Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 12. 2011 23:47

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

odpuštěná nevěra po letech

Vím , že na  téma nevěra se tu toho  už napovídalo spousty, ale můžete mi říci vy, co jste ji přestály a jdete spolu životem dál je u Vás doma vše OK nebo tam ta "zrada" je pořád (ve vzduchu) dál?
Odpustily jste? Rozumíte si? Nemáte s tím  dál problém?
Díky za názory.

Upravil(a) Ona (19. 12. 2011 23:47)

Není tady

 

#2 20. 12. 2011 10:47

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: odpuštěná nevěra po letech

Já jsem odpustila. A vyřešila jsem si to ve své hlavě, protože pro mě ta jeho nevěra zřejmě znamenala víc než pro něj... Trápilo mě to a řekla jsem si dost, takhle to nejde. Povedlo se mi to, nezapomněla jsem, ale už to neřeším a jdeme dál. A osobně si myslím, že máme teď mnohem rovnější a hezčí vztah.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#3 20. 12. 2011 13:48

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: odpuštěná nevěra po letech

Šlo tenkrát o moji nevěru,ustálo se to tenrkát,zpětně já osobně nelituju teda ničeho a závěr?Letos jsme oslavili stříbrnou svatbu a je to ted mnohem víc v pohodě,máme se k sobě s manžou mnohem blíž jaksi a jeden druhého si více vážíme (alespoň ví do budoucna,že mě taky nemusí mít až tak jistou,žejo:P)

Není tady

 

#4 26. 12. 2011 12:34

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: odpuštěná nevěra po letech

Ona- u nás dobrý! smile
  Je to už  pryč,   a pokud si vzpomenu já , tak s  nostalgií- protože  můj muž mi od té doby  nedal jediný důvod abych  litovala  , že jdeme dál spolu. Opakuji se - on přišel o víc než nevěrou získal. Já mám zpátky svoji nezávislost a nesvazuje mě představa , že mám doma "nadčlověka" BEZ CHYBIČKY.   Mám normálního fajnového chlapa , který "ujel".... On má to, co si vybral.  Přišel o moji bezbřehou a zbytečnou důvěru získal  zkušenost, že  ne všechno , co chceme nám může  dodat nadstandard.Ale zdá se,podle činů ,že  nelituje toho, že si vybral   pokračování vztahu se mnou . stolt

Není tady

 

#5 26. 12. 2011 17:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odpuštěná nevěra po letech

zuzi, hezky se to čte, držím vám palce wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 27. 12. 2011 19:01

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: odpuštěná nevěra po letech

To Ona: u nás je to tři roky,co si manžel našel jinou. Nakonec jsem se vrátila a nevyčítám, jen si občas poslechnu, že jsem utekla (trochu paradoxně). Řeším víc ekonomickou stránku manželství než cokoliv jiného,ale našla jsem zase perly někde úplně jinde.Mám spoustu dobrých přátel . . .opravdu přátel. Jediné, co mě mrzí jsou děti. Do dalšího už si jít prostě netroufám a to mě bolí nejvíc.

Mám radost, že ostatním se to vede!
Zuzi pussa ,šǎstný vstup do nového roku.

Není tady

 

#7 28. 12. 2011 9:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odpuštěná nevěra po letech

netroufᚠsi kvůli nevěře nebo penězům ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#8 29. 12. 2011 10:52

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: odpuštěná nevěra po letech

PPavlaa napsal(a):

netroufᚠsi kvůli nevěře nebo penězům ?

Spíš kvůli pocitu, že s dětmi se žena stává zranitelnější a ta finanční nezávislost tam taky hraje svou roli.

Není tady

 

#9 29. 12. 2011 11:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odpuštěná nevěra po letech

nj, to je pravda, ale kdybys to takhle měla brát, to bys ty děti nemohla mít nikdy. vlastně žádná ženská.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#10 31. 12. 2011 13:07

Bára
♥♥♥----
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: odpuštěná nevěra po letech

U mne to bylo docela složité, nejprve moje nevěra, která "praskla" až za dlouho poté, co definitivně skončila. Pak nevěra mého muže, který začal brousit ve vodách, kde se nemá. "Sblížil" se s mou kamarádkou, ruplo to, protože kamarádka byla hloupá a čitelná. Slíbil, že toho nechá, nenechal. Nejvíce mne naštvalo, že ze mne dělal idiota. Pak následovaly jeho další nevěry, vždycky když někam odjel, tak se vrátil s hlavou v oblacích. Skousávala jsem to 4 roky, pak jsem si našla přítele. Manžela jsem zrušila.
Teprve dnes vidím, jak jsem udělala dobře. Byl to divný člověk, komunikace s ním vázla a mne bral jako součást svého vybavení bytu. Nikdy jsem asi lepší rozhodnutí neudělala.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;104/st/20060620/e/%2A/dt/-4/k/a98b/event.png

Není tady

 

#11 31. 12. 2011 17:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: odpuštěná nevěra po letech

werena30 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

netroufᚠsi kvůli nevěře nebo penězům ?

Spíš kvůli pocitu, že s dětmi se žena stává zranitelnější a ta finanční nezávislost tam taky hraje svou roli.

No vidíš, všechno je jen o úhlu pohledu: já to vidím přesně opačně, s dětmi jsem mnohem silnější než bez nich stolt A vždycky jsem byla stoltstolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#12 2. 1. 2012 15:31

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: odpuštěná nevěra po letech

Pandorraa napsal(a):

werena30 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

netroufᚠsi kvůli nevěře nebo penězům ?

Spíš kvůli pocitu, že s dětmi se žena stává zranitelnější a ta finanční nezávislost tam taky hraje svou roli.

No vidíš, všechno je jen o úhlu pohledu: já to vidím přesně opačně, s dětmi jsem mnohem silnější než bez nich stolt A vždycky jsem byla stoltstolt

Chápu, taky jsem díky dceři silnější a spoustu věcí nemůžu tak snadno vzdát, ale pořídit si další dítě by bylo neuvážené.

Není tady

 

#13 25. 1. 2018 13:51

Kajojinka
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2017
Příspěvky: 14

Re: odpuštěná nevěra po letech

já jsem nevěru zažila jednou...a neodpustila jsem jí

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů