Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 10. 2011 9:12

Lokyletta
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 2

Dítěti chybí matka...ta ale chytla ,,druhý dech"

.

Upravil(a) Lokyletta (19. 10. 2011 11:43)

Není tady

 

#2 19. 10. 2011 9:27

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dítěti chybí matka...ta ale chytla ,,druhý dech"

Myslím že to je věc, kterou musí řešit Tvůj přítel s ní, jako matkou.
Určitě je fajn, že takhle skvěle pro něj funguješ smile
Osobně bych se do toho, co dělá nebo nedělá jeho matka,  ale nevměšovala, nekomentovala atd. by by mě to jakkoliv trápilo smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#3 19. 10. 2011 9:44

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dítěti chybí matka...ta ale chytla ,,druhý dech"

Setkala. Funguje to víceméně stejně, jak ty popisuješ už několik let. Kluk lpí na tátovi a jeho partnerce... je to taky jeho jediná jistota od cca 8 let, kdy se rodiče rozešli, mámu má ale rád. Nevím, podle mě ji bere takovou, jaká je... co taky zmůže, a ona jeho má taky ráda... jen prostě žije stylem, kdy se nezaobírá detaily jako je škola, kroužky... zas ale ví, kolik stojí plastika nosu a prsou... Vlastně to není ani odsouzeníhodná ženská. Vlastně si, narozdíl třeba ode mě, vybrala pro své dítě zodpovědného tátu. stolt wink
A jak píše Želvička - nijak nekomentovat její styl života. Je to jeho máma a jeho mámu z ní udělal jeho tatínek. wink Naopak bych se snažila klukovi případně vysvětlit, že ho má ráda a že ji má brát takovou, jaká je, užívat si, když jsou spolu, i když sporadicky a kdoví, jak to bude za pár let. Může se lecos změnit... wink

Není tady

 

#4 19. 10. 2011 10:34

Lokyletta
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 2

Re: Dítěti chybí matka...ta ale chytla ,,druhý dech"

javena: jakoby jsi mi četla z duše...
Samozřejmě, že to nikdy nijak nekomentuji. Jen je to pro mě samotnou prostě nepochopitelné, že dokáže své dítě skoro nevidět, nemít jej u sebe...

Není tady

 

#5 20. 10. 2011 9:11

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dítěti chybí matka...ta ale chytla ,,druhý dech"

Lokyletto, to asi většina matek nebo otců nedokáže pochopit... ale když se podívá člověk z druhý strany, tak je to možná lepší, než sdílet takový styl života. A jak se spí takovým rodičům.... kdopak ví. hmm Možná ne tak lehce, jak si my "odpovědní" myslíme. Já mám jednu známou, já taky musím znát každýho... big_smile, a ta se dostala do situace, kdy s dětmi být nemohla, padala zvolna ke dnu a nechtěla je stáhnout s sebou. Asi zapracoval instinkt. My okolo to nechápali, jak může.... po letech se dala do kupy, začala fungovat, je s dětmi a když s ní mluvíš, řekne, že se stydí za to, co bylo, že se bála potkat někoho ze známejch, že probrečela celý noci... hmm My ale viděli jen to, co bylo na povrchu - nezodpovědnou matku.
Respektuji, že jsi vymázla původní dotaz, tak snad to takhle formulováno bude OK. Kdyžtak napiš a já to smáznu.

Není tady

 

#6 20. 10. 2011 9:59

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dítěti chybí matka...ta ale chytla ,,druhý dech"

Hm, sla jsem si konecne precist vlakenko s docela zajimavym nazvem... va a to hlavni chybi...
Neva...
Neco jsem si domyslela...

Mozna budu trochu offtopic , ale uz delsi dobu jsem sem chtela napsat neco z vlastnich zkusenosti, rsp. vzpominek:

Jeste za hluboke totality (1987) jsem mela jednu kamaradku, ktera "dobrovolne nechala dite" po rozpadu vztahu otci, s oduvodnenim, ze neni dobra matka, neciti se, ze tata detatko vychova lepe, nez ona. (Byly mu mozna dva rocky...)

Na tu dobu to BYL DES!!! Vsichni ju odsuzovali... Ja zezacatku take...
Vypadala spokojene, nasla si jineho partnera, zila si podle sveho, kluka si brala na vikend jednou za dva tydny a v tu dobu se o nej starala dobre...

Pak jsem nad tim vice premyslela (doba opravdu takove jednani jaksi nepripoustela va ), a pochopila jsem, ze udelala dobre!!! - ac to "navenek" vypadalo jako velmi nezodpovedne, bylo to VELMI ZODPOVEDNE godlike .
Ona totiz spravne vyhodnotila sve schopnosti a postarala se o to, aby se dite "melo dobre", lepe, nez bylo v jeji moci zabezpecit...

Takze: Neodsuzuji mamy, ktere "opustily" sve deti a postaraly se o to, aby o ne pecoval nekdo schopnejsi, nez jsou samy...

Jelikoz nevim, co puvodne Lokyletta napsala, a jestli muj prispevek nebyl k tematu, omlouvam se... rodna kapitulation


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů