Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 1. 2012 12:10

Romanna
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2012
Příspěvky: 1

Začínám nový vztah s alkoholikem

Dobrý den.Je mi čtyřicet let a po neúspěšném šestiletém vztahu který skončil z důvodu stálého hádání s partnerem začínám nový vztah s mužem který denně vypije 15-25 desetistupňových piv a někdy do toho zamotá i kořalku.Rozbíhající vztah je zatím na pohodu, partner je galantní, ohleduplný a příjemný.Mám však obavu co bude následovat  až vyprchá prvotní nadšení.Děkuji za případné Vaše názory.Romana

Upravil(a) Romanna (7. 1. 2012 21:00)

Není tady

 

#2 7. 1. 2012 12:16

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Myslím, že víš dobře, co bude VELMI pravděpodobně následfovat.
Být v tvě situaci , skončím to dřív, než mi to ublíží. A že vím, o čem mluvím.

Není tady

 

#3 7. 1. 2012 12:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Je galantní i když je opilý? dumbom
Osobně bych si ho nestěhovala k sobě, ale občas bych jen randila , do kina, na procházku. a tak. Když bych se cítila smutná a nechtěla bych být sama.
Jen se chci zeptat - to mu ty piva počítáš? Sedíš s ním v hospodě, nebo pije doma ?
Baví Tě to koukat na něj, jak chlastá?
Víš Romanno - jen mi přijde divný, že ve čtyřiceti se ptᚠjako šestnáctiletá holka.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#4 7. 1. 2012 12:34

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Když pominu to, že začínat vztah s alkoholikem je šílenost, napadají mě i jiné věci. 15-25 piv, jestli točených, to je 300-500,- denně. Tolik piv se nedá vypít za hodinu, musí sedět v hospodě půl dne, jestli ne víc. To se mi snad ani nezdá není možné, kdy jste spolu?

Není tady

 

#5 7. 1. 2012 12:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Romanna napsal(a):

Dobrý den.Je mi čtyřicet let a po neůspěšném šestiletém vztahu který skončil z důvodu stálého hádání s partnerem začínám nový vztah s mužem který denně vypije 15-25 desetistupňových piv a někdy do toho zamotá i kořalku.Rozbíhající vztah je zatím na pohodu, partner je galantní, ohleduplný a příjemný.Mám však obavu co bude následovat  až vyprchá prvotní nadšení.Děkuji za případné Vaše názory.Romana

každý svého štěstí strůjce .......

Není tady

 

#6 7. 1. 2012 12:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

to musí být úúúúžasný vztah,
a ten jeho dech, když na tebe promluví nebo ti chce dát pusu big_smile

neznám žádnýho chlapa, kterej by toho tolik den co den vypil. ani o to nestojím.
ale jako vtip - dobrý wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 7. 1. 2012 13:01

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Romanna napsal(a):

... po neůspěšném šestiletém vztahu který skončil ...

Toto je duvod, ze tolerujes alkoholika...
Jaky duvod budes mit po "neuspesnem x letem vztahu s alkoholikem"?

PS: Taky vim, o cem mluvim... grater

"""Mám však obavu co bude následovat  až vyprchá prvotní nadšení...""" Spravna obava!

Nema to smysl. Galantnost a pohoda se zakratko zmeni v neco uplne jineho...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#8 7. 1. 2012 14:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Romanna napsal(a):

Dobrý den.Je mi čtyřicet let a po neůspěšném šestiletém vztahu který skončil z důvodu stálého hádání s partnerem začínám nový vztah s mužem který denně vypije 15-25 desetistupňových piv a někdy do toho zamotá i kořalku.Rozbíhající vztah je zatím na pohodu, partner je galantní, ohleduplný a příjemný.Mám však obavu co bude následovat  až vyprchá prvotní nadšení.Děkuji za případné Vaše názory.Romana

Romanno, přečti si vlákno o alkoholicích, abys měla alespoň rámcovou představu toho, co bude následovat, až vyprchá prvotní nadšení dumbom

MMCH to se v Tvém okolí nenašel žádný slušný člověk, který si dá akorát sem-tam skleničku, že ses musela dát zrovna na takového hospodského skauta v těžkém stadiu alkoholové závislosti grater ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#9 7. 1. 2012 15:10

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

stolt
Pokud jsi tam nezabrouzdala, udelej to...
A prosim, nepodlehni domnence, ze "se ti to povede nejak zvratit"...
Alkoholizmus je nemoc - nelecena zustane se stejnymi symtomy, jake vidis nyni... (+ pozdeji UVIDIS i to, co ti ted "ruzove brejle" neumoznuji...) styrka


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#10 7. 1. 2012 17:00

majkafa
Host

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Romano, tys pojedla vtipnou kaši?
Tohle určitě nemyslíš vážně.

 

#11 7. 1. 2012 17:17

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

majkafa napsal(a):

Romano, tys pojedla vtipnou kaši?
Tohle určitě nemyslíš vážně.

MAjko, s tou "vtipnou kasi jsi to opravdu VTIPNE pojala"...
Ona potkala "zjevneho alkoholika", ktereho evidentne NECHCE MIT ZA PARTNERA...
On se ji libi - ma sarm a IZEEE!!! dumbom -
... stejne jako  t v u j   milenec   - ma to, co tve predstavy milence vyzaduji...
takze, jak je  to s tou "vtipnou kasi"? Ty muzes...., a ona ne-e?


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#12 7. 1. 2012 18:03

majkafa
Host

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Viktorko, píšeš nesmysly.
Prosím tě, ukaž mi, kde jsem napsala, že nemůže být s alkoholikem. Však jen směle do toho. big_smile

 

#13 7. 1. 2012 18:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

ViktorkaM napsal(a):

majkafa napsal(a):

Romano, tys pojedla vtipnou kaši?
Tohle určitě nemyslíš vážně.

MAjko, s tou "vtipnou kasi jsi to opravdu VTIPNE pojala"...
Ona potkala "zjevneho alkoholika", ktereho evidentne NECHCE MIT ZA PARTNERA...
On se ji libi - ma sarm a IZEEE!!! dumbom -
... stejne jako  t v u j   milenec   - ma to, co tve predstavy milence vyzaduji...
takze, jak je  to s tou "vtipnou kasi"? Ty muzes...., a ona ne-e?

koukám, že viktorka má ZASE svou dobrou náladu vissla .

Není tady

 

#14 7. 1. 2012 18:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Viktorko - meleš páté přes deváté.
Jak asi může dopadnou vztah s alkoholikem? Ty to nevíš?
A já bych řekla,že Romana to ví, až moc dobře, jen nechápu, proč se tady na to ptá.
Napadᚠdruhý uplně nesmyslně
Mě přijde, že Romana se ho chytila jen proto, aby někoho měla,aby nebyla sama.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#15 7. 1. 2012 18:23

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

dusička napsal(a):

Viktorko - meleš páté přes deváté.
Jak asi může dopadnou vztah s alkoholikem? Ty to nevíš?
A já bych řekla,že Romana to ví, až moc dobře, jen nechápu, proč se tady na to ptá.
Napadᚠdruhý uplně nesmyslně
Mě přijde, že Romana se ho chytila jen proto, aby někoho měla,aby nebyla sama.

podobně jako vztah s kriminálníkem tongue

Není tady

 

#16 7. 1. 2012 21:00

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Romanna napsal(a):

Dobrý den.Je mi čtyřicet let a po neůspěšném šestiletém vztahu který skončil z důvodu stálého hádání s partnerem začínám nový vztah s mužem který denně vypije 15-25 desetistupňových piv a někdy do toho zamotá i kořalku.Rozbíhající vztah je zatím na pohodu, partner je galantní, ohleduplný a příjemný.Mám však obavu co bude následovat  až vyprchá prvotní nadšení.Děkuji za případné Vaše názory.Romana

To dojdou tvoje obavy naplněnídumbom

Není tady

 

#17 7. 1. 2012 21:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Budú nasledova spoločenské, finančné a  časom zrejme aj partnerské probémy. (Podotázka: Piejš s ním, alebo sedíš "nasucho" a pozoruješ, ako si dáva do nosa? wink ) Ale možno sa pri ňom vypracuejš aj ty na alkoholičku a budete mma pomerne pekný a harmonický, len dos drahý vzah...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 7. 1. 2012 22:24

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

aprill napsal(a):

podobně jako vztah s kriminálníkem tongue

Dekuji, april. Doufam, ze to bylo jenom jako aprilovy vtip... rock reta Jinak te prijdeme brzo navstivit...
mozna hooodne brzo...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#19 7. 1. 2012 22:29

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

aprill napsal(a):

koukám, že viktorka má ZASE svou dobrou náladu vissla .

Nekdy mam dobrou naladu, nekdy ne.
Psala jsem jenom SVUJ nazor... a ze TEBE stajfuje, je dusledkem TVE nalady, ne me... reta
Meho kriminalnika do toho neplet, ten nechlasce... a co delal predtim, uz nebude, stejne, jako ja...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#20 7. 1. 2012 22:31

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

dusička napsal(a):

Viktorko - meleš páté přes deváté.
Jak asi může dopadnou vztah s alkoholikem? Ty to nevíš?
A já bych řekla,že Romana to ví, až moc dobře, jen nechápu, proč se tady na to ptá.
Napadᚠdruhý uplně nesmyslně
Mě přijde, že Romana se ho chytila jen proto, aby někoho měla,aby nebyla sama.

Aaale Dusi, psala jsem snad neco jineho?
Nebo ti va, ze jsem to napsala jinak, nez "jednoduse"?
Ok, omlouvam se.
Mam velky problem.
JEDNODUSE psat me nebavi... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#21 7. 1. 2012 23:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

ViktorkaM napsal(a):

aprill napsal(a):

koukám, že viktorka má ZASE svou dobrou náladu vissla .

Nekdy mam dobrou naladu, nekdy ne.
Psala jsem jenom SVUJ nazor... a ze TEBE stajfuje, je dusledkem TVE nalady, ne me... reta
Meho kriminalnika do toho neplet, ten nechlasce... a co delal predtim, uz nebude, stejne, jako ja...

Viki, to není o jednoduchosti nebo složitosti psaní.
Ty píšeš, aby April sem nepletla Tvého kriminálníka, ale Ty můžeš sem plést Majkafina milence? vždyt ani jeden pokud vím nemá problém s alkoholem.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#22 8. 1. 2012 13:06

PINDULI
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 102

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Ahoj,.. mam podobnou zkušenost! A radila bych ti UTEČ..... Opravdu to neni dobrý napad začínat si něco s alkoholikem. To pak nedělá dobrotu! Já skončila nakonec na PČR.... napadl mě.

Není tady

 

#23 8. 1. 2012 14:42

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Nehledě na to, že když ten člověk takovýmhle způsobem chlastá I. ligu, velmi pravděpodobně přijdou brzy i zdravotní problémy. Romano, Tebe by bavilo dívat se na to, jak se Ti přítel před očima propíjí do invalidního důchodu a jak se z něj stává rozklepaná troska s nemocnými játry, nemocnou slinivkou a narušeným nervovým systémem (vypitý mozek, epileptické záchvaty) ?!?

A to ani nemluvím o alkoholické agresivitě, která jde ruku v ruce s nadměrným požíváním alkoholu, o domácím násilí a neustálém napadání partnerky stolt Abys pak s láskou nevzpomínala na předchozího partnera, se kterým jste se "jenom" ustavičně hádali, jako na procházku růžovým parkem!!!

Já nevím, že na téma "Alkoholici a jejich partneři" byly odedávna napsány stohy odborné literatury, popsány tisíce případů ze života a že se pokaždé najde nějaká nová, naivní ženská, ochotná se na takového chlapa dát ... mad grater Já si vůbec nedovedu představit, jak takovému chlapovi po vypitých 15-25ti pivech, proložených kořalkou vůbec ještě funguje sex mad a pokud mu ještě funguje, v jakém stavu leze večer s partnerkou do postele usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#24 8. 1. 2012 14:56

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Jediný důvod, proč začít vztah a alkoholikem, je pracovní. To bys ošem musela být JUDr, MUDr nebo jiný Dr. Ale ne Dr.voštěp wink


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#25 19. 1. 2012 9:35

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

Tak ono vy tu všichni vycházíte z předpokladu, že Romanna potkala svého pana božského někde v galerii a teď vlastně řeší, co bude dál, když se ukázalo, že kolem té galerie šel do hospody... ale jsou i ženy, co urazí 8 - 10 piv, proloží to nějakou tou zelenou... takže odpadá i otázka, kde a ajk moc jsou spolu... protože jestli pán pracuje a pak jde na svých x pivek a domotal by se k večeru k partnerce, aby jí mohl okouzlit svou galantností...
Se mi vybavilo, jak třeba v kempu nebo na vodě když jsme byli za mlada, že se tam takových galantních našlo v hospodě hned několik... scéna jak z filmu - lehce opocenej a smradlavej chápek s cigárem v jedný ruce a panákem v druhý... pivo před sebou... nadzvedá se ze židle, lehce se motá, takže se chytá desky stolu, vyšplouchne tu zelenou.. a špatně artikulujíce dloubá do svýho kamaráda v podobným stavu a povykuje - slečny, pojďte... tady je místo... Lojza se šoupne... takový hezký slečny, to jsme tu dlouho neměli.. Franto, hoď nám sem ještě jednu rundu... ale no tak se nebojte, vás neukousneme... dumbom
Protože jestli Romanna není podobného ražení, jako její milý... tak by měla nejspíš vyhledat psychologa a udělat něco se sebou. Aby až z tohodle vztahu vyprchá prvotní nadšení, mohla by si začít něco s chlápkem, co tak trochu šňupe koks a občas to proloží LSDéčkem, případně jí tak třikrát do týdne profackuje a občas prohodí skleněnou výplní dveří...
Zatím jsem nikdy neměla pocit, resp. jsem si moc nepřipouštěla, že si někdo dělá srandu a příspěvkem chce provokovat nebo se bavit... vždycky jsem to brala tak, že se dějou na světě různý věci, proč neporadit, když se někdo ptá... a jestli se na druhý straně někdo baví, kde je psáno, že to nepomůže někomu, kdo je ve stejný či podobný situaci a jen si to tu přečte... Dneska je to poprvé, kdy jsem si po přečtení úvodního dotazu řekla, že to si snad fakt někdo dělá (_._)....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů