Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#601 11. 12. 2014 20:37

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Jo Pan, manipulací jsou plná média, zejména ty masová. Vybrat si z toho guláše objektivní informace, je velmi náročné i pro zkušeného. Bohužel, intelekt zde nepomáhá, je třeba zapojit intuici, které je mnohem přesnější v cílení, pokud tedy není zakalená emocemi jako je strach, nenávist apod. Co se týče objektivních informací žijeme doslova ve virtuální realitě, kde se všechno tváří jako skutečné jako pravda, ale je to skutečně pravda? Kromě intuice a lásky nevidím z toho východisko, které bylo ku prospěchu lidstva.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#602 11. 12. 2014 20:44

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Přesně .
Nejdůležitější je intuice a ta si už sama ty informace přebere .
U Saleb mě to neudivuje, já žije celý život s nulovou intuicí , Eva zase ráda věří svým vlastním pohádkám .
U Pandorry mě to udivuje , protože po tolika letech práce s lidma a s duchovnem by mohla bejt citlivější .
A Dafi zase musí bejt za každou cenu IN a ted má pocit, že být IN  znamená fandit Havlovi . Pořád si hraje na moderní ženu .......big_smile

Není tady

 

#603 11. 12. 2014 20:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

To s tebou, Kaliku,  souhlasím a právě to - intuice a LÁSKA mi v "názorech" tohohle pana senátora chybí.

Upravil(a) Pandorraa (11. 12. 2014 20:49)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#604 11. 12. 2014 20:55

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Pandorraa napsal(a):

To s tebou, Kaliku,  souhlasím a právě to - intuice a LÁSKA mi v "názorech" tohohle pana senátora chybí.

To já s tebou souhlasím, lásky je v tom pramálo, nicméně to nemusí nutně znamenat, že tam není alespoň část pravdy. Pan senátor není jediný, kdo se k Havlovi jakožto disidentovi či prezidentovi vyjadřuje kriticky. Pan senátor je trošku víc expresivní, stejně jako třeba Petr nebo Axi zde. V jejich příspěvcích lásky taky moc nenajdeš.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#605 11. 12. 2014 20:59

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

rossmery napsal(a):

Přesně .
Nejdůležitější je intuice a ta si už sama ty informace přebere .
U Saleb mě to neudivuje, já žije celý život s nulovou intuicí , Eva zase ráda věří svým vlastním pohádkám .
U Pandorry mě to udivuje , protože po tolika letech práce s lidma a s duchovnem by mohla bejt citlivější .
A Dafi zase musí bejt za každou cenu IN a ted má pocit, že být IN  znamená fandit Havlovi . Pořád si hraje na moderní ženu .......big_smile

smile Každý to vidí tak trochu svojí optikou, skrze svůj filtr, skrze své "pokřivovače vnímání". Každý by se měl snažit o odstranění těchto filtrů, jak jen to jde.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#606 11. 12. 2014 21:08

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Tak on stejné názory jako senátor má i jeho vydavatel.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na … lal-220912

Zrovna tak,jako paní Mašínová,která je oblíbená u některých místních.Pochybuju o tom,že by se nechala zmanipulovat nějakým komunistou.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/H … rdo-256449

Takto psal Karel Kryl o rozkrádání, Havlovi i Klausovi. Nikdo to nechtěl vydat
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k … dat-226768

Karel Kryl, málo známé rozhovory o ztracené naději a rozkrádání
http://www.citarny.cz/index.php/knihy-l … cenenadeji


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#607 11. 12. 2014 21:22

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

taonata napsal(a):

Tak on stejné názory jako senátor má i jeho vydavatel.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na … lal-220912

Zrovna tak,jako paní Mašínová,která je oblíbená u některých místních.Pochybuju o tom,že by se nechala zmanipulovat nějakým komunistou.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/H … rdo-256449

Takto psal Karel Kryl o rozkrádání, Havlovi i Klausovi. Nikdo to nechtěl vydat
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k … dat-226768

Karel Kryl, málo známé rozhovory o ztracené naději a rozkrádání
http://www.citarny.cz/index.php/knihy-l … cenenadeji

Díky za doplnění tao tummenupp


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#608 11. 12. 2014 21:29

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

KALIK napsal(a):

taonata napsal(a):

Tak on stejné názory jako senátor má i jeho vydavatel.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na … lal-220912

Zrovna tak,jako paní Mašínová,která je oblíbená u některých místních.Pochybuju o tom,že by se nechala zmanipulovat nějakým komunistou.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/H … rdo-256449

Takto psal Karel Kryl o rozkrádání, Havlovi i Klausovi. Nikdo to nechtěl vydat
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k … dat-226768

Karel Kryl, málo známé rozhovory o ztracené naději a rozkrádání
http://www.citarny.cz/index.php/knihy-l … cenenadeji

Díky za doplnění tao tummenupp

Není zač. Nevím jestli ses díval na video,ale doporučuju alespoň konec toho prvního.


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#609 11. 12. 2014 21:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

'

KALIK napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

To s tebou, Kaliku,  souhlasím a právě to - intuice a LÁSKA mi v "názorech" tohohle pana senátora chybí.

To já s tebou souhlasím, lásky je v tom pramálo, nicméně to nemusí nutně znamenat, že tam není alespoň část pravdy. Pan senátor není jediný, kdo se k Havlovi jakožto disidentovi či prezidentovi vyjadřuje kriticky. Pan senátor je trošku víc expresivní, stejně jako třeba Petr nebo Axi zde. V jejich příspěvcích lásky taky moc nenajdeš.

OK.
A znovu připomínám: lze sdělovat objektivní informace a zároveň je možné při tom sprostě lhát.
To je vše.

Upravil(a) Pandorraa (11. 12. 2014 21:32)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#610 11. 12. 2014 21:53

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

taonata napsal(a):

Není zač. Nevím jestli ses díval na video,ale doporučuju alespoň konec toho prvního.

Přečetl jsem si zatím rozhovor s jeho vydavatelem a je to poměrně dosti výživné.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#611 11. 12. 2014 21:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Pandorraa napsal(a):

OK.
A znovu připomínám: lze sdělovat objektivní informace a zároveň je možné při tom sprostě lhát.
To je vše.

Připouštím, Pan smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#612 11. 12. 2014 21:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

taonata napsal(a):

Tak on stejné názory jako senátor má i jeho vydavatel.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na … lal-220912

Zrovna tak,jako paní Mašínová,která je oblíbená u některých místních.Pochybuju o tom,že by se nechala zmanipulovat nějakým komunistou.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/H … rdo-256449

Takto psal Karel Kryl o rozkrádání, Havlovi i Klausovi. Nikdo to nechtěl vydat
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k … dat-226768

Karel Kryl, málo známé rozhovory o ztracené naději a rozkrádání
http://www.citarny.cz/index.php/knihy-l … cenenadeji

Tao, tohle není nic nového.
Na rozdíl od pana senátora tihle lidé názor mají, protože mají vlastní zkušenost. Subjektivní zkušenost, která tvoří část mozaiky.
Havel nesplnil očekávání lidí. Nebyl žádný supermana ani Mirek Dušín.
Tleskač by nejspíš netleskal.
A co jako?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#613 11. 12. 2014 22:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Ještě taková malá úvaha ohledně předcházení manipulací. Nejlepší je jít až ke zdroji informací. Viz. Putin. Mnozí se ho tu bojí, přitom vychází pouze z informací z médií a zejména ze svého získaného strachu (získaného kdo ví kde). Média umí tento strach manipulacemi krásně přiživovat, rozvíjet. A proto je důležité si poslechnout pár projevů právě třeba pana Putina a to přímo. Slyšel jsem jich několik a musím říct, že tak otevřeného, věcného a přímého vrcholného politika dneska nenajdete snad žádné demokratické zemi. Důležité je to si to porovnat s tím, co skutečně dělá. Porovnejte si to s našimi politiky! Proto mi taky neimponuje Havel, který krásně mluvil o pravdě a lásce, ale ve skutečnosti, jak už jsem říkal, to dopadalo do reality jako "humanitární bombardování", krásný to příklad orwellovštiny.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#614 11. 12. 2014 22:51

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Tao, tohle není nic nového.-Pan.zdálo se mi,že pro Kalika možná ano.
Na rozdíl od pana senátora tihle lidé názor mají-tohle neumím posoudit,nevím jestli má senátor vlastní zkušenost,nebo ne.
Havel nesplnil očekávání lidí-já nic neočekávala,znala jsem ho z vyprávění lidí,co s nim pracovali v trutnovském pivovaru a věděli,jak to chodilo na Hrádečku už dlouho předtím,než se stal prezidentem.
A co jako?-no v celku nic,jen mě stále zaráží ten dvojí metr,který příznivci Havla používají mezi Havlem a Zemanem.

Upravil(a) taonata (11. 12. 2014 22:54)


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#615 11. 12. 2014 23:27

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Hmyz zasvecene diskutuje o prezidentu Havlovi; bizarni divadlo.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#616 12. 12. 2014 5:29

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Axi napsal(a):

Hmyz zasvecene diskutuje o prezidentu Havlovi; bizarni divadlo.

klidně Axi zasvěceně diskutuj,tvoje příspěvky jsou vždycky podnětné a plné moudrosti.

Upravil(a) taonata (12. 12. 2014 5:30)


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#617 12. 12. 2014 6:59

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Například u Kryla odstavec o Havlovi, co sem tedy dala Tao: "....s demokraturním davem hysterických Havelek a Havlíků, kteří si neuvědomují nic, co jim sametový president týden co týden opakuje ve vypůjčených hovorech z Lán, netuší zbla toho, co jim o demokracii pravil a dosud ze záhrobí tvrdí originál Tomáše Masaryka."
Ano, mnozí zřejmě nepochopili, CO vlastně Havel říká. Jsou to ti, co tvrdí, že nejdřív Havla uznávali, ale.....( pak se z různých zdrojů dočetli "pravdu")....To ovšem není chyba Havla, že ne? Protože tihle lidé se nezajímali hlouběji o skutečný obsah jeho slov, nezajímají se o ně doteď a jen plavou po povrchu dle svého momentálního rozpoložení. Takoví lidé potřebují myšlenky už přežvýkané, zpracované a vyslovované v jednoduchých kategorických větách, nad kterými není už potřeba přemýšlet. To je pro ně ona "objektivní informace". Jsou snadno manipulovatelní, ale budou tvrdit, že to není pravda.....Kryl by si zoufal i dnes, možná zvláště dnes.

Není tady

 

#618 12. 12. 2014 7:07

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Daph, jen jestli si do jeho slov neprojektuješ něco, co v nich vůbec nevylo. Politici dnes mluví a mluví, což je jejich jediná kvalifikace. Určitě by bylo zajímavé vědět, co si Havel skutečně myslel o tom "hmyzu", jak povídá jeho obdivovatel Axi. Prezidentem se měl stát Kryl. Ten si to skutečně zasloužil.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#619 12. 12. 2014 7:26

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

To mi vysvětli, Kaliku. Uvedla jsem Krylovu citaci, týkající se Havla, z odkazu, co sem dala Tao. CO si do toho projektuju a není tam? Mohl bys být konkrétnější? Dnes politici mluví a mluví, mᚠpravdu, skoro si už vytvořili úřednické ptydepe....Havel vyjadřoval svoje myšlenky, nad svými slovy přemýšlel. Nejsou to bezobsažné fráze.
Presidentem se člověk nestává, protože si to zaslouží, ale pro úplně jiné hodnoty. U Havla tomu tak bylo. Kryla si v tom úřadě neumím představit, a on by to nejspíš taky nepřijal. Vyjadřoval svoje myšlenky jinak smile

Není tady

 

#620 12. 12. 2014 7:28

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

KALIK napsal(a):

Daph, jen jestli si do jeho slov neprojektuješ něco, co v nich vůbec nevylo. Politici dnes mluví a mluví, což je jejich jediná kvalifikace. Určitě by bylo zajímavé vědět, co si Havel skutečně myslel o tom "hmyzu", jak povídá jeho obdivovatel Axi. Prezidentem se měl stát Kryl. Ten si to skutečně zasloužil.

Kaliku, ty si myslíš, že by a) Kryl chtěl být presidentem? b) Byl by dobrým presidentem?
(Pro mě je fascinující ta zdejší naprostá absence nějaké reflexe prezidentství.)

Není tady

 

#621 12. 12. 2014 9:49

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Ano, mnozí zřejmě nepochopili...Protože tihle lidé se nezajímali hlouběji o skutečný obsah jeho slov,...-řekla bych Daph,že přesně tohle platí i pro tebe v případě Kryla.Z videa, (hlavně na konci)ale i z jeho písniček je zřejmé,že si uvědomoval co se kolem nás děje.Doporučoval lidem i to tvoje přežvýkané myšlení,jinak řečeno vyhledávání různých informací,názorů.
https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#622 12. 12. 2014 10:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Daphné napsal(a):

To mi vysvětli, Kaliku. Uvedla jsem Krylovu citaci, týkající se Havla, z odkazu, co sem dala Tao. CO si do toho projektuju a není tam? Mohl bys být konkrétnější? Dnes politici mluví a mluví, mᚠpravdu, skoro si už vytvořili úřednické ptydepe....Havel vyjadřoval svoje myšlenky, nad svými slovy přemýšlel. Nejsou to bezobsažné fráze.
Presidentem se člověk nestává, protože si to zaslouží, ale pro úplně jiné hodnoty. U Havla tomu tak bylo. Kryla si v tom úřadě neumím představit, a on by to nejspíš taky nepřijal. Vyjadřoval svoje myšlenky jinak smile

Mluvil jsem obecně. Co konkrétně si tam příznivci projektují, nevím, ale je evidentní, že jejich představivost je velká a to hodnotím z toho, jak moc a nekriticky ho obdivují smile Tak netvrdím, že se Havel nepokusil občas i zamyslet, ale jak moc, to rovněž nevím. Pravda a láska je v porovnání s realitou hodně bezobsažná fráze. Asi si leckdo nedokázal v prezidentské roli představit ani Havla, tak proč by tam nemohl být Kryl? O krylovi je známo, že se o politiku hodně zajímal a jeho myšlenky jsou skutečně vizionářské. Jestli by to přijal nebo ne, nevím, ale určitě mu to mohlo být aspoň nabídnuto.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#623 12. 12. 2014 10:34

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Barča napsal(a):

KALIK napsal(a):

Daph, jen jestli si do jeho slov neprojektuješ něco, co v nich vůbec nevylo. Politici dnes mluví a mluví, což je jejich jediná kvalifikace. Určitě by bylo zajímavé vědět, co si Havel skutečně myslel o tom "hmyzu", jak povídá jeho obdivovatel Axi. Prezidentem se měl stát Kryl. Ten si to skutečně zasloužil.

Kaliku, ty si myslíš, že by a) Kryl chtěl být presidentem? b) Byl by dobrým presidentem?
(Pro mě je fascinující ta zdejší naprostá absence nějaké reflexe prezidentství.)

a) Nevím, ale mohlo mu to být aspoň nabídnuto. Zasloužil si to určitě víc, než Havel.
b) Nevím, ale to nemohl nikdo vědět dopředu ani o Havlovi.
Prosím, rozveď to s tou reflexí.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#624 12. 12. 2014 15:34

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

KALIK napsal(a):

taonata napsal(a):

Není zač. Nevím jestli ses díval na video,ale doporučuju alespoň konec toho prvního.

Přečetl jsem si zatím rozhovor s jeho vydavatelem a je to poměrně dosti výživné.

Uravek nad kterym kroutim hlavou:
"Podobně tomu bylo ve čtyřiadevadesátém roce při pohřbu Karla Kryla. Tam skutečností znalí pozůstalí museli snášet výlevy Ivana Medka, kterého Karel z hloubi duše nenáviděl. Medkovi přece také kromě jiných morálních poklesků vyčítal jeho údajné americké agentství."

Co k tomu dodat? Ptroc tohle nekdo pise/rika?  Ivana medka si hluboce vazim, taky jeho bratra. Jake moralni poklesky?? Sam se medek vyjadroval o Krylovi pozitivne. A to agentstvi? kristepane.....ale nekdo tem zvastum veri.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#625 18. 12. 2014 8:59

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Václav Havel - co pro mne znamenal

Havel Forever, Wenceslas Square, Prague

Dnes probíhá akce Krátké kalhoty pro Václava Havla

Obdivuju ponožky pana emerického velvyslance:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/9479_10152494515601709_4118827638632502645_n.jpg?oh=f52bb403c54924ca8ef7698751b1992d&oe=55454F77&__gda__=1426497930_c7619d01e9a853027deca36770a88512


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů