Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#651 18. 9. 2011 17:56

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Ženské oblečení, ženskost

V momentě , kdy bych doma chodila nahá, tak zazvoní paní na výběr za úklid, agent od UPC, svědci Jehovovi, sousedka, která zapomněla koupit cibuli apod. big_smilebig_smile

Není tady

 

#652 18. 9. 2011 18:01

majkafa
Host

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

budu mít lehce připitomělou otázku- je vedro, nikdo není doma, jste nahé - co děláte? jen se tak poflakujete nebo snad i nahé uklízíte, vaříte,  žehlíte?

Já nejsem nahá ani když je vedro, nerada úplně nahá. I tehdy mám na sobě něco lehkého, nějaké letní slaboučké šaty nebo sukni a tričko.

 

#653 18. 9. 2011 18:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Judyna napsal(a):

Taky doma shazuji vše nepotřebné. Podprsenku v první řadě. Také mám B. Mám na doma i "zvláštní" prádlo a ponožky, vše co nejvíc volné. A když jsem sama doma a je teplo, chodím doma nahá.

Popdrsenky se kupují fakt blbě. Jednou jsem si ji zkusila nechat ušít, ale také to není ono. Mám poměrně velký objem přes záda a košíčky B.

já též stolt

budu mít lehce připitomělou otázku- je vedro, nikdo není doma, jste nahé - co děláte? jen se tak poflakujete nebo snad i nahé uklízíte, vaříte,  žehlíte?

já nahá uklízím, spím, poflakuju se a nejradši bych tak šla i nakoupit tonguelol
akorát vaření, to ne, to si vezmu aspon tričko, co kdyby na mě šplíchl olej nebo tak vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#654 18. 9. 2011 18:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

lea64 napsal(a):

V momentě , kdy bych doma chodila nahá, tak zazvoní paní na výběr za úklid, agent od UPC, svědci Jehovovi, sousedka, která zapomněla koupit cibuli apod. big_smilebig_smile

tak na sebe jen něco hodíš, no ... big_smile já se mrknu, kdo zvoní a když nechci, neotvírám tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#655 18. 9. 2011 18:13

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Ženské oblečení, ženskost

PPavlaa napsal(a):

lea64 napsal(a):

V momentě , kdy bych doma chodila nahá, tak zazvoní paní na výběr za úklid, agent od UPC, svědci Jehovovi, sousedka, která zapomněla koupit cibuli apod. big_smilebig_smile

tak na sebe jen něco hodíš, no ... big_smile já se mrknu, kdo zvoní a když nechci, neotvírám tongue

A co takhle, kdyz je doma syn?
Ja chodim rada ve spodnim pradle, kdyz je teplo, coz je malokdy.... ale protoze se u nas dvere netrhnou, tak mam skoro porad neco na sobe.

Není tady

 

#656 18. 9. 2011 18:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

tak uplně nahá se cejtím nesvá. Podprsenka je u mě nutností, jinak se necejtím. Já ani nahá nespím, musím prostě mít něco na sobě lehkýho.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#657 18. 9. 2011 18:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Judyna napsal(a):

Taky doma shazuji vše nepotřebné. Podprsenku v první řadě. Také mám B. Mám na doma i "zvláštní" prádlo a ponožky, vše co nejvíc volné. A když jsem sama doma a je teplo, chodím doma nahá.

Popdrsenky se kupují fakt blbě. Jednou jsem si ji zkusila nechat ušít, ale také to není ono. Mám poměrně velký objem přes záda a košíčky B.

já též stolt

budu mít lehce připitomělou otázku- je vedro, nikdo není doma, jste nahé - co děláte? jen se tak poflakujete nebo snad i nahé uklízíte, vaříte,  žehlíte?

Nahá jako oblečená, dělám zrovna, co je potřeba. Ale taky mám něco na přehození připraveného, kdyby někdo zvonil smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#658 18. 9. 2011 18:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

před synem ne wink ne že bych se styděla, klidně vylezu z koupelny jen tak a jdu se oblíct, ale chodit nahá před pomalu 16 klukem, to bych si připadala jako úchyl. ale on už nevysedává u máminy sukně.
vidíš a mně by zase vadilo, kdyby se dveře netrhly. období, kdy jsem měla pocit, že je normální, že je u nás každej den někdo nalezlej mám naštěstí pryč. mám ráda klid.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#659 18. 9. 2011 18:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

tak uplně nahá se cejtím nesvá. Podprsenka je u mě nutností, jinak se necejtím. Já ani nahá nespím, musím prostě mít něco na sobě lehkýho.

mám to taky tak wink .

Není tady

 

#660 18. 9. 2011 18:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

v noci se spí báječně, když na sobě člověk nic nemá. a takový koupání někde v přírodě jen tak .. gloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#661 18. 9. 2011 18:42

ajka50
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 228

Re: Ženské oblečení, ženskost

v noci se spí báječně, když na sobě člověk nic nemá

stolt

Není tady

 

#662 18. 9. 2011 18:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Ženské oblečení, ženskost

PPavlaa napsal(a):

v noci se spí báječně, když na sobě člověk nic nemá. a takový koupání někde v přírodě jen tak .. gloria

Tak tak.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#663 18. 9. 2011 19:08

majkafa
Host

Re: Ženské oblečení, ženskost

Já se ráda koupu venku nahá, ale nerada nahá spím. Jenom ve velikánském horku.
Nahá plavu ráda proto, že je mi příjemné, jak mě voda objímá.

 

#664 18. 9. 2011 19:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

majkafa napsal(a):

Já se ráda koupu venku nahá, ale nerada nahá spím. Jenom ve velikánském horku.
Nahá plavu ráda proto, že je mi příjemné, jak mě voda objímá.

Já nespím nahá, protože by mi byla zima, plavky mi nevadí, nahá se jenom koupu ve vaně vissla .

Není tady

 

#665 18. 9. 2011 19:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

Nahá doma nechodím, nahá se venku nekoupu, nahá jsem spala jen v největších vedrech. Na spaní mám takový veliký pánský košile, žlutou, ty mám dvě, růžovou, bílou s proužkama a doma přes den nosím elasáky a triko, volnější. Prostě domácí, ale zase tak, abych vypadala upraveně a mohla kdykoliv otevřít komukoliv dveře a nemusela honem převlíkat a nebo se stydět, že jsem jako strašidlo lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#666 18. 9. 2011 20:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

majkafa napsal(a):

Já se ráda koupu venku nahá, ale nerada nahá spím. Jenom ve velikánském horku.
Nahá plavu ráda proto, že je mi příjemné, jak mě voda objímá.

Já nespím nahá, protože by mi byla zima, plavky mi nevadí, nahá se jenom koupu ve vaně vissla .

mám to jako April storstark


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#667 18. 9. 2011 20:13

majkafa
Host

Re: Ženské oblečení, ženskost

já ráda plavu v noci někde v rybníce nahá, nebo v moři. Nebo za časného rána v moři, když na pláži ještě nikdo není.

 

#668 18. 9. 2011 20:37

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

V noci bych se bála koupat v rybníce, fuj, co strašidla a vodník lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#669 18. 9. 2011 20:44

majkafa
Host

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

V noci bych se bála koupat v rybníce, fuj, co strašidla a vodník lol

Ti jsou hodní big_smile Bát se lze jen lidí, co někdy páchají zlo. A já mívám při takovém plavání dobrého hlídače.

 

#670 19. 9. 2011 20:00

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Ženské oblečení, ženskost

Taky nechodím doma nahá, ani nespím nahá, necítím se dobře. Ale kdysi jsem se koupala v noci v moři v Bulharsku nahá a bylo to úplně supr. To tedy musím uznat.  Jenže nějak nemám odvahu na to být naturistou.

Není tady

 

#671 19. 9. 2011 20:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

tak to já bych se taky nepromenádovala nahá někde před lidma. ale když je noc, nebo místo, kde nikde není, proč ne.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#672 19. 9. 2011 20:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Ženské oblečení, ženskost

Tak to já jednou na nuda pláži byla, právě v Bulharsku. Ale to bylo před 25 lety. Asi bych si na to musela zvyknout, ale tenkrát mi to moc nevadilo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#673 19. 9. 2011 21:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

osobně na nahým těle nevidím zas nic tak skvělýho, já radši lidi v plavkách, takže nuda plហbych si klíďo odpustila tongue ale takhle si zaplavat někde jen tak, když tam nikdo není, to zas jooo smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#674 20. 9. 2011 17:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

Holky, jak jsme se tady bavily o těch chlapech, tak musím říct, že když jsme byli s bráchou na té veterině, tak tam byl krásnej doktor, dokonce docent, Kolumbijec, ale fakt krásnej na dívání. Nebýt to za tak smutné situace, asi bych si to koukání na něj víc užila.
Jinak dnes, ač relativně mladá ženská, cítím se jako stařenka, páč je mi blbě a mám na sobě domácí gatě z bavlněnýho úpletu, triko a velkou mikynu, teplý silný fusekle a vypadám strašně nepřitažlivě lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#675 11. 4. 2014 15:51

l3nka3s
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2013
Příspěvky: 34

Re: Ženské oblečení, ženskost

Co říkáte na legíny? Nosíte je rády?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů