Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 6. 2011 13:59

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Ta sí´t je princip.  V tu chvíli celá ta tvá sí´t pracuje, navazuje ji dál, motivována financemi (beze mne). Z každého jednotlivého zisku těch těch  "sítářů" mᚠpodíl - tudíž všichni vydělávají na tebe. Záleží samozřejmě na kvalitě lidí, kteří jsou pod tebou (to je hodně pracné!)

Bohužel jsem narazila na stejný problém jako bloss - nebaví mě to, nejsem "schopna" vedení, svolávání , kontrolování, atd a organizováním - to by pak byla má náplń.

A při "produktu" sítě, který vyžaduje znalosti a zkušenosti, pak nechci, aby tam jel někdo nezkušený, neznalý.
Takže , když jsem jakože nejchytřejší, tak budu mít prd. Mohu ale investovat, to je také cesta. Ovšem dlouhodobá a vyžaduje volné (dlouhodobě volné) peníze. roll

MLM systém není špatný, je , řekla bych , vynikající, a to říkám, ačkoliv nejsem v žádném pyramidovém systému aktivní. Pro toho, kdo se v tom zorientuje a uvěří věci kterou bude nabízet , tak ok. Nemyslím tím, samozřejmě, cpát stavební spoření důchodcům, aodobné věci, děj se co děj.

Není tady

 

#27 15. 6. 2011 15:32

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Co to je MLM?
Být na špičce sítě podle mne znamená být neproduktivní (jak píše Zklamaná, bez vlastního přičinění).
Takový důchodce ......
Čím víc finančně nezávislých, tím dřív kolaps smile


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#28 15. 6. 2011 15:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Multi-level-marketing je v podstate pyramídový marketing, kde tí hore musia navnadi pod seba čo najviac žudí, ktorí budú zarába na nich - sa mi už potom vlastne nemusia robi nič, len ráta peniaze. Niekedy sa takto predávajú aspoň reálne, aj keď často predražené (o marže "tých hore")  produkty ako kozmetika, čistiace prostriedky, hrnce... inokedy prakticky len "teplý vzduch" big_smile .

Upravil(a) Selima (15. 6. 2011 15:42)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 16. 6. 2011 12:23

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Veškerý marketing může být na principu mlm. Nemusí to být jen negativně profláknuté firmy s hrnci . I reality můžeš dělat takto.. to jen proto, aby nevznikl dojem, že mlm je nějaká podloudná svińárna. A taky může být, pokud jdeš do toho s prasáckým produktem a lhaním. big_smile

jde mi jen čistě o ten systém, ten se mi prostě líbí. Nehodnotím jednotlivé společnosti a jejich praktiky big_smile - to jen probůh aby si někdo nemyslel, že jsem spoluzakladatel Amway a nabízím spolupráci lol

Není tady

 

#30 16. 6. 2011 15:49

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Wiki napsal(a):

Veškerý marketing může být na principu mlm. Nemusí to být jen negativně profláknuté firmy s hrnci . I reality můžeš dělat takto.. to jen proto, aby nevznikl dojem, že mlm je nějaká podloudná svińárna. A taky může být, pokud jdeš do toho s prasáckým produktem a lhaním. big_smile

jde mi jen čistě o ten systém, ten se mi prostě líbí. Nehodnotím jednotlivé společnosti a jejich praktiky big_smile - to jen probůh aby si někdo nemyslel, že jsem spoluzakladatel Amway a nabízím spolupráci lol

Skutečně nehodnotíš? Toho negativního a zároveň slušně řečeno laického hodnocení je v tvých řádcích zbytečně mnoho:dumbom:
Doporučila bych ti nepouštět se do "rozboru" něčeho,čemu vůbec zjevně nerozumíš,chceš-li si udržet jakousi ehm důstojnost.

Upravil(a) Kuty (16. 6. 2011 15:49)

Není tady

 

#31 17. 6. 2011 12:26

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Kuty napsal(a):

Wiki napsal(a):

Veškerý marketing může být na principu mlm. Nemusí to být jen negativně profláknuté firmy s hrnci . I reality můžeš dělat takto.. to jen proto, aby nevznikl dojem, že mlm je nějaká podloudná svińárna. A taky může být, pokud jdeš do toho s prasáckým produktem a lhaním. big_smile

jde mi jen čistě o ten systém, ten se mi prostě líbí. Nehodnotím jednotlivé společnosti a jejich praktiky big_smile - to jen probůh aby si někdo nemyslel, že jsem spoluzakladatel Amway a nabízím spolupráci lol

Skutečně nehodnotíš? Toho negativního a zároveň slušně řečeno laického hodnocení je v tvých řádcích zbytečně mnoho:dumbom:
Doporučila bych ti nepouštět se do "rozboru" něčeho,čemu vůbec zjevně nerozumíš,chceš-li si udržet jakousi ehm důstojnost.

? va
Copak se ti stalo, že ses tak rozdivočila? big_smile
Zkus trošku konkretněj a věcněj, chceš-li o tom povídat..

Není tady

 

#32 17. 6. 2011 13:00

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Wiki napsal(a):

Kuty napsal(a):

Wiki napsal(a):

Veškerý marketing může být na principu mlm. Nemusí to být jen negativně profláknuté firmy s hrnci . I reality můžeš dělat takto.. to jen proto, aby nevznikl dojem, že mlm je nějaká podloudná svińárna. A taky může být, pokud jdeš do toho s prasáckým produktem a lhaním. big_smile

jde mi jen čistě o ten systém, ten se mi prostě líbí. Nehodnotím jednotlivé společnosti a jejich praktiky big_smile - to jen probůh aby si někdo nemyslel, že jsem spoluzakladatel Amway a nabízím spolupráci lol

Skutečně nehodnotíš? Toho negativního a zároveň slušně řečeno laického hodnocení je v tvých řádcích zbytečně mnoho:dumbom:
Doporučila bych ti nepouštět se do "rozboru" něčeho,čemu vůbec zjevně nerozumíš,chceš-li si udržet jakousi ehm důstojnost.

? va
Copak se ti stalo, že ses tak rozdivočila? big_smile
Zkus trošku konkretněj a věcněj, chceš-li o tom povídat..

Tak tedy konkrétní otázka: Nebyla jsi těsně před napsáním svého příspěvku na zabiječce či alespoň na návštěvě vepřína?big_smilebig_smile

Není tady

 

#33 18. 6. 2011 22:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Vypadá to, že Kuty vzala flek u Amwejů coollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#34 18. 6. 2011 22:12

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak získat finanční nezávislost?

lupina montana napsal(a):

Vypadá to, že Kuty vzala flek u Amwejů coollol

Nee,toho bohdá nebude,když se to dosud nestalo-stačilo mi mi o tom jen slyšet na několika seminářích a věděla jsem že takhle tedy ne.
Ale poznám,když někdo píše o něčem,a to dost s podivným vyjadřováním aniž tomu alespon trochu rozumí,to mě teda fakt děsně užírá a je fuk jestli jde o vesmír či o mlm.fuckyou

Není tady

 

#35 19. 6. 2011 16:46

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Ženy chtějí být finančně nezávislé a když jsou, některé z nich cpou peníze do domů a aut, ve kterých si právně neošetří svůj podíl....tohle mi fakt hlava nebere....va
láska je krásná, láska je cool, ale pak stojíme před barákem s kufrem v ruce jak ten vůl...

Není tady

 

#36 19. 6. 2011 17:40

Ramada
♥♥-----
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 37

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Kuty a ty rozděluješ kdo čemu rizumí a nerozumí? lol
Já jen že tvůj příspevek moc rozumně nezněl, spíš jako start po šlápnutí na kuří - nebo na kútí - oko. lol vissla
Viki psala obecně a já si myslím vpravdě to samý. Kdybych měla vybrat podle zkušenosti,tak jdu pro radu jednoznačně za Viki. cool
Taky mi vadí zatajování informaci nezkušeným lidem, taky mi vadí prasácké produkty - předražené, nekvalitní,apod.
Protože jsem v jednom systému, kde je taky sít, tak vím o čem se tady píše.

Není tady

 

#37 19. 6. 2011 17:44

Ramada
♥♥-----
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 37

Re: Jak získat finanční nezávislost?

sandra napsal(a):

Ženy chtějí být finančně nezávislé a když jsou, některé z nich cpou peníze do domů a aut, ve kterých si právně neošetří svůj podíl....tohle mi fakt hlava nebere....va
láska je krásná, láska je cool, ale pak stojíme před barákem s kufrem v ruce jak ten vůl...

No jo, to by byla pravda, ale nevím, jestli by ty ženy, které jsou vážně finančně nezávislé, byly natolik neprozíravé va Takové znáš?
Jen jsem o tom četla, v jedné knížecče simony monyové - z té hlavní hrdinky jsem úplně rostla. To si Sandro přečti, až budeš mít nízký tlak a budeš ho chtít poléčit.big_smile

Není tady

 

#38 19. 6. 2011 17:54

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Ramada napsal(a):

sandra napsal(a):

Ženy chtějí být finančně nezávislé a když jsou, některé z nich cpou peníze do domů a aut, ve kterých si právně neošetří svůj podíl....tohle mi fakt hlava nebere....va
láska je krásná, láska je cool, ale pak stojíme před barákem s kufrem v ruce jak ten vůl...

No jo, to by byla pravda, ale nevím, jestli by ty ženy, které jsou vážně finančně nezávislé, byly natolik neprozíravé va Takové znáš?
Jen jsem o tom četla, v jedné knížecče simony monyové - z té hlavní hrdinky jsem úplně rostla. To si Sandro přečti, až budeš mít nízký tlak a budeš ho chtít poléčit.big_smile

Tak pro mě pojem "finančně nezávislá" znamená, že jsem schopna se sama uživit (nemám děti, takže proto mluvím jen o sobě). To, že mám něco naspořeno a sypu peníze někam, kde to nemám právně ošetřené, je věc druhá....Bohužel finančně nezávislá ještě neznamená nebýt naivní a důvěřivá hmm
Jak se znám, tak já bych tu knížku asi ani vzteky nad její hloupostí nedočetla lol

Není tady

 

#39 19. 6. 2011 18:58

Ramada
♥♥-----
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 37

Re: Jak získat finanční nezávislost?

sandra napsal(a):

Ramada napsal(a):

sandra napsal(a):

Ženy chtějí být finančně nezávislé a když jsou, některé z nich cpou peníze do domů a aut, ve kterých si právně neošetří svůj podíl....tohle mi fakt hlava nebere....va
láska je krásná, láska je cool, ale pak stojíme před barákem s kufrem v ruce jak ten vůl...

No jo, to by byla pravda, ale nevím, jestli by ty ženy, které jsou vážně finančně nezávislé, byly natolik neprozíravé va Takové znáš?
Jen jsem o tom četla, v jedné knížecče simony monyové - z té hlavní hrdinky jsem úplně rostla. To si Sandro přečti, až budeš mít nízký tlak a budeš ho chtít poléčit.big_smile

Tak pro mě pojem "finančně nezávislá" znamená, že jsem schopna se sama uživit (nemám děti, takže proto mluvím jen o sobě). To, že mám něco naspořeno a sypu peníze někam, kde to nemám právně ošetřené, je věc druhá....Bohužel finančně nezávislá ještě neznamená nebýt naivní a důvěřivá hmm
Jak se znám, tak já bych tu knížku asi ani vzteky nad její hloupostí nedočetla lol

ona nebyla hloupá, jen zamilovaná lol roll
Já už vím proč jsi to tak napsala..ten příspěvek první... Četla jsem to ted na právním.O paní, která si neošetřila majetek-"společný"  25 let(!). To je obrovský průser. Ale věřila bych, že paní bude prostě dobračisko bez postraních úmyslů a prostě ji to ani nenapadlo. Zato pán , to je klasa usch roll

Není tady

 

#40 19. 6. 2011 18:59

majkafa
Host

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Ramada napsal(a):

Já už vím proč jsi to tak napsala..ten příspěvek první... Četla jsem to ted na právním.O paní, která si neošetřila majetek-"společný"  25 let(!). To je obrovský průser. Ale věřila bych, že paní bude prostě dobračisko bez postraních úmyslů a prostě ji to ani nenapadlo. Zato pán , to je klasa usch roll

Dobračisko? Nu, já bych to řekla jinak. Nač maskovat hloupost dobrotou.

 

#41 19. 6. 2011 19:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Zklamaná napsal(a):

Finančně nezávislým je majitel firmy se zaměstnanci

Nojo, mᚠpravdu Srdénko....problém by tkvěl v tom, kdyby chtěli být nezávislými úplně všichni, protože to by se kruh uzavřel smile
Buďme rádi za nějaké ty závislé, řekla bych, a važme si, že jsou - zejména, jsme-li majitel firmy smile

Revli, bane - já tě úplně a naprosto chápu a přihodím únavu z hojnosti a únavu z růstu storstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#42 19. 6. 2011 19:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Wiki napsal(a):

Nejhorší je získat tem první milion (stačí i půl smile

Kecáš, kočko...... va To jako fakt?? S půlmelounem?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#43 19. 6. 2011 19:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Bramborka napsal(a):

Co to je MLM?
Být na špičce sítě podle mne znamená být neproduktivní (jak píše Zklamaná, bez vlastního přičinění).
Takový důchodce ......
Čím víc finančně nezávislých, tím dřív kolaps smile

Jo, to je v zásadě to, co jsem psala tuhle Srdénku.
Co však rovnice 10% finančně nezávislých = 80% všech financí? Mně to taky přijde na kolaps, ale neptejte se mně proč lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#44 19. 6. 2011 19:34

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak získat finanční nezávislost?

lupina montana napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Finančně nezávislým je majitel firmy se zaměstnanci

Nojo, mᚠpravdu Srdénko....problém by tkvěl v tom, kdyby chtěli být nezávislými úplně všichni, protože to by se kruh uzavřel smile
Buďme rádi za nějaké ty závislé, řekla bych, a važme si, že jsou - zejména, jsme-li majitel firmy smile

Revli, bane - já tě úplně a naprosto chápu a přihodím únavu z hojnosti a únavu z růstu storstark

Vlčice - vážně nemám obavu v tom směru, že by najednou, jak mávnutím kouzelného proutku chtěli být všichni těmi majiteli firem....pokud dosud k tomu neudělali ani jeden krok, a to již uběhlo od počátku "možnosti" 22 let, tak te´d najednou ty kroky neudělají... takže můj názor NO PROBLEM, přesto chci říct, že ty možnosti tu stále jsou.
Únava z hojnosti a únava z růstu? Pravděpodobně chybí cíl....a jak je známo, ten, kdo tuhle hru hraje a umí hrát, ten prostě stále má nové a nové cíle.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#45 19. 6. 2011 20:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Cíl? Ne, cíl nechybí smile
Ale každá hra časem omrzí - někoho dříve, někoho později, gamblery nikdy.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#46 19. 6. 2011 20:23

Ramada
♥♥-----
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 37

Re: Jak získat finanční nezávislost?

majkafa napsal(a):

Ramada napsal(a):

Já už vím proč jsi to tak napsala..ten příspěvek první... Četla jsem to ted na právním.O paní, která si neošetřila majetek-"společný"  25 let(!). To je obrovský průser. Ale věřila bych, že paní bude prostě dobračisko bez postraních úmyslů a prostě ji to ani nenapadlo. Zato pán , to je klasa usch roll

Dobračisko? Nu, já bych to řekla jinak. Nač maskovat hloupost dobrotou.

Nu, každý jsme hloupý na něco jiného. Někdo je třeba jen naivní a soudí podle sebe...a to u mě není hloupost.

Není tady

 

#47 19. 6. 2011 20:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak získat finanční nezávislost?

Nicméně moje námitka ohledně závislosti, či nezávislosti platila zejména onomu pohrdlivému tónu, jakým hodně lidí mluví, mluví-li o "závislých" smile
Bylo by záhodno, aby si uvědomili, že nezávislost jedněch se odvíjí od závislosti druhých - a naopak.
Cíle, jak vidíš, mohou být různé a cesty mohou býti rozličné.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#48 19. 6. 2011 22:53

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak získat finanční nezávislost?

lupina montana napsal(a):

Cíl? Ne, cíl nechybí smile
Ale každá hra časem omrzí - někoho dříve, někoho později, gamblery nikdy.

noo, nevím, možná si na to kápla - těch 10% s 80% kapitálu jsou gembleři tongue
věř tomu, že hra neomrzí, zejména, postupuješ-li stále kupředu.
Možná omrzí malého živnostníka, který se domníval, že tím, že si oteře živnost a bude "svým pánem" vyhraje....a tak z jeho původní 8-mi hodinové pracovní doby u zaměstnavatele se zotročil na 12-15 hodin sám u sebe. Tam věřím, že ta hra nejen, že omrzí, ale dokonce může i řádně frustrovat....stolt


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#49 20. 6. 2011 8:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak získat finanční nezávislost?

vážně nemám obavu v tom směru, že by najednou, jak mávnutím kouzelného proutku chtěli být všichni těmi majiteli firem....pokud dosud k tomu neudělali ani jeden krok, a to již uběhlo od počátku "možnosti" 22 let, tak te´d najednou ty kroky neudělají... takže můj názor NO PROBLEM, přesto chci říct, že ty možnosti tu stále jsou...
To je pořád dokola... možnosti jsou, jen ti lidi je nevidí... neseberou prachy, co se válej na ulici... lenoši hloupí...
Ty prostě trpíš selektivní slepotou/hluchotou http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png - nevidíš/neslyšíš (ale spíš nechceš vidět/slyšet, páč se ti to nehodí do krámu), že jsou i tací, co jim tahle "možnost" z nějakého důvodu buď nevyhovuje, nebo je odepřena, i tací, kteří prostě "musejí" dělat na ony majitele, protože se holt vzájemně potřebujou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 20. 6. 2011 8:57

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak získat finanční nezávislost?

helena napsal(a):

vážně nemám obavu v tom směru, že by najednou, jak mávnutím kouzelného proutku chtěli být všichni těmi majiteli firem....pokud dosud k tomu neudělali ani jeden krok, a to již uběhlo od počátku "možnosti" 22 let, tak te´d najednou ty kroky neudělají... takže můj názor NO PROBLEM, přesto chci říct, že ty možnosti tu stále jsou...
To je pořád dokola... možnosti jsou, jen ti lidi je nevidí... neseberou prachy, co se válej na ulici... lenoši hloupí...
Ty prostě trpíš selektivní slepotou/hluchotou http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png - nevidíš/neslyšíš (ale spíš nechceš vidět/slyšet, páč se ti to nehodí do krámu), že jsou i tací, co jim tahle "možnost" z nějakého důvodu buď nevyhovuje, nebo je odepřena, i tací, kteří prostě "musejí" dělat na ony majitele, protože se holt vzájemně potřebujou.

Helčo:
prostě to vidím jinak a jelikož to žiju, tak vím, že ty možnosti jsou - osobně bych se musela rozkrájet, abych vše, co se mi nabízí, využila. Něco prostě musím nechat "ležet"
Používᚠmoc negativních slov - nemůžou, nevyhovuje, odepřeno, musí... lidi můžou, každý je tam, kde mu to vyhovuje (pokud ne, tak se snaží z toho dostat), odepřeno není naprosto nic - záleží jen na konkrétní osobě, zda si to nechá odepřít, a musí? Jediné, co musí, je zemřít, jinak může naprosto všechno.
Ale právě proto, že jsou lidé, kteří uvažují stejně, jak ty - nemohou, nechtějí, mají odepřeno (oni si to myslí) a musí makat na majitele...no tak to tak i žijí, proto také píšu, že nemám obavu v tom, že by se najednou všichni, co jsou nespokojení, začali měnit k tomu, aby byli spokojení. Prostě jim to tak, jak žijí vyhovuje.
A ano, určitě mezi nimi jsou lenoši líní, a pokud jsou někteří hloupí, dá se jim pomoc, pokud ovšem nejsou i líní. Ostatním to vyhovuje a jsou spokojení, jak žijí. A zase to bude jak na kolovrátku - ozve se někdo, že musí, nemůže, je mu odepřeno a nevyhovuje...a zas tu budou otázky - cos pro to udělal? To je ten základ. Pokud pro to nedělá nic, nemůže se ani nic měnit.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů