část pro prasata (s prominutím). Protože to, co člověk v tom vlaku občas potká, to je humus největší. A s hrůzou zjišuju, že se to netýká jen chlapů, ale i leckterá dáma zjevně šetří vodou i mýdlem. usch
Klidně si sednu do kupé sama s chlapem, vydýchám i rozjívené dítě, koneckonců i ty krákorající slépky se dají vydržet, ale když se vedle mě svalí nemyté čuně a ještě vypouští z huby výpary česneku či co to bylo, jako se mi to stalo dneska ráno, tak opravdu opouštím kupé a zbytek cesty trávím v uličce. dumbom


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#58 14. 2. 2012 9:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oddělené kupé pro ženy

představa, že jedu v noci sama vlakem a přisedne si ke mně nějaký cizí muž - není to moc příjemné
Slušnej ti nic neudělá a grázla nezastaví ani průvodčí, natož piktogram. Ostatně okrást tě může i dobře vypadající spolucestující žena.

opouštím kupé a zbytek cesty trávím v uličce
To buď ráda, že vlak má uličku. V jiných dopravních prostředcích není úniku...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#59 14. 2. 2012 9:15

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Oddělené kupé pro ženy

Uz  to i nekde v rychliku udelali, videl jsem fotku v novinach... Ani vyznacene to ale nic moc nebylo, malym kouskem papirku na dverich kupe, kde se vypisuji REZERVACE, bylo napsano: Dámský oddíl.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#60 14. 2. 2012 11:45

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Oddělené kupé pro ženy

helena napsal(a):

opouštím kupé a zbytek cesty trávím v uličce
To buď ráda, že vlak má uličku. V jiných dopravních prostředcích není úniku...

Já vím. Jezdím tramvají a metrem denně.


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#61 16. 2. 2012 7:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oddělené kupé pro ženy


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#62 16. 2. 2012 14:16

Zorro Mstitel
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 3. 2010
Příspěvky: 142

Re: Oddělené kupé pro ženy

helena napsal(a):

http://zpravy.idnes.cz/unie-otcu-zene-cd-pred-soud-kupe-pro-damy-povazuje-za-diskriminaci-1c3-/domaci.aspx?c=A120215_182159_domaci_brm

Ano, pan Hodina, šéfredaktor portálu Střídavka  a Unie otců  podali na České dráhy trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu proti lidskosti „apartheid a diskriminace skupiny lidí" podle § 402 odst. 1 trestního zákoníku.  Viz celý text oficiální tiskové zprávy.

Není tady

 

#63 17. 2. 2012 21:57

cibulinecka
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 6

Re: Oddělené kupé pro ženy

nevím,ale někdy by to bylo lepší jen v kupé se ženami,ale proč zas strkat všechny do jednoho pytle..I muži jsou někdy fajn společníci

Není tady

 

#64 18. 2. 2012 20:01

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Oddělené kupé pro ženy

Kdysi jsem jezdila za studií i nočními vlaky na trase Praha-Bohumín a moc bezpečně jsem si nepřipadala. V narvaném vlaku je to bezpečnější než trávit noc sama s cizím chlapem v kupé několik hodin... naštěstí mě nikdo neznásilnil, ale kdyby chtěl, neudělala bych s tím nic. Taky se na té trase dost kradlo (nebo krade?) no v tomto směru jsem měla štěstí.
Potom taky fanoušci Baníku - věřím, že v ženském vagónu bych je nepotakala...
Ve vagónu pro ženy by nejspíš ani nebyly počmáranén sedačky a poplivaná podlaha. Asi by se tam cestovalo lépe.
A potom nekuřácké vagóny byly mnohdy plné a musela jsem protrpět jízdu s kuřáky - tak to považuju za diskriminaci nekuřáků (nikdo to nežaloval).
A se unie otců probere. Jednou, až budou ty jejich dcery, které získají do střídavé péče, cestovat za studiem, třeba budou jako otcové rádi, že budou cestovat bezpečněji. A jestli jim víc než o blaho dcer jde o "diskriminaci mužů" tak pak je vidět, kde mají nastavené priority.

Není tady

 

#65 19. 2. 2012 11:24

AndyC@email.cz
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2012
Příspěvky: 2

Re: Oddělené kupé pro ženy

Já osobně si myslím, že je to naprostý nesmysl a krok zpět.

Není tady

 

#66 19. 2. 2012 11:47

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Oddělené kupé pro ženy

Proč nesmysl? Proč krok zpět? Kdo ho nechce využívat, může si přeci sednout do normálního kupé či vagonu.

Není tady

 

#67 20. 2. 2012 16:24

Emilka1939
♥------
Registrovaný: 5. 12. 2011
Příspěvky: 2

Re: Oddělené kupé pro ženy

Já si myslím, že některé ženy by to určitě využily a ostatní a jezdí s chlapama!

Není tady

 

#68 20. 2. 2012 19:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oddělené kupé pro ženy

Emilka1939 napsal(a):

Já si myslím, že některé ženy by to určitě využily a ostatní a jezdí s chlapama!

a vůbec , jeden vagon je málo, měli by pro ženy vypravit celý vlak !

Není tady

 

#69 20. 2. 2012 22:26

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Oddělené kupé pro ženy

Ještě cestujete? A tuhle znáte?

Stará paní prosí ve vlaku skinheda:
"Mladý muži, neudělal byste mi místo?"
"Ale jistě, babi, v kterým kupé to chcete?"


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#70 21. 2. 2012 22:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Oddělené kupé pro ženy

To je asi ze života, Jess! Brácha mi kdysi vyprávěl storku od svýho kamaráda, jak mu přijela do Prahy stará teta z venkova. Tahle teta se děsně bála pankáčů, protože je znala z televize a asi jí připadali jako nějaká nekrocená zvěř. Co čert nechtěl, nastoupila do vagonu metra, kde se jich několik zrovna klátilo na tyči - a teta s nima, nebylo sezení. A pod ní na sedačcce rozcapen dobře živenej důstojník československé lidové armády.....nejurostlejší z pankáčů se chvíli klátil s tetou, pak patrně seznal, že teta dlouho vestoje nevydrží, popad důstojníka za kravatu a zavrčel "vojáček postojí, žejo a pustí dámu hačnout" lol
Jojo......tetička od tý doby radikálně názor na pankáče změnila lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#71 22. 2. 2012 8:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oddělené kupé pro ženy

Jéé pankáči... mi to zas nedá http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png, abych nevzpomněla toho slušného pána, co v autobusu pozoruje jednoho zvl᚝ barevně vyvedenýho tak dlouho, až synek zavrčí: "Co je? Co koukáš?" a pán odpoví: "No, já se jednou jako mladej strašně vožral a vojel papoucha - tak přemejšlím, jestli náhodou nejsi můj syn."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#72 22. 2. 2012 9:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oddělené kupé pro ženy

Kupé pre ženy má možno význam pre dlhšie cesty, nočné... Minule som zmeškala bus z Prahy a nakoniec som šla nočným vlakom - podarilo sa mu vliec z Phy do Bratislavy fakt celú noc... a miestami to bolo o strach. Do Brna dobré, to som pokecala s takým sympatickým starým pánom  a jeho vnukom, ale z Brna som mala podozrivého spolucestujpceho... a sami v kupé - ani oka som nezažmúrila a modlila som sa, ako v živote nie. A nechcelo sa mi vsta a s ažkým báglom brázdi nočný vlak roll , tak som to radšej pretrpela. V ženskom vagóne (alebo možno by stačilo pol vagóna či niekožko kupé) by som sa cítila bezpečnejšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 22. 2. 2012 9:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oddělené kupé pro ženy

Zorro Mstitel napsal(a):

helena napsal(a):

http://zpravy.idnes.cz/unie-otcu-zene-cd-pred-soud-kupe-pro-damy-povazuje-za-diskriminaci-1c3-/domaci.aspx?c=A120215_182159_domaci_brm

Ano, pan Hodina, šéfredaktor portálu Střídavka  a Unie otců  podali na České dráhy trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu proti lidskosti „apartheid a diskriminace skupiny lidí" podle § 402 odst. 1 trestního zákoníku.  Viz celý text oficiální tiskové zprávy.

Potom je ale asi diskriminácia aj vozeň pre matky s demi a nefajčiarsky. mad Ja už tomuto svetu asi nerozumiem... Cítim sa ako mamut, najvyšší čas vyhynú.

Upravil(a) Selima (22. 2. 2012 9:24)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#74 22. 2. 2012 9:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oddělené kupé pro ženy

cibulinecka napsal(a):

nevím,ale někdy by to bylo lepší jen v kupé se ženami,ale proč zas strkat všechny do jednoho pytle..I muži jsou někdy fajn společníci

big_smile Aj muži sú len žudia (niektorí).... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#75 22. 2. 2012 9:26

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Oddělené kupé pro ženy

Lupi - to je super, nojo, ty předsudky.-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů