Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3476 28. 1. 2015 22:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Nedá mi to, abych znovu necitovala z odkazu, který jsem už uváděla:

"......Nelze si také nevšimnout toho, že česká veřejnost i politici se všichni automaticky shodnou na tom, že přistěhovalci z cizích zemí v Česku musí dodržovat české zákony, i kdyby to bylo proti tradicím, které si přivezli ze své vlasti. A nyní, když Norové trvají na dodržování svých zákonů i pro imigranty z ČR, kde je násilí na dětech i ženách starým rodinným obyčejem (neříká se u nás v souvislosti s výchovou dětí, že „je škoda každé facky, která padne vedle“?), se naše veřejnost i politikové mohou zbláznit, že zákony dané země mají přednost před tradicemi, které si někdo dovezl do té země ze své vlasti. - See more at: http://www.blisty.cz/art/76211.html#sth … T32YT.dpuf

Nechci se zastávat Norů, netroufnu si nějak hodnotit jejich systém, jelikož o něm nic nevím. Ale toto má myslím obecnou platnost - pokud se stěhuju do cizí země, měla bych vědět, do čeho jdu, jaké jsou tam zvyklosti, zákony apod. A pokud se jim nepřizpůsobím, mohu čekat potíže.

Chtěla jsem ještě napsat, že si nedokážu představit, že by takhle necitlivě sociálka postupovala aniž by měla nějaký důvod, ale mlčím - vzhledem k tomu, co se teď stalo u nás neutral
Evidentně je to možné.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3477 28. 1. 2015 23:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

lupina montana napsal(a):

Aj tak Seli; ak by skutočne išlo o blaho deciek, bolo by ďaleko logickejšie najsamprv tých rodičov napomenú, varova a podobne.
Rozmýšžam o svojej kamarátke, ktorá žije v Londýne s troma dětmi a podža všetkého by bola so svojimi výchovnými metodami na sociálku najmenej storáz yikes
Lenže to je žena, ktorá ručne zastavila rast svojej dieffenbachie cool....pravdepodobne si porobila taký myšlienkový kokon okolo rodiny, že nijakú sociálku nič ani nenapadne lol

Chúdence deti - to by chcelo Gandalfa (alebo zeby Saurona) ako sociálku. 
Tak zasa - sociálka sú len žudia, žeano. A tí sú omylní, ani lepší ani horší ako zvyšok národa. Mňa len teší, že teraz u nás idú súdi pani zo sociálky, ktorá mala evidovanú "problémovú rodinu" a tri roky chodila kontrolova ich dcéru - bez toho, aby zistila, že je mŕtva. roll Keby sa nenasral ich nájomca, ktorému neplatili, a nedal násilne otvori byt, ktovie kedy by prišli na to, že v gauči bytu je jej mŕtvolka. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3478 29. 1. 2015 7:31

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

K tomu odebírání dětí v Norsku bych jen podotkla, co mnozí nevidí nebo nechtějí vidět. Děti jsou odebírány kvůli údajnému násilí v rodině. A odebírají je násilím, vždy ty scény jsou příšerné. Jeden druh násilí ne a jiný ano? Jak tomu mám rozumět, že ve jménu ukončení jednoho násilí použiju násilí jiné?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3479 29. 1. 2015 8:32

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

K tomu odebírání dětí v Norsku bych jen podotkla, co mnozí nevidí nebo nechtějí vidět. Děti jsou odebírány kvůli údajnému násilí v rodině. A odebírají je násilím, vždy ty scény jsou příšerné. Jeden druh násilí ne a jiný ano? Jak tomu mám rozumět, že ve jménu ukončení jednoho násilí použiju násilí jiné?

Moje dcera měla v první třídě spolužačku Žanetku, kterou měla hrozně ráda a ta měla jen matku, bohužel těžkou alkoholičku, která se o ni nestarala, nechávala ji samotnou v noci doma, nedávala jí jíst. Žanetku chudáček musela žebrat o jídlo u rodičů spolužáků, kolikrát byla u nás na večeři, si ani nevzpomenu. Přesto. když ji matce odebrali (přišli pro ni do školy), byla to příšerná scéna, která se mé dceři zadřela do srdce navždycky. Děti téměř vždycky milují své rodiče a chtějí s nimi být, i když ti rodiče jim kolikrát dělají hrozné věci.

Není tady

 

#3480 29. 1. 2015 8:38

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

K tomu odebírání dětí v Norsku bych jen podotkla, co mnozí nevidí nebo nechtějí vidět. Děti jsou odebírány kvůli údajnému násilí v rodině. A odebírají je násilím, vždy ty scény jsou příšerné. Jeden druh násilí ne a jiný ano? Jak tomu mám rozumět, že ve jménu ukončení jednoho násilí použiju násilí jiné?

To je pravda.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3481 29. 1. 2015 8:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Ivana napsal(a):

Eva. napsal(a):

K tomu odebírání dětí v Norsku bych jen podotkla, co mnozí nevidí nebo nechtějí vidět. Děti jsou odebírány kvůli údajnému násilí v rodině. A odebírají je násilím, vždy ty scény jsou příšerné. Jeden druh násilí ne a jiný ano? Jak tomu mám rozumět, že ve jménu ukončení jednoho násilí použiju násilí jiné?

Moje dcera měla v první třídě spolužačku Žanetku, kterou měla hrozně ráda a ta měla jen matku, bohužel těžkou alkoholičku, která se o ni nestarala, nechávala ji samotnou v noci doma, nedávala jí jíst. Žanetku chudáček musela žebrat o jídlo u rodičů spolužáků, kolikrát byla u nás na večeři, si ani nevzpomenu. Přesto. když ji matce odebrali (přišli pro ni do školy), byla to příšerná scéna, která se mé dceři zadřela do srdce navždycky. Děti téměř vždycky milují své rodiče a chtějí s nimi být, i když ti rodiče jim kolikrát dělají hrozné věci.

No a teď si vem, že v té rodině, kde si teď vzal otec život došlo k odebrání dětí jen proto, že matka se o svou dceru starala - vzala ji k logopedce a pouze na základě jejího neodborného úsudku se stalo to, co se stalo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3482 29. 1. 2015 8:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

To je ta přílišná horlivost. Ta logopedka může mít výčitky svědomí do konce života, jak svou blbostí těžce ublížila jedné rodině.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3483 29. 1. 2015 9:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Mě spíš děsí, že na její neodborný úsudek dala sociálka a soud bez toho, aniž by si to prvně ověřili.
Ta logopedka to možná myslela dobře


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3484 29. 1. 2015 10:20

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Me v tomto pripade inspiruje k zamysleni, ze se stale argumentuje, ze deti maji ceskou statni prislusnost a co se stalo je "unos" ditete v cizim state.
Proncip je v tom, ze v zahranici proste osoba jakakoliv podleha tamnim zakonum a to je zaklad. Poslankyne vcera v Hydeparku stale argumentuje tim, ze matka ma bydliste v Hodonine a jako Ceska nema co poslouchat nejake Nory a ridit se podle norskych zakonu, deti jsou cesky majetek....rika ta pani. Ja jen ziram. 

Ja vim, ze kdyz ziju v zahranici a mam ceskou statni prislusnost a muj manzel ma zase jinou statni prislusnost, stale podlehame mistnim uradum - ne tem ceskym - absolutne ve vsem bez diskuze a bez pardonu. Cesky pas jim nepomuze.

Za druhe nezname soudni rozsudek ani narizeni, tudiz nezname celou pravdu.

Pro me je zajimave, ze rodinu sledovala socialka uz nekolik let ak odebrani se nerozhodla hned ale az po letech sledovani.

Upravil(a) sahleb (29. 1. 2015 10:25)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#3485 29. 1. 2015 12:29

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Judyna napsal(a):

Ivana napsal(a):

Eva. napsal(a):

K tomu odebírání dětí v Norsku bych jen podotkla, co mnozí nevidí nebo nechtějí vidět. Děti jsou odebírány kvůli údajnému násilí v rodině. A odebírají je násilím, vždy ty scény jsou příšerné. Jeden druh násilí ne a jiný ano? Jak tomu mám rozumět, že ve jménu ukončení jednoho násilí použiju násilí jiné?

Moje dcera měla v první třídě spolužačku Žanetku, kterou měla hrozně ráda a ta měla jen matku, bohužel těžkou alkoholičku, která se o ni nestarala, nechávala ji samotnou v noci doma, nedávala jí jíst. Žanetku chudáček musela žebrat o jídlo u rodičů spolužáků, kolikrát byla u nás na večeři, si ani nevzpomenu. Přesto. když ji matce odebrali (přišli pro ni do školy), byla to příšerná scéna, která se mé dceři zadřela do srdce navždycky. Děti téměř vždycky milují své rodiče a chtějí s nimi být, i když ti rodiče jim kolikrát dělají hrozné věci.

No a teď si vem, že v té rodině, kde si teď vzal otec život došlo k odebrání dětí jen proto, že matka se o svou dceru starala - vzala ji k logopedce a pouze na základě jejího neodborného úsudku se stalo to, co se stalo.

Pokud vím, tak v tomto případě nedošlo k žádnému konečnému rozhodnutí o odebrání dítěte. Otec byl požádán, aby so odstěhoval do doby, než se záležitost vyřeší, odmítl to, tak děti odstěhovali k nějakým příbuzným. Že to otec psychicky nezvládl neznamená, že se stala nějaká chyba. Kdyby opravdu k nějakému zneužívání dětí došlo a nikdo by na to neupozornil, zase by hromada "spravedlivě rozhořčených občanů" ječela, jak to, že to nikdo nehlásil, nikdo neprověřoval. Je to těžké... jsme daleka toho někoho odsoudit jen tak od zeleného stolu.

Není tady

 

#3486 29. 1. 2015 13:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Doufám, že vdova se bude soudit s logopedkou a všemi, kdo chybovali, aby jí a dětem alespoň finančně nahradili smrt jejich otce a manžela. Na místě logopedky, psycholožky a ostatních, co se o tento stav "zasloužili", bych se hanbou propadala, měla doživotní výčitky a doživotně jim dobrovolně hradila nějakou částku, i když to hlavní, život, člověku už nenavrátí. grater
Doufám, že se aspoň pořádně stydí a litují svého neuváženého činu. grater Že je výčitky budou trápit do smrti. Stále to nebude dost za ztrátu života.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3487 29. 1. 2015 14:48

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Ivano, na návrh soc. pracovnic soud předběžně rozhodl o zákazu styku dětí s otcem. Bez jakéhokoliv důkazu. Matka, když se manžela zastávala, se stala v očích soc. úřadu nedůvěryhodnou. Šéf klatovské policie potvrdil, že otec nebyl z tr. činu pohl. zneužívání obviněn.
A to se stalo u nás, ne v Norsku.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3488 29. 1. 2015 16:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Doufám, že vdova se bude soudit s logopedkou a všemi, kdo chybovali, aby jí a dětem alespoň finančně nahradili smrt jejich otce a manžela. Na místě logopedky, psycholožky a ostatních, co se o tento stav "zasloužili", bych se hanbou propadala, měla doživotní výčitky a doživotně jim dobrovolně hradila nějakou částku, i když to hlavní, život, člověku už nenavrátí. grater
Doufám, že se aspoň pořádně stydí a litují svého neuváženého činu. grater Že je výčitky budou trápit do smrti. Stále to nebude dost za ztrátu života.

co by jsi psala, kdyby příběh začínal, před lety logopedka neoznámila pohlavní zneužívání?

Není tady

 

#3489 29. 1. 2015 16:13

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Judyna napsal(a):

Ivano, na návrh soc. pracovnic soud předběžně rozhodl o zákazu styku dětí s otcem. Bez jakéhokoliv důkazu. Matka, když se manžela zastávala, se stala v očích soc. úřadu nedůvěryhodnou. Šéf klatovské policie potvrdil, že otec nebyl z tr. činu pohl. zneužívání obviněn.
A to se stalo u nás, ne v Norsku.

soud nerozhoduje bez jakéhokoliv důkazu. často se stává, že matka stojí na straně otce .
je to moc smutný příběh a nemáme právo soudit ani logopedku, ani úřednice

Není tady

 

#3490 29. 1. 2015 16:46

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Není tady

 

#3491 29. 1. 2015 16:47

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

sahleb napsal(a):

Me v tomto pripade inspiruje k zamysleni, ze se stale argumentuje, ze deti maji ceskou statni prislusnost a co se stalo je "unos" ditete v cizim state.
Proncip je v tom, ze v zahranici proste osoba jakakoliv podleha tamnim zakonum a to je zaklad. Poslankyne vcera v Hydeparku stale argumentuje tim, ze matka ma bydliste v Hodonine a jako Ceska nema co poslouchat nejake Nory a ridit se podle norskych zakonu, deti jsou cesky majetek....rika ta pani. Ja jen ziram. 

Ja vim, ze kdyz ziju v zahranici a mam ceskou statni prislusnost a muj manzel ma zase jinou statni prislusnost, stale podlehame mistnim uradum - ne tem ceskym - absolutne ve vsem bez diskuze a bez pardonu. Cesky pas jim nepomuze.

Za druhe nezname soudni rozsudek ani narizeni, tudiz nezname celou pravdu.

Pro me je zajimave, ze rodinu sledovala socialka uz nekolik let ak odebrani se nerozhodla hned ale az po letech sledovani.

Ano ... a zatímco z české strany člověk slyší jen slova o "českých zájmech", "norských zájmech" a o tom, kde si přihřál polívčičku ten který český politik (ačkoliv máme všichni pouze jednostranné informace ze strany matky), z norské strany slyšíme o zájmech obou bratrů a o tom, že politici nejsou v této věci kompetentní. Tak nějak vidím jistý kvalitativní rozdíl ...

Pěkný blog Ivy Pekárkové k podobné situaci v Anglii.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#3492 29. 1. 2015 18:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

aprill napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ivano, na návrh soc. pracovnic soud předběžně rozhodl o zákazu styku dětí s otcem. Bez jakéhokoliv důkazu. Matka, když se manžela zastávala, se stala v očích soc. úřadu nedůvěryhodnou. Šéf klatovské policie potvrdil, že otec nebyl z tr. činu pohl. zneužívání obviněn.
A to se stalo u nás, ne v Norsku.

soud nerozhoduje bez jakéhokoliv důkazu. často se stává, že matka stojí na straně otce .
je to moc smutný příběh a nemáme právo soudit ani logopedku, ani úřednice

Mᚠpravdu, nechala jsem se unést. Schází informace - tak, jako u případu v Norsku. V jednom Tvém odkazu je, že klatovská policie zahájila úkony trestního řízení, já zase čerpala z Deníku, kde je uvedeno, že otec není z žádného trest. činu obviněn. I včera v rádiu jsem slyšela, že předběžné rozhodnutí soudu bylo uděláno ještě před odb. vyšetřením.
Těžko říct, kde je pravda.
V každém případě - tak, jak jsem psala výše - logopedku bych z ničeho nevinila. Ta konala svoji povinnost.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3493 29. 1. 2015 18:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

soud předběžně rozhodl o zákazu styku dětí s otcem. Bez jakéhokoliv důkazu.
Kdybys četla občanskej soudní řád wink věděla bys, že na základě důkazů se nevydává předběžný opatření... na základě důkazů se soudí.
"Návrh na nařízení předběžného opatření... musí kromě obecných náležitostí... obsahovat... vylíčení skutečností o tom, že je třeba, aby byly zatímně upraveny poměry účastníků...
Ocitlo-li se nezletilé dítě bez jakékoliv péče nebo jsou-li jeho život nebo příznivý vývoj vážně ohroženy nebo narušeny, předseda senátu předběžným opatřením nařídí, aby bylo na nezbytně nutnou dobu umístěno ve vhodném prostředí, které v usnesení označí."
(O.s.ř. § 75 a násl.)
Primární je (nejen v případě dětí) zabránit v pokračování možnýho "škodlivýho" jednání - pokud to zjednoduším, pak například nejdřív dostat dítě z dosahu podezřelý osoby a pak teprve vyšetřovat.

Upravil(a) helena (29. 1. 2015 18:50)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3494 29. 1. 2015 19:22

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Když je třeba tu logopedku tak chránit, tak nechápu, proč uvádějí její jméno. Ona si dala podmínku pro rozhovor, aby nezveřejnili její fotku. Ježíši, ta je tupá. Proč nechala teda zveřejnit své jméno, když je tak pronásledovaná? Teď o ní mám ještě horší mínění, než před tím, co jsem si přečetla odkazy, co sem dala aprill. Panebože, ty to vidíš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3495 29. 1. 2015 19:25

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Když je třeba tu logopedku tak chránit, tak nechápu, proč uvádějí její jméno. Ona si dala podmínku pro rozhovor, aby nezveřejnili její fotku. Ježíši, ta je tupá. Proč nechala teda zveřejnit své jméno, když je tak pronásledovaná? Teď o ní mám ještě horší mínění, než před tím, co jsem si přečetla odkazy, co sem dala aprill. Panebože, ty to vidíš.

hlavně, že nejsi tupá ty dumbom . a je to tu zase, všechno znáš, všude jsi byla a kde jsi nebyla, tam se chystáš.

Není tady

 

#3496 29. 1. 2015 19:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Ano, to jsem já, aprill. big_smile Však taková můžeš být i ty, není třeba to tady tolikrát omílat o mně. A jestli taková nechceš být, nu, to je tvoje věc. Stejně jako je moje věc, jaká jsem já. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3497 29. 1. 2015 19:50

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Když je třeba tu logopedku tak chránit, tak nechápu, proč uvádějí její jméno. Ona si dala podmínku pro rozhovor, aby nezveřejnili její fotku. Ježíši, ta je tupá. Proč nechala teda zveřejnit své jméno, když je tak pronásledovaná? Teď o ní mám ještě horší mínění, než před tím, co jsem si přečetla odkazy, co sem dala aprill. Panebože, ty to vidíš.

Kdyby se profláklo, že otec dceru zneužíval a dotyčná paní měla podezření a nekonala, zajisté bys tady ty mezi prvními ječela jako siréna, že kdyby dělala, co měla, nemuselo dítě dojít úhony.

Doufám, že vdova se bude soudit s logopedkou a všemi, kdo chybovali, aby jí a dětem alespoň finančně nahradili smrt jejich otce a manžela. Na místě logopedky, psycholožky a ostatních, co se o tento stav "zasloužili", bych se hanbou propadala, měla doživotní výčitky a doživotně jim dobrovolně hradila nějakou částku, i když to hlavní, život, člověku už nenavrátí. grater
Doufám, že se aspoň pořádně stydí a litují svého neuváženého činu. grater Že je výčitky budou trápit do smrti. Stále to nebude dost za ztrátu života.


A tuhle ubohost myslíš taky vážně? roll


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#3498 29. 1. 2015 19:52

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Ano, to jsem já, aprill. big_smile Však taková můžeš být i ty, není třeba to tady tolikrát omílat o mně. A jestli taková nechceš být, nu, to je tvoje věc. Stejně jako je moje věc, jaká jsem já. smile

Aprill, dovolím si doufat, že se k ničemu tak úchylnýmu nechystáš. wink


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#3499 29. 1. 2015 20:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Tohle není hra o kdyby. Tohle byla hra o život. A někdo ji přičiněním jiných prohrál. Mluvím o tomhle konkrétním případu.  Proč má někdo potřebu mluvit o kdyby? Na kdyby se nehraje.

Upravil(a) Eva. (29. 1. 2015 20:09)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3500 29. 1. 2015 20:43

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

Ano, to jsem já, aprill. big_smile Však taková můžeš být i ty, není třeba to tady tolikrát omílat o mně. A jestli taková nechceš být, nu, to je tvoje věc. Stejně jako je moje věc, jaká jsem já. smile

Aprill, dovolím si doufat, že se k ničemu tak úchylnýmu nechystáš. wink

nemusíš mít strach wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů