Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 8. 1. 2012 20:11

Vilibald_CZ
♥------
Registrovaný: 8. 1. 2012
Příspěvky: 1

Prodejna + e-shop v Praze

Zdravím maminky.
Chtěl bych se zeptat na Váš názor. Mám možnost mít v Praze na Černém Mostě prodejnu ( cca 140 m2 ) se zázemím. Napadlo mě v nich udělat bazar s dětským oblečením a nejenom oblečením, ale třeba i hračky, kočárky ( i dkyž vím, že tu jsou AAA kočárky ), školní potřeby atd, atd.
Prostory jsou myslím dost velké,aby se tu dal udělat „dětský“ koutek aby maminka mohla v klidu nakoupit, v zázemí je i malá kuchyňka, která by se dala využít, 2 toalety – které ale nejsou volně přístupně z prodejny.
Lokalita tak myslím není k zahození, hned vedle obchodní centrum, konečná metra a busů, velké sídliště, parkování před prodejnou.
Zajímalo by mě, co by jste v takovém obchodě chtěli najít, co by se Vám líbilo tam mít, aby to nebyl třeba jen obchod oblečením, ale aby se tam mohli mamči scházet třeba na kafe ( v létě by byla teoreticky možnost venkovní zahrádky )
Budu rád za každý Váš postřeh, názor, tip, …
Děkuji všem

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů