Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

#76 23. 2. 2017 13:55

Stellinka
♥------
Registrovaný: 18. 12. 2016
Příspěvky: 7

Re: Výběr snubních prstýnků

Ahoj Holky, včera mi  psala moje nejlepší kamarádka, v květnu se vdává a prý chce jít na svatební veletrh, je teď o víkendu ve Futuru v Brně, tak mě chce s sebou. Prsteny mají vybrané z internetu ze zlatnictví od Lukáše Rýdla a tak se ptám, nevíte jestli na takových veletrzích bývají i stánky s prsteny a tak?? ..nikdy jsem na žádném svatebním veletrhu nebyla. Strašně se těším..myslíte že se tam i líčí a češou návštěvnice nebo jen ty jejich slečny modelky?? třeba by se mohla nechat kámoška namalovat profesionálem, to by se jí určitě líbilo, měla by aspoň inspiraci..chce se líčit na svoji svatbu sama. Já bych si to teda asi netroufla, sice se maluji celkem dobře, soudím podle chvály okolí, ale v den svatby jsem byla tak nervozní že bych si ani tu oční linku neudělala rovnou :-D.

Není tady

 

#77 7. 3. 2017 11:09

Stellinka
♥------
Registrovaný: 18. 12. 2016
Příspěvky: 7

Re: Výběr snubních prstýnků

Ahojky nevěsty, tak jsem byla na tom svatebním veletrhu ve futuru s kamarádkami, dvě se nám vdávají v květnu, to bude fuška..dvě svíce dvě svatby:-) to si užijeme. Holky chtěli kouknout hlavně na výzdobu a prsteny. šatičky už obě mají doma, koupily si obě své a pak je asi budou chtít prodat..teď je to moderní si koupit své šaty..ale asi je to lepší, koupí se za cenu půjčovného což je dneska pálka,pokud chcete pěkné šaty. No tak jsme si to užily, měli to pěkné, výzdoba..dorty..parfémy..šaty..přehlídka..nejvíc tam bylo snubních  prstenů..holky tam chtěli hlavně kůli výběru prstenů značky Rýdl, je to teď velice oblíbená značka i já od něj mám prsteny. Obě si vybrali velice podobný prsten. Jako já kdybych se vdávala, tak si teď taky vyberu jiný styl prstenu než mám, teď se všechno obměňuje a člověk kouká jaké krásné vyrábí:-) Bylo tam spoustu akcí a slev, letáky nám dávali na každém stánku, toho jsem měla plnou kabelku, takže jsem ji doma musela vyklidit:-D a všecko vyhodit protože mě to bylo k ničemu. Jinak všichni byli příjemní a ochotní a i poradili. škoda,že se nevdávám taky, ráda bych si tyto okamžiky také užívala..znovu.

Není tady

 

#78 11. 4. 2017 10:42

Kraleaa
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2017
Příspěvky: 1

Re: Výběr snubních prstýnků

Zdravím,
jaké máte zkušenosti s různými materiály? Zlato/ocel/platina/stříbro nebo něcojiného?

Není tady

 

#79 26. 4. 2017 21:24

Jarka066
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2017
Příspěvky: 1

Re: Výběr snubních prstýnků

Dobrý den, předpokládám, že prsteny má kamarádka již koupené. Jediné co mohu za sebe říci i ostatním, že jsou bohužel i dnes firmy, které dokážou člověka akorát naštvat. Nechci raději jmenovat a jsme velice ráda, že jsme měli dostatek času na sehnání náhradních prstenů. Nakonec jsme koupili tyhle https://www.bisaku.cz/snubni-prsteny-bisaku-vintage/ a jsme rádi. Takže na koupi prstenů si dejte dostatečnou rezervu a hlavně NIC NEPLATIT dokud nemáte něco v ruce.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.


  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!


  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.


  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz


  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů