Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#2926 25. 4. 2014 10:09

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Grainne, taky si myslím, že on tě měl třeba za vrbu. Dělal to, co potřeboval. Udělej i ty, co potřebuješ. Ale ne, co sis vymyslela a vybájila, že potřebuješ. Hm, jenomže to bys musela slyšet své nitro, co doopravdy potřebuješ. Opravdu by to chtělo psychoterapii, možná dlouhodobější. Btw já bych takového chlapa nechtěla,kterému bych dělala chůvu a maminku a vše se točilo kolem něj. Já jsem žena. Chlap se točí kolem mě. Chlap je rád rytířem, když mu to dovolíme. To bys koukala, jak to krásně funguje.

To jsi špatně pochopila ... žádnou chůvu a maminku jsem nedělala , na to já vůbec nejsem ... on se choval naprosto skvěle ... ale jeho problémy jsou vážné , tak jsme se o nich hodně bavili , ale samozřejmě i o jiných věcech


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2927 25. 4. 2014 10:10

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Grainne, taky si myslím, že on tě měl třeba za vrbu. Dělal to, co potřeboval. Udělej i ty, co potřebuješ. Ale ne, co sis vymyslela a vybájila, že potřebuješ. Hm, jenomže to bys musela slyšet své nitro, co doopravdy potřebuješ. Opravdu by to chtělo psychoterapii, možná dlouhodobější. Btw já bych takového chlapa nechtěla,kterému bych dělala chůvu a maminku a vše se točilo kolem něj. Já jsem žena. Chlap se točí kolem mě. Chlap je rád rytířem, když mu to dovolíme. To bys koukala, jak to krásně funguje.

Že to funguje vím, ale mně to nevychází oboustranně


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2928 25. 4. 2014 10:14

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

tak ono to moc nejde
Takže nezkusila... ale už předem jsi si jistá...

asi nevím, co mám zkoušet ... že na něj kašlu , když to tak není ? Něco takového se odehrálo včera , tak se čeká na výsledek

Nie že naňho kašleš, ale presta sa vôbec SNAŽI - o čo vlastne? By niekým iným, nejakou pani Dokonalou? Načo? Buď sama sebou a správaj sa tak, ako to cítiš - ak ti na ňom záleží daj mu to najavo, ale preboha neanalyzuj hneď každý jeho prd, čo to je reakciu, čo to má znamena, čo k tebe cíti, čo necíti... Čo sa mᚠdozvedie, to sa dozvieš, bez obáv...

jj, to právě dělám a čekám co bude .... tohle je vždycky nejhorší .. než se to jasně vyřeší


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2929 25. 4. 2014 10:16

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

Pokud 9.měsíců vše šlape bez jediného problému.
tak nemůžeš čekat, že to stejnej růžovej obláček bude dalších 90 let...
vlastně nic jiného nedělám než pořád na něco čekám
Ano - takže jakmile se "naskytne příležitost", skočíš po ní a můžeš se přetrhnout = "snažit", aby sis ji udržela zuby nehty. Jenže ono je to poznat, jak moc chceš...

tak jo ... takže mám nic nechtít a jakmile budu cítit , že začínám cítit víc než přatelství tak to raději ukončit .

V tomto duševnom rozpoložení, v akom si, to bude najlepšie - napáchaš najmenej škôd. stolt

taky si to myslím ... city nejsou pro mně ... jenže najít něco takového , aby tam něco bylo , ale zase ne moc .. to je asi úplně nejt잚í


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2930 25. 4. 2014 10:21

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Eva. napsal(a):

Ale osobně si myslím, že Grainne do ničeho takového nepůjde, jak ji znám a čtu.

Evčo, nemáme páru, co kdo v libovolné budoucnosti ne/udělá. To je totiž mimo lidský možnosti lol
Nemyslet je někdy lepší.

Přesto si budu nadále osobně myslet cokoliv, co budu chtít. smile

Vo tym žádná...mysli si co chceš. Jen mě zamrzelo, že taková úvaha může "možná" podtrhnout nohy někomu, kdo se právě chystá k odvážnýmu vnitřně velkýmu skoku. A to by byla škoda, ne? Proč nedat šanci ke změně? I kdyby byla jakkoli malá?


Zpomal.

Není tady

 

#2931 25. 4. 2014 10:28

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

...Ona tam byla. Byla jsem tam s ní.

Bonzaku dumbom


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2932 25. 4. 2014 10:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

city nejsou pro mně
A na to jsi zase přišla jak? va

Bonzaku
Nač ta silná slova... lol
Třeba nebonzuje... třeba chce jen ukázat, že jí to pomohlo... páč byla poslušná a řídila se radama... vissla

Upravil(a) helena (25. 4. 2014 10:34)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#2933 25. 4. 2014 10:39

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

A ty si zasa vytrvalo nediskrétna a čuduješ sa, prečo sa s tebou niektorí (ktorí a lepšie poznajú) nechcú stretáva osobne... Presne pre TOTO by som ja s tebou už nikam nešla - veci z takýchto sedení sa nemajú vynáša (ak ti to nikto nepovedal), lebo potom sa žudia boja sa tam odhali... źutujem tých, čo s tebou absolvovali terapiu. A si drbna horšia ako Erem, lebo ty vynášaš hlboké osobné veci odtiaž, odkiaž by sa vynáša nemali.

Prosím tě, můžeš mi napsat, co přesně konkrétního jsem tady kromě toho, že jsme tam byly spolu, a že byla stejná, jako je teď, že se nezměnila, napsala? smile Ráda bych věděla, co jsem vynesla. smile Co konkrétního ses ode mě dozvěděla, kromě toho, co je tady očividné všemi, kdo Grainne a před tím její jiný nick už léta čtou.

To úplně stačí.
Krucipísek! Dej Grainne a světu okolo Tebe šanci! Něco ses naučila, to je skvělý: nemᚠdepky, mᚠfajn chlapa, prostě ses hodně naučila... tak nech vstoupit moudrost, která dává taky prostor jinejm, aby tímtéž mohli projít taky: svobodně, bez hodnocení... a našli sebe samy se stejně vítěznou tváří jakou mᚠTy. Dej jim  prožít jejich vlastní slast, svou si nechej pro sebe a žij ji tak intenzivně jak dokážeš...
SPACE, please...
Buď mostem, po kterým lidi přejdou, ani se neohlídnou. Dokonce se nemusíš ani kojit potěšením, že jsi "mostem" přes soutěsku. Buď jen most, kerej dělá mlčky svou vrzavou práci... (doplněno někdy před poilednem)

Upravil(a) gymnasión (25. 4. 2014 11:13)


Zpomal.

Není tady

 

#2934 25. 4. 2014 10:40

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

helena napsal(a):

city nejsou pro mně
A na to jsi zase přišla jak? va

Bonzaku
Nač ta silná slova... lol
Třeba nebonzuje... třeba chce jen ukázat, že jí to pomohlo... páč byla poslušná a řídila se radama... vissla

viz muj příspěvek Ivaně ... kdykoliv v tom byly city z mé strany ... z druhé strany to nefungovalo ...a naopak


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2935 25. 4. 2014 10:57

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Grainne napsal(a):

... kdykoliv v tom byly city z mé strany ... z druhé strany to nefungovalo ...a naopak

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#2936 25. 4. 2014 10:59

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Grainne napsal(a):

... je hodně přetížený , přijede až večer a ještě má hodně vážné problémy , takže se to točilo spíše kolem něj ... on se mně svěřoval a řešili především jeho situaci ... nicméně už mi plně dochází, že mně vůbec rád neměl ... jen jsem mu k něčemu byla dobrá ...

O tomto jsem hodne cetla a sama na sobe overila v praxi, ze je to OBROVSKA CHYBA. Zena nema dopustit, aby v konverzaci mluvil o sobe (a par se zabyval vic jeho problemama ci radostma...) vic muz, nez ona sama. Na prvni pohled to vypada jako nespravedlive/nevyvazene, ale neni tomu tak. Ten system "krehka zena" - "silny ochranar/rytir" musi platit a fungovat, jinak je vztah "pokrouceny"... Vsak kdyz si to predstavis obracene (zena ochranar - muz krehky), tak je to jasne na prvni pohled... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2937 25. 4. 2014 11:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?
To je otázka, na kterou Grainne ještě nikdy neodpověděla. Buď to definovat neumí nebo nechce...

zena ochranar - muz krehky
I takový vztahy můžou fungovat...
Klasik říká "I princezny mají děti"... takže "kdyz si to predstavis obracene" - "I rytíři mají slabý chvilky"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#2938 25. 4. 2014 11:32

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

helena napsal(a):

zena ochranar - muz krehky
I takový vztahy můžou fungovat...
Klasik říká "I princezny mají děti"... takže "kdyz si to predstavis obracene" - "I rytíři mají slabý chvilky"...

Pripoustim, to jsou ty vztahy zena-roba a chlap-tintitko, fungovat to muze, ale Graine, myslim, takovy typ neni...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2939 25. 4. 2014 11:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Míša Kulička napsal(a):

Grainne napsal(a):

... kdykoliv v tom byly city z mé strany ... z druhé strany to nefungovalo ...a naopak

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?

no ty city z druhé strany ... vždy jsem v tom nějak více zaháčkovaná než on


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2940 25. 4. 2014 11:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

helena napsal(a):

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?
To je otázka, na kterou Grainne ještě nikdy neodpověděla. Buď to definovat neumí nebo nechce...

zena ochranar - muz krehky
I takový vztahy můžou fungovat...
Klasik říká "I princezny mají děti"... takže "kdyz si to predstavis obracene" - "I rytíři mají slabý chvilky"...

jakto , z téhle diskuze to krásně vylezlo, že už je to jasné i mně ... já se zamilovala a on si jen bral co potřeboval , prostě jsem klasicky nalítla jako předtím


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2941 25. 4. 2014 11:42

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?
To je otázka, na kterou Grainne ještě nikdy neodpověděla. Buď to definovat neumí nebo nechce...

zena ochranar - muz krehky
I takový vztahy můžou fungovat...
Klasik říká "I princezny mají děti"... takže "kdyz si to predstavis obracene" - "I rytíři mají slabý chvilky"...

jakto , z téhle diskuze to krásně vylezlo, že už je to jasné i mně ... já se zamilovala a on si jen bral co potřeboval , prostě jsem klasicky nalítla jako předtím

Víš prd o zamilování... každej se zamilováváme nějak jinak...můžu se zamilovat později než muj partner... možná to neumim říct... možná miluju jak blázen...
riskuju, protože neumim mluvit... víš prd, ani já nevim, ani nikdo... stojim... a čekám na polibek...bez konvence, jen tak... pro tuhle chvíli


Zpomal.

Není tady

 

#2942 25. 4. 2014 11:51

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

gymnasión napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?
To je otázka, na kterou Grainne ještě nikdy neodpověděla. Buď to definovat neumí nebo nechce...

zena ochranar - muz krehky
I takový vztahy můžou fungovat...
Klasik říká "I princezny mají děti"... takže "kdyz si to predstavis obracene" - "I rytíři mají slabý chvilky"...

jakto , z téhle diskuze to krásně vylezlo, že už je to jasné i mně ... já se zamilovala a on si jen bral co potřeboval , prostě jsem klasicky nalítla jako předtím

Víš prd o zamilování... každej se zamilováváme nějak jinak...můžu se zamilovat později než muj partner... možná to neumim říct... možná miluju jak blázen...
riskuju, protože neumim mluvit... víš prd, ani já nevim, ani nikdo... stojim... a čekám na polibek...bez konvence, jen tak... pro tuhle chvíli

třeba jo -... ale co si tímto chtěla říct, opravdu netuším


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2943 25. 4. 2014 12:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

já se zamilovala a on si jen bral co potřeboval
To říkᚠty... nebo spíš takhle to vidíš ty...
Hele - já nevím, jaký má pán problémy, ale píšeš, že velký... to moc myšlenky na nějaký vyznávání nebejvají... už to, že se ti "svěřoval" (pokud teda jen nebrečel) je - podle mýho pohledu-  určitej projev důvěry... sdílení...
Zas mě napadá takovej příklad - když budu mít zánět okostice, budu mít zájem spíš o pochopení, než abych se musela tvářit zamilovaně...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#2944 25. 4. 2014 12:03

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Grainne napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Grainne napsal(a):


jakto , z téhle diskuze to krásně vylezlo, že už je to jasné i mně ... já se zamilovala a on si jen bral co potřeboval , prostě jsem klasicky nalítla jako předtím

Víš prd o zamilování... každej se zamilováváme nějak jinak...můžu se zamilovat později než muj partner... možná to neumim říct... možná miluju jak blázen...
riskuju, protože neumim mluvit... víš prd, ani já nevim, ani nikdo... stojim... a čekám na polibek...bez konvence, jen tak... pro tuhle chvíli

třeba jo -... ale co si tímto chtěla říct, opravdu netuším

Nejistota je základ reálnýho sdílení


Zpomal.

Není tady

 

#2945 25. 4. 2014 12:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

helena napsal(a):

já se zamilovala a on si jen bral co potřeboval
To říkᚠty... nebo spíš takhle to vidíš ty...
Hele - já nevím, jaký má pán problémy, ale píšeš, že velký... to moc myšlenky na nějaký vyznávání nebejvají... už to, že se ti "svěřoval" (pokud teda jen nebrečel) je - podle mýho pohledu-  určitej projev důvěry... sdílení...
Zas mě napadá takovej příklad - když budu mít zánět okostice, budu mít zájem spíš o pochopení, než abych se musela tvářit zamilovaně...

jo Heli , já to tak brala .. že to potřebuje někomu říct , protože to není zrovna věc , kterou budeš někomu vykládat na potkání , brala jsem to jako projev důvěry a snažila se ho aspon psychicky podpořit a to vyznání taky bylo ... vše vypadalo úplně v pohodě


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2946 25. 4. 2014 12:13

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Grainne napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Grainne napsal(a):

... kdykoliv v tom byly city z mé strany ... z druhé strany to nefungovalo ...a naopak

Co konkrétně nefungovalo, Grainne?

no ty city z druhé strany ... vždy jsem v tom nějak více zaháčkovaná než on

A jak to víš, že city z druhé strany nefungují ... že jsi "zaháčkovaná" víc?
Co když to má ten druhý tak, jak píše Gym?
A má vůbec smysl poměřovat, kdo je "zaháčkovaný" víc a kdo méně?

Každý se zamilováváme a milujeme jinak - někdo k tomu potřebuje "obrovské show" a "diváky" ... jiný nic. Miluje si jen tak pro sebe ... jednou se mi dokonce stalo, že jsem se fakt šíleně zamilovala, aniž by to "protistrana" vůbec tušila (měla jsem vážný důvod jí nic neříkat) - já si tehdy tu svou lásku užila se všemi radostmi, ale i s tou obrovskou bolestí z neopětovanosti, a dnes jsem za ten prožitek ráda ... protože díky němu vím, že mě naplňuje hlavně ten cit, který mám sama v sobě - a pokud je opětován, je to už jen třešnička na dortu, dar ... smile

Upravil(a) Míša Kulička (25. 4. 2014 12:14)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#2947 25. 4. 2014 12:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Míša Kulička napsal(a):

Grainne napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Co konkrétně nefungovalo, Grainne?

no ty city z druhé strany ... vždy jsem v tom nějak více zaháčkovaná než on

A jak to víš, že city z druhé strany nefungují ... že jsi "zaháčkovaná" víc?
Co když to má ten druhý tak, jak píše Gym?
A má vůbec smysl poměřovat, kdo je "zaháčkovaný" víc a kdo méně?

Každý se zamilováváme a milujeme jinak - někdo k tomu potřebuje "obrovské show" a "diváky" ... jiný nic. Miluje si jen tak pro sebe ... jednou se mi dokonce stalo, že jsem se fakt šíleně zamilovala, aniž by to "protistrana" vůbec tušila (měla jsem vážný důvod jí nic neříkat) - já si tehdy tu svou lásku užila se všemi radostmi, ale i s tou obrovskou bolestí z neopětovanosti, a dnes jsem za ten prožitek ráda ... protože díky němu vím, že mě naplňuje hlavně ten cit, který mám sama v sobě - a pokud je opětován, je to už jen třešnička na dortu, dar ... smile

je to v mém příspěvku Ivaně
pokud to nefunguje oboustranně .. tak to časem přestane fungovat úplně .. těžko budeš s někým, kdo tě miluje , ale ty jeho ne ... a poznᚠto podle reakcí


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2948 25. 4. 2014 12:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

to vyznání taky bylo ... vše vypadalo úplně v pohodě
A proč (myslíš, že) nevypadá?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#2949 25. 4. 2014 12:21

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

helena napsal(a):

to vyznání taky bylo ... vše vypadalo úplně v pohodě
A proč (myslíš, že) nevypadá?

tento měsíc už dvakrát nepřijel


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#2950 25. 4. 2014 12:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vás dnes inspirovalo k zamyšlení (od Blossom) II.

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

grainne, mě přijde, že ses nikam neposunula, že jsi pořád ve stejným bodě, jako kdysi.
já bych fakt uvažovala o nějákém víkendovém pobytu, psychologovi, něco si načetla. holky odsud byly i na školičce u pandory, chválily si to. nechceš zkusit aspoň tohle ?
prostě cokoliv. mě přijde, že je úplně jedno, kolik lidí tady ti co napíše, protože to bude pořád stejný sad

Ona tam byla. Byla jsem tam s ní.

A ty si zasa vytrvalo nediskrétna a čuduješ sa, prečo sa s tebou niektorí (ktorí a lepšie poznajú) nechcú stretáva osobne... Presne pre TOTO by som ja s tebou už nikam nešla - veci z takýchto sedení sa nemajú vynáša (ak ti to nikto nepovedal), lebo potom sa žudia boja sa tam odhali... źutujem tých, čo s tebou absolvovali terapiu. A si drbna horšia ako Erem, lebo ty vynášaš hlboké osobné veci odtiaž, odkiaž by sa vynáša nemali.

sel, já chápu, že ne každý chce, aby se tady veřejně řešilo, že na nějáké takové akci byl, natož, jak si tam vedl.
ale já mám pocit, že to byla i sama grainne, kdo psal, že tam byl.
navíc si myslím, že kdo sem chodí už nějákou dobu, tak vidí, že se grainne nikam neposunula, a už to tady majakfa řekne, nebo ne.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů