Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 1. 2012 8:59

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Taky jsem chodila k doktorovi, kde mi sestra viděla spodem málem až do "krku". Nebylo mi to ani trochu příjemné.
Lékaře jsem změnila.
Nyní mám své soukromí. Sestra zásadně klepe, když potřebuje do ordinace pro něco zajít. Mám asi šikovného dr, takže při stěrech si všechno podává sám a má asi perfektní pamě, tak zapisuje až po vyšetření tongue
U žádného odborného ani praktického lékaře nemám sestru v ordinaci, tak proč by to tak mělo být na gyndě, kde člověk ještě více potřebuje některé věci probrat jen tak, mezi čtyřma očima...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#27 12. 1. 2012 9:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

ale asi už chápu, že si doktor nic nedovolí
Nebo naopak... jsou lékaři, kteří se přítomností sestry "chrání" buď proti příliš přítulné pacientce nebo případné žalobě za postup non lege artis například. Aby měli svědka. U nás to ještě tak nefrčí, ale v zemích, kde lze vysoudit i naprosto neuvěřitelné náhrady je to téměř nezbytné.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 12. 1. 2012 9:25

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Nikdy mě nenapadlo, že by tam sestra neměla být. Konec - konců i u jiných lékařů sestra v ordinaci bývá.
A pokud chci něco řešit mezi čtyřma očima ( zatím nebylo  co) , tak bych prostě požádala a odejde.

Není tady

 

#29 12. 1. 2012 10:04

majkafa
Host

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Já to taky vidím tak, že sestra chrání svou přítomností lékaře a naopak. A je jasno, kdyby něco. I vůči dotěrným pacientkám.
I tady na sexu se už kdysi probíralo, že nějaké pacientky chodí na gyndu z jiných důvodů než zdravotních ... smile
A někde je to možná i uspořádáním ordinace, u nás je to ve starých prostorech, kde pro sestru ani jiná místnost není. Sestra sedí zády ke mně při prohlídce.

Myslím, že pokud jsou lidé vstřícní, řešení se najde. Buď sestra odejde nebo přijde. smile

 

#30 12. 1. 2012 11:08

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Mně to přijde trošku komický, jak tu rozebíráte,  jestli je sestra v ordinaci při té choulostivé situaci .Pokud se pamatuju , tak při porodech kolem mně pobíhalo asi 20 lidí, všichni mi viděli až do prahy a nikomu to nepřišlo divný a mě už vůbec né , protože jsem měla zrovna jinou práci. smile

Takže po těch zážitcích okolo těhotenství , cerklážích atd, kdy do mě sahalo tolik lidí , mi vůbec jedna sestra v ordinaci nevadí .

Není tady

 

#31 12. 1. 2012 11:17

majkafa
Host

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

maring, přesně tak.

 

#32 18. 1. 2012 10:58

pepajr
Zablokovaný
Registrovaný: 18. 1. 2012
Příspěvky: 24

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Poslal jsem své přítelkyni http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=4.

Není tady

 

#33 10. 3. 2012 23:12

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Jejky napsal(a):

Ahoj,
jen bych se chtěla zeptat zda existuje nějaká antikoncepce, která se dá brát před nebo po styku. Když mám brát normální HA (prášky) každý den, tak dost často zapomínám. dumbom Nebo co byste doporučovali vy? :-) Jo a ještě se chci zeptat, je běné aby u prohlídky na gyn. byla v místnosti i zdrav. sestra?

Můj gynekolog mi poradil globule Pharmatex, ještě jsem je nezkoušela, tak nemohu nic bližšího napsat. Jen vím že jsou volně prodejné.


Na gyndu kam chodím já má sestra svojí místnost a doktor taky. Ale co chodí moje mamka, tam je sestra v ordinaci s doktorem. Takže je to asi jak si to kdo zařídí.

Není tady

 

#34 11. 3. 2012 17:04

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

To mi připomnělo, že moje kamarádka má dědečka gynekologa a ten ji vyšetřuje. Zprvu jsem se dost zarazila...no a jsem vlastně zaražená doteď :-D

Není tady

 

#35 11. 3. 2012 21:24

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Ing. Iva Veselá napsal(a):

To mi připomnělo, že moje kamarádka má dědečka gynekologa a ten ji vyšetřuje. Zprvu jsem se dost zarazila...no a jsem vlastně zaražená doteď :-D

va

Není tady

 

#36 6. 4. 2012 23:56

karolinkaE6
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Ahoj mám takový problém..
Před měsícem jsem si šla pro pilulky ke svému gynekologovi a on měl dovolenou - no a to mě tedy omezilo vzít si pilulky ten týden, tak jsem si měsíc dala pauzu, během měsíce jsem si prášky sehnala... no a tento týden jsem měla dostat menstruaci a nic a od pondělí zase normálně brát... dostala jsem jenom malinko, jakoby skoro vůbec (třeba se to ještě rozproudí,kéž by:) )  Je to způsobeno tím rozhozením? Stalo se vám to někdy někomu? Jsem ještě v poslední době hrozně ve stresu - kvůli maturitě, jinak pohlavní styk byl jenom třikrát a vždy chráněn, žádná nehoda nebyla.... Mám se nad tím nějak tedy pozastavovat? nebo normálně od pondělí najet platíčko... děkuji za rady.

Není tady

 

#37 7. 4. 2012 7:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

já bych normálně najela na další platíčko. a příště bych si šla pro recept na prášky včas, nenechávala to na poslední chvíli, nebo zkusila lékaře, kterej zastupuje dr, ke které chodím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#38 7. 4. 2012 19:44

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nad předmětem se mi nechce přemýšlet :-)

Asi bych normalne pozadala, ze nechci aby byla sestra pritomna. Udelej to.

U me nebyla nikdy zadna sestra v ordinaci. Myslim driv v CR ano, ale celkove se mi stejne navteva zajidala. Nasla jsem si i za komunistu soukromou lekarku. Byla 1000x hodnejsi.

Za poslednich vice nez 20 let. Mela jsem prvotridnoho gynekologa, primare v soukrome nemocnici, ktery vzdy pomahal u porodu svych pacientek, ale rodila jsem  jinde z technickych duvodu.

Po pristehovani mam svoji lekarku a gynekolozku v jednom, a po dalsim stehovani k ni dikybohu stale muzu chodit. Je stejne stara jako ja, ma taky deti a je nesmirne lidska, pozitivni, chapajici a prijemna. Dokonce byla jednou ve dverich a ja priklusala se zanetem. Tak se obratila na podpadku a vratila se do ordinace.


PS: jinak doporuciji naplast nebo takove telisko pod kuzi asi na pul roku...

Upravil(a) sahleb (7. 4. 2012 19:44)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů