Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 8. 2011 18:01

jitka_hr
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2011
Příspěvky: 1

Kde levně sehnat kvalitní nové oblečení, nebo secondhand?

Zdravím všechny. Přemýšlím kde jednoduše nakoupit za slušné peníze třeba i lehce použité oblečení. Našla jsem nepřeberné množství obchodů.  Třeba mimibazar mi přijde takový těžkopádný. Zatím se mi celkem líbí nepovolená reklama - máte někdo zkušenost?

Moc díky za Vaše rady a názory.
Jitka

Upravil(a) AndreaP. (10. 8. 2011 18:26)

Není tady

 

#2 15. 9. 2011 13:32

bazarekRomana
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2011
Příspěvky: 2

Re: Kde levně sehnat kvalitní nové oblečení, nebo secondhand?

nepovolená reklama

Není tady

 

#3 2. 12. 2013 18:07

Kamilkaka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 9. 2013
Příspěvky: 38

Re: Kde levně sehnat kvalitní nové oblečení, nebo secondhand?

Nevím, zda toto téma ještě navštěvují nějaké maminy, když již není příliš aktuální, nicméně pokud sem někdo zavítal stejně, jako já, doporučuji se podívat na stránky prodite.com, kde já osobně nakupuji velmi často právě proto, že tam nabízí kvalitní oblečení pro děti za relativně nízké ceny. Věřím, že se dá sehnat ještě levnější oblečení, nicméně mám dojem, že je to většinou na úkor kvality, což tady, z vlastní zkušenosti, mohu říct, že není.

Není tady

 

#4 7. 12. 2013 20:24

Dasa82
♥------
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 1

Re: Kde levně sehnat kvalitní nové oblečení, nebo secondhand?

Zdravím všechny maminky, pro ty, co ještě neznají…. doporučuji super obchůdek oblekame-andilky.cz pro naše nejmenší :-). Nakupovala jsem už několikrát a vždy velká spokojenost.

Není tady

 

#5 12. 8. 2014 13:14

marik79
♥------
Registrovaný: 12. 8. 2014
Příspěvky: 5

Re: Kde levně sehnat kvalitní nové oblečení, nebo secondhand?

Zdravím všechny, pokud chcete ušetřit na novém oblečení, tak je možné využít kupony - viz http://www.refundo.cz/slevove-kupony/.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů