Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 4. 2014 14:33

parelina
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 3

Re: Výběr snubních prstýnků

Ahoj, my se nakonec rozhodli pro stříbro, partner nechce zlato. Konkrétně toto: smile nepovolená reklama A chystáme se koupit přes net. Na ryteckou službu jsme ukecali pána ze zlatnictví tady v našem supr-trupr-maloměstě. smile je to ochotnej dědoušek.

Upravil(a) tina (25. 6. 2014 12:30)

Není tady

 

#27 19. 4. 2014 20:17

Julca
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2014
Příspěvky: 4

Re: Výběr snubních prstýnků

S manželem máme prsteny od Rýdla a naprostá spokojenost. Jak píšete nabídka je obrovská, ale já už trochu představu měla, můj muž to nechal spíše na mě. Mám z bílého zlata uprostřed malý briliant. Žluté zlato se mi moc nelíbí, sama mám většinu šperků ze stříbra, proto jsme volili bílé zlato. Kdyby jste chtěly kouknout na jeho web nepovolená reklama

Upravil(a) tina (25. 6. 2014 12:31)

Není tady

 

#28 24. 6. 2014 18:10

Zdenka22
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2014
Příspěvky: 2

Re: Výběr snubních prstýnků

Souhlasím s Julcou, také máme od nepovolená reklama snubní prsteny, dokonce se mi svěřil muž, že i zásnubní pořizoval u něj. Výběr je opravdu velkým, každý si příjde na své. Při našem vybírání mi padlo do oka více prstýnků. Nakonec jsme pořídili takovou směsku bílého a žlutého zlata, dámský prsten je doplněn po okrajích drobnými kamínky. Je takový nevšední a moc se nám líbí.

Upravil(a) tina (25. 6. 2014 12:31)

Není tady

 

#29 9. 7. 2014 19:59

Kamilkaka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 9. 2013
Příspěvky: 38

Re: Výběr snubních prstýnků

My jsme si kupovali tyhle reklama vybrali jsme si je na netu a pak šli vyzkoušet osobně, jsou z bílého zlata, takže byly dražší, ale na druhou stranu jsme chtěli nějaké kvalitní, protože jsme vybírali takové, které jsou jednodušší, abychom je mohli běžně nosit, takže tam se pak ta kvalita vyplatí, aby hned nezčernaly, ale je fakt, že pro lidi, kteří vědí dopředu, že prstýnky nosit nebudou nebo nemůžou kvůli práci, tak asi nemá cenu kupovat zlaté, ono se to často od té oceli fakt nepozná, na druhou stranu pak člověk přijde o ty krásný chvíle, až bude svým dětem ukazovat, jaké krásné prstýnky měli s tatínkem, když se brali (a následně vnoučatům), já sama dodnes vzpomínám, jak jsem vždycky u babičky chtěla vidět její prstýnek smile

Upravil(a) Moderátorka (27. 2. 2015 9:37)

Není tady

 

#30 22. 7. 2014 16:10

novottom
♥------
Registrovaný: 14. 3. 2013
Příspěvky: 20

Re: Výběr snubních prstýnků

Prsteny jsme vybírali jednak podle toho jaký materiál má podle nás nejlepší vlastnosti, co vydrží atd. A samozřejmě rozhodovala i cena a rychlost dodání/rytí. Jak jde o šperky, nakonec se vybírá očima:) Jak jinak. Hodně zdaru s výběrem.

Upravil(a) Moderátorka (27. 2. 2015 9:59)

Není tady

 

#31 7. 2. 2015 13:07

Dianna
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2015
Příspěvky: 1

Re: Výběr snubních prstýnků

Ahojky , my se rozhodly pro snubní prsteny z chirurgické oceli.  Svatbu máme až v srpnu takže času dost. Zatím jsme byli jenom na svatební veletrh v Vankovce v Brně. U Aiola  byl  docela velký vyber. Poradíte, kde by se ještě mohla podívat.

Není tady

 

#32 25. 2. 2015 10:33

pralinka88
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2015
Příspěvky: 8

Re: Výběr snubních prstýnků

my jsme si objednali prstýnky reklama. musím říct, že jsem spokojená jak s kvalitou tak i s cenou. vybírali jsme ale dlouho.

Upravil(a) Moderátorka (27. 2. 2015 9:36)

Není tady

 

#33 25. 2. 2015 14:26

Hanulela
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: Výběr snubních prstýnků

já nad prstýnkama dlouho tápala a nějak si pořádně nemohla vybrat. Až mi jednou na fb začala skákat reklama na Lukáše Rýdla. Prstýnky mě zaujaly, tak sem koukla na webovky, tak hned vybrala asi 10 modelů, teď už manželovi se taky některé líbily a bylo vyřešeno smile Uvažovala jsem i nad prstýnkama podle vlastního návrhu, ale pořád jsem se nemohla rozhodnout a nakonec jsme vybrali přímo na prodejně jednoduché kroužky, jen je máme z platiny.

Není tady

 

#34 26. 3. 2015 15:54

helenaoparilova
♥------
Registrovaný: 26. 3. 2015
Příspěvky: 11

Re: Výběr snubních prstýnků

My máme z bílého zlata:)

Není tady

 

#35 7. 5. 2015 12:38

redvine
♥------
Registrovaný: 12. 9. 2014
Příspěvky: 9

Re: Výběr snubních prstýnků

My jsme si vybrali prstýnky z chirurgické oceli  a to hlavně, protože se nám líbily.  a máme je už pár let a pořád jsou stejně krásné, takže vřele doporučuju

Upravil(a) Moderátorka (9. 5. 2015 22:46)

Není tady

 

#36 27. 5. 2015 16:46

Alena.m
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2015
Příspěvky: 3

Re: Výběr snubních prstýnků

Nejlepší jsou prstýnky z chirurgické oceli, protože vydrží opravdu hodně.  Bílé zlato mi přijde zbytečně drahé a vypadá jak stříbrný. S manželem jsme nakonec vybrali prstýnky od Rýdla, jelikož máme prodejnu 100m od domu smile Tak jsme se tam šli ze zvědavosti podívat a hned jsme si tam jeden typ zamilovali smile navíc tam byla velmi příjemná obsluha, a se vším nám ochotně poradili.. vybrali jsme si nakonec prstýnky z chirurgické oceli a zatím drží na jedničku! smile

Není tady

 

#37 22. 6. 2015 22:44

martinka0089
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 4

Re: Výběr snubních prstýnků

Já dala na první dojem a nelituji. Naše prsteny vypadají fakt nádherně :-)

Není tady

 

#38 14. 7. 2015 17:16

Djoker
♥------
Registrovaný: 14. 7. 2015
Příspěvky: 1

Re: Výběr snubních prstýnků

Dobrý den, vím, že je asi divné, že na takové fórum zavítal chlap, ale chystám se svou přítelkyni požádat o ruku. Jsme spolu už 3 roky a já mám pocit, že je nejvyšší čas posunout nᚠvztah dál. Chtěl bych ji dát prsten, který by ji udělal radost a který by nechtěla už nikdy sundat. S výběrem mi pomáhá její nejlepší kamarádka a ta narazila na prstýnky od Rýdla. Moje přítelkyně má ráda jednoduché věci a když jsem si prohlížel nabídku prstenů od Rýdla, tak jsem narazil na prstýnky, které jsou sice jednoduché, ale přesto neobyčejné a nějaký takový prsten bych chtěl dát své milované. Jen bych se chtěl zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s těmito prsteny a zda jsou prsteny od Rýdla nejen krásné, ale také dostatečně odolné a nepoškrábou se či neopotřebují při běžném nošení?

Není tady

 

#39 22. 7. 2015 9:53

Romana25
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2015
Příspěvky: 3

Re: Výběr snubních prstýnků

Djoker je to moc krásný vidět jak muž miluje svoji přítelkyni smile Není to divné! Je to moc hezké! Holky mají tyhle věci (prstýnky, značky, moda) najetý a občas je to taky sklamání když se jim nedostane to co chtějí big_smile jo jo povrchní vím...ale téměř každá jsme taková wink rýdl je moc dobrá volba, jsou to kvalitní prstýnky a přítelkyně bude určite spokojena smile tomu věř! přeji hodně štěstí nech zasnuby vyjdou podle planu smile

Není tady

 

#40 27. 7. 2015 7:35

Romana25
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2015
Příspěvky: 3

Re: Výběr snubních prstýnků

prstýnky smile to už začínam rieši pomaly aj jaaa smile teším sa teším smile hžadám na nete inšpiráciu, chcem niečo fakt krásne...miláčik len prevracia očami, keď mu každu chvížu ukazujem prstene a nič iné smile dumbom Všade čítam na fórach Rýdl rýdl samý rýdl tak som si to našla a .....láska na prvý pohžad!!! hjartahjartahjarta u nás na svk to až tak moc nefrčí, ale ako sledujem tu riadne smile prstene naozaj nádherné!!! čítam dobré ohlasy aj na kvalitu, nechcem aby mi po pár rokoch začali vypadáva kamienky a tak. No ešte vybra ten správny a ešte nech to miláčik schváli (len tak akože, v tomto je bez šance) a máme prstienky smile smile

Není tady

 

#41 28. 9. 2015 18:47

Rosemarie
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2015
Příspěvky: 3

Re: Výběr snubních prstýnků

Taky jsme se dlouho rozhodovali, jaký si pořídit a nakonec jsme zašli do klenotnictví Bisaku v Brně. Docela nás příjemně překvapil servis, který teď mají na šperky, protože ty naše nejsou nejlevnější a kdyby se jim něco stalo, tak aspoň vím, kde se mám obrátit.

Není tady

 

#42 30. 9. 2015 8:04

kach.na
♥------
Registrovaný: 30. 9. 2015
Příspěvky: 1

Re: Výběr snubních prstýnků

ahoj, mně se (poprvé a snad naposled!) osvědčilo  Bisaku (https://www.snubni-prsteny.cz/). Mně sedí hodně, někomu přijdou až moc nazdobené, ale jak jinak má vypadat nevěsta, žejo smile) Mrkni na web a pak si zajdi na prodejnu, jsou ochotný.

Není tady

 

#43 30. 9. 2015 12:50

Felicienne
♥------
Registrovaný: 17. 9. 2015
Příspěvky: 23

Re: Výběr snubních prstýnků

kach.na napsal(a):

ahoj, mně se (poprvé a snad naposled!) osvědčilo  Bisaku (https://www.snubni-prsteny.cz/). Mně sedí hodně, někomu přijdou až moc nazdobené, ale jak jinak má vypadat nevěsta, žejo smile) Mrkni na web a pak si zajdi na prodejnu, jsou ochotný.

Páni tak ty jsou opravdu moc hezké. Ještě ukecat partnera, aby už konečně dořešil datum smile

Není tady

 

#44 30. 9. 2015 13:13

Roxie
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2015
Příspěvky: 22

Re: Výběr snubních prstýnků

O barvě snubních prstýnků máme s mužem teď bouřlivou debatu. Jak jste se domluvili? Já bych chtěla klasické zlato, protože nosím převážně zlaté doplňky, ale můj muž zlato nemá rád .. Ale zase mám strach, že v budoucnu vyjde zlato zase z módy .. Vůbec nevím, jak se rozhodnout

Není tady

 

#45 8. 10. 2015 15:16

Rosemarie
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2015
Příspěvky: 3

Re: Výběr snubních prstýnků

Kandys, úplně ti rozumím, všude je toho hodně, jsou krásné snad všechny, je těžky si něco vybrat, taky jsme dlouho pátrali a chtěli něco originálního, uvažovali jsme i, že si necháme udělat na zakázku, ale zas takovou představivost nemáme, abysme si přímo řekli, jaký chceme, nakonec jsem objevila na netu jedny opravdu zajímavé http://www.bisaku.cz/snubni-prsteny-model-c-4648-55mm a i příteli se líbily takže bylo jasno, jsou takové netradiční, ale mě se právě proto líbí big_smile

Není tady

 

#46 13. 11. 2015 14:34

Sluneckoo
♥------
Registrovaný: 17. 7. 2015
Příspěvky: 5

Re: Výběr snubních prstýnků

Ahoj, všichni, mohu vás poprosit, zda nemáte zkušenost s nákupem ve Zlatnictví STOCH? Blíží se Vánoce a přítel mi chce koupit nějaký šperk a zrovna tam mají hoodně luxusní kousky big_smile.

Není tady

 

#47 19. 11. 2015 14:14

Brzoboháč
♥------
Registrovaný: 24. 7. 2015
Příspěvky: 1

Re: Výběr snubních prstýnků

Hezké odpoledne, Slunéčko. Tak tam si stoprocentně vyberete špěrk svých snů. MAjí tam nádherné kousky. Nedávno jsem ozdobil zápěstí své dívky. Vybrala si u Stocha zlatý náramek, velmi krásný http://www.zlatnictvi-sperky.com/zlaty- … ch_tag=61.

Není tady

 

#48 8. 12. 2015 23:54

EliiM
♥♥-----
Registrovaný: 30. 10. 2013
Příspěvky: 47

Re: Výběr snubních prstýnků

Manžel má veliké prsty, takže jsme si museli nechat vyrobit prsteny na zakázku tady http://prsteny-hodinky.cz/3-snubni-prsteny a jsme moc spokojení. Já s diamanty a muž bez. Mají i celoživotní záruku a pokud bychom potřebovali tak nám prsteny velikostně upraví.

Není tady

 

#49 16. 12. 2015 10:48

Hanulela
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: Výběr snubních prstýnků

Já jsem teď ve fázi, kdy vybírám s přítelem a zatím teda netuším. Nevím, jestli vybrat něco jednoduššího a nebo víc zdobeného. Šperky moc nenosím, teď mám jenom zásnubní prsten a jinak žádný jiný. Dost mě zaujaly tyhle prstýnky http://www.bisaku.cz/snubni-prsteny-model-c-bd12 ale to už je hodně neobvyklé a nevím, jestli by se mi to za chvíli neomrzelo. Líbí se Vám? Na výběr máme ještě naštěstí dost času, takže to nemusím rozhodnout teď.

Není tady

 

#50 16. 12. 2015 13:53

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: Výběr snubních prstýnků

Ja se snoubencem premyslime nad rucni vyrobou snubnich prstynku..jen mam docela strach jak to dopadne..nevim nemate s tim vy nebo nekdo z vaseho okoli zkusenosti prosim?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů