Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 12. 2011 15:21

Elsa
♥♥-----
Registrovaný: 1. 6. 2011
Příspěvky: 35

obyčejná viroza nebo něco horšího?

ahoj chtěla bych poprosit o radu. Zhruba od 21. 12 prodělávám virozu nebo něco na ten způsob, prodělala jsem 3 dny teplot, bolelo mě v zádech, píchání v nohách atd. Teploty mi už polevilya ale od 23.12 večer mám průjem (jen takovou vodičku) chodila jsem 3–5 za den. Dneska mám ten průjem tmavší takové zelenohnědé kousíčky. Po utření na papírku hnědožluté. Celkově se až na ten průjem cítím fajn a líp. Docela se ale bojím té barvy, aby to nebylo krvácení ze střev. Dneska jsem na WC byla jen 2×. Může průjem trvat takto dlouho? Nebo se jedná o něco závažného? Beru 2. den Endiaron ale moc nezabral. Díky mockrát za každou radu. K doktorce se mi nechce, protože se bojím, že zjistí něco závažného a budu muset do nemocnice

Není tady

 

#2 26. 12. 2011 18:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: obyčejná viroza nebo něco horšího?

Elso, sama  jsem něco  také chytila a myslela  jsem a ještě si myslím, že to nepřežiju grater. Má to kolem kde kdo, všichni známí, i ti, kteří jsou daleko. To bude zase něco většího, nějaká viroza,  zasáhla trávící trakt. Střeva jsou o imunitě, já navíc ještš vyzvracím vše, co sním, žaludek jako po draku. To byly vánoce gloria a klouby bolí jako hrom, záda, kašel plíce, průdušky, celá na odpis. Nepománají babské žádné rady, majoránkový čaj, med, mléko s medem, slivovice, lipový čaj s medem. Endiaron je dobrá volba, 2x denně je dobré, to zabral! Pokud mᚠdobrou imunitu, dostaneš se z toho, já snad také, s tím bych asi k doktorovi nešla. Do nemocnice tě nevezmou, jedině, že by měli prázdno a chtěli vydělat. Kdyby se satv nelepšil, chce to na infekční. ale já myslím, že to přejde.......a průjem dostaneme všichni z nových cen v dalším roce lol

Není tady

 

#3 26. 12. 2011 18:05

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: obyčejná viroza nebo něco horšího?

Elso, kdyby jsi krvácela ze střev, tak vidíšna papíře krev. Když krvácíš ze střev, tak už se krev nemá kde natrávit a je normálně červená..
MYslím, že jsi prodělala zároveň s infektem horních cest i nějakou střevní chřipku.. ale nejsem lékař!
Co se týče té poslední věty.. víš, kolik lidí nešlo k doktrovi a bylo pozdě. Vždy je lepší přece jít a i kdyby zjistil něco závažného, i kdyby Tě zavřel do nemocnice, tak je to pořád lepší, než přijít pozdě nebo nepřijít vůbec yikes Ale já s myslím, že to není Tvůj případ, že se nejedná o noc vážného, vždy průjem se zlepšuje...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#4 15. 3. 2021 17:54

Hedvika22
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2020
Příspěvky: 6

Re: obyčejná viroza nebo něco horšího?

A nemohlo by to být od nějakých vnitřních parazitů? Na to je dobrý wurmex

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů