Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 7. 2011 13:55

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Je možné se dostat do cizí mysli?

Ahojky, nedávno jsem se potkala se zajímavým člověkem...Moc jsme se nemuseli bavit, ale častokrát mi odpověděl i na něco, co jsem nahlas neřekla..Zeptala jsem se ho "ty mi snad vydíš do hlavy?!" Jen se usmál  ale neodpověděl. Co si myslíte? Může člověk vědět, co se někomu jinému honí v hlavě? Jak funguje telepatie? Jak se  dá "naučit"?

Není tady

 

#2 4. 7. 2011 15:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

nechodila jsi tu pod nickem jana matějková nebo tak ? já mám pocit, že tohle tu už kdosi řešil, ale asi se pletu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 5. 7. 2011 11:56

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

slunečná napsal(a):

Může člověk vědět, co se někomu jinému honí v hlavě? Jak funguje telepatie? Jak se  dá "naučit"?

Ano muze.
Meditace,cesta k sobe ke sve skutecne podstate otevira dvere. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#4 5. 7. 2011 12:30

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Může a někdo k tomu nepřijde ani meditací ani ničím podobným...prostě to tak má. Ale zaručený tip, jak se to naučit, nemám smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#5 5. 7. 2011 12:33

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Lúthien napsal(a):

Může a někdo k tomu nepřijde ani meditací ani ničím podobným...prostě to tak má. Ale zaručený tip, jak se to naučit, nemám smile

A nema to tak uz jen tak pro nic za nic.  smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#6 5. 7. 2011 12:52

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

slunečná napsal(a):

Ahojky, nedávno jsem se potkala se zajímavým člověkem...Moc jsme se nemuseli bavit, ale častokrát mi odpověděl i na něco, co jsem nahlas neřekla..Zeptala jsem se ho "ty mi snad vydíš do hlavy?!" Jen se usmál  ale neodpověděl. Co si myslíte? Může člověk vědět, co se někomu jinému honí v hlavě? Jak funguje telepatie? Jak se  dá "naučit"?

... no záleží na tom jakou bere drogu smile nedej bůh, aby mi někdo vYděl do hlavy dumbom


dum spiro spero

Není tady

 

#7 5. 7. 2011 13:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Já myslím, že je to dokonce přirozený a žádoucí směr vývoje - vidět si do hlav - a že internet je předstupeň tohoto spojení.
Jenže k tomu bude ještě nějaká cesta a nepůjde to všechno najednou a rozhodně se to nenaučí všichni najednou - to by to dopadlo!
Já bych některý lidi do hlavy brala - ale je jich spousta, které bych tam nepustila z čistě praktických důvodů....
A jestli to někdo umí už teď, to nevím-možná ano, ale spousta toho bude "jen" dobré a brilantní pozorování....zkus to na dálku a uvidíš.
Fakt je, že jako pubescenti jsme hráli hru na přenášení myšlenek (ale velice jednoduchých) a já v tom byla dost dobrá. Ale v příjmu, ve vysílání ne smile a puberáci jsou holt citliví.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#8 5. 7. 2011 13:09

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Iksíšu neboj, jsi tu dobře - tady asi ti do hlavy nikdo toužit nebude cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9 5. 7. 2011 18:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Vědět, co se druhému honí v hlavě není zas až takové umění. Stačí trocha empatie, soustředění a pozornosti, vcítění.
Věř ale slunečná, že v některých, naštěstí opravdu jen v některých,  případech je to vyplýtvaná energie, protože sajrajt je všude kolem tebe, nemusíš kvůli tomu lézt do některých cizích hlav stolt
Zas je to ale dobrý trénink, to zase jo, protože tam většinou jak nahoře, tak dole, takže mᚠzpětnou vazbu stolt

Velmi dobré vzájemné napojení mají také lidé, kteří jsou si blízcí stolt

Naučit se to můžeš, ale pečlivě zvaž, k čemu ti to bude.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#10 5. 7. 2011 21:11

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Pandorraa napsal(a):

Vědět, co se druhému honí v hlavě není zas až takové umění. Stačí trocha empatie, soustředění a pozornosti, vcítění.
Věř ale slunečná, že v některých, naštěstí opravdu jen v některých,  případech je to vyplýtvaná energie, protože sajrajt je všude kolem tebe, nemusíš kvůli tomu lézt do některých cizích hlav stolt
Zas je to ale dobrý trénink, to zase jo, protože tam většinou jak nahoře, tak dole, takže mᚠzpětnou vazbu stolt

Velmi dobré vzájemné napojení mají také lidé, kteří jsou si blízcí stolt

Naučit se to můžeš, ale pečlivě zvaž, k čemu ti to bude.

Zcela souhlasím Pam. Ale....ten, kdo je znalý, tě může zmást!  Jen velmi citlivé vnímání ti to umožní, ale také budeš vědět, kdy bys to neměla vědět!smile Slušný člověk nanarušuje soukromí jiného člověka.dumbom

Není tady

 

#11 5. 7. 2011 21:27

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Mně se to stává dost často. Ale jen u nejbližších lidí (rodina)
Ale je fakt, že já se trénuju - snažím se vcítit a napojit - na své děti, abych je chápala líp.
Lupi - storstark to samé já, já neumím vysílat.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#12 5. 7. 2011 21:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

já nevím, ale není rozdíl mezi tím vidět někomu do hlavy a vcítit se, abych ho, jeho chování atd víc chápala ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 5. 7. 2011 21:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

PPavlaa napsal(a):

já nevím, ale není rozdíl mezi tím vidět někomu do hlavy a vcítit se, abych ho, jeho chování atd víc chápala ?

Jeho  myšlenky, myšlenkové pochody, na co ted myslí, proč to tak myslí, co řekne.
a proto Ti nesmyslná odpověd nepřijde,protože ty to ve svojí hlavě mᚠstolt

Upravil(a) dusička (5. 7. 2011 21:59)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#14 5. 7. 2011 22:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Daniela M napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Vědět, co se druhému honí v hlavě není zas až takové umění. Stačí trocha empatie, soustředění a pozornosti, vcítění.
Věř ale slunečná, že v některých, naštěstí opravdu jen v některých,  případech je to vyplýtvaná energie, protože sajrajt je všude kolem tebe, nemusíš kvůli tomu lézt do některých cizích hlav stolt
Zas je to ale dobrý trénink, to zase jo, protože tam většinou jak nahoře, tak dole, takže mᚠzpětnou vazbu stolt

Velmi dobré vzájemné napojení mají také lidé, kteří jsou si blízcí stolt

Naučit se to můžeš, ale pečlivě zvaž, k čemu ti to bude.

Zcela souhlasím Pam. Ale....ten, kdo je znalý, tě může zmást!  Jen velmi citlivé vnímání ti to umožní, ale také budeš vědět, kdy bys to neměla vědět!smile Slušný člověk nanarušuje soukromí jiného člověka.dumbom

Ano, každá "schopnost" má dvě stránky, a proto je vždy dobré vědět, do čeho a hlavně proč se pouštím.
Proč a k čemu mi to bude, když vlezu někomu do hlavy. A že za to taky vždycky ponesu zodpovědnost.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#15 5. 7. 2011 22:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

dusička napsal(a):

Lupi - storstark to samé já, já neumím vysílat.

Blbost. Umíš. A to i na dálku a přes písmenka winkstolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#16 5. 7. 2011 22:40

AnB
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2011
Příspěvky: 20

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

PPavlaa napsal(a):

já nevím, ale není rozdíl mezi tím vidět někomu do hlavy a vcítit se, abych ho, jeho chování atd víc chápala ?

Toto považuji za podstatný rozdíl. Vcítění se a pochopit to, co druhý potřebuje je zcela něco jiného, než narušit jeho myšlení tím, že mu způsobíme v jeho hlavě zmatek, což lze u velmi citlivých lidí, kteří nespojí pevně na zemi. Silní lidé tě do sebe ani nepustí.smile Experiment se vždy vrátí k tobě zpět, pozor!stolt

Není tady

 

#17 5. 7. 2011 22:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

Pandorraa napsal(a):

dusička napsal(a):

Lupi - storstark to samé já, já neumím vysílat.

Blbost. Umíš. A to i na dálku a přes písmenka winkstolt

Vysílat bych řekla že jo - i když nevím, jestli přímo myšlenky...ale doby, kdy jsem uměla přečíst člověku z očí, že "si myslí oranžovou jedenáctku" jsou už pryč, to je pravda lol takže já možná nedokážu přijímat.

Upravil(a) lupina montana (5. 7. 2011 22:51)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#18 5. 7. 2011 23:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já nevím, ale není rozdíl mezi tím vidět někomu do hlavy a vcítit se, abych ho, jeho chování atd víc chápala ?

Jeho  myšlenky, myšlenkové pochody, na co ted myslí, proč to tak myslí, co řekne.
a proto Ti nesmyslná odpověd nepřijde,protože ty to ve svojí hlavě mᚠstolt

duši, ale na to přece nemusím nikomu vidět do hlavy, stačí, když toho člověka dobře znám ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 5. 7. 2011 23:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

AnB napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já nevím, ale není rozdíl mezi tím vidět někomu do hlavy a vcítit se, abych ho, jeho chování atd víc chápala ?

Toto považuji za podstatný rozdíl. Vcítění se a pochopit to, co druhý potřebuje je zcela něco jiného, než narušit jeho myšlení tím, že mu způsobíme v jeho hlavě zmatek, což lze u velmi citlivých lidí, kteří nespojí pevně na zemi. Silní lidé tě do sebe ani nepustí.smile Experiment se vždy vrátí k tobě zpět, pozor!stolt

jak to víš ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 6. 7. 2011 1:55

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

lupina montana napsal(a):

..A jestli to někdo umí už teď, to nevím-možná ano, ale spousta toho bude "jen" dobré a brilantní pozorování....zkus to na dálku a uvidíš.
Fakt je, že jako pubescenti jsme hráli hru na přenášení myšlenek (ale velice jednoduchých) a já v tom byla dost dobrá. Ale v příjmu, ve vysílání ne smile a puberáci jsou holt citliví.

Telepatie? Ok. Je to divne, pro nektere z nas zatim mozna nepochopitelne... ale, musim uznat, zrejme mozne...
Dost jsem o tom cetla, uz davno, takze detaily si nepamatuju. Zkoumali to naky vedatori... vysilali do cilenych skupin lidi urcity obrazec (treba trojuhelnik), a nejake procento - dost velke, myslim - z nich, to zachytilo. Nahoda to nemohla byt, (nektere z uvedenych telepaticky odesilanych podnetu byly tak specificke, ze se "opravdu nedaly vymyslet"), takze je o cem premyslet. V kazdem pripade... je znamo, ze ze schopnosti naseho mozku vyuzivame minimum, nevim presne jak se to prezentuje dnes, hrubym odhadem "strelim", ze cca 15% - tak k cemupak asik mame ten zbytek?
V "Star Trek: Enterprise" se vyskytuje mnohe, tehda (u vzniku serialu) nerealne, nyni samozrejme... stejne jak v napr. Kapitanovi Nemo, RUR, Planete opic ci Vesmirne Odysei... va

Bez ohledu na vyse uvedene si myslim, ze NEJENOM blizci (znami si sobe - jeden druhemu) jsou schopni "si rozumet" a tim padem jakoby videt do hlavy...
Dokazou to i lidi obdareni hlubokou empatii (to jsou ti pozitivni), ale take nadmernou inteligenci (to jsou ti s.p.o.r.n.i, pac u nich neni jednoznacne jiste, jestli sve schopnosti vyuziji, ci zneuziji) kapitulation grater par styrka

Upravil(a) ViktorkaM (6. 7. 2011 2:00)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#21 6. 7. 2011 9:45

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

ViktorkaM napsal(a):

Dokazou to i lidi obdareni hlubokou empatii (to jsou ti pozitivni), ale take nadmernou inteligenci (to jsou ti s.p.o.r.n.i, pac u nich neni jednoznacne jiste, jestli sve schopnosti vyuziji, ci zneuziji)

At je to jak je to ,dusledky svych cinu si kazdy tak jako tak odnese. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#22 6. 7. 2011 9:51

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

No to je sice pravda, ovsem jak k tomu prijde "ten poskozeny"? (viz treba Lennon...)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#23 6. 7. 2011 10:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

nemyslím si, že to má co dělat s vysokou inteligencí, jak píše viktorka. podle mně je to blbost.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 6. 7. 2011 10:09

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

ViktorkaM napsal(a):

No to je sice pravda, ovsem jak k tomu prijde "ten poskozeny"? (viz treba Lennon...)

I poskozeny prispel do mlynku (ale vetsinou mu unikaji cele souvislosti ,jak) 
Protoze i kazdy jeho vlastni krok ma dusledky.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#25 6. 7. 2011 10:42

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Je možné se dostat do cizí mysli?

... a jo, karma, jo, ja zapomela... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů