Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 9. 2015 18:38

Adelynn
♥♥-----
Registrovaný: 18. 9. 2015
Příspěvky: 47

Re: Jak ušetřit při nakupování ?

Naučila jsem se jezdit na velký nákup jen jednou týdně. Takové věci jako pečivo a uzeniny nakupuji v místním obchodě. Na víkendový nákup si napíšu seznam a nakupuji jen podle něj a podle toho, co budu chtít vařit. Velice často se mi totiž stává, že zboží rodina nespotřebuje. Vím, že to možná zní blbě, ale na nákup jezdím najezená big_smile když bych vstoupila do obchodu hladová, vykoupila bych vše..Jinak myslím si, že naučit se šetřit je běh na dlouhou tra a já jsem na začátku, takže všem hodně štěstí do cíle smile

Není tady

 

#27 24. 9. 2015 14:29

Roxie
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2015
Příspěvky: 22

Re: Jak ušetřit při nakupování ?

Je tady spousta rad, tak opravdu moc doufám, že mi něco z toho pomůže big_smile

Není tady

 

#28 18. 4. 2016 10:01

julissimus
♥------
Registrovaný: 18. 4. 2016
Příspěvky: 2

Re: Jak ušetřit při nakupování ?

mě nejvíc pomohlo objednat si potraviny až do domu, jako má třeba Tesco nebo Rohlík. Díky tomu vím, kolik co stojí a mohu si pěkně objednat zlevněné věci s akčími cenami. Dám si třeba limit, že za velký nákup nad 2 000 Kč nepujdu a to také dodržím. Díky tomu ušetřím mnohem víc, než když mě v obchodě láká kdejaká dobrota. Plus samozřejmě šetřím čas a nemusím se namáhat.

Není tady

 

#29 18. 4. 2016 10:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak ušetřit při nakupování ?

julissimus napsal(a):

mě nejvíc pomohlo objednat si potraviny až do domu, jako má třeba Tesco nebo Rohlík. Díky tomu vím, kolik co stojí a mohu si pěkně objednat zlevněné věci s akčími cenami. Dám si třeba limit, že za velký nákup nad 2 000 Kč nepujdu a to také dodržím. Díky tomu ušetřím mnohem víc, než když mě v obchodě láká kdejaká dobrota. Plus samozřejmě šetřím čas a nemusím se namáhat.

Tak nakup potravin za 2000 kc pro rodinu jsem jeste nikdy nepodnikla.Protoze bych tam koupila spoustu zbytecnosti.S prace dostavame obcas poukazku na slevu v nasem marketu 15% a my nejsme schopni udelat nakup ani za 1000kc.Protoze jsem zvykla nakupovat denne vse cerstve.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#30 27. 6. 2016 22:53

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Jak ušetřit při nakupování ?

Tak, poctivě jsem toto vlákno promazala, dala pryč všechny zaručené reklamní odkazy, kde levně nakoupit kapitulation a jelikož je toto téma stále hodně aktuální, tak se znova ptám ... jak ušetřit při nakupování? Máte nějaké další fígle ?

Není tady

 

#31 27. 6. 2016 23:45

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Jak ušetřit při nakupování ?

Jednoduše: Omezit chození do města, pro ty, co to u nich jde. Vidím to na sobě: Ačkoli bydlím 5 minut od centra města, chodím "do města" tak jednou - dvakrát týdně, když tam potřebuji něco zařídit nebo právě něco koupit. U mě ne z důvodů šetření, ale prostě - proč bych tam zrovna chodila, když tam nic nepotřebuju?

A zjišuji, že mi doma nic ze zboží většinou nechybí. Ale když jdu do města pro jednu konkrétní věc, kterou opravdu potřebuji, tak nakoupím dalších 5, které bych nepotřebovala, kdybych je zrovna na vlastní oči ve městě neviděla. A nejsou to jen zbytečnosti. Ale i tady platí - co oči nevidí, to srdce nebolí=nemá potřebu něco takového shánět, když se mu to ovšem nestrčí před oči. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů