Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 11. 2011 19:28

petrapetra
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2011
Příspěvky: 1

Prodloužené vlasy v YES VIP

Byla jsem na prodloužení vlasů v salonu yes vip. Po zkušenostech, které mám už bych tam nikdy nešla. Kadeřnice byly naprosto neprofesionální, dokonce mezi sebou před zákaznicemi pomlouvaly svojí kolegyni, která byla v tu chvíli na školení. Doteď pochybuji o tom, že vlasy byly pravé. O sundavání radši nemluvím, ze salonu jsem šla skoro s brekem a tak polovinou vlasů co jsem měla předtím. Místo šetrného zacházení mi prodloužené vlasy vyškubaly samozřejmě i s těmi mými. Za vlasy jsem zaplatila 26 000 Kč - z něčeho tu reklamu platit musí. Teď chodím do jiného salonu, kde jsem spokojená. Prodloužené vlasy jsou úplně jiné, protože jsou pravé a za stejný počet pramínků jsem zaplatila 9 600 Kč což je trochu rozdíl. Při obnově sundavání pramínků ani necítím, dělají to úplně jinak. takže yez vip už nikdy.

Není tady

 

#2 6. 8. 2014 17:44

Tomík85
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2014
Příspěvky: 1

Re: Prodloužené vlasy v YES VIP

Holky, mrkněte na www.prodluzovanivlasku.cz, je to nezávislý informační portál. Nic neprodávají ani žádnou metodu nehaní:-p jsou tam pěkné fotky, videa, postupy,..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů