Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 6. 2011 8:25

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Jaké kolo?

Prosím o tipy jaké si mám koupit kolo. Nejsem žádná šílená cyklistka, ale mám staré těžké horské kolo a tak jsem se rozhodla pořídit si něco novějšího. Jezdit budu hlavně na zpevněných cestách, v lese určitě ne a protože tomu vůbec nerozumím, tak sháním info kde se dá.
Nemáte někdo nějaký tip? Děkuju

Není tady

 

#2 8. 6. 2011 14:03

sea
♥♥-----
Registrovaný: 25. 5. 2010
Příspěvky: 27

Re: Jaké kolo?

Taky jsem měla horské kolo,pak jsem přešla na trekové a od té doby na svého "trečka" nedám dopustit.Jezdí se mi lehčeji,proto určitě doporučuji.

Není tady

 

#3 9. 6. 2011 6:53

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jaké kolo?

Taky hlasuju za treking. Mám už druhé a je to lepší než horské, pokud vyloženě nejezdíš v terénu. Nenašlapeš se tolik a můžeš si na to dát třeba košík nebo nosič a nevypadá to tak blbě jako na horském, to snad ani nejde smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#4 9. 6. 2011 22:21

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jaké kolo?

Hlavně aby sis nepořídila těžkého araba-trvej na hliníkovém rámu.Pokud nejezdíš v terénu taky je pro tebe zbytečná odpružená vidlice-zbytečné navýšení ceny.
Jo a prosim tě,hlavně si tam nechej dát zvonek - mezi námiděvčaty fakt nechápu tu modu jezdit bez zvonku - je to snad tak těžká záležitost?! - a člověk pak zničehonic nestačí uskakovat a zárove\ń se i lekat,když se kolem mě najednou,jen o vlásek téměř otře cyklista,o kterém jsem já za svými zády neměla ani potuchy.To je fakt pošušnáníčko.

Tak jak dřív byly strašně v modě horská kola a koukám,že se zpožděním mnoho xlet na to lidi pomalu ale jistě začínají přicházet,tak te\´d je ale hodně nebezpečná moda jezdit bez zvonku?

Není tady

 

#5 10. 6. 2011 13:14

ladyle
♥------
Registrovaný: 10. 6. 2011
Příspěvky: 2

Re: Jaké kolo?

Určitě ne Olpran. Nevím, jaké mají kola, ale my tam jedno reklamovali a horor.

Není tady

 

#6 10. 6. 2011 13:32

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jaké kolo?

Taky hlasuju pro trekové. Ale u mě vítězí koloběžka. A zvonek má dokonce od výrobce! smile


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#7 10. 6. 2011 14:29

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jaké kolo?

Děkuju za odpovědi. počítám s trekovým kolem. Mám doma staré horské a je šíleně těžké, nemotorné, hrozné:-))) takže mě nebaví na něm jezdit. Doufám, že se s lehčím kolem změní.-))
takže trek, zvonek, blatníky, ne Olpran:-)
O koloběžcše jsem taky uvažovala, ale neumím střídat nohy.-) dá se to naučit?

Není tady

 

#8 13. 6. 2011 13:25

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jaké kolo?

To neumí nikdo, holcino. Takže dá. Okolnosti tě donutí - musela bys asi jinak zastavovat a odpočívat. Poprvé mi to přišlo divný, dneska střídám nohy přeskokem z jedné nohy na druhou, ani je nevytáčím. A na obě se mi drandí skvěle. Samozřejmě to chce dobrou koloběžku. Já doporučuji Kostku. Mám vpředu 20" kolo, vzadu 12". Do města ideální.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#9 26. 5. 2017 10:45

Lucka21
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2017
Příspěvky: 16

Re: Jaké kolo?

Ja vybiram jedine na https://www.ok-sport.cz/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů