Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 19. 11. 2011 16:31

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Jak si začít znovu věřit?

smile klídek, Zklamaná. Co se vrátit k tématu vlákna? Myslím, že takovéhle historky už tady moc nikoho nezajímají (včetně mne).

Není tady

 

#227 19. 11. 2011 17:43

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak si začít znovu věřit?

Arcanum napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

mimochodem - ten, kdo tě práskl, je tvá kámoška lol

roll

se uklidni, tys to nebyla lol tys to jen dovedla k dokonalosti tongue


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#228 19. 11. 2011 17:46

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak si začít znovu věřit?

Daphné napsal(a):

smile klídek, Zklamaná. Co se vrátit k tématu vlákna? Myslím, že takovéhle historky už tady moc nikoho nezajímají (včetně mne).

ale to je zajímavé téma - kterak se překábatit a snažit se být inkognito - a morová rána přijde ze strany, odkud to ale vůbec nečekᚠcool

já vím, že tebe to "nezajímá" ty bys to nejraději zametla pod koberec, ale hirondel to zajímá, i když píše, že ji to ale vůbec nezajímá. vissla

je to i k tématu - věřit si...ty si asi moc nevěříš, viď? Tvá ne/víra v sebe sama ti prostě poradila - vem si jiný nick gloria


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#229 19. 11. 2011 17:46

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Jak si začít znovu věřit?

Zklamaná napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

mimochodem - ten, kdo tě práskl, je tvá kámoška lol

roll

se uklidni, tys to nebyla lol tys to jen dovedla k dokonalosti tongue

Se uklidni... dokonala to jsem rodna .....ale do tehle "dokonalosti'' nezapadam.
To je Tvuj pohled s kterym se co? no co? Neztotoznuju preciiiii big_smiletongue


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#230 19. 11. 2011 17:50

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Jak si začít znovu věřit?

Zklamaná napsal(a):

Daphné napsal(a):

smile klídek, Zklamaná. Co se vrátit k tématu vlákna? Myslím, že takovéhle historky už tady moc nikoho nezajímají (včetně mne).

ale to je zajímavé téma - kterak se překábatit a snažit se být inkognito - a morová rána přijde ze strany, odkud to ale vůbec nečekᚠcool

já vím, že tebe to "nezajímá" ty bys to nejraději zametla pod koberec, ale hirondel to zajímá, i když píše, že ji to ale vůbec nezajímá. vissla

je to i k tématu - věřit si...ty si asi moc nevěříš, viď? Tvá ne/víra v sebe sama ti prostě poradila - vem si jiný nick gloria

Jak mala fakt jo. Uplne valim oci. va


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#231 19. 11. 2011 21:04

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jak si začít znovu věřit?

Daphné napsal(a):

smile klídek, Zklamaná. Co se vrátit k tématu vlákna? Myslím, že takovéhle historky už tady moc nikoho nezajímají (včetně mne).

...nikoho nezajímají? domněnka? mě zajímají


dum spiro spero

Není tady

 

#232 19. 11. 2011 21:07

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jak si začít znovu věřit?

Chimana to už evidentně vzdala..

Není tady

 

#233 19. 11. 2011 21:26

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Jak si začít znovu věřit?

Revliba napsal(a):

Chimana to už evidentně vzdala..

Co myslis ze vzdala?
Mozna ze uz to dkazala smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#234 20. 11. 2011 19:58

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Jak si začít znovu věřit?

lupina montana napsal(a):

Axi napsal(a):

Hmm, jak ta temná část mužské duše je agresivní a barbarská, zdá se, že ta malá a temná část ženské duše potřbuje mít nad vším kontrolu.

Samozřejmě smile
jinak by jí vyhas oheň, děti sežral medvěd a prošvihla by uzrávající brusinky cool
Až na to, že není "malá".

Ber to jako obraz, mohl jsem třeba napsat soukromá, vývojově starší apod. Já se těmhle věcem nevysmívám, v evoluci určitě sloužily k přežití, ale když si stěžuju na temné stránky partnera a těm svým nejhorším věcem dávám sám průchod, tak se mi dycky děje tohle: roll


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#235 20. 11. 2011 20:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak si začít znovu věřit?

Tak to jo.....
Jsem poslední týden nějaká neempatická cool

protože Káně, já jsem nepobrala tentokrát Srdénko..... lol Akorát, že mně je to fuk.
Přemítala jsem, jestli se mám zeptat ještě jednou, jak to bylo s těma procentama - a pak jsem zjistila, že mě to netankuje.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#236 20. 11. 2011 20:47

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Jak si začít znovu věřit?

lupina montana napsal(a):

Jsem poslední týden nějaká neempatická cool

protože Káně, já jsem nepobrala tentokrát Srdénko..... lol Akorát, že mně je to fuk.
Přemítala jsem, jestli se mám zeptat ještě jednou, jak to bylo s těma procentama - a pak jsem zjistila, že mě to netankuje.

lol


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#237 12. 4. 2012 10:07

Chimana888
♥------
Registrovaný: 13. 10. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak si začít znovu věřit?

Po delší době se zase ozývám a stejně jako na podzim, i tentokrát bych byla ráda za vaše názory...za ten půlrok se změnilo to, že jsem potkala muže, který je rozvedený, o pár let starší a má děti přibližně stejně staré jako já, které po rozvodu zůstaly s ním.Vídáme se v týdnu, o víkendech přijíždí manžel.S přítelem jsme spolu čtyři měsíce,je mi s ním moc krásně,je velmi inteligentní,citlivý,hodný,jeho žena si našla jiného muže a odešla od něj.Prostě jsem se zamilovala,v týdnu jsme spolu každý den...jenže mám hrozné výčitky svědomí,nikdy jsem manželovi nebyla nevěrná a teď se mi stalo to,s čím si nevím absolutně rady.Přítel by chtěl,abychom spolu byli pořád,i o víkendech,pořád mi projevuje lásku a zájem,říká,že našel něco,co už nedoufal,že ještě někdy potká,vím,že mě miluje..jenže já jsem vdaná,myslím,že čtyři měsíce je velmi krátká doba,vidím na něm,jak moc by se mnou chtěl být pořád...ale není lehké všechno hodit za hlavu, i když to mé manželství je takové jako je.Vůbec nevím,co mám dělat.Manžela mám pořád ráda,mám strach,co by bylo,kdyby se o příteli dozvěděl.Na jedné straně jsem šastná,na druhé straně mě trápí výčitky svědomí,strach a nejistota.Zkoušela jsem to s přítelem ukončit,ale prostě to nejde.Moc vás prosím o radu,co byste dělaly na mém místě vy.Má tato situace vůbec nějaké řešení,nechci nikomu ublížit.

Není tady

 

#238 12. 4. 2012 10:53

majkafa
Host

Re: Jak si začít znovu věřit?

Nevím, co bych udělala před lety, když jsem byla ještě vdaná. Především bych nebyla s žádným jiným mužem, když bych žila s mým manželem. Pro mě byla důležitá věrnost. Snažila bych se řešit nᚠvzájemný vztah.

Teď jsem rozvedená a mám další životní zkušenosti. Teď bych se na tvém místě rozvedla a žila s novým přítelem. Nehrála bych to na dvě strany, necítila bych se psychicky dobře. Nemůžu souložit dlouhodobě se dvěma muži souběžně, cítím se pak špatně.
Vždy někomu nějakým způsobem ublížíš. O tom to přece není, že nechceš nikomu ublížit, to jsou jenom taková klišé. Otázkou je, co přesně znamená ublížit. A kdy ubližujeme a kdy už ne? To je na vnímání každého z nás a je to relativní. A taky se to může měnit s plynutím času. To, co se nyní jeví jako ublížení, se může v budoucnosti obrátit v dobrodiní a naopak.

Já bych s manželem, který se choval tak, jako ten tvůj, už nejspíš nebyla. Nepřijde mi úplně "čisté" od tebe zůstávat s manželem a odcházet, až když se objeví někdo, ke komu můžeš jít. Myslím, že ses měla rozvést už při nevěře tvého muže a žít nějakou dobu sama, aby ses v sobě srovnala. Psala jsem ti to už na začátku tohoto vlákna.

Upravil(a) majkafa (12. 4. 2012 11:01)

 

#239 12. 4. 2012 11:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak si začít znovu věřit?

Precetla jsem si tvuj uvodni prispevek.Ja na tvem miste bych sla do noveho vztahu....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#240 12. 4. 2012 13:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak si začít znovu věřit?

Chimana888 napsal(a):

Po delší době se zase ozývám a stejně jako na podzim, i tentokrát bych byla ráda za vaše názory...za ten půlrok se změnilo to, že jsem potkala muže, který je rozvedený, o pár let starší a má děti přibližně stejně staré jako já, které po rozvodu zůstaly s ním.Vídáme se v týdnu, o víkendech přijíždí manžel.S přítelem jsme spolu čtyři měsíce,je mi s ním moc krásně,je velmi inteligentní,citlivý,hodný,jeho žena si našla jiného muže a odešla od něj.Prostě jsem se zamilovala,v týdnu jsme spolu každý den...jenže mám hrozné výčitky svědomí,nikdy jsem manželovi nebyla nevěrná a teď se mi stalo to,s čím si nevím absolutně rady.Přítel by chtěl,abychom spolu byli pořád,i o víkendech,pořád mi projevuje lásku a zájem,říká,že našel něco,co už nedoufal,že ještě někdy potká,vím,že mě miluje..jenže já jsem vdaná,myslím,že čtyři měsíce je velmi krátká doba,vidím na něm,jak moc by se mnou chtěl být pořád...ale není lehké všechno hodit za hlavu, i když to mé manželství je takové jako je.Vůbec nevím,co mám dělat.Manžela mám pořád ráda,mám strach,co by bylo,kdyby se o příteli dozvěděl.Na jedné straně jsem šastná,na druhé straně mě trápí výčitky svědomí,strach a nejistota.Zkoušela jsem to s přítelem ukončit,ale prostě to nejde.Moc vás prosím o radu,co byste dělaly na mém místě vy.Má tato situace vůbec nějaké řešení,nechci nikomu ublížit.

Nu, Chimano, tak tohle je asi ta poslední věc, která by mě na Tvém místě trápila big_smile

Jinak já bych Ti poradila jediné: jednej opatrně stolt Čtyři měsíce jsou příliš krátká doba na to, abys za sebou pálila všechny mosty a já bych se definitivně rozhodla k nějakému počinu, až bych přítele trochu více poznala a známost by trvala delší dobu. Uvědom si také, že kdyby ses dala na přítele, dala by ses tím pádem také na dvě cizí děti, které má ve své péči a takové sžívání by sis musela dopředu ověřit, jestli by to vůbec fungovalo stolt

Co se týče Tvého manželství, mám takový neblahý pocit, že tady už není CO zachraňovat - manžel Ti "dává" jen určitou částku na domácnost, nehospodaříte společně, domů si jezdí jen na víkend jako do penzionu. S manželem bych tedy do budoucna vůbec nepočítala, ale zároveň bych byla velmi opatrná a nového partnera bych ještě nějaký čas poznávala, než bych se rozmyslela, co vlastně bude dál.

A kdyby to náhodou prasklo, že někoho máš, nedělala bych ze sebe určitě poníženou, provinilou a přistiženou, ale manžela bych suše upozornila, že manželský slib věrnosti ctíš stejně důsledně, jako ho ctil on reta


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#241 14. 5. 2013 22:19

katulinka
♥------
Registrovaný: 10. 5. 2013
Příspěvky: 18

Re: Jak si začít znovu věřit?

Dobrý den,všechny moc zdravím.Ano,jak si začít znova věřit?Před čtvrt rokem jsem manželovi našla mobil o kterém jsem ani neměla tušení a tam byly hodně choulostivé věci.Nicméně pořád tvrdí,že s tou druhou nikdy nic neměl...Nevěřím mu,nikdy neuvěřím a nikdy neodpustím at už to bylo jak bylo.Miluji ho a jen doufám,že časem se to trochu obrousí a ta ukrutná bolest a zklamání se třeba aspon trošku zmírní.Nejhorší je,že ta druhá je o dvacet let starší než já,mne bude 33,ona je hnusný dvoumetrový a kostnatý babochlap,a navíc jí přes natupírované vlasy prosvítá holá kůže.No hnus.Já,přesto,že jsem na mateřské,dbám na sebe jak jen můžu a seč mi síly stačí,slušná postava,hezké dlouhé vlasy,pěkné oblečení.Se sebou jsem spokojená a můj muž vždy říkal a říká doted,že hezčí ženu než jsem já neviděl a že mne miluje.Nechápu,proč to udělal,ale jak ho mám vytrestat,aby trpěl stejně jako já?Co mu mám vyvést,aby ho to také tak bolelo a aby dostal za vyučenou?Poradtě mi?Děkuji a všem přeji pevné nervy,hodně síly a klidu.Je to strašně těžké,ale snad se to dá zvládnout.Katka:grater:

Není tady

 

#242 15. 5. 2013 7:43

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak si začít znovu věřit?

katulinka napsal(a):

Dobrý den,všechny moc zdravím.Ano,jak si začít znova věřit?Před čtvrt rokem jsem manželovi našla mobil o kterém jsem ani neměla tušení a tam byly hodně choulostivé věci.Nicméně pořád tvrdí,že s tou druhou nikdy nic neměl...Nevěřím mu,nikdy neuvěřím a nikdy neodpustím at už to bylo jak bylo.Miluji ho a jen doufám,že časem se to trochu obrousí a ta ukrutná bolest a zklamání se třeba aspon trošku zmírní.Nejhorší je,že ta druhá je o dvacet let starší než já,mne bude 33,ona je hnusný dvoumetrový a kostnatý babochlap,a navíc jí přes natupírované vlasy prosvítá holá kůže.No hnus.Já,přesto,že jsem na mateřské,dbám na sebe jak jen můžu a seč mi síly stačí,slušná postava,hezké dlouhé vlasy,pěkné oblečení.Se sebou jsem spokojená a můj muž vždy říkal a říká doted,že hezčí ženu než jsem já neviděl a že mne miluje.Nechápu,proč to udělal,ale jak ho mám vytrestat,aby trpěl stejně jako já?Co mu mám vyvést,aby ho to také tak bolelo a aby dostal za vyučenou?Poradtě mi?Děkuji a všem přeji pevné nervy,hodně síly a klidu.Je to strašně těžké,ale snad se to dá zvládnout.Katka:grater:

tal tohle je nejlepší cesta do pekel. ver tomu, ze pomstou se ti neulevi, vetsinou to jeste zhorsi.

Není tady

 

#243 15. 5. 2013 10:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak si začít znovu věřit?

jsem manželovi našla mobil
Jak se dá "najít" mobil?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#244 15. 5. 2013 13:02

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: Jak si začít znovu věřit?

helena napsal(a):

jsem manželovi našla mobil
Jak se dá "najít" mobil?

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Tak holt mu prohrábla osobní věci, protože se choval divně. Tady spousta žen odsuzuje projíždění mobilů partnera, ale když cítím, že se něco děje, miláček tvrdí, že je vše OK, tak se prostě přesvědčím. Není to úplně etické, ale aspoň vím, na čem jsem.

Není tady

 

#245 15. 5. 2013 13:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak si začít znovu věřit?

ale aspoň vím, na čem jsem
To bych i pochopila, i když mám jinej pohled. Ale nechápu, k čemu mi je, že "vím, na čem jsem", když jedinej další krok je "jak ho mám vytrestat,aby trpěl stejně jako já?Co mu mám vyvést,aby ho to také tak bolelo a aby dostal za vyučenou?". Po čtvrt roce...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#246 15. 5. 2013 14:01

katulinka
♥------
Registrovaný: 10. 5. 2013
Příspěvky: 18

Re: Jak si začít znovu věřit?

Aby to všechny chápaly,manžel má mobil který klidně nechá ležet jen tak,nikde ho neukrývá a normálně je mi na dosah.Nikdy bych mu ho nekontrolovala,ale v našem autě jsem našla druhý mobilní telefon a vůbec jsem netušila,že ho má.To byl takový šok,že jsem se podívala,co se tam píše a komu.Nikdy bych mu nemohla oplatit stejnou mincí,začít mu dělat naschvály,doufám,že pořád dokážu zůstat na určité úrovni,moc ho miluji,jen jsem chtěla,aby poznal jak to bolí,ta zrada,ponížení,je to prostě něco,s čím jsem v životě nikdy nepozbala.Žila jsem v krásném snu,byla jsem asi úplně debilní,když jsem si byla jista,že mne se tohle nikdy stát nemůže.To vše.Mám ho ráda,tak to snad dokážu rozdýchat i když už je to čtvrt roku.Doted je mi ale z toho zle.Děkuji za odpovědi.K.

Není tady

 

#247 15. 5. 2013 14:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak si začít znovu věřit?

Nikdy, pořád, oplatit, zrada, naschvály, ponížení, vytrestat, aby trpěl, kostnatý babochlap...

Proč takové ostré výrazy?
Kdybys nebyla tak černobílá, kdyby ses zklidnila, nemusela bys teď řešit své nikdy.

Dbᚠna sebe, seč ti síly stačí? big_smile Dvoumetrový babochlap? Tys ji měřila?
Proč všechno tak přeháníš?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#248 15. 5. 2013 14:08

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Jak si začít znovu věřit?

Já to tu píšu  pořád, voni vlezou na všechno i na starou oplešatělou babku , hlavně že je povolná .
Onehdá mě přemlouval mladej kluk na chatu  kterej měl doma manželku před porodem , aby ke mně mohl přijet a jestli prý budu mít župánek a po ním nic ? dumbom

Není tady

 

#249 15. 5. 2013 14:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak si začít znovu věřit?

Káčo, nekecáš? Fakt jsi našla druhý mobil? Ty si udělej pořádek v první řadě sama sobě a přestaň sama sobě lhát.

Tvůj první příspěvek na jiném vlákně:
Ahoj,to samé,vzájemné vyznávání lásky po nádherném sexu s mým mužem,vše zalité sluncem,než mne popadlo nevímco a koukla jsem mu do mobilu.hnusárny a oplzlosti,sice nic nenasvědčilo tomu,že už spolu spali,ale asi čekali na příležitost.Byl vykulený že to vím,naštvaný,asi v tom mínil pokračovat,Nicméně pořád tvrdí,že s ní nikdy nic neměl,jen to psaní a hezky se s ní povídalo.Ale nevěřím mu,je to hnus.Užírám se vzteky,máme čtyřletého syna a já nevím co počít.Hnusí se mi a mám návaly vzteku,nenávisti,bezmoci a lítosti.Já bych cizímu muži nikdy ani nenapsala,tak co on si má co psát s jinou ženskou?Katule

Tvůj příspěvek na tomto vlákně:
Aby to všechny chápaly,manžel má mobil který klidně nechá ležet jen tak,nikde ho neukrývá a normálně je mi na dosah.Nikdy bych mu ho nekontrolovala,ale v našem autě jsem našla druhý mobilní telefon a vůbec jsem netušila,že ho má.To byl takový šok,že jsem se podívala,co se tam píše a komu.Nikdy bych mu nemohla oplatit stejnou mincí,začít mu dělat naschvály,doufám,že pořád dokážu zůstat na určité úrovni,moc ho miluji,jen jsem chtěla,aby poznal jak to bolí,ta zrada,ponížení,je to prostě něco,s čím jsem v životě nikdy nepozbala.Žila jsem v krásném snu,byla jsem asi úplně debilní,když jsem si byla jista,že mne se tohle nikdy stát nemůže.To vše.Mám ho ráda,tak to snad dokážu rozdýchat i když už je to čtvrt roku.Doted je mi ale z toho zle.Děkuji za odpovědi.K.

Upravil(a) Eva. (15. 5. 2013 14:16)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#250 15. 5. 2013 14:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak si začít znovu věřit?

v našem autě jsem našla druhý mobilní telefon
Buď jsi ho "najít" měla, nebo je tvůj manžel totální píp...
Ostatně - co on na to?
Nikdy bych mu nemohla oplatit stejnou mincí,začít mu dělat naschvály
Ano? Není to trochu v rozporu s tvými otázkami "jak ho mám vytrestat,aby trpěl stejně jako já?Co mu mám vyvést,aby ho to také tak bolelo a aby dostal za vyučenou?"

A ještě taková drobnost - kdybych našla v autě neznámej mobil, první by mě napadlo, jestli si ho tam nezapomněl někdo, koho vezl - a to by bylo první, na co bych se ptala, namísto abych projela potencionálně cizí telefon. Asi jsem divná... vissla

Upravil(a) helena (15. 5. 2013 14:18)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů